Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

2016-06-28 01:53:10mjane

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637855
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3222
    Z nami od: 14.01.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    asante napisał(a): ....rozmawiałam dzisiaj z moim (niezłym) aparatem i prosiłam, żeby kręcił filmy, ale zamknął się w sobie i za nic nie chce puścić w ruch tych zdjęć. Mam aparat, nie mam kamery, rozumiesz to? Zatem dla mnie konkursy fotograficzne to nie filmowe, kamerzysta to nie ruchomy fotograf etc.

No to masz poważny problem z rozumieniem i do tego wykazujesz wyraźną złośliwość.
    emotka

Cytując Ciebie: "Żałosna, typowa postawa kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia".
    W dodatku nie bardzo rozumiem zakładania nowych kont, bo choć jestem tu od niedawna, to na kilometr zalatujesz mi pewną osobą, która się z nami pożegnała jakiś czas temu (nie, nie wściekły), a teraz syn marnotrawny powrócił w innej skórze...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637859
    katrin22

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5643
    Z nami od: 20.07.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cieciepecie
    emotka za bystrość emotka
    Ja myślę, że powinieneś zostać moderatorem ! emotka

ilonar2301 napisał(a): eciepecie

A tak serio- po to jest opcja nadużyć/ błędów w postaci koniczynki przy konkursie, żeby takie błędy zgłaszać... Co da Ci taka awantura na forum i... czepianie się? emotka

Bidulek w życiu prywatnym nie ma sobie na kogo pokrzyczeć i próbuje nadrabiać na forum, a to żałosne jest emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637863
    minka77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 816
    Z nami od: 03.07.2011
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

katar emotka przyszedł a odejść nie chce emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637868
    ilonar2301

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9174
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 18

Powrót do góry

eciepecie, czy uważasz, ze wątek 'wkurza mnie' jest odpowiednim do zgłaszania uwag lub propozycji zmian? Nie sądzę. Jest taki wątek- 'Coś wam się nie podoba? Piszcie!'
    Jeśli nie pasuje Ci koniczynka, to zawsze tam możesz zgłosić swoje uwagi.

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637870
    katrin22

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5643
    Z nami od: 20.07.2006

Powrót do góry

ilonar2301 napisał(a): eciepecie, czy uważasz, ze wątek 'wkurza mnie' jest odpowiednim do zgłaszania uwag lub propozycji zmian? Nie sądzę. Jest taki wątek- 'Coś wam się nie podoba? Piszcie!'
    Jeśli nie pasuje Ci koniczynka, to zawsze tam możesz zgłosić swoje uwagi.

emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637879
    cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4269
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

a mi się eciepecie kojarzy z klonem cb656 emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638096
    iskierka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 474
    Z nami od: 02.01.2006

Powrót do góry

jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.
    Po 6 latach związku nawet nie jestem osobą tylko ...owadem??
    Na zaproszeniu widnieję jako "os.tow." no kulfa ze tak się wyrażę.Chyba mnie tylko to drażni skoro inni tak adresują koperty..
    Mieliśmy podobny problem z weselem brata zapraszając naszego kuzyna(który miał mieć wesele pół roku później) .Po prostu zadzwoniliśmy aby spytać się jak powinniśmy zaadresować .Poprosili o umieszczenie imion i nazwisk obydwojga...że niby dopiero po zaręczynach nie powinno się pisać "z osobą towarzyszącą" emotka

Czyli zapraszając np. na wesele wspólnych znajomych ze szkoły którzy są parą a nie są po zaręczynach to jedną osobą wymienimy z imienia a drugą jako os tow emotka

Nie jestem zła na tych ludzi od których dostaliśmy to zaproszenie,ale znamy się na tyle dobrze że mogli chociaż wpisać moje imię albo osoba towarzyszącą a nie "os.tow." wrrr
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638173
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3984
    Z nami od: 19.07.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    asante napisał(a):...choć jestem tu od niedawna, to na kilometr zalatujesz mi pewną osobą, która się z nami pożegnała jakiś czas temu, a teraz syn marnotrawny powrócił w innej skórze...
    A co mnie to obchodzi, że sobie coś wyobrażasz? Masz zmartwienie... jaki ból istnienia... emotka

I wzajemnie emotka Co nas Twoje żale.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638189
    joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 12348
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

Robienie klientów w uja przez biura podróży -> wylot o 23:55 i hops, dzięki tym pięciu minutom wczasy robią się "o dzień dłuższe", o czym człowiek dowiaduje się oczywiście na kilka dni przed podróżą emotka Dobrze, że przynajmniej płacić za owe wczasy nie muszę. Ale to i tak wkurzające emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638192
    like-a-bomb

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1060
    Z nami od: 19.02.2012
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Wkurza mnie ponury dzień... wstałam lewą nogą chyba.

joan Oj tak. To bardzo wkurzające. Z moich 14-dniowych wczasów w ubiegłym roku zrobiły się 12-dniowe. A płaciłam za 14 dni niemałą sumę. emotka Oczywiście wylocik w nocy, a powrót rano. Biura podróży zawsze wyjdą na swoje. A klient? No cóż.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638196
    gosia16

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1559
    Z nami od: 21.09.2007
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

iskierka napisał(a): jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.
    Na zaproszeniu widnieję jako "os.tow." no kulfa ze tak się wyrażę.Chyba mnie tylko to drażni skoro inni tak adresują koperty..
    Mieliśmy podobny problem z weselem brata zapraszając naszego kuzyna(który miał mieć wesele pół roku później) .Po prostu zadzwoniliśmy aby spytać się jak powinniśmy zaadresować .Poprosili o umieszczenie imion i nazwisk obydwojga...że niby dopiero po zaręczynach nie powinno się pisać "z osobą towarzyszącą" emotka

Czyli zapraszając np. na wesele wspólnych znajomych ze szkoły którzy są parą a nie są po zaręczynach to jedną osobą wymienimy z imienia a drugą jako os tow emotka

Nie jestem zła na tych ludzi od których dostaliśmy to zaproszenie,ale znamy się na tyle dobrze że mogli chociaż wpisać moje imię albo osoba towarzyszącą a nie "os.tow." wrrr

A ja zostałam wpisana do historii choroby człowieka z którym mieszkam 13 lat,mamy dzieci i wspólny dom jako przyjaciółka emotka ,masakra,czułam się jak w liceum emotka

Najwyższa pora zrobić coś ze swoim życiem.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638199
    joan

Ranga numer 5

Powrót do góry

like-a-bomb: mnie to wkurzyło, bo pomyślałam sobie, że przecież taki statystyczny Polak, to cały rok zap*, żeby mieć kasę raz w roku rodzinę zabrać na wczasy. A tu się kilka dni przed wylotem okazuje, że mu obcięli pobyt o prawie 30% emotka I to nie jest tak, że "się nie da znaleźć wczasów z innymi przelotami", bo byłam w zimie w Egipcie i wylot był raniutko coś ok. godz. 7, a powrót po godz. 21, czyli maks wypas. Sądzę, że biura UMYŚLNIE nie informują klientów, czego się mają spodziewać, bo wiadomo, że klient olałby taką ofertę emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638204
    teodozja

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 994
    Z nami od: 11.02.2013

Powrót do góry

Polowałam przez 3 dni na bilety na Rmf maxx i nie udało się emotka Dziś próbuję znowu
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638215
    zdolnabestia

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 3319
    Z nami od: 12.12.2005
    Konkursy dodane: 54

Powrót do góry

joan napisał(a):przecież taki statystyczny Polak, to cały rok zap*, żeby mieć kasę raz w roku rodzinę zabrać na wczasy.

Myślę, że statystyczny Polak:
    http://www.kiepy....Polak-Na-Urlopie.jpg
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638220
    joan

Ranga numer 5

Powrót do góry

zdolnabestia napisał(a):
    joan napisał(a):przecież taki statystyczny Polak, to cały rok zap*, żeby mieć kasę raz w roku rodzinę zabrać na wczasy.

Myślę, że statystyczny Polak:
    http://www.kiepy....Polak-Na-Urlopie.jpg

A żebyś wiedziała, że to prawda emotka Moi rodzice nie byli na wczasach od równych TRZYDZIESTU LAT. Ja z Moim natomiast w ciągu 10 lat zaliczyłam 96 różnorakich wypadów, teraz czekamy na ten "jubileuszowy" emotka Zaburzamy statystyki emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638270
    like-a-bomb

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1060
    Z nami od: 19.02.2012

Powrót do góry

joan napisał(a): like-a-bomb: mnie to wkurzyło, bo pomyślałam sobie, że przecież taki statystyczny Polak, to cały rok zap*, żeby mieć kasę raz w roku rodzinę zabrać na wczasy. A tu się kilka dni przed wylotem okazuje, że mu obcięli pobyt o prawie 30% emotka I to nie jest tak, że "się nie da znaleźć wczasów z innymi przelotami", bo byłam w zimie w Egipcie i wylot był raniutko coś ok. godz. 7, a powrót po godz. 21, czyli maks wypas. Sądzę, że biura UMYŚLNIE nie informują klientów, czego się mają spodziewać, bo wiadomo, że klient olałby taką ofertę emotka

joan oczywiście, że tak jest. Celowy zabieg marketingowy, co tam klient. Informacja zazwyczaj lekko przed wylotem, albo nawet zdarzyło mi się, że kiedy już kończyły się wczasy to na tablicy o wylotach umieścili info, że wylot jest o 10:00, a nie o 21:00, a co! emotka Ciężko jest sobie z własnej kieszeni pozwolić na wczasy, wiem ile musiałam na nie odkładać, a dla biur liczy się tylko zysk. A już nie wspominając o tym czy kiedykolwiek będzie mnie stać (jeśli nie wygram emotka ) na taki hotel w jakim wypoczywają bogatsze nacje, chociażby Niemcy. Za trochę więcej "ojro" mają o niebo lepsze hotele, atrakcje typu: bar na plaży. Ech...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638282
    skarb888

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 873
    Z nami od: 05.01.2010

Powrót do góry

gosia16 napisał(a):
    iskierka napisał(a): jeszcze się maj nie zaczął a już mnie wkurza emotka Już pojawiły się 3 zaproszenia na przyjęcia.Dwa wirtualnie a jedno oficjalnie już w kopercie ..no i sytuacja się powtarza.

A ja zostałam wpisana do historii choroby człowieka z którym mieszkam 13 lat,mamy dzieci i wspólny dom jako przyjaciółka emotka ,masakra,czułam się jak w liceum emotka

Hmm, nie widzę tu złej woli ani negatywnych konotacji emotka Mogli przecież napisać konkubina i wówczas można byłoby się dopatrywać pejoratywnego zabarwienia, choć to oficjalne określenie emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638323
    goralecka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1136
    Z nami od: 10.06.2010

Powrót do góry

Wkurza mnie, ze wlasnie kupilam w media markt koncowki do szczoteczki oral-b. Zamowilam przez internet bo niby taniej, na polce w innym opakowaniu ale juz 30 zl drozsze. No i wracam do domu a koncowka wyglada inaczej niz ta stara, ktora mialam do tej pory. I teraz nie wiem czy kupilam nieoryginalna, czy podroby uzywalam do tej pory niszczac sobie zeby emotka zawsze kupuje w duzych sklepach wiec chyba ktorys mnie oszukal emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5638626
    staszek

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3041
    Z nami od: 07.02.2011
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

że w tesco nie mogłam wczoraj kupić nic hochlanda na konkurs, bo nie było i maxwell house z promocyjnymi naklejkami tylko te największe, jak zwykle...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5639298
    sambolera

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2747
    Z nami od: 07.05.2009

Powrót do góry

zepter mnie wkurza ciagle wydzwaniajac z ciagle nowych warszawskich numerow emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.