Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

2016-02-13 21:09:10mjane

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637389
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7531
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

katrin22 napisał(a): goralecka, ja rozumiem, że takimi drobiazgami cieszą się i chwalą nowi konkursowicze, ale stali gracze...?
    Może faktycznie o wartościowszych wygranych wolą nie pisać, ale bez przesady, bo ileż można czytać "lizak, czy guma do życia" emotka emotka emotka

kiedyś coś na ten temat napisałam, to dowiedziałam się, że jestem zazdrosna a poza tym jak jest susza w wygranych to nawet przysłowiowy lizak czy kulka lodów cieszy

mnie wkurzają nadal piramidy z cytatów.
    Toczy się dyskusja na 1 stronie, wystarczy odpowiedzieć pod wcześniejszym wpisem, zaś każdy cytuje wcześniejszą wypowiedź i masakra powstaje

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź http://tiny.pl/hs4r3

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637429
    zdolnabestia

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 4009
    Z nami od: 12.12.2005
    Konkursy dodane: 104

Powrót do góry

Wkurza mnie, że dostałam maila z portalu modowo.pl, w którym była jawna lista kilkuset adresatów. Rozpoznaję tam konkursowiczów z naszego forum, więc w najbliższym czasie spodziewam się spamu na @ z prośbami o kliki. Wiem to z doświadczenia emotka

* Kończące się dziś konkursy znajdują się w kalendarzu. Wystarczy kliknąć na dzisiejszą datę.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637583
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3811
    Z nami od: 19.07.2009
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

79magda napisał(a):
    joan napisał(a): katrin22 - ja zaś najbardziej lubię enigmatyczne wpisy typu "coś z FB" emotka

Ja zaś uwielbiam:

"Weekend w SPA"

emotka

Oraz 1 zł w zdrapce emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637627
    cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4215
    Z nami od: 28.02.2006
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

katrin22 napisał(a): A mnie wkurzają wpisy w MDW, jak nie "kulka Grycana", to "PIłka Hochland"
    Ledwo się "Cetaphil" skończył emotka

no ale w końcu definicja wygranej czy też nagrody to coś, co delikwent dostał za darmo emotka To nie jest ważne czy nagroda warta jest złotówkę czy też 100 tysięcy emotka Skoro jeden ktoś pochwali się cethapilem czy piłką hochland, to niby czemu inna osoba już nie może się pochwalić emotka Ja się chwalę nawet taką drobnicą w zdrapkach, bo jestem zdesperowana i smutno mi, że od pewnego czasu nie wygrywam niczego większej i wartości i muszę się jakoś podbudować emotka emotka
    Wkurza mnie,że w budynku w którym pracuję nie działa klimatyzacja,administracja nic sobie z tego nie robi,a my czujemy się jak sardynki emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637735
    ilonar2301

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9645
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 19

Powrót do góry

I bądź człowieku uczciwy emotka
    http://www.tygodn...19967-za.uczciwo.htm

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637736
    zdolnabestia

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 4009
    Z nami od: 12.12.2005
    Konkursy dodane: 104

Powrót do góry

Jeżeli konkurs ogłoszony jest na jakiejś stronie, portalu, a jednym z warunków jest zostanie fanem na FB (czasem tego portalu, czasem sponsora nagród), to jest to wciąż konkurs aktualny. Nie jest on ogłoszony na facebooku.

Nakręcenie filmu to nie to samo, co zrobienie zdjęcia.

W rogu każdego konkursu jest koniczynka, na którą można kliknąć i zgłosić błąd.

* Kończące się dziś konkursy znajdują się w kalendarzu. Wystarczy kliknąć na dzisiejszą datę.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637824
    kachakacha

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 459
    Z nami od: 30.06.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    o pogardzie dla innych i ich czasu (ja na przykład tracę czas przeglądając konkursy zgłaszane w niewłaściwej kategorii, bo na przykład zupełnie mnie nie interesują fotograficzne, facebookowe i promocyjne - a one są w "aktualnych"). Wrrrrrr.... emotka

Eciepecie, czy nie tracisz czasu na ciągnięcie tej dyskusji? Myślę, że wszyscy, którzy chcieli, to już się zapoznali z Twoją opinią i albo się do do niej dostosują, albo nie.
    Uważam także, że osoby, które są poszkodowane tak jak Ty, będą Ci wdzięczne za poruszenie tego tematu, a moderatorzy postarają się z tym coś zrobić w miarę możliwości.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637830
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

eciepecie - wkurza mnie, że tak bardzo starasz się pisać "Fuj!zbok", że aż ciężko się to czyta

no sorry, kwestia złego wstawiania konkursów nie do tej kategorii co trzeba, to co innego, niż CELOWE złe pisanie nazwy FACEBOOK'A

czyli masz gdzieś osoby czytające Twoje wypociny, bo co Cię to obchodzi, że powodujesz tym dyskomfort czytelnika??

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637836
    katrin22

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5607
    Z nami od: 20.07.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cieciepecie utworzyłeś/ aś nowe konto tylko po to, by siać zamęt? Bo tak to rozumiem, pod swoim stałym loginem już nie jesteś taki/a odważny/a, czyli jesteś zwykłym tchórzem.

Wiesz co? jak mi się nie podoba funkcjonowanie jakiegoś tam portalu, to usuwam konto i szukam innego, idealnego dla siebie.

cudaczek121 dla mnie kupowanie zdrapki za 1zł i wygranie 1zł, to nie wygrana emotka
    Każdy może sobie wpisywać w MDW co chce, ale dla mnie to jest śmieszne, ale Tobie życzę dużej "zdrapanej" sumki emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637837
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    ziolko napisał(a): eciepecie - wkurza mnie, że tak bardzo starasz się pisać "Fuj!zbok" (...) no sorry, kwestia złego wstawiania konkursów nie do tej kategorii co trzeba, to co innego, niż CELOWE złe pisanie nazwy FACEBOOK'A czyli masz gdzieś osoby czytające Twoje wypociny, bo co Cię to obchodzi, że powodujesz tym dyskomfort czytelnika??

emotka emotka emotka emotka
    Jassssne....
    Zamknęłaś mi usta. Serio, serio.

skoro zamknęłam, to mam nadzieję, że na dłużej emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637840
    malenka89

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8158
    Z nami od: 10.06.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

To mnie wkurza...

http://ofsajd.one...h-psow-i-kotow/gxkhz

jak tak można emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637841
    asante sana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3145
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    A w kwestii filmów to zupełnie Cię nie rozumiem emotka Kiedyś już była na ten temat wymiana zdań na starym forum i Pionas jasno określił, że filmowe, to to samo, co fotograficzne, bo to też fotografie, tylko ruchome. Uważasz, że gdzie najbardziej pasują fotograficzne? Do SMS-owych? Do promocyjnych? Do tych z gwarantowaną nagrodą? Wybacz, podejrzewam w Twoim wpisie jakiś żarcik emotka

Eciepecie, weź Stoperan i zatrzymaj wreszcie tę sraczkę słowną, bo chyba wszyscy mają już dość emotka
    Super, że film to zdjęcia ruchome, rozmawiałam dzisiaj z moim (niezłym) aparatem i prosiłam, żeby kręcił filmy, ale zamknął się w sobie i za nic nie chce puścić w ruch tych zdjęć. Mam aparat, nie mam kamery, rozumiesz to? Zatem dla mnie konkursy fotograficzne to nie filmowe, kamerzysta to nie ruchomy fotograf etc. i nadal będę dodawać konkursy filmowe do aktualnych (chyba, że dział zostanie nazwany "konkursy foto-video" emotka

Wymienię bony do GoSport (2 x 100 zł)ważne do 31.03.2016, najchętniej na bony do marketów.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637847
    ilonar2301

Ranga numer 5

Powrót do góry

eciepecie emotka wydaje mi się, że katrin22 miała na myśli coś innego. Facebook Ci nie odpowiadał- usunąłeś konto. Tak samo może być z e-konkami. Co za różnica? Dlaczego Fej!zboka zmieniać nie chciałeś? emotka

A tak serio- po to jest opcja nadużyć/ błędów w postaci koniczynki przy konkursie, żeby takie błędy zgłaszać... Co da Ci taka awantura na forum i... czepianie się? emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637852
    polec

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2874
    Z nami od: 10.12.2008
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Boże, czy to kolejny klon koszmar ???
    Paranoja ?! emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637855
    asante sana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3145
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

eciepecie napisał(a):
    asante napisał(a): ....rozmawiałam dzisiaj z moim (niezłym) aparatem i prosiłam, żeby kręcił filmy, ale zamknął się w sobie i za nic nie chce puścić w ruch tych zdjęć. Mam aparat, nie mam kamery, rozumiesz to? Zatem dla mnie konkursy fotograficzne to nie filmowe, kamerzysta to nie ruchomy fotograf etc.

No to masz poważny problem z rozumieniem i do tego wykazujesz wyraźną złośliwość.
    emotka

Cytując Ciebie: "Żałosna, typowa postawa kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia".
    W dodatku nie bardzo rozumiem zakładania nowych kont, bo choć jestem tu od niedawna, to na kilometr zalatujesz mi pewną osobą, która się z nami pożegnała jakiś czas temu (nie, nie wściekły), a teraz syn marnotrawny powrócił w innej skórze...

Wymienię bony do GoSport (2 x 100 zł)ważne do 31.03.2016, najchętniej na bony do marketów.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637859
    katrin22

Ranga numer 5

Powrót do góry

cieciepecie
    emotka za bystrość emotka
    Ja myślę, że powinieneś zostać moderatorem ! emotka

ilonar2301 napisał(a): eciepecie

A tak serio- po to jest opcja nadużyć/ błędów w postaci koniczynki przy konkursie, żeby takie błędy zgłaszać... Co da Ci taka awantura na forum i... czepianie się? emotka

Bidulek w życiu prywatnym nie ma sobie na kogo pokrzyczeć i próbuje nadrabiać na forum, a to żałosne jest emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637863
    minka77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 816
    Z nami od: 03.07.2011

Powrót do góry

katar emotka przyszedł a odejść nie chce emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637868
    ilonar2301

Ranga numer 5

Powrót do góry

eciepecie, czy uważasz, ze wątek 'wkurza mnie' jest odpowiednim do zgłaszania uwag lub propozycji zmian? Nie sądzę. Jest taki wątek- 'Coś wam się nie podoba? Piszcie!'
    Jeśli nie pasuje Ci koniczynka, to zawsze tam możesz zgłosić swoje uwagi.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637870
    katrin22

Ranga numer 5

Powrót do góry

ilonar2301 napisał(a): eciepecie, czy uważasz, ze wątek 'wkurza mnie' jest odpowiednim do zgłaszania uwag lub propozycji zmian? Nie sądzę. Jest taki wątek- 'Coś wam się nie podoba? Piszcie!'
    Jeśli nie pasuje Ci koniczynka, to zawsze tam możesz zgłosić swoje uwagi.

emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #5637879
    cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4215
    Z nami od: 28.02.2006

Powrót do góry

a mi się eciepecie kojarzy z klonem cb656 emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.