Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

Nowy wątekOdpowiedz
|<  <<  <  2846  2847  2848  2849  2850  2851  2852  2853  2854  2855  2856    >  >>  >|
Autor FORUM_POST_DESC
kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:29:54
Cytuj wiadomośćZgłoś moderatorom
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 2837
Z nami od: 04.02.2007
Punkty karne: 0/5
Konkursy dodane: 0

Powrót do góry
a czy ja mówie ze nie ma ??
ja dałem tylko linka który mnie emotka tak samo jak wkur.. mnie postępowanie chorej psychicznie (bądź co bądź pary heteroseksualnej ) rodziców Madzi , lub księży pedofilów emotka

dla calej tej zgrai którzy robią krzywdę bezbronnym dzieciom widzę (ja osobiście) 1 słuszną drogę sznur + stryczek

Wkur..ia mnie cały temat ze dzieci są krzywdzone, ale tez wku.. mnie to że gdyby nie mój link to byście o tym przypadku nawet nie usłyszały ? czyż nie ??

a o księżach trąbią w tv, o matce madzi trąbią w tv ... na jasny rozum, dlaczego o tym NIKT Z WAS NIE WIDZIAŁ ?? odpowiedzcie mi proszę bo straznie, mnie nurtuje to pytanie

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

ilonar2301
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:42:12
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 8462
Z nami od: 24.03.2009
Konkursy dodane: 14

Powrót do góry
Kuba, nie ma się co nakręcać. Gej też człowiek i sam nie wybiera tego, że jest gejem. Pewnie wiele oddałby za to, żeby być taki jak Ty( czyt. hetero). Ale pomyśl też sobie, że za 15, czy 20 lat przyjdzie do Ciebie Twoja malutka córeczka i powie: "Tato, jestem lesbijką". I co wtedy? Nie powiesz przecież, że od dzisiaj nie chcesz jej znać...

Wkurza mnie moje lenistwo. Tyle rzeczy do zrobienia, a ja nie wiem od czego zacząć emotka

------------------
http://welcometabs.com/w/523539

kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:42:36
Ranga numer 5

Powrót do góry
Nie odbierajmy żadnemu człowiekowi jego przyrodzonej godności. Problemem nie są geje, problemem jest tylko i wyłącznie nierówne traktowanie poszczególnych grup ludzi i kneblowanie wolności wypowiedzi. W imię politycznej poprawności wszelkie wypowiedzi dotyczące homoseksualistów wiążą się z posądzeniem o homofobię. Podczas gdy tych samych standardów nie stosuje się do innych grup. I tak - milczy się gdy dziecko zgwałcił gej, bo to wzmacniałoby stereotyp, ale nagłaśnia się w przypadki gdy pedofilem okaże się ksiądz, gdy patologia ma miejsce w rodzinach heteroseksualnych. to mnie emotka

Tak samo jak nazwanie kogoś "hu..em" przecież każdego człowieka nazwanie "hu.em" to poniżenie i zniewaga ( które jest zabronione w polskim kodeksie karnym bodajże art.212)
a w Polsce jak babeczka jawnie i publicznie naruszyła ten artykuł to 200 ludzi pisze list poparcia dla niej ...

a jakby ktoś powiedział w telewizji pedał zamiast gej to by go chyba ukamienowali i zlinczowali emotka

nie uważacie ze to nieco dziwne ??
kalisto1986
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:48:26
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 8120
Z nami od: 13.01.2009
Konkursy dodane: 3

Powrót do góry
Dlaczego nie słyszeliśmy ? Bo nie czytam, nie szukam, ani nie interesują mnie takie tematy ! zbyt dużo jest tragedii na tym świecie,żeby wciąż o tym czytać. Jestem świadoma,że żyją potwory, ale nie satysfakcjonuje mnie ciągłe o tym słuchanie.
I nie gadaj,że o innych grupach społecznych się nagłaśnia, a o homoseksualnych nie, bo raczej jest to na odwrót. Znam ludzi o odmiennej orientacji i wiem, jak są traktowani w naszym kraju i niestety znam też przypadek kiedy to heteryk molestował dziecko ... i co ? Wielkie jajo jak znajome osoby homoseksualne zwiały z tego kraju ze względu na traktowanie, to taki pedofil mimo próby nagłośnienia sprawy śmieje się wszystkim w oczy, jest traktowany jak ofiara i wszystkie instytucje olały sprawe.

------------------
emotka Zapraszam na bazarek dla małej Marysi https://www.faceb...76888568877/?fref=ts emotka
Jeśli masz jakieś fanty, które można tam wystawić zapraszam na pw

ilonar2301
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:48:45
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 8462
Z nami od: 24.03.2009
Konkursy dodane: 14

Powrót do góry
Kuba...
Cytat :
"Problemem nie są geje"
- spójrz na swój awatar. emotka Nie chcę się sprzeczać, bo każdy ma prawo napisać o tym, co go wkurza, ale wkurza mnie Twoje pisanie o gejach na każdym kroku emotka

------------------
http://welcometabs.com/w/523539

kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:52:11
Ranga numer 5

Powrót do góry
Kasia a myślisz że ja siedzę i tropię wszystkie wiadomości o wykorzystywanych dzieciach ??

NIE !

chciałbym nie słyszeć ani jednego, takiego "newsa" ale dziwi mnie to że ten przypadek przeszedł bez echa a wiele innych głupot (typu kolana kapelna) polska wałkowa miesiącami aż się rzygać chciało ...
kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 14:56:26
Ranga numer 5

Powrót do góry
Cytat ilonar2301 :
Kuba...
Cytat :
"Problemem nie są geje"
- spójrz na swój awatar. emotka Nie chcę się sprzeczać, bo każdy ma prawo napisać o tym, co go wkurza, ale wkurza mnie Twoje pisanie o gejach na każdym kroku emotka

jestem homofobem bo tak nazwała mnie opinia ludzka

w naszym kraju jeśli ważam że normalna rodzina to mężczyzna i kobieta to juz jestem homofobem przesiąkniętym nienawiścią (albo lepiej faszystą od rydzyka)

i widzicie tu też nie zajmujemy się krzywdą dzieci, tylko polemiką o gejech ... a ja np w równym rządku powiesił bym tych dwóch gej razem z księdzami którzy są pedofilami jak i poje... matkami, ojcami z związków heteroseksualnych
ale nie za to ze sa gejami tlyko za to co zrobili

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

kalisto1986
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:03:45
Ranga numer 5

Powrót do góry
emotka
skoro nie szukałeś a samo się nawinęło to chyba jednak znaczy,że jest to nagłośnione, a nie skrywane ?
Dlaczego kolana kapelana były w każdych mediach, a to nie ? A zastanowiłeś się,że może to pierwsze wydarzyło się w Polsce, a to drugie jednak w stanach ...

I nie mów,że opinia ludzka nazwała Cię homofobem, bo sam z tym wyskoczyłeś na forum i zaczełeś podkręcać atmosfere ( tak, dokładnie pamiętam tą dyskusję). I co innego inne poglądy, a co innego poniżanie ludzi odmiennej orientacji - to właśnie jest homofobia i udowadniasz to stawiając na równi homoseksualistów, morderców i pedofili.
Bo Ci pierwsi NIKOGO nie krzywdzą, a reszta tak.

Czemu nie odpowiesz na pytanie ilonar co zrobisz jak twoja córka ( czego Ci nie życzę) za kilka lat powie Ci,że kocha kobiete ?

I żeby było jasne, jestem przeciwko adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, ale nie z uwagi na krzywdę jaką oni mogliby wyrządzić dzieciom, a na nasze zacofane społeczeństwo, które zryło by im psychikę na maksa. Nie mam nic do par homoseksualnych, do puki nie robią nic na moich oczach i to samo tyczy się par heteroseksualnych. A wkurza mnie ukrywanie homofobii pod osłoną "martwię się o dzieci/społeczeństwo" , a większość tych pieniaczy nawet nie miało nigdy z tymi ludźmi do czynienia

------------------
emotka Zapraszam na bazarek dla małej Marysi https://www.faceb...76888568877/?fref=ts emotka

kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:16:04
Ranga numer 5

Powrót do góry
Kasia czytasz
na równi stawiam tych 2 geji

Bo to takie same skurwy.. jak ci księża z którymi kosciół powinien zrobić kategoryczny porządek lub też ludzie którzy nie zasługują na to by mieć swoje dzieci ...

Do wyszło bo Jenak pośród mediów które działaj u nas w kraju cząsteczka jest niezależna i właśnie tam to wyczytałem tak samo jak o tym ze wczoraj w szczecinie był marsz 15 tys "dla życia" (a to też przeciez polska)

jakby moje dziecko tak zrobiło to już jednak moja sprawa jak bede je wychowywał ale jednak Ja bym starł się jej pomóc a nie zaakceptować..

iskierka
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:18:51
Ranga numer 2
Ilość wiadomości: 438
Z nami od: 02.01.2006

Powrót do góry
mnie wkurza że dzisiaj jestem totalnie sflaczała.Ręce i nogi jak z ołowiu .Kawa nie pomaga ,zaplanowałam sobie ze gdy się zrobi ładna pogoda to trochę przed domem ogarnę... i emotka
kalisto1986
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:21:02
Ranga numer 5

Powrót do góry
Widzisz a ja nie śledząc nic na ten temat, wiedziałam o akcji Szczecińskiej, bo było to nagłaśniane w różnych mediach ....

Pomocą jest akceptacja ...

Kończę tą polemikę, bo już dawno przekonałam się,że to bez sensu

Wkurza mnie mały uparciuch, który zawzięcie woli siedzieć w brzuszku niż w końcu zobaczyć piękną wiosne

------------------

kubatbg
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:26:08
Ranga numer 5

Powrót do góry
iskierka bierz ziomy wiosenny przyrznic i ogień emotka

Kasia pewnie slyszałas bo masz pod nosem, uwierz ze w innych czasiach polski rozeszło sie bez echa...

koniec tematu ... zaraz fajrant i juz mnie nic nie wkurzy emotka

p.s dla złośników emotka i a podwójny dla Kasi żebyś miała jeszcze trochę sił dla uparciuszka emotka
kachakacha
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:10:03
Ranga numer 2
Ilość wiadomości: 528
Z nami od: 30.06.2006
Konkursy dodane: 1

Powrót do góry
Wkurza mnie matras.pl - liczyłam, że uda mi się o 18 dorwać klika książek po 1zł, ale padły im serwery emotka
antylopia
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 18:20:09
Ranga numer 4
Ilość wiadomości: 2123
Z nami od: 16.08.2006

Powrót do góry
Cytat kachakacha :
Wkurza mnie matras.pl - liczyłam, że uda mi się o 18 dorwać klika książek po 1zł, ale padły im serwery emotka

ja liczylam tylko na jedna i d.....

------------------
Zrobię zakupy w Superpharm, Intermarche, Real, Leclerc, Piotr i Paweł, Alma

magdaa
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 19:51:52
Ranga numer 2
Ilość wiadomości: 547
Z nami od: 02.09.2012
Punkty karne: 1/5

Powrót do góry
Może nie wkurza, ale na pewno to jest jakieś fatum emotka 2 razy grałam w loterii Hall's i za każdym razem jak wyślę zgłoszenie to wykrywa "magdalena m" tylko że to akurat nie jestem ja emotka ale mi dzisiaj ciśnienie skoczyło, ale szybko się opamiętałam emotka emotka

------------------
Good Luck!

pola731
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 21:20:14
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 3755
Z nami od: 10.12.2008

Powrót do góry
Czy ktoś kupił książkę w Matrasie w promocji ?
za diabła toto nie działa - może ze złej kategorii książki wybieram ?
sss199
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 21:42:32
Ranga numer 2
Ilość wiadomości: 202
Z nami od: 02.11.2009

Powrót do góry
Cytat pola731 :
Czy ktoś kupił książkę w Matrasie w promocji ?
za diabła toto nie działa - może ze złej kategorii książki wybieram ?

Od półtorej godziny próbuje i dochodzę do momentu wyboru płatności i wszystko się p.....y. Strona im niestety nie wyrabia emotka
iskierka
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 21:53:36
Ranga numer 2
Ilość wiadomości: 438
Z nami od: 02.01.2006

Powrót do góry
..no i się zaczynają komunie emotka
czytam na necie co teraz daje się w prezencie..to mam wrażenie że co niektórzy chyba ocip..li
http://szafiarenk...ia-2013-prezent.html emotka
kurlandzki
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 22:04:43
Ranga numer 4
Ilość wiadomości: 1489
Z nami od: 01.03.2008
Punkty karne: 2/5

Powrót do góry
Cytat iskierka :
..no i się zaczynają komunie emotka
czytam na necie co teraz daje się w prezencie..to mam wrażenie że co niektórzy chyba ocip..li
http://szafiarenk...ia-2013-prezent.html emotka

masakra... ja w maju ide na komunię do brata mojego chrześniaka... dam kasę ale nie wiem ile:( rodzinka też bogata i niczego nie potrzebuja, ale nie mam zamiaru sie zadłużać zastawiac i nie wiadomo co.. bo ile bym nie dał to i tak mało;)

------------------
Codzienne zakupy konkursowe w LECLERC, intermarche, CARREFOUR, SUPERPHARM, ABC ,REAL, TESCO , PIOTRiPAWEŁ, Stokrotka, i inne! Duzo osób zadowolonych z zakupów:)

kaki76
Napisano: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 22:16:34
Ranga numer 5
Ilość wiadomości: 7640
Z nami od: 06.07.2009
Konkursy dodane: 6

Powrót do góry
co do komuni to winni sa rodzice i rodzina,bo sami sie przescigaja,kto da wiecej,lepsze,modníejsze. Po co kupowac drogie rzeczy. Jestem temu przeciwna, biblia,zloty medalik i ewentualnie zegarek. To nie jest wesele,dziecko ma sie cieszyc z sakramentu,a nie czekac na prezenty.

------------------
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw
sprowadzi Cię do swojego
poziomu, a potem pokona
doświadczeniem...
http://www.ermail...VAj2T7XJmCcTjmcJcNJ2

http://olx.pl/ofe...kcNF.html#18c4e66996

|<  <<  <  2846  2847  2848  2849  2850  2851  2852  2853  2854  2855  2856    >  >>  >|