Rejestracja
Logowanie
Home » Konkursy » Konkursy zakończone » Opis konkursu

Opis konkursu

Koniczynka z naszego logo - kliknij aby wybrać jedną z dostępnych akcji

Tona książek do rozdania!

Konkurs trwa do: 31.03.2014 | Wyświetleń: 1743 | Opublikowano: 12.02.2014 10:36 | Udział wzięło: 15 | Organizator: nowowydane.pl

Każdy uczestnik Konkursu może oddać jeden głos na godzinę na Instytucję, Placówkę i osobę indywidualną.
Każda z Instytucji biorących udział w Konkursie otrzyma indywidualne konto, na które każdy z uczestników Konkursu będzie miał możliwość oddania głosu właśnie na nią. O miejscu zajętym w tej kategorii zadecyduje ilość głosów oddanych na daną Instytucję.
Każda z Placówek otrzyma indywidualne konto, na które każdy z uczestników Konkursu będzie miał możliwość oddania głosu właśnie na nią. O miejscu zajętym w tej kategorii zadecyduje ilość głosów oddanych na daną Placówkę.
Każda osoba indywidualna po przesłaniu na adres e-mail: biuro@nowowydane.pl swoich danych otrzyma indywidualne konto, na które każdy z uczestników Konkursu będzie miał możliwość oddania głosu właśnie na nią. O miejscu zajętym w tej kategorii zadecyduje ilość głosów oddanych na daną osobę indywidualną. Pozostałe osoby indywidualne wezmą udział w losowaniu nagród.


Nagrody

książki


Chcesz wziąć udział w konkursie??

Kliknij: TUTAJ lub TUTAJ.

Nadesłane przez: sambolera Opublikowane przez: pionas

Tagi:
Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)

Podobne konkursy

Zdradliwy, seksowny konkurs
Do zakończenia 10 dni
Konkurs "Pełna Harmonia – rozmowy… na poziomie"
Brak daty
Doradź Portfelowi PB i wygraj
Do zakończenia 38 dni
Konkurs "4 pory roku"
Do zakończenia 8 dni
Wygraj książkę "Jak u siebie" do godz. 20:00
Do zakończenia 2 dni

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech Emotka szok Emotka języczek Emotka rotfl Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej