szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

FAQ

Gdzie mogę znaleźć informacje o konkursach kończących się dzisiaj?

Wystarczy w kalendarzu wybrać interesuący Cię dzień, a następnie "Konkursy kończące się dzisiaj".
Opcja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników

Gdzie mogę znaleźć informacje o konkursie zakończonym konkretnego dnia?

Wystarczy w kalendarzu wybrać interesuący Cię dzień, a następnie "Konkursy zakończone", "Konkursy kończące się dzisiaj" lub "Konkursy kończące się dd.mm.rrrr".
Opcja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników

Przy tytule konkursu są kropki. Do czego one służą?

Opcja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.
Do wyboru jest kilka kropek:
a) czerwona - oznacza konkurs bez Twojego udziału (domyślnie ustawiona przy każdym dodanym konkursie)
b) zielona - oznacza konkurs w którym wziąłeś(aś) udział
c) szara - oznacza konkursy, który Cię nie interesuje
d) żółta - tzw. "schowek", możesz tak oznaczyć konkurs, do którego chcesz wrócić. Zamiast tak oznaczać konkurs można skorzystać z opcji przypomnienia o konkursie.
e) niebieska - kropka ta używana jest do oznaczania zakończonych konkursów w których wygrałeś(aś). Konkurs w bazie jest przechowywany przez 120 dni od daty zakończenia.

Co oznaczają kolorowe ramki na około opisu konkursu

Mamy kilka typów ramek:
a) czerwona - oznacza konkurs, który kończy się dzisiaj
b) zółta - oznacza konkurs, który kończy się jutro
c) zielona - oznacza konkurs, który kończy się przynajmiej za 2 dni lub data zakończenia nie jest podana
d) czarna - oznacza konkurs, który już się zakończył
e) niebieska - oznacza konkurs, który jeszcze nie wystartował

Jak długo mam czekać na opublikowanie konkursu?

Niestety nie możemy podać konkretnego czasu, staramy się aby czas ten był jak najkrótszy. Zazwyczaj jest to w ciągu kilku godzin, czasami czas ten potrafi wydłużyć się do kilku dni - wszystko zależy od liczby nadesłanych konkursów.

Zgłosiłem(am) nowy konkurs, a pojawił się dodany przez kogoś innego. Dlaczego?

Wystarczy zmienić jeden znak w adres url konkursu by skrypt przepuścił zgłoszenie, przed opublikowaniem informacji sprawdzamy raz jeszcze czy konkurs jest w bazie.
Dodając konkurs oszczędzisz czas wysyłając najpierw samego linka. Wyskoczy komunikat, czy konkurs jest już w bazie, jak nie - wypełniasz pozostałe pola.

Moje zgłoszenia zostały opublikowane, a ciągle mam inny stan licznika. Dlaczego?

Liczba konkursów aktualizowana jest co kilka godzin. Jeśli Twoje konkursy zostały opublikowane i są podpisane Twoim loginem prosimy cierpliwie poczekać.

Ciągle zmienia się liczba nadesłanych konkursów - dlaczego?

Skrypt podaje liczbę konkursów nadesłanych (i opublikowanych) w ciągu ostatnich 60 dni, stąd też codziennie następuje aktualizacja tej informacji.

Duplikujecie konkursy. Jak poinformować Was o tym?

Czasami okazuje się, że konkurs podanych ma różnych organizatorów i różne adresy WWW. Jeśli chcesz nam pomóc to w szczegółowym opisie każdego konkursu w prawym rogu jest koniczynka, wystarczy na nią kliknąć i z rozwiniętego menu wybrać "Zgłoś błąd", a następnie wypełnić formularz.

Jak ustawić przypomnienie o konkursie?

W szczegółowym opisie każdego konkursu w prawym rogu jest koniczynka, wystarczy na nią kliknąć i z rozwiniętego menu wybrać "Ustaw przypomnienie", a następnie wypełnić formularz, podając datę w formacie dd.mm.rrrr.

Czemu nie odpisujecie na wiadomości wysłane do organizatorów?

Serwis zajmuje się jedynie publikacją informacji o konkursie. Nie jesteśmy jego organizatorami. Szeczgółowe informacje są na stronach w podanych linkach.

Jak dodać avatar?

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wejdź w "Mój profil", tam wybierz "Edytuj profil". Na dole formularzu jest przycisk "Przeglądaj". Wystarczy w niego kliknąć i z dysku wybrać zdjęcie, które chcemy mieć jako avatar. UWAGA - zdjęcie automatycznie zostanie przescalowane do rozmiarów 125x125px.

Jak usunąć konto?

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wejdź w profil, tam wybierz "Edytuj profil". Na dole formularzu jest przycisk "Usuń konto". PAMIĘTAJ wszystkie dane zostaną utracone i nie będzie możliwości ich odzyskania.

Nie doszedł mail z linkiem aktywującym konto - co dalej?

Należy wypełnić formularz znajdujący się w dziale "Kontakt". Podająć swój login, adres e-mail oraz opisując sytuację.

Punkty karne - o co chodzi?

Punkty karne jest to w rodzaju upomnienie za złamanie regulaminu. Pięć takich upomnień jest równoznaczne z blokadą konta lub nawet banem na IP.

Jak pozbyć się punktów karnych?

Należy nadsyłać konkursy do naszej bazy. Publikacja 10 konkursów z Twoim loginem jest równoznaczne z pozbyciem się jednego punktu karnego.

Gdzie znajdę powód otrzymania punktu karnego?

Są dwa sposoby na sprawdzenie powodu: 1. Należy wejść w "Mój profil" i obok "Punkty karne" kliknąć w liczbę swoich punktów karnych (link aktywuje się dopiero gdy posiadasz przynajmniej 1 punkt karny)
2. Na forum w dziale "Inne" znajduje się wątek "Punkty karne" aby sprawdzić swoją historię wystarczy w polu do przeszukiwania wątku podać swój login.

Jak anulować powiadomienia z wybranego wątku na forum?

Po wejściu w wybrany wątek przy tytule masz czerwony przycisk "Anuluj powiadomienia". Gdy nie masz ustawionych powiadomień będzie widoczny zielony przycisk "Ustaw powiadomienia".

Czy mogę otrzymać od Was jakieś gadżety?

Niestety nie zajmujemy się takimi sprawami.

Czy gdzieś są jakieś statystyki?

Istnieje możliwość sprawdzenia najaktywniejszych użytkowników naszego serwisu w bieżącym miesiącu. Statystyki dostępne są tutaj.