Reklama na e-Konkursy.info

Ambasadorinnowacji - Philips

|< << < 158 159 160 161 162 163164 165 166 167 168 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6174666 piątek, 18 marzec 2016, 19:18:23
requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Udaje się wam wkleić link do posty z fp Philips który polubiliście/ skomentowaliście?

tak, a w czym problem?

wchodzę w konkretny post kopiuje adres chcę wkleić i świeci mi się na czerwono,że niby błąd
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6174667 piątek, 18 marzec 2016, 19:20:41
tusienka napisał(a):

requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Udaje się wam wkleić link do posty z fp Philips który polubiliście/ skomentowaliście?

tak, a w czym problem?

wchodzę w konkretny post kopiuje adres chcę wkleić i świeci mi się na czerwono,że niby błąd

u mnie wszystko dobrze, to ostatni post spróbuj wkleić : https://www.faceb...ts/10153663493747982
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6174671 piątek, 18 marzec 2016, 19:24:22
requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

tak, a w czym problem?

u mnie wszystko dobrze, to ostatni post spróbuj wkleić : https://www.faceb...ts/10153663493747982

Nie idzie emotka od męża też nie. Może jakaś chwilowa awaria. Dawno robiłaś ? Ja walczę od pół godz :-/ 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6174675 piątek, 18 marzec 2016, 19:28:32
Czy dostaliście już odkurzacze do testów? Już 3 tg od odesłania danych a sprzętu brak emotka  Mój pierwszy test i sprzętu nie ma, da się gdzieś sprawdzić w platformie czy załapało się do testowania ?
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6174678 piątek, 18 marzec 2016, 19:30:53
tusienka napisał(a):

requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

requiem29 napisał(a):

tusienka napisał(a):

tak, a w czym problem?

Nie idzie emotka od męża też nie. Może jakaś chwilowa awaria. Dawno robiłaś ? Ja walczę od pół godz :-/ 

sprawdzałam od razu po Twoim poście i wszystko w porządku , mogłam bez problemu wkleić.
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6174679 piątek, 18 marzec 2016, 19:31:53
boom30 napisał(a):

Czy dostaliście już odkurzacze do testów? Już 3 tg od odesłania danych a sprzętu brak emotka  Mój pierwszy test i sprzętu nie ma, da się gdzieś sprawdzić w platformie czy załapało się do testowania ?

odkurzacz przyjdzie w dniu rozpoczęcia obowiązywania umowy , sprawdź jaką masz datę rozpoczęcia okresu użyczenia w umowie i wtedy się go spodziewaj.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6174682 piątek, 18 marzec 2016, 19:45:29
requiem29 napisał(a):

boom30 napisał(a):

odkurzacz przyjdzie w dniu rozpoczęcia obowiązywania umowy , sprawdź jaką masz datę rozpoczęcia okresu użyczenia w umowie i wtedy się go spodziewaj.

W umowie mam tak:
1.    Użyczający oddaje Biorącemu do używania Przedmiot użyczenia na okres 14 dni tj. od dnia 02.03.2016 r. do dnia 16.03.2016r.

dziwnie to wszystko wygląda ;/
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6174686 piątek, 18 marzec 2016, 19:50:18
boom30 napisał(a):

requiem29 napisał(a):

boom30 napisał(a):

W umowie mam tak:
1.    Użyczający oddaje Biorącemu do używania Przedmiot użyczenia na okres 14 dni tj. od dnia 02.03.2016 r. do dnia 16.03.2016r.

dziwnie to wszystko wygląda ;/

no to już dawno powinien być u Ciebie. Pisz maila w takim razie na adres, z którego przyszło zaproszenie do testowania. 
0 0

budryska

Cytuj wiadomość#6174690 piątek, 18 marzec 2016, 19:58:02
Zadanie "Tworzę" zaliczyło mi automatycznie i od razu dostałam też odznakę emotka Chyba im się coś pomyliło  emotka  
0 0

requiem29

Cytuj wiadomość#6174696 piątek, 18 marzec 2016, 20:05:03
aniabania napisał(a):

Zadanie "Tworzę" zaliczyło mi automatycznie i od razu dostałam też odznakę emotka Chyba im się coś pomyliło  emotka  

tez zaliczyło od razu.. może po prostu uznali, że nie może być tu złych odpowiedzi w końcu każdy ma własne zwyczaje  i przyzwyczajenia a limitu znaków ani zdjęć nie chcą tym razem.
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6174732 piątek, 18 marzec 2016, 21:18:08
Mam problem z zadaniem, gdzie trzeba odwiedzić ich fp i wkleić link z polubionym lub skomentowanym postem oraz podać nazwę użytkownika: gdy wklejam kompletny link, to okienko obramowuje się na czerwono i nie da rady wysłać zgłoszenia  emotka
Ktoś - coś? (Już do nich napisałam)
Może trzeba ten link w jakiejś konkretnej formie podać?
Ja wpisywałam taki: https://web.faceb.../?type=3&theater

A może tym razem nie wolno linków do zdjęć. Zawsze podawałam linki do zdjęć i uznawali, a nie wiem jak uzyskać link do polajkowanego postu bez foty  emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6174735 piątek, 18 marzec 2016, 21:21:02
defed napisał(a):

Mam problem z zadaniem, gdzie trzeba odwiedzić ich fp i wkleić link z polubionym lub skomentowanym postem oraz podać nazwę użytkownika: gdy wklejam kompletny link, to okienko obramowuje się na czerwono i nie da rady wysłać zgłoszenia  emotka

A może tym razem nie wolno linków do zdjęć. Zawsze podawałam linki do zdjęć i uznawali, a nie wiem jak uzyskać link do polajkowanego postu bez foty  emotka

Ja dziś zrobiłam to zadanie, skopiowałam link do zdjęcia z  ich fb i bez problemu przeszło 

link do polajkowanego postu bez foty bedziesz mieć na fb w dzienniku aktywności. emotka Ja też ostatnio tego szukałam emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6174736 piątek, 18 marzec 2016, 21:23:09
monkakk napisał(a):

defed napisał(a):

Ja dziś zrobiłam to zadanie, skopiowałam link do zdjęcia z  ich fb i bez problemu przeszło 

mi również nie poszło - nie wiem już od czego to zależy- spróbowałam z dwóch przeglądarek i również nic emotka też mam problem. Defed- jak dadzą ci znać pisz co i jak 
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6174739 piątek, 18 marzec 2016, 21:27:13
tusienka napisał(a):

monkakk napisał(a):

defed napisał(a):

mi również nie poszło - nie wiem już od czego to zależy- spróbowałam z dwóch przeglądarek i również nic emotka też mam problem. Defed- jak dadzą ci znać pisz co i jak 

Spoko-odezwę się  emotka  (dodam, że 2 edycje temu też miałam problem z zadaniem, napisałam, odpowiedzieli że to nie ich wina, mam się kontaktować z fb... a mimo to po jakimś czasie znalazłam punkty za wykonanie zadania na koncie?!)
0 0

owca2002

Cytuj wiadomość#6174871 sobota, 19 marzec 2016, 11:01:31
A jak dokładnie wyglądają te aukcje?
Jest normalna licytacja i kto da więcej to wygrywa?
Czy po prostu są określone "ceny" i określona ilość przedmiotów?

No i rozumiem, że punkty przechodzą na kolejne edycje, bo widzę że niektórzy mają po kilka tysięcy.
0 0

xooxooxoo

Cytuj wiadomość#6174884 sobota, 19 marzec 2016, 13:23:51
owca2002 napisał(a):

A jak dokładnie wyglądają te aukcje?
Jest normalna licytacja i kto da więcej to wygrywa?
Czy po prostu są określone "ceny" i określona ilość przedmiotów?

No i rozumiem, że punkty przechodzą na kolejne edycje, bo widzę że niektórzy mają po kilka tysięcy.

Przechodzą na kolejne edycje, ale odznaki zbiera się od początku. Licytacje są za określoną liczbę punktów.
0 0

DORFII

Cytuj wiadomość#6175018 niedziela, 20 marzec 2016, 06:56:00
Również miałam problem z wklejeniem linku w zadaniu z fp,wysłałam im ten link,oni jakoś go poprawili i mogłam go wkleić bez problemu.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6175020 niedziela, 20 marzec 2016, 07:29:32
Ja na ścianie głównej philipsa wybieram post i żeby pobrać do niego link, klikam na datę i godzinę jego napisania. Otwiera się konkretny post i link do niego kopiuję z paska. Może komuś pomoże.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6175021 niedziela, 20 marzec 2016, 07:49:59
DORFII napisał(a):

Również miałam problem z wklejeniem linku w zadaniu z fp,wysłałam im ten link,oni jakoś go poprawili i mogłam go wkleić bez problemu.

Jak wysłałaś i ile czekałaś? Ja wysyłałam na fb wiadomość i dalej nic emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6175023 niedziela, 20 marzec 2016, 08:19:27
tusienka napisał(a):

DORFII napisał(a):

Jak wysłałaś i ile czekałaś? Ja wysyłałam na fb wiadomość i dalej nic emotka  

mi odpisali kilka godzin pozniej... wyslalam w piatek wievzorem a w sobote rano juz miałam odpwiedź
0 0
|< << < 158 159 160 161 162 163164 165 166 167 168 > >> >|