Reklama na e-Konkursy.info

Auchan

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686209 czwartek, 27 luty 2020, 14:03:32
trebor1 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Paragon z Łodzi-》odbiór w Warszawie. emotka

To może ja dostanę tą Łódź hehe

A ja mam dokładne na odwrót, paragon z Warszawy odbiór w Łodzi, o co chodzi?! 

To tylko pokazuje że w tej agencji pracują idioci emotka  

rufus

Cytuj wiadomość#6686212 czwartek, 27 luty 2020, 14:08:28
A może to celowy zabieg by nagrody pozostały do ich dyspozycji poprzez brak odbioru?

bruce

Cytuj wiadomość#6686232 czwartek, 27 luty 2020, 15:03:04
rufus napisał(a):

A może to celowy zabieg by nagrody pozostały do ich dyspozycji poprzez brak odbioru?

Mnie to też przemknęło przez myśl.  emotka

magie1982

Cytuj wiadomość#6686234 czwartek, 27 luty 2020, 15:08:40
Czy oni dalej dzwonią?
0 0

onmyown

Cytuj wiadomość#6686236 czwartek, 27 luty 2020, 15:13:33
rufus napisał(a):

Do tej pory myślałam, że są po prostu nieogarnięci i ten konkurs ich przerósł. Ale jeśli żona (przy okazji telefonu do niej) nie może uzyskać informacji gdzie jest do odbioru pralka męża "bo RODO", to ręce opadają... Więc człowieku czekaj dalej, może kiedyś się dowiesz gdzie i jak zorganizować transport

gosia16

Cytuj wiadomość#6686238 czwartek, 27 luty 2020, 15:30:08
Dzwoni już Pani z dalszymi ustaleniami odnośnie odbioru
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6686244 czwartek, 27 luty 2020, 16:08:05
onmyown napisał(a):

rufus napisał(a):

Do tej pory myślałam, że są po prostu nieogarnięci i ten konkurs ich przerósł. Ale jeśli żona (przy okazji telefonu do niej) nie może uzyskać informacji gdzie jest do odbioru pralka męża "bo RODO", to ręce opadają... Więc człowieku czekaj dalej, może kiedyś się dowiesz gdzie i jak zorganizować transport

Troche dziwne, bo Pani bez problemu mi powiedziala, gdzie jest do odbioru pralka mojej mamy (przy okazji telefonu odnosnie mojej pralki)...
0 0

onmyown

Cytuj wiadomość#6686245 czwartek, 27 luty 2020, 16:12:13
edzia21 napisał(a):

onmyown napisał(a):

rufus napisał(a):

Troche dziwne, bo Pani bez problemu mi powiedziala, gdzie jest do odbioru pralka mojej mamy (przy okazji telefonu odnosnie mojej pralki)...

U nas zasłaniała się RODO i nie mogła zdradzić tej super tajnej informacji, trzeba czekać na telefon.
0 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6686249 czwartek, 27 luty 2020, 16:36:11
Ja chciałam odebrać dzisiaj w Częstochowie ale się okazało ze dzisiaj nie da rady. Piątek u sobota ja nie mogę. Niedziela zamknięte wiec pozostaje tylko pozostaje tylko poniedziałek. 
bruce 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6686257 czwartek, 27 luty 2020, 17:06:52
My juro odbieramy -ale mamy godzinę wyznaczoną na 15  -stą , wcześniej nie można , bo ma być przedstawiciel . Monia a Ty nie miałaś godziny wyznaczonej ?
bruce 0

monia0303

Cytuj wiadomość#6686279 czwartek, 27 luty 2020, 18:00:51
Wczoraj mówiłam ze mogę po 19 bo mam 3 godziny drogi. Dzisiaj mieli mi potwierdzić. I potwierdzili po 2 godzinach moich dzwonien ze dzisiaj jednak nie. Poprosiłam na jutro po 20 ale maja jutro znowu potwierdzić czy będzie przedstawiciel. A jak nie to znowu w poniedziałek. Trochę boje  się zostawiać to na ostatnia chwile.

bibeck

Cytuj wiadomość#6686299 czwartek, 27 luty 2020, 19:37:56
a do mnie mieli dzisiaj oddzwonić z informacją o której godzinie pasuje koordynatorowi i nie oddzwonili, czy ktoś miał podobnie? Teraz nie wiem czy jutro samemu się dobijać, czy grzecznie czekać. Czy może ktoś ma @ do tej Pani co dzwoniła? Jeżeli tak, to poproszę życzliwą osobę o info na priv.

Swoją drogą to trochę żenujące, że to my musimy się dostosowywać do nich, a nie odwrotnie.
bruce 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6686302 czwartek, 27 luty 2020, 19:49:32
bibeck napisał(a):

a do mnie mieli dzisiaj oddzwonić z informacją o której godzinie pasuje koordynatorowi i nie oddzwonili, czy ktoś miał podobnie? Teraz nie wiem czy jutro samemu się dobijać, czy grzecznie czekać. Czy może ktoś ma @ do tej Pani co dzwoniła? Jeżeli tak, to poproszę życzliwą osobę o info na priv.

Swoją drogą to trochę żenujące, że to my musimy się dostosowywać do nich, a nie odwrotnie.

Ja. W koncu sama zadzwonilam i Pani powiedziala, ze moja propozycja terminu zostala przekazana koordynatorowi i mam dalej czekac na jego telefon. 
bibeck 0

bruce

Cytuj wiadomość#6686303 czwartek, 27 luty 2020, 19:51:55
bibeck napisał(a):

Ależ oczywiście!  emotka To w ogóle chore jest, co Wy tu piszecie o tych pralkach...  emotka  Kto to organizuje?  emotka  Jakiś POS Media Poland Sp. z o.o. emotka  Hmmm... chyba nam się forumowa czarna lista organizatorów powiększy.  emotka
0 0

luki28

Cytuj wiadomość#6686304 czwartek, 27 luty 2020, 20:02:44
Do mnie niedawno dzwonili, a akurat jutro rano wyjeżdżam, więc chciałem żeby odebrała osoba z rodziny o tym samym nazwisku. Mówię im że mogę zostawić swój dowód osobisty, paragon i napisać upoważnienie. Mieli skonsultować z prawnikiem. Ostatecznie Pan prawnik się nie zgodził, bo w regulaminie widnieje słowo "osobiście". Jeśli już dają nam tak żenująco krótki termin odbioru, to mogliby pójść nam na rękę i postarać się jakoś pomóc, ale nie
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6686306 czwartek, 27 luty 2020, 20:12:03
Problemem przy takich odbiorach jest obecność tzw. koordynatora. To jedna osoba nie na sklep, a z reguły na region. Region to czasem województwo, czasem dwa lub trzy emotka
Tutaj jest bardzo mało czasu, by zgrać kilka osób z kimś, kto nie może się pojawić w kilku miejscach na raz. 
Koleżanka mi przypomniała konkurs, którego sama nie kojarzę. W sieci Simply. Tam trzy osoby musiały się zgrać terminowo i pojawić o wyznaczonej godzinie w konkretnym sklepie po odbiór czegoś tam. W jej przypadku trzeba było czekać dość długo, bo koordynator niezły poślizg zaliczył - we wcześniejszym sklepie ktoś nie dojechał na czas, więc opóźnienie się zrobiło na starcie. Plus doszły potem korki emotka
Pralka fajna rzecz, ale ilość straconego czasu...  emotka

FBanna2

Cytuj wiadomość#6686320 czwartek, 27 luty 2020, 22:00:36
Może ktoś ma pralkę do odbioru w Warszawie, a chciałby w Toruniu??
0 0

FBanna2

Cytuj wiadomość#6686357 piątek, 28 luty 2020, 09:06:53
Może zróbmy  listę  kto gdzie ma odbiór, a gdzie chciałby  ( sklepy z regulaminu):
 FBanna2 - ODBIÓR Toruń, chciałabym Warszawa, Marki, Piaseczno, Łomianki, Janki, ostatecznie Płock.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6686359 piątek, 28 luty 2020, 09:29:01
No to jedziemy z mężem po praleczkę - 8 godzin nie nasze ,ale co się nie robi dla wygranej

edzia21

Cytuj wiadomość#6686360 piątek, 28 luty 2020, 09:30:58
Monika11 napisał(a):

No to jedziemy z mężem po praleczkę - 8 godzin nie nasze ,ale co się nie robi dla wygranej

To ja chyba powinnam w lotto zagrac...ze odbior mam 5 km od domu i to we Wrocku.