Reklama na e-Konkursy.info

co chcielibyście wygrać?

rene

Cytuj wiadomość#6669889 środa, 1 styczeń 2020, 20:47:17
Gotowka! Chętnie w granicach10000!i WIECEJ emotka
ROWERY DWA!
Jakis porzadny TELEFONIK ! Stary ledwo zipie emotka
DEPILATOR Laserowy!
WYCIECZKE najchetniej w gory!AUTKO! nie musi być duze takie normalne ale przynajmniej 100 konikow  emotka
A tak pozatym MUSZE ZAWALCZYC O ZDROWIE!  emotka
2 choroby zawodowe!
I NIECH SIE TAK STANIE!!!!!!!!!!
A 2020r BEDZIE MOIM CAŁOROCZNYM MIKOŁAJEM! emotka
andii, ZetZ 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6669890 środa, 1 styczeń 2020, 21:03:11
No cóż, nieprzerwanie marzę o nowym autku
Do tego: voucher na wycieczkę, gotówka (żeby spłacić kredyt i mieć już święty spokój), ekspres do kawy, duuuużo bonów do Empiku (ewentualnie książek) 
Ale i tak z największą radością przygarnę każdą nagrodę, która uszczęśliwi mnie lub moich blliskich i znajomych
andii 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6669891 środa, 1 styczeń 2020, 21:05:40
andii napisał(a):

kermit napisał(a):

andii napisał(a):

Marzenia są po to - by je spełniać emotka   więc w 2020r  zamierzam wygrać PIĄTKĘ W  w minilotka   emotka
(już się widzę w ODDZIALE  jak odbieram gotówkę )

Oj koniecznie doprecyzuj.
Ten wątek potrafi płatać figle. (Ktoś chce wygrać cztery kółka i wygrywa dwa rowery).
W kolekturze odbierzesz wygraną do 2280 zl. Więc zmień wygraną na np. szóstkę w lotto a kolekturę na Oddział. Życzę powodzenia (i oczywiście nie dziękuj) emotka

hehe już zmienione emotka

potwierdzam - chciałam 4 kółka, wygrałam wrotki

anaesth

Cytuj wiadomość#6669895 środa, 1 styczeń 2020, 21:23:08
Plan wygranych na 2020 rok:
- kontynuacja zbierania wyprawki dla córeczki dzięki nagrodom z konkursów - najbardziej marzy mi się wózek i elektroniczny laktator, ale ucieszy mnie każdy drobiazg emotka
- konsola Nintendo switch dla męża
- ekspres do kawy z prawdziwego zdarzenia
- iPhone
- voucher do biura podróży, choć możliwości wyjazdu będą ograniczone emotka
- gotówka i bony do sklepów w każdej ilości emotka albo raz a porządnie, duża gotówka na zakup mieszkania
- nie pogardzę też sprzętami typu wyciskarka wolnoobrotowa, depilator IPL, robot kuchenny

as32572

Cytuj wiadomość#6669896 środa, 1 styczeń 2020, 21:33:29
Może wątek pomoże w spełnieniu marzeń bo ja robię co mogę i jak na razie daleko mi do tych wygranych jakie widzę w podsumowaniu roku (gratuluję wszystkim!)
- przydałoby się dobre auto (albo i 2! a co, bo obecnie używane już dawno jest pełnoletnie)
- naprawdę spora wygrana finansowa, która pozwoliłaby mi spełnić marzenie o rzuceniu wszystkiego i wyprowadzce, nie w Bieszczady emotka  
- wszelkie wyjazdy i weekendy w SPA mile widziane.
Każda wygrana cieszy, ale telefon/mail o głównej w loterii (główna w kreatywnym to byłby jeszcze większy szok dla mnie), czy odbiór wygranej w Oddziale Totalizatora Sportowego to jest to na co czekam od wielu lat!
Życzę zatem sobie i Wam spektakularnego 2020!

garyman

Cytuj wiadomość#6669902 środa, 1 styczeń 2020, 22:08:28
Oczywiście to o czym wszyscy marzą: wycieczki, duże pieniądze, samochód, a z mniejszych wygranych to: Termomix, ekspres do kawy, telewizor i rowery. Zobaczymy co się spełni w 2020

elizam

Cytuj wiadomość#6669904 środa, 1 styczeń 2020, 22:15:26
kermit napisał(a):

andii napisał(a):

Marzenia są po to - by je spełniać emotka  więc w 2020r  zamierzam wygrać GŁÓWNĄ  w totolotka emotka emotka
(już się widzę w kolekturze jak odbieram gotówkę emotka )

Oj koniecznie doprecyzuj.
Ten wątek potrafi płatać figle. (Ktoś chce wygrać cztery kółka i wygrywa dwa rowery).
W kolekturze odbierzesz wygraną do 2280 zl. Więc zmień wygraną na np. szóstkę w lotto a kolekturę na Oddział. Życzę powodzenia (i oczywiście nie dziękuj) emotka

To ja rok temu założyłam że chce wygrać 4 kółka i udało mi się wygrać dwa rowery (co prawda w jednym tygodniu ale nieważne), więc doprecyzowanie jest mega ważne emotka  
andii, ZetZ 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669905 środa, 1 styczeń 2020, 22:19:46
To ja też się wpiszę emotka  Przyjaciółka twierdzi, że afirmacja ma moc emotka  Zobaczymy. A że marzeń mam wiele, a tutaj miejsca dużo to lecimy:
1. Samochód - najlepiej na wypasie, taki, żeby mąż stwierdził - o nie! tego na pewno nie sprzedamy!
2. Duża gotówka - najlepiej 6 z dużego lotka przy mega kumulacji i tak, żebym była jedyną wygrywającą w tym dniu emotka
3. Nowy laptop i telefon
4. Automatyczny odkurzacz
5. Vouchery do sklepów - wszelkich! Zwłaszcza budowlanych i z materiałami do wykończenia i urządzenia wnętrz.
6. Szczoteczki soniczne dla całej rodziny
7. Trochę bonów wycieczkowych
8. Kilka weekendów w SPA, tak żebym mogła pojechać i z mamą i teściową i siostrami i przyjaciółkami, a i męża chętnie bym wzięła emotka
9. Duży telewizor z szybkim smartem
10. Duże i małe AGD
11. Metamorfoza kuchni dla teściowej, metamorfoza łazienki dla babci i metamorfoza salonu dla mamy
12. I dużo fajnych rozwojowych zabawek dla synka i voucherów do sklepów z ciuszkami dla małych gentlemanów! A co!
Niech 2020 będzie na bogato! emotka   emotka  

agniecha1985

Cytuj wiadomość#6669911 środa, 1 styczeń 2020, 22:43:30
Oczywiście jak większość marzę o wygraniu wypasionego autka (co by niekonkursowemu mężowi utrzeć nosa emotka ), marzy mi się również fajny voucher na wycieczkę oraz jak zawsze duuuużaaaa gotówka! emotka Niech 2020 mnie zaskoczy!

pikawka

Cytuj wiadomość#6669917 środa, 1 styczeń 2020, 23:09:43
Baardzo bym chciała wygrać jakiś rodzinny wyjazd w fajne miejsce  emotka  

pikawka

Cytuj wiadomość#6669918 środa, 1 styczeń 2020, 23:11:04
Uzielonaszpilka napisał(a):

To ja też się wpiszę emotka  Przyjaciółka twierdzi, że afirmacja ma moc emotka  Zobaczymy. A że marzeń mam wiele, a tutaj miejsca dużo to lecimy:
1. Samochód - najlepiej na wypasie, taki, żeby mąż stwierdził - o nie! tego na pewno nie sprzedamy!
2. Duża gotówka - najlepiej 6 z dużego lotka przy mega kumulacji i tak, żebym była jedyną wygrywającą w tym dniu emotka
3. Nowy laptop i telefon
4. Automatyczny odkurzacz
5. Vouchery do sklepów - wszelkich! Zwłaszcza budowlanych i z materiałami do wykończenia i urządzenia wnętrz.
6. Szczoteczki soniczne dla całej rodziny
7. Trochę bonów wycieczkowych
8. Kilka weekendów w SPA, tak żebym mogła pojechać i z mamą i teściową i siostrami i przyjaciółkami, a i męża chętnie bym wzięła emotka
9. Duży telewizor z szybkim smartem
10. Duże i małe AGD
11. Metamorfoza kuchni dla teściowej, metamorfoza łazienki dla babci i metamorfoza salonu dla mamy
12. I dużo fajnych rozwojowych zabawek dla synka i voucherów do sklepów z ciuszkami dla małych gentlemanów! A co!

Przesadziłaś emotka emotka

la-princessa

Cytuj wiadomość#6669922 środa, 1 styczeń 2020, 23:14:40
Jeepa Renegade z Hochlandu, żeby mieć w końcu motywację do zrobienia prawa jazdy. 100 tysięcy z BelVity, żeby zaszaleć i robić wymarzone rzeczy, na które do tej pory nie pozwalały finanse, np. wynająć sobie piękny apartament na weekend w Krakowie i pójść tam do niszowej perfumerii po piękny i drogi zapach. 120 tysięcy z Delicji, żeby zasponsorować bliskim ich marzenia. Najnowszego iPhone'a, bo mój obecny telefon jest już w rozsypce.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6669925 środa, 1 styczeń 2020, 23:34:55
pikawka napisał(a):

Przesadziłaś emotka emotka

Ja się wręcz mocno ograniczałam!  emotka  tytuł watku brzmi jak brzmi emotka

alaalicja

Cytuj wiadomość#6669951 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:21:23
Coś dla siebie... Taka mega petarda że zwali mnie z nóg. Nie dla dziecka, nie dla męża... tylko dla mnie. Taka niespodziewana niespodzianka i na bogato najlepiej

ktosiu

Cytuj wiadomość#6669955 czwartek, 2 styczeń 2020, 00:59:00
Pora mi już na jakąś egzotyczną wycieczkę pojechać, więc jakiś większy voucher mógłby przyspieszyć ten wyjazd. Poza tym życzyłabym sobie wielu bonów i kart prepaid w tym roku, użyję ich do realizacji pomniejszych celów. A z takich konkursowych marzeń, ale takich mniej oczywistych i autentycznie moich, to marzy mi się wygranie jakiegoś dużego bonu (min. 5 tys. zł) na dowolne zabiegi do wybranego salonu kosmetycznego emotka  Nawet nie widziałam takiej nagrody w żadnym konkursie, więc może być ciężko wygrać... No i niech jeszcze jakaś niespodziewana nagroda mnie totalnie zaskoczy emotka  
ZetZ 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6670012 czwartek, 2 styczeń 2020, 11:29:37
Nieodmiennie auto ( z tym,że już teraz dla dziecka nie dla mnie )
vouchery, bony wycieczkowe dla całej rodziny
bony zakupowe dla mnie w każdej ilości, uwielbiam zakupy,gdy z portfela nie ubywa  emotka
i każdą rzecz na którą mnie nie stać a jest przydatna i bardzo cieszy
ZetZ 0

jorunn2010

Cytuj wiadomość#6670017 czwartek, 2 styczeń 2020, 11:44:51
Marzą mi się wszelkie nagrody "wydarzeniowe" - vouchery do biur podróży, do serwisów typu prezenty marzeń, kino, restauracja, parki rozrywki, SPA. Albo gotówka, to sama sobie kupię emotka
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6670018 czwartek, 2 styczeń 2020, 11:48:10
A ja marzę o wypasionych wakacjach z cala rodzinka i pobytach w SPA oraz gotówce, ktora zawsze sie przyda by nadgonic splate kredytu.Ale przygarne kazda nawet najmniejsza wygrana nagrode bo dzieki temu moja motywacja do grania rosnie!!!
andii 0

mrs-mg

Cytuj wiadomość#6670049 czwartek, 2 styczeń 2020, 12:17:07
W 2020 liczę na: vouchery na wyjazdy, gotówkę, samochód (a dlaczego by nie?!), iphone, może rower albo hulajnogę elektryczną i jakieś inne, mniejsze rzeczy, których sama bym nie kupiła, a które sprawią mi radość i przyjemność z korzystania emotka  niech się dzieje!
0 0