Reklama na e-Konkursy.info

co chcielibyście wygrać?

atyde25

Cytuj wiadomość#6776801 środa, 21 kwiecień 2021, 14:32:10
100 tysięcy z loterii obojętnie której.Bo mam wrażenie ,że tylko wkładam a nic nie wyciągam:(
A jak wyciągnę to ledwo się zwróci albo wychodzi na 0 z wkładem.
rene, mia 0

maverick

Cytuj wiadomość#6776802 środa, 21 kwiecień 2021, 14:34:12
Jak co roku to i w 2021 znów - Porsche z Black - widzę, że ledwo się zdążyłem zapisać na drugie, bo pierwsze zarezerwował Rufus emotka
A z serii "mniejszych cudów" to jakakolwiek Główna, której wartości to co najmniej 5 cyfr w przeliczeniu na pln emotka
Taka moja mała afirmacja emotka

rare85

Cytuj wiadomość#6776839 środa, 21 kwiecień 2021, 18:04:17
A ja niezmiennie.. chciałabym "wygrać" patent na wygrywanie emotka zwłaszcza u Smolara emotka

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6776862 środa, 21 kwiecień 2021, 20:09:35
Tak nieskromnie się tu wpiszę.. Licząc, że jest to wątek, który spełnia marzenia.
Chciałabym wygrać kasę, jakieś 100tys...albo chociaż te 25 tys.
A oprócz tego jakąś wycieczkę albo chociaż weekendowy wyjazd do spa 
emotka emotka

Gość dominikolx

Cytuj wiadomość#6777194 piątek, 23 kwiecień 2021, 10:19:20
Mnie by zadowoliło 1000zł lub jakiś telefon 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6777318 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:47:56
Teraz to już cokolwiek...

pikawka

Cytuj wiadomość#6777320 piątek, 23 kwiecień 2021, 16:52:24
fiona25 napisał(a):

Teraz to już cokolwiek...

I ja........ emotka

jola1500

Cytuj wiadomość#6780045 niedziela, 9 maj 2021, 15:40:13
emotka  Mam ochote na główną nagrodę  emotka emotka emotka  Chodzi o to uczucie.. auto,  wycieczka i chociaż te 30 tys.  emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6780091 niedziela, 9 maj 2021, 22:02:34
Chciałabym smartfona i czytnik  emotka
0 0

leilani1

Cytuj wiadomość#6780093 niedziela, 9 maj 2021, 22:12:12
rare85 napisał(a):

A ja niezmiennie.. chciałabym "wygrać" patent na wygrywanie emotka
zwłaszcza u Smolara emotka

Mogę się podzielić swoim własnym patentem, dzięki któremu wygrałam cała furę rzeczy w opisówkach emotka (z samym tylko ubiegłym miesiącu trafiło mi się 35 nagród) emotka   Pisałam już tu kiedyś o nim: otóż pisząc tekst konkursowy, wplatam weń dużą ilość cytatów znanych osób tyczących się określonego tematu, po czym odnoszę się do rzeczonych cytatów, wyjaśniając jak moja własna opinia ma się do opinii owej sławnej osoby emotka Oto i tajemnica, dzięki której wygrywam w wielu konkursach (nie w Smolarze bo w tym nie biorę udziału - biorę udział praktycznie tylko w konkursach na Facebooku). Spróbuj tak właśnie pisać - powodzenia emotka Skoro mnie się udaje, to komuś innemu też powinno się udać emotka
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6780116 poniedziałek, 10 maj 2021, 08:05:02
leilani1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Mogę się podzielić swoim własnym patentem, dzięki któremu wygrałam cała furę rzeczy w opisówkach emotka (z samym tylko ubiegłym miesiącu trafiło mi się 35 nagród) emotka   Pisałam już tu kiedyś o nim: otóż pisząc tekst konkursowy, wplatam weń dużą ilość cytatów znanych osób tyczących się określonego tematu, po czym odnoszę się do rzeczonych cytatów, wyjaśniając jak moja własna opinia ma się do opinii owej sławnej osoby emotka Oto i tajemnica, dzięki której wygrywam w wielu konkursach (nie w Smolarze bo w tym nie biorę udziału - biorę udział praktycznie tylko w konkursach na Facebooku). Spróbuj tak właśnie pisać - powodzenia emotka Skoro mnie się udaje, to komuś innemu też powinno się udać emotka

Przy 160 znakach... na 100% się uda emotka  

W temacie:
Główną w kreatywnym emotka

wraithbeauty

Cytuj wiadomość#6780122 poniedziałek, 10 maj 2021, 08:31:35
Mi to się marzy 10.000zł z żywca emotka

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6780123 poniedziałek, 10 maj 2021, 08:34:55
margobb napisał(a):

leilani1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Przy 160 znakach... na 100% się uda emotka  

W temacie:
Główną w kreatywnym emotka

Mam wrażenie, że konkursy na FB/Insta/YouTube to zupełnie inna bajka. I o ile w tych konkursach sobie radzę, to łatwiej mi zdobyć 1 główną nagrodę na FB (nawet bardzo cenną), niż jeden z 200 zestawów produktów w promocyjnych. To jest jakaś ściana. To co się sprawdzi tam, w ogóle nie podoba się agencjom w promocyjnych, nawet jeśli jest dużo znaków na odpowiedź. Wciąż nie mam patentu i nie wiem, jak się da mieć patent przy 160 znakach  emotka emotka .  A w temacie: chętnie bym przygarnęła Nintendo z Kiory, ale Kiora mnie coś nie lubi. 

leilani1

Cytuj wiadomość#6780141 poniedziałek, 10 maj 2021, 10:24:26
 Chodziło mi o konkursy bez limitu znaków, Margobb emotka emotka Co do Smolara to niestety nie wiem jak tam wygrac bo tam nie gram; specjalizuję sie w tych konkursach na FB i Youtube emotka

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6780234 poniedziałek, 10 maj 2021, 16:06:39
leilani1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Po wpisie widać, że grasz wyłącznie na FB, tam gdzie regulamin (o ile jest)  nie określa ilości znaków i wtedy widzimy poematy na 3 tys znaków w celu wygrania np. paczki herbaty , czekolady czy płyty.
Konkursy promocyjne to inna liga- tam trzeba zainwestować i mocno się sprężyć żeby posłać "mądrą"  odpowiedź mieszczącą się w 160 znakach. To jest zdecydowanie trudniejsze niż " polejwody" .

a w temacie- jakaś główna niech wreszcie wpadnie !

xman111

Cytuj wiadomość#6780354 wtorek, 11 maj 2021, 00:38:01
rare85 napisał(a):

A ja niezmiennie.. chciałabym "wygrać" patent na wygrywanie emotka zwłaszcza u Smolara emotka

Masz jakieś inne patenty na wymianę? Może Avanti, które mnie ostatnio irytuje.Kiedy mogłem wygrać 6 telewizorów w jednym konkursie a teraz ostatnio w Star, Lays nic!
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6780357 wtorek, 11 maj 2021, 06:24:56
rare85 napisał(a):

ja też, a co do Smolara, to jak gram parę ładnych lat, to tylko 2 nagrody 2 stopnia z loterii i jedna główna z kreatywnej - i szczerze, za ten tekst sama bym sobie nie dała nogrody emotka , a no i to porsche z black mi się marzy emotka
0 0