Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 102 103 104 105 106 107108 109 110 111 112 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6331677 sobota, 11 marca 2017, 09:24:22
cb656 napisał(a):

W profilu użytkownika widzę na końcu listy taką pozycję, która nazywa się "OPINIE UŻYTKOWNIKA". www.e-konkursy.info/profile/user/
To są "opinie użytkownika o rządzie" czy "opinie użytkownika o konkursach", czy "opinie użytkownika o testowanych produktach konkursowych", czy jeszcze inne opinie użytkownika? Czyli: "moje przekonania o czymś, mój pogląd na jakiś temat, na jakąś sprawę"?
W jakim celu zostało to wprowadzone? Czy to jest coś podobnego, jak pole "O MNIE"? emotka

To jest powiązane z podziękowania i nie polecam wymiany z ... jak piszesz podziękowanie dla użytkownika na forum że np. Dziękujesz za wymianę, to automatycznie pojawi się tam w opinie użytkownika to podziękowanie. Wszystko w jednym miejscu. Wcześniej widniało to jako podziękowania i tam nikt się nie wpisywał , a teraz się uzupełnia to automatycznie jak wpisujesz cos w podziękowania. I np. Jak chcesz się z kimś wymienić albo coś... to zaglądasz tam a nie szukasz w podziękowaniach czy innych topach czy ta osoba jest godna zaufania. 
To jest opinia o użytkowniku, które opinie to dają inni użytkownicy. 
1 0

luko922

Cytuj wiadomość#6331678 sobota, 11 marca 2017, 09:28:05
bruce napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Tak, tak, masz rację - jest super, że istnieje taka opcja i udogodnienie emotka , ale popieram Luko - mnie chodzi także o wątki martwe. emotka
Przy okazji - u mnie ten link wcale nie działa. emotka

Rozumiem, że pomysł umarł? emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6331882 niedziela, 12 marca 2017, 07:46:21
luko922 napisał(a):

bruce napisał(a):

slavek napisał(a):

bruce napisał(a):

luko922 napisał(a):

A ja jestem bardzo ciekaw - przydałaby mi się jedna opcja, nie wiem tylko czy jest taka możliwość + czy innym też by się przydała.

Chodzi o to, żeby zrobić takie miejsce (naturalnym miejscem byłaby dla mnie pusta przestrzeń pod "Ostatnio na forum"), w którym mógłbym sobie przypiąć różne wątki z forum tak, by one tam były zawsze. Są bowiem takie wątki, do których mam często potrzebę zaglądnąć, a nie ma ich w "Ostatno na forum", więc muszę przeszukiwać poszczególne tematy (a nigdy nie pamiętam co gdzie dokładnie jest), a tak mógłbym je sobie tam przypiąć na stałe. Np. "NA CO CZEKAMY", "Paragony na trwające konkursy", itp. 
Myślę, że mogłoby to być sporym ułatwieniem dla wielu. Hmm... emotka  Dałoby się coś takiego zrobić pionas? 

Baaardzo fajna propozycja, ja ciągle przeszukuję całe forum, aby znaleźć wątki najbardziej mnie interesujące, do których najchętniej zaglądam (lub np. mam ochotę coś zamieścić) i tracę na to sporo czasu. emotka

a nie wystarczy https://www.e-kon...info/powiadomienia  ?

Tak, tak, masz rację - jest super, że istnieje taka opcja i udogodnienie emotka , ale popieram Luko - mnie chodzi także o wątki martwe. emotka
Przy okazji - u mnie ten link wcale nie działa. emotka

Rozumiem, że pomysł umarł? emotka

Póki co to tak.
Mam pewne problemy z serwerem i nie planuję póki co żadnych dodatków spersonalizowanych pod każdą osobę...
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6331889 niedziela, 12 marca 2017, 09:51:51
emotka  spoko. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334891 sobota, 18 marca 2017, 14:42:02
cb656 napisał(a):

A tak mnie jakoś naszło na podróż sentymentalną i cofnąłem się o dekadę emotka
Znalazłem ciekawostkę, której nie pamietam. www.e-konkursy.mobi
pionas, co sprawiło, że projekt został zarzucony? Dziś nie ma takiej strony emotka

P.S. Próba dodania obrazka z dysku (zrzut ekranu) skończyła się niepowodzeniem, mogłem jedynie wkleić link do obrazka w sieci. Nie podoba mi się to, jesli to celowa zmiana. A jesli tylko błąd, to proszę naprawić.

Występowała duplikacja treści dla tej samej strony a innych domen i nie działało to na korzyść strony, potem pojawiło się RWD i tak zostało.
Domenka fajna była, ale raczej już nie będzie używana...

P.S. Upload zdjęć powinien już działać...
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334911 sobota, 18 marca 2017, 16:24:05
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

A tak mnie jakoś naszło na podróż sentymentalną i cofnąłem się o dekadę emotka
Znalazłem ciekawostkę, której nie pamietam. www.e-konkursy.mobi
pionas, co sprawiło, że projekt został zarzucony? Dziś nie ma takiej strony emotka

P.S. Próba dodania obrazka z dysku (zrzut ekranu) skończyła się niepowodzeniem, mogłem jedynie wkleić link do obrazka w sieci. Nie podoba mi się to, jesli to celowa zmiana. A jesli tylko błąd, to proszę naprawić.

Występowała duplikacja treści dla tej samej strony a innych domen i nie działało to na korzyść strony, potem pojawiło się RWD i tak zostało. Domenka fajna była, ale raczej już nie będzie używana...
P.S. Upload zdjęć powinien już działać...

Upload działa. Dziękuję emotka

Trochę się zmieniło emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335007 niedziela, 19 marca 2017, 08:39:39
cb656 napisał(a):

Upload działa tyeraz tylko w nowych postach, ale gdy edytowałem wcześniejszy wpis, by dodać obrazek, okienko uploadu z dysku się nie pojawiło. To normalne? "COŚ" jest zapisane w starym poście, że blokuje takie dodanie? Myślałem, że to zmiana globalna... emotka

To globalna zmiana ale nie odswiezylo plików w cache'u.
Teraz mnie nie ma, przed komputerem bede wieczorem, albo F5 lub ctrl+r albo niestety musisz poczekać do wieczora...
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338092 sobota, 25 marca 2017, 12:07:55
cb656 napisał(a):

pionas - tak z ciekawości pytam - czy robiłeś może kiedyś statystyki/zestawienia, jakie adresy przodują w urządzaniu cyklicznie konkursów?
Wiadomo przecież, że są strony, na których w każdym czasie trwa wiele konkursów, że choćby z pamięci wymienię: filmweb, udziewczyn, dlastudenta, benchmark i tak dalej - o jakiej porze dnia/roku by tam się nie zjawić, zawsze jest jakaś lista bieżących, takie "pewniaki" emotka

Nie, nigdy nie robiłem takich zestawień.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6341664 poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 20:45:19
wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski)  emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6341753 wtorek, 4 kwietnia 2017, 06:45:10
kreatia napisał(a):

wiadomości -> "zaznacz wszystkie nieprzeczytane" -> "usuń" (oklaski)  emotka emotka

a to nie rozwiązuje sprawy:

???
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6341788 wtorek, 4 kwietnia 2017, 09:30:41
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

a to nie rozwiązuje sprawy:

???

Jak masz kilkadziesiąt nieprzeczytanych wiadomości to nie bardzo emotka  chodzi o ergonomię, wiadomo, że świata ta funkcjonalność  nie zbawi  emotka  
0 0

kerocna

Cytuj wiadomość#6341793 wtorek, 4 kwietnia 2017, 09:34:53
Czy byłaby możliwość usuwania swoich wpisów bez konieczności wchodzenia w wątek? Tak jak np. jest to na FB w dzienniku aktywności.

I czy jest możliwość aby wiadomości były widoczne od najnowszych tak by nie było konieczności przewijania za każdym razem by przeczytać nową wiadomość? emotka
emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6349535 poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 15:40:30
cb656 napisał(a):

pionas pogadać chciałem na temat ogólny "promowanie konkursów", odezwij się na forum emotka

Domyślam się, że masz jakieś układy z organizatorami, w wyniku czego pewne konkursy pojawiają się w boksie jako polecane.
A mnie się marzy takie coś, by to tubylcy wpływali na to, czy dany konkurs znajdzie się w gronie konkursów, na które warto zwrócić uwagę. I widzę bardzo proste rozwiązanie tego zadania, mianowicie wykorzystanie gwiazdek używanych do oceny konkursu. Im wyższa ocena, tym wyżej w rankingu polecanych (na pierwszym miejscu albo częściej wyświetlany, no cos takiego w kazdym razie). Oczywiście musiałby być użyty jakiś algorytm, dzięki któremu da się uniknąć sytuacji, kiedy tylko jedna osoba da pięć gwiazdek, bo to bez sensu raczej. Strzelam - niech będzie, że zaczyna się liczyć w rankingu dopiero od pięciu oddanych głosów. Pięć jest liczbą wyłącznie umowną, nie upieram się, dlatego chcę dyskusji w temacie.
Na pomysł wpadłem dziś, po zobaczeniu tego cudeńka: KLIK emotka No bajka po prostu! Mrrraaauuu, lubię takie kreatywne podwórka emotka

Po to były te gwiazdki, ale mało kto z nich korzysta i pojawia się i zawyżanie i zaniżanie (po co w polecanych konkurs z bloga gdzie do wygrania np. szczoteczka do zębów?)
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6349593 poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 19:12:04
To są dwa osobne mechanizmy, nie ma żadnego połączenia pomiędzy nimi....
Po to wprowadzone były gwiazdki aby wartościowe konkursy były promowane, ale chyba komuś zależy na tym aby takie konkursy nie były w czołówce (wg. oceny) i dają 1.
Zaczynam zastanawiać się czy takiego systemu oceniania nie zrobić tylko dla zarejestrowanych, wtedy tylko raz można by było ocenić konkurs, ale czy każdy będzie chciał tak oceniać?
Podobnie było z zieloną kropką, która zaczęła spełniać inną funkcję.
Dopiero na swój pierwotny tor wróciła (wraca) gdy dodany został system powiadamiania osób które oznaczyły konkurs zieloną kropką...

EDIT
Poza tym konkursy polecane to takie konkursy w których nagrody sięgają kwoty ~5000zł, a przecież są inne konkursy które też warto polecać innym emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6349695 wtorek, 25 kwietnia 2017, 07:44:47
Dla mnie również zielona to kropka z moim udziałem, ale nie wszyscy tak jej używają emotka
Mam nadzieję, że dzięki powiadomieniom to się zmieni...

Gdyby każdy uczciwie oceniał konkurs to tak mogło by być.
Teraz wpadło mi do głowy że może taka ocena byłaby tylko przy komentarzach, wtedy każda ocena wnosiła by też jakąś treść, która uzasadniałaby dlaczego tyle gwiazdek emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6353440 poniedziałek, 8 maja 2017, 08:02:17
cb656 napisał(a):

pionas czy można zrobić tak, że jeśli ktoś umieści komentarz po jakimś konkursem, a ktoś inny umiesci następny komentarz,
to ten poprzedni dostanie powiadomienie? Tak, jak jest obecnie z wynikami czy cytowaniem na forum.

pomyślę nad tym jak będę przy komentarzach dodawał "kciuki"... co do poprzedniej listy zwijania to na chwilę obecną nie planuję tam zmian...
Chcę poprawić system komentarzy i wrócić do aplikacji na Androida, ale ciągle za mało czasu emotka
1 0

mixik

Cytuj wiadomość#6353930 wtorek, 9 maja 2017, 11:07:32
Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6353932 wtorek, 9 maja 2017, 11:09:37
mixik napisał(a):

Zniknęły  emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6353933 wtorek, 9 maja 2017, 11:11:38
mixik napisał(a):

gdzie?
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6353934 wtorek, 9 maja 2017, 11:12:22
pionas napisał(a):

mixik napisał(a):

gdzie?

wszędzie  emotka
andii 0

|< << < 102 103 104 105 106 107108 109 110 111 112 > >> >|