Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 103 104 105 106 107 108109 110 111 112 113 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6366001 piątek, 9 czerwiec 2017, 11:36:45
cb656 napisał(a):

W SKRÓCIE: co zrobić, by skutecznie wyegzekwować RZETELNE opisy do zgłaszanych konkursów? Jak uniknąć sytuacji, w których albo istotnych informacji brak, albo konkurs jest w niewłaściwej kategorii?

Codziennie z całej masy konkursów w bazie zgłaszam po kilka pomyłek/błędów/nieścisłości. emotka Biorąc pod uwagę, że do pewnych kategorii zupełnie nie zaglądam (SMS, plastyczne, dla dzieci, blogi, lokalne, instagram) to ilość błędów zauważona przeze mnie być może nie odzwierciedla skali całego problemu, ale i tak jest niefajnie. Czasem pójdzie tylko zgłoszenie w nadziei na SZYBKĄ zmianę, ale z tym bywa różnie, więc zacząłem także dublować wpisy i zostawiam info w komentarzach.
Przykładowo dziś:
https://www.e-kon...em-co-jem-abino.html
https://www.e-kon...oosobowy-namiot.html
- ustalenia były takie, że jak coś jest loterią, to w tytule ma mieć słowo LOTERIA - tu brak
https://www.e-kon...olacz-do-legend.html - Konkurs jest skierowany tylko do posiadaczy biletów na mecz “LaLiga Legends”, który odbędzie się 9 czerwca na stadionie Legii Warszawa!!!! Zamień swoje miejsce na trybunach, na miejsce przy samym boisku razem z piłkarzami! (powinna być kategoria ALBO promocyjne, bo trzeba było bilet kupić, albo LOKALNE, bo mecz w Warszawie). Zabrakło tego jakże ważnego dopisku o biletach emotka
https://www.e-kon...wybieram-siebie.html - powinien być w kategorii FOTO, bo trzeba nagrać FILM. Zabrakło także tej informacji...

Wszystko tak po łebkach, na odpie emotka dal emotka emotka

Dziwi mnie że problem zgaszasz Ty nie bruce emotka
W konkursach na Facebook nie ma jednoznacznej informacji że to loteria - nie jestem w stanie tego ocenić dlatego to słowo zostało usunięte.

To fakt wszystko po łepkach, tak jak pisałem w innym temacie mam remont i nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć, chyba lepiej aby w miarę na bieżąco było wszystko w bazie niż ma nic nie być? A potem ma polecieć lawina, która spowoduje że pojawi się jeszcze więcej wpadek...

pionas

Cytuj wiadomość#6366018 piątek, 9 czerwiec 2017, 11:57:27
Kiedy loteria kiedy konkurs?
Nie wiem jak Was rozumieć, ale zakładając że każda informacja która nie zawiera regulaminu jest loterią to 80% artykułów w bazie powinno mieć inną nazwę.

Jeśli w opisie konkursu na stronie Organizatora (lub w regulaminie) nie widzę słowa "loteria" to uznaję że to konkurs nie loteria.
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6366024 piątek, 9 czerwiec 2017, 12:04:18
cb656 spójrz na Wygraj jednoosobowy namiot i wejdź na ich stronę:
https://www.faceb...361238301869/?type=3
Nie ma nigdzie słowa loteria, wszędzie jest konkurs (nawet 3 razy).
Napisałeś już do Organizatora że organizuje loterię nie konkurs czy tylko tutaj się czepiasz? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6366032 piątek, 9 czerwiec 2017, 12:11:04
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 spójrz na Wygraj jednoosobowy namiot i wejdź na ich stronę:
https://www.faceb...361238301869/?type=3 Nie ma nigdzie słowa loteria, wszędzie jest konkurs (nawet 3 razy).
Napisałeś już do Organizatora że organizuje loterię nie konkurs czy tylko tutaj się czepiasz? emotka

Tylko tutaj się czepiam, bo ten konkurs oznaczyłem sobie szarą kropką jako ten, który mnie nie interesuje emotka
Nawet nie wchodziłem na ich stronę, bo nagroda nie jest mi potrzebna, odpuszczam czytanie u źródła emotka

nie wchodząc na ich stronę na jakiej podstawie uznałeś że to loteria?
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6366039 piątek, 9 czerwiec 2017, 12:22:16
cb656 proponuję abyś zaczął pisać do Organizatorów i im zwracał też uwagę, jeśli oni zaczną używać prawdziwych sformułowań to i u nas zacznie być porządek emotka
Od początku istnienia serwisu używany był zwrot konkurs i nikomu to nie przeszkadzało, teraz mamy przesadzać stare drzewo? emotka
bruce 0

kermit

Cytuj wiadomość#6366045 piątek, 9 czerwiec 2017, 12:27:12
Co jest zbędne, co potrzebne, a co mogłoby być?
ad.1 zbędne
Ciągłe przepychanki, przytyki, wzajemne czepianie się bruce i cb656
ad.2 potrzebne
Osobny wątek np. pod tytułem "bruce i cb656"
ad.3 mogłoby być
trochę spokoju emotka

joan

Cytuj wiadomość#6366046 piątek, 9 czerwiec 2017, 12:27:31
pionas napisał(a):

cb656 proponuję abyś zaczął pisać do Organizatorów i im zwracał też uwagę, jeśli oni zaczną używać prawdziwych sformułowań to i u nas zacznie być porządek emotka (...)

Popieram emotka Najlepiej zacząć od zapytań na FB przy tych wszystkich "rozdaniach", "rozdawajkach" i "losowaniach", czy organizator posiada zezwolenie dyrektora Izby Celnej na przeprowadzenie losowania. Może wreszcie w konkursach częściej trzeba będzie ruszyć głową, zamiast myszką emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6366060 piątek, 9 czerwiec 2017, 13:02:09
Na górze każdego tematu macie przycisk "Anuluj powiadomienia"
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6366062 piątek, 9 czerwiec 2017, 13:04:47
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fajne emotka Dzięki.

od dawna już jest taka opcja emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6366069 piątek, 9 czerwiec 2017, 13:21:01
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fajne emotka Dzięki.

od dawna już jest taka opcja emotka

Taaa? A gdzie o tym powiadamiałeś? Na forum? Przez boota na PW? W dziale FAQ? emotka

https://www.e-kon.../strona/87/#p6180313
1 0

picola

Cytuj wiadomość#6379225 piątek, 14 lipiec 2017, 10:38:41
kermit napisał(a):

Co jest zbędne, co potrzebne, a co mogłoby być?ad.1 zbędne
Ciągłe przepychanki, przytyki, wzajemne czepianie się bruce i cb656
ad.2 potrzebne
Osobny wątek np. pod tytułem "bruce i cb656"
ad.3 mogłoby być
trochę spokoju emotka

głos rozsądku emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6379239 piątek, 14 lipiec 2017, 11:24:47
cb656 napisał(a):

PRZYKŁAD: https://www.e-kon...na/151/#p1937911Jako autor wpisu figuruje kobitka89, która jak widać, zlikwidowała już konto i jej wpisy na forum poprzedzone są słowem "gość", które tak często wpada w oko bruce emotka
PYTANIE: czy wyszukiwarka może uwzględniać to pole z nazwą użytkownika, zawierającą słowo "gość"? Bo obecnie nie znajduje takich wpisów. Jeśli wpiszę do wyszukiwarki samo kobitka89 to znajdzie tylko takie wpisy, gdzie ten nick jest zacytowany w treści.
DRUGIE PYTANIE: czy da się w inny sposób odszukać wpisy pozostałe na forum, które należą do użytkowników, którzy już swoje konto zlikwidowali, a znamy tylko ich nick (a nie numer ID)?

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości....
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379249 piątek, 14 lipiec 2017, 11:38:51
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

czy da się...

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości....

Rysuje nam się w tych dialogach od dłuższego czasu tak konsekwentna linia, pewien schemat... emotka emotka

Dobrze wiesz że system był pisany X lat temu i nie wszystko uwzględniłem i są pewne rzeczy które aby ruszyć to trzeba najpierw przepisać cały kod...
0 0

bajm

Cytuj wiadomość#6388728 piątek, 11 sierpień 2017, 11:24:48
Wydaje mi się, że  w konkursach lokalnych dobrze byłoby na początku nazwy konkursu wpisywać miasto. Wtedy posortowanie wg nazwy ustawiałoby wszystkie konkursy z tej samej miejscowości obok siebie
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388734 piątek, 11 sierpień 2017, 11:37:44
bajm cb656 a co w przypadku, gdy konkurs jest dla kilku miast lub województwa?
0 0

bajm

Cytuj wiadomość#6388736 piątek, 11 sierpień 2017, 11:39:56
Podobnie, na początku np. województwo.
Nie będzie wprawdzie perfekcyjnie, ale o wiele lepiej niż teraz
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388740 piątek, 11 sierpień 2017, 11:44:57
Ale to ma być:
Woj. mazowieckie: tytuł konkursu
Województwo mazowieckie: tytuł konkursu
Mazowieckie: tytuł konkursu

No a jak jest kilka miast to alfabetycznie, czy jak się wpisze?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388741 piątek, 11 sierpień 2017, 11:46:07
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

To wpisujesz REGION. "mazowieckie" lub "kujawsko-pomorskie" emotka

a co jeśli Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin? przecież to są różne województwa...
Obecnie jak jest bardzo wiele miast to po prostu w ogóle ich nie wpisuję (pole tytuł ma ograniczoną liczbę znaków)...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388749 piątek, 11 sierpień 2017, 12:05:22
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

To wpisujesz REGION. "mazowieckie" lub "kujawsko-pomorskie" emotka

a co jeśli Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin? przecież to są różne województwa...Obecnie jak jest bardzo wiele miast to po prostu w ogóle ich nie wpisuję (pole tytuł ma ograniczoną liczbę znaków)...

Takich przypadków nie ma zbyt wiele. Wiem - nie ma rozwiązań idealnych wpisujących się w każdy schemat, ale jak wiadomo w kwestii reguł - od każdej są wyjątki.
Dlatego ja jestem "ZA" propozycją bajm choćby to miało się sprawdzać nie w 100% zgłoszeń, a "tylko" 80% emotka Coś za coś.
"Koszt" robocizny (dodanie dopisku) niewielki, a korzyść (możliwość segregowania po nazwie) - nie do przecenienia emotka
Dawaj, dawaj, pionas emotka zrób to po prostu i po kłopocie emotka

Jasne że propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388783 piątek, 11 sierpień 2017, 13:05:15
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka

Ale jesteś wredny, wiesz? emotka Ja nie jestem 'czepialski", tylko dowściekliwy emotka i lubię wiedzieć, co tkwi w szegółach, bo one są jak się okazuje, nierzadko baaardzo istotne emotka

Poza tym jestem furiat i szybko wybuchaM, ALE JESZCZE SZYBCIEJ MI MIJA, a poza tym to jestem "do rany przyłóż" i każdemu dobremu człowiekowi nieba bym przychylił emotka
emotka

Wiem, że jestem wredny, ale taka natura emotka
No nie zawsze są baaaardzo istotne, momentami to uważam że przesada emotka ale to moje zdanie...

bajm Zrobiłem małą poprawkę w drugim kroku formularza...
|< << < 103 104 105 106 107 108109 110 111 112 113 > >> >|