Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 104 105 106 107 108 109110 111 112 113 114 >

pionas

Cytuj wiadomość#6388749 piątek, 11 sierpnia 2017, 12:05:22
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

bajm cb656 a co w przypadku, gdy konkurs jest dla kilku miast lub województwa?

To wpisujesz REGION. "mazowieckie" lub "kujawsko-pomorskie" emotka

a co jeśli Kraków, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin? przecież to są różne województwa...Obecnie jak jest bardzo wiele miast to po prostu w ogóle ich nie wpisuję (pole tytuł ma ograniczoną liczbę znaków)...

Takich przypadków nie ma zbyt wiele. Wiem - nie ma rozwiązań idealnych wpisujących się w każdy schemat, ale jak wiadomo w kwestii reguł - od każdej są wyjątki.
Dlatego ja jestem "ZA" propozycją bajm choćby to miało się sprawdzać nie w 100% zgłoszeń, a "tylko" 80% emotka Coś za coś.
"Koszt" robocizny (dodanie dopisku) niewielki, a korzyść (możliwość segregowania po nazwie) - nie do przecenienia emotka
Dawaj, dawaj, pionas emotka zrób to po prostu i po kłopocie emotka

Jasne że propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388783 piątek, 11 sierpnia 2017, 13:05:15
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

propozycja bajm jest ciekawa, ale przez takich czepialskich jak Ty muszę wiedzieć wszystko żeby potem mi nikt czegoś nie zarzucił i nie denerwował... emotka

Ale jesteś wredny, wiesz? emotka Ja nie jestem 'czepialski", tylko dowściekliwy emotka i lubię wiedzieć, co tkwi w szegółach, bo one są jak się okazuje, nierzadko baaardzo istotne emotka

Poza tym jestem furiat i szybko wybuchaM, ALE JESZCZE SZYBCIEJ MI MIJA, a poza tym to jestem "do rany przyłóż" i każdemu dobremu człowiekowi nieba bym przychylił emotka
emotka

Wiem, że jestem wredny, ale taka natura emotka
No nie zawsze są baaaardzo istotne, momentami to uważam że przesada emotka ale to moje zdanie...

bajm Zrobiłem małą poprawkę w drugim kroku formularza...
bajm, cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6388831 piątek, 11 sierpnia 2017, 14:42:39
cb656 napisał(a):

Poproszę o uzupełnienie zestawu emotikonów o obrazek osobnika tupiącego ze złości... emotka emotka Baaardzo mi tego brakuje... emotka

a masz gdzieś taką? emotka
tylko taką delikatną, żeby od tupania nie zrobiła się dziura z tyłu monitora
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6398393 sobota, 2 września 2017, 18:15:22
cb656 napisał(a):

pionas a co sądzisz o konkursach, w których nie ma podanej daty zakończenia, bo nadal są aktualne? Tyle, że dodane dawno temu, zdążyły zniknąć z list konkursów bieżących emotka
Na konkretnym przykładzie: znalazłem dziś konkurs, chciałem dodać do bazy i ku wielkiemu zdumieniu odkryłem, że jest w bazie od 2013 roku (sic!)
https://www.e-kon...-zl-za-recenzje.html
Czy dałoby się zrobić jakiś przycisk na wzór koniczynki, który spełniałby podobne zadanie, jak "przypięcie" topu na forum w górze?
Czyli dajmy na to klikam "odśwież" i jak w przypadku ogłoszeń na olx, konkurs przenoszony jest do dziś dodanych. By ludkom przypomnieć o jego istnieniu. Hy? emotka

Ale ten konkurs jest widoczny na liście:
https://www.e-kon...nkursy-non-stop/p/4/ - 5 od góry...
Takim klikaniem to przecież codziennie każdy konkurs mógłby być wyświetlany - nie mam gwarancji że ludzie będą korzystać z takiej opcji z rozsądkiem emotka
0 0

bluegirl

Cytuj wiadomość#6399861 środa, 6 września 2017, 06:07:09
Czy w przypadku konkursów promocyjnych nie dałoby się zrobić czegoś na wzór lokalnych. Tak by nazwa zaczynała się nazwą sklepu którego dotyczy, a jeśli ogólnopolski to:: all/Polska/wszystkie.

Czasem na widok baneru, czy nazwy nabieram chęci,  a po wejściu studzi się mój zapał, bo w mojej okolicy nie ma takiego sklepu, a zbyt mało efektywna jestem, by zlecać komuś zakup, a konkursy traktuję jako dreszcxyk emocji oczekiwania na wyniki, by zgubić monotonię dnia.
bajm, cb656 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6410316 poniedziałek, 2 października 2017, 14:21:11
Czy w dziale "NA CO CZEKAMY" nad polem do wpisywania komentarza można by dodać tekst sugerujący, aby osoby wpisujące kopiowały poprzedni post i nanosiły zmiany, zamiast pisać w osobnym poście tylko np. o jednym konkursie, w stylu:
"Najlepiej skopiuj poprzedni post z listą i nanieś zmiany"   emotka

Bo jak każdy dopisuje że coś już było, albo tylko daje jedną informację, to się robi bałagan - co jakiś czas ktoś to zbiera do kupy, ale mogłoby być ślicznie od razu  emotka  
Ale oczywiście powinna to być jedynie zachęta, nie obowiązek, bo jeśli ktoś tylko na szybko chce coś dodać lub sprostować, to lepiej jakkolwiek niż wcale emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6411031 wtorek, 3 października 2017, 20:45:50
Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

southlander

Cytuj wiadomość#6411758 środa, 4 października 2017, 20:56:33
apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

Świetny pomysł, mimo że organizatorzy często nie dotrzymują terminów, to "data podania wyników" pomogłaby oszczędzić sporo czasu emotka
slavek 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6411883 czwartek, 5 października 2017, 09:02:46
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Już to widzę, jak pracowite mrówki zastępujące chwilowo świstaki, które już nie mają siły zawijać w sreberka, pieczołowicie i skrupulatnie obliczają, jaka to będzie konkretna data w kalendarzu, gdy w Regulaminie jest rozstrzelona po różnych punktach informacja, że najpierw 40 dni roboczych po terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń zbiera się Komisja, a później kolejnych 10 dni roboczych mają na powiadamianie. emotka By nie być gołosłownym - przykładowy Regulamin.

Nie mów mi Słoneczko, mów mi Mróweczko emotka  Ja policzyłam właśnie w tym konkursie że to będzie do 8.12 - gdy dodawałam info w "na co czekamy" emotka
Myślę że appocalipsie chodziło o to, żeby była taka opcja, ale nieobowiązkowa - w wielu konkursach ta data jest wprost określona, szczególnie w konkursach na FB, albo gdy ma być publikacja wyników na www. emotka
cb656 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6411896 czwartek, 5 października 2017, 09:19:30
coś mi cytowanie nie działa emotka
cb656 - no na to, na ile ktoś się przykłada przy dodawaniu konkursu, recepty nie mam.
Ale przy masie konkursów których daty rozwiązań sobie trzeba zapisywać żeby nie przegapić, nawet jeśli część by była zebrana w jednym miejscu, też by było fajnie emotka
I może dodatkowym pomysłem byłby jakiś uproszczony formularz w koniczynce typu "uzupełnij niepodane dane".
I na marginesie - jak Tobie, właśnie Tobie już się nie chce zgłaszać tych błędów, bo tyle ich jest, to pomyśl, jak bardzo musi się chcieć Adminowi, który ma jeszcze więcej do ogarnięcia emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6415365 czwartek, 12 października 2017, 11:54:34
cb656 napisał(a):

pionas czy jest szansa na to, by znikły łapki góra/dół, a w to miejsce pojawiło się inne rozwiązanie, wzorem na przykład Facebooka, które umożliwiłoby okazywanie także emocji pośrednich? Czasem zwykłe "łapka w górę" wygląda groteskowo, na przykład przy postach żegnających zmarłych. Takie luźne pytanie mnie naszło dziś... emotka

Było już coś takiego ale każdy to hejtował dlatego nie weszły w życie...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6415372 czwartek, 12 października 2017, 12:04:14
Jak wchodziły kciuki, była propozycja w tamtym roku
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6423634 czwartek, 2 listopada 2017, 20:30:47
cb656 napisał(a):

Przy takiej mnogości wątków na forum przydałaby się wyszukiwarka, dzięki której da się wyszukać konkretny top. Pamiętam nazwę, ale już nie pamiętam, w jakiej kategorii - wpisuję słowo kluczowe (lub jego fragment - prokrastynacj) i voila! Znajduję w trymiga!
emotka

a to nie działa?
https://www.e-kon...?item1=prokrastynacj
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6426285 czwartek, 9 listopada 2017, 13:06:22
defed napisał(a):

Utrudniają mi korzystanie z forum odnośniki do mediów społ.

Dokładnie. Rany, po co toto  emotka ? Irytujące, niepotrzebne. Protestuję  emotka
defed 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426288 czwartek, 9 listopada 2017, 13:08:35
defed napisał(a):

Utrudniają mi korzystanie z forum odnośniki do mediów społ. emotka  Korzystam ze starej wersji. Wszystko co znajdzie się mniej więcej w polu zaznaczonym na pomarańczowo, jest jakby pod spodem i nie można np. wstawic kursora w okno tekstu albo klikać w nazwy użytkowników. pionas help  emotka

zobacz teraz...
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6426291 czwartek, 9 listopada 2017, 13:10:22
pionas napisał(a):

zobacz teraz...

naprawione, dzięki  emotka
pionas 0

bethan

Cytuj wiadomość#6426293 czwartek, 9 listopada 2017, 13:12:22
pionas napisał(a):

zobacz teraz...

Czy to naprawdę jest takie niezbędne? I to w tym miejscu? Nie lubię  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426295 czwartek, 9 listopada 2017, 13:15:35
Przyciski od SocialMedia wyświetlane są dla szerokości >1160px tak aby nie przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu strony...

{EDIT}
Dodałem przycisk "zamknij".
cb656 0

bethan

Cytuj wiadomość#6426314 czwartek, 9 listopada 2017, 13:38:40
pionas napisał(a):

Dodałem przycisk "zamknij".

emotka emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6430951 wtorek, 21 listopada 2017, 10:07:25
cb656 napisał(a):

a gdyby tak do topu MDW wprowadzić taki sam mechanizm, jak jest w "wyniki konkursu", czyli dwa pola

Jestem na nie. Niech MDW pozostanie miejscem zbiorowej radości, gdzie 50 osób pod rząd może bezkarnie umieścić wpis o wygranym szaliku itp., oczywiście o ile konkurs był w bazie emotka
Mechanizm okienek bardziej pasowałby mi do topu Informują, gdzie czasami robi się bajzel przez dublowane wpisy typu "tak, potwierdzam, mnie tez informują". Chyba, że agencja informuje na raty, przez kilka dni lub za różne etapy - to ok, ale potrzebne byłoby miejsce na adnotację za jaki okres lub w jakim celu informują - bo informują nie tylko o przyznaniu nagrody, ale także o wysyłce, o zmianie terminu dostawy itd.
|< << < 104 105 106 107 108 109110 111 112 113 114 >