szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Opinie

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6411031
    Kobieta apoccalipsa

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4726
    Z nami od: 15.09.2004
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 17

Powrót do góry

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka
    Liczba plusów to: slavek, southlander Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6411758
    Mężczyzna southlander

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 130
    Z nami od: 27.05.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

Świetny pomysł, mimo że organizatorzy często nie dotrzymują terminów, to "data podania wyników" pomogłaby oszczędzić sporo czasu emotka
    Liczba plusów to: slavek Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6411883
    Kobieta slonko365

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 908
    Z nami od: 28.10.2005
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Już to widzę, jak pracowite mrówki zastępujące chwilowo świstaki, które już nie mają siły zawijać w sreberka, pieczołowicie i skrupulatnie obliczają, jaka to będzie konkretna data w kalendarzu, gdy w Regulaminie jest rozstrzelona po różnych punktach informacja, że najpierw 40 dni roboczych po terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń zbiera się Komisja, a później kolejnych 10 dni roboczych mają na powiadamianie. emotka By nie być gołosłownym - przykładowy Regulamin.

Nie mów mi Słoneczko, mów mi Mróweczko emotka  Ja policzyłam właśnie w tym konkursie że to będzie do 8.12 - gdy dodawałam info w "na co czekamy" emotka
    Myślę że appocalipsie chodziło o to, żeby była taka opcja, ale nieobowiązkowa - w wielu konkursach ta data jest wprost określona, szczególnie w konkursach na FB, albo gdy ma być publikacja wyników na www. emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Nieszczęścia chodzą parami. Ale za to szczęścia całymi stadami... emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6411896
    Kobieta slonko365

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 908
    Z nami od: 28.10.2005
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

coś mi cytowanie nie działa emotka
    cb656 - no na to, na ile ktoś się przykłada przy dodawaniu konkursu, recepty nie mam.
    Ale przy masie konkursów których daty rozwiązań sobie trzeba zapisywać żeby nie przegapić, nawet jeśli część by była zebrana w jednym miejscu, też by było fajnie emotka
    I może dodatkowym pomysłem byłby jakiś uproszczony formularz w koniczynce typu "uzupełnij niepodane dane".
    I na marginesie - jak Tobie, właśnie Tobie już się nie chce zgłaszać tych błędów, bo tyle ich jest, to pomyśl, jak bardzo musi się chcieć Adminowi, który ma jeszcze więcej do ogarnięcia emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Nieszczęścia chodzą parami. Ale za to szczęścia całymi stadami... emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6415365
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Ilość wiadomości: 4462
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 82

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

pionas czy jest szansa na to, by znikły łapki góra/dół, a w to miejsce pojawiło się inne rozwiązanie, wzorem na przykład Facebooka, które umożliwiłoby okazywanie także emocji pośrednich? Czasem zwykłe "łapka w górę" wygląda groteskowo, na przykład przy postach żegnających zmarłych. Takie luźne pytanie mnie naszło dziś... emotka

Było już coś takiego ale każdy to hejtował dlatego nie weszły w życie...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Gdy coś nie działa piszcie o tym w topie "Czas na zmiany..." -> http://www.e-konkursy.info/forum/czas-na-zmiany

Cytuj wiadomość #6415372
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Ilość wiadomości: 4462
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 82

Powrót do góry

Jak wchodziły kciuki, była propozycja w tamtym roku
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Gdy coś nie działa piszcie o tym w topie "Czas na zmiany..." -> http://www.e-konkursy.info/forum/czas-na-zmiany

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.