Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 > >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6435038 czwartek, 30 listopada 2017, 09:18:20
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435046 czwartek, 30 listopada 2017, 09:35:21
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 

jaki telefon?
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435073 czwartek, 30 listopada 2017, 10:24:26
Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435099 czwartek, 30 listopada 2017, 11:08:32
pioge7 napisał(a):

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435117 czwartek, 30 listopada 2017, 11:22:47
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435118 czwartek, 30 listopada 2017, 11:26:46
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435121 czwartek, 30 listopada 2017, 11:28:29
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435123 czwartek, 30 listopada 2017, 11:35:48
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka

dziwne, wczoraj byłem na wyjeździe służbowym i jedynie kiedy byłem przy komputerze to ok. 6 rano, no i dopiero dzisiaj  w pracy emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435129 czwartek, 30 listopada 2017, 11:48:42
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziwne, wczoraj byłem na wyjeździe służbowym i jedynie kiedy byłem przy komputerze to ok. 6 rano, no i dopiero dzisiaj  w pracy emotka

może to tylko i tak u mnie było emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6435163 czwartek, 30 listopada 2017, 12:50:34
pionas napisał(a):

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć

Pionas, zaobserwowałam, że od dawna (może od zawsze?) są odstępstwa od reguły przewijania na dół. Gdy wchodzę w top, z którego ktoś przed chwilą usunął wpis, wtedy ja zostaję na górze strony.
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435183 czwartek, 30 listopada 2017, 13:39:51
cb656 - a gdy klikniesz enter na adresie strony to przesuwa Cię? nie wiem czy to już nie są jakieś ustawienia przeglądarki, w każdej przeglądarce jeśli jest:
https://www.e-konkursy.info/forum/co-jest-zbedne-co-potrzebne-a-co-mogloby-byc/strona/114/#p6435129
to powinno przesunąć stronę do postu o id 6435129
defed jeśli wpisu nie ma na stronie to zawsze zostaniesz na górze strony bo "kotwica" nie zadziała, bo nie ma punktu odniesienia...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435191 czwartek, 30 listopada 2017, 13:50:26
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 - a gdy klikniesz enter na adresie strony to przesuwa Cię? nie wiem czy to już nie są jakieś ustawienia przeglądarki...
defed jeśli wpisu nie ma na stronie to zawsze zostaniesz na górze strony bo "kotwica" nie zadziała, bo nie ma punktu odniesienia...

Nie próbowałem z enterem, sprawdzę, gdy znów tak będzie emotka

Co do kotwicy... Czy można zrobić tak, że gdy ktoś usunie OSTATNI wpis na stronie forum, to zostanie również uaktualniony wstecznie link z części "ostatnio na forum"?
Pewnie nie, ale zapytam, co mi tam emotka

też mnie to wkurza, nie jest to dopracowane, dopracuję w wolnej chwili, ale to nie zadziała dla akcji gdzie jednocześnie ktoś będzie usuwał wpis, a Ty będziesz chciał wejść na forum...
defed 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435222 czwartek, 30 listopada 2017, 14:31:58
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

też mnie to wkurza, nie jest to dopracowane, dopracuję w wolnej chwili, ale to nie zadziała dla akcji gdzie jednocześnie ktoś będzie usuwał wpis, a Ty będziesz chciał wejść na forum...

Och, to jasne. Nie mówimy o sytuacjach wyjątkowych, to są etapy przejściowe.

Mnie chodzi o to, że jak ktoś usuwa wpis, a nikt po nim nie napisze nowego, to link prowadzi do numeru posta usuniętego. I to trwa nie przez 5 minut czy trzy godziny, ale aż do chwili, gdy ktoś napisze coś nowego w tym topie.

chyba poprawione, myślałem że będę musiał przepisać sporą część kodu, a tu jednak był malutki problemik, dosłownie 41 znaków emotka
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435243 czwartek, 30 listopada 2017, 14:47:39
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

chodzi o to, że jak ktoś usuwa wpis, a nikt po nim nie napisze nowego, to link prowadzi do numeru posta usuniętego. I to trwa nie przez 5 minut czy trzy godziny, ale aż do chwili, gdy ktoś napisze coś nowego w tym topie.

chyba poprawione, myślałem że będę musiał przepisać sporą część kodu, a tu jednak był malutki problemik, dosłownie 41 znaków emotka

Zrobiłem eksperyment, działa emotka
Jesteś WIELKI emotka

to Twoje czepianie się emotka
akurat to faktycznie było uciążliwe, tylko nie miałem czasu za to zabrać się bo ubzdurałem sobie w głowie że tam trzeba sporo kodu przepisać, ale dzisiaj spojrzałem i okazało się że po prostu był zły warunek a nie g***ny kod emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6442803 piątek, 15 grudnia 2017, 18:45:13
cb656 napisał(a):

uwaga jest słuszna: "nikomu się nie chciało". No to ja wyjdę przed szereg: proponuję zmianę TYTUŁU TOPU na bliższy aktualnej prawdy. Zostawiając LAYS na początku, by nie zaburzać poczucia bezpieczeństwa dotychczasowych użytkowników emotka proponuję rozwinąć do postaci takiej:
LAYS, PEPSI i inne konkursy AVANTI

https://www.e-kon...strona/378/#p6442682

Pozwolę sie wtrącić bo to ja jestem cytowany emotka  
ja bym zmienił „konkursy Avanti”, ten co proponujesz jest za długi 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6442954 sobota, 16 grudnia 2017, 12:12:31
bruce napisał(a):

Widzę, że teraz są bardziej obostrzone zasady przyjmowania konkursów do bazy, po wysłaniu zgłoszenia pojawia się komunikat: "Zgłoszenie zostało przyjęte. Nie oznacza to jednak, że informacja o konkursie zostanie opublikowana pod Twoim pseudonimem. Zgłoszenie musi przejść dodatkową weryfikację przez administratorów". Takie to jest lekko dołujące. emotka

Może sie zdarzyć ze pare minut prąd tobą ktoś go zgłosił. 
Osttanio miałem taką sytyuację. Na fb pojawił się konkurs, dodałem go do bazy po 10 minutach od pojawienia się i odrzucono b chwilę przede mną ktoś już go zgłosił. Pojawił się w bazie ale niepod moim pseudonimem emotka  
bruce 0

kermit

Cytuj wiadomość#6447496 poniedziałek, 1 stycznia 2018, 14:15:41
Czy jest jakaś możliwość indywidualnego ukrycia wątków, które mnie z zasady nie interesują (np. w moim przypadku GFK, testowania, Perełki itp.). Albo całkowitego wyłączenia informacji o nowych wpisach w wybranych wątkach?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6447503 poniedziałek, 1 stycznia 2018, 15:01:06
a ja bym poprosiła, by jakoś uprościć dodawanie zdjęć, bo choć jestem tu długo, to wciąż nie umiem:( no wiem, że wstyd...
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6447534 poniedziałek, 1 stycznia 2018, 18:51:04
delvitto napisał(a):

a ja bym poprosiła, by jakoś uprościć dodawanie zdjęć, bo choć jestem tu długo, to wciąż nie umiem:( no wiem, że wstyd...

wstyd to kraść i z konia spaść emotka
Spróbuj raz i zobaczysz, że nie jest tak trudno. Jeśli to jest zdjęcie zapisane na dysku Twojego komputera to robimy tak:
- klikamy na pasku, który znajduje się powyżej tego miejsca gdzie piszesz komentarze na symbol zdjęcia,
- klikamy na zakładkę "wyślij obraz"
- klikamy wybierz plik, wybieramy obraz 
i tyle emotka  

nkba

Cytuj wiadomość#6472902 środa, 14 marca 2018, 12:49:37
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

Głupio jakoś tak się czuję, bo niby co - dając zieloną łapkę popieram, że ktoś umarł? Tak mi jakoś to nie gra... A gdyby zamiast łapek był symboliczny znicz, to inni mogliby uczcić tym gestem smutny fakt. 

Absolutnie popieram emotka , sama czasem chcę połączyć się w bólu z osobą, która post o śmierci zamieściła (a nie chcę sama pisać nowego) i... daję łapkę.  emotka emotka

Też tak to odbieram i dlatego nie klikam w łapkę bo mi jakoś tak dziwnie emotka
|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 > >|