Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 >

yreks

Cytuj wiadomość#6434094 wtorek, 28 listopada 2017, 13:16:25
jak zmienić hasło do profilu? Poprostu wpisać nowe w pustym polu w edycji profilu i zapisać zmiany ?
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434101 wtorek, 28 listopada 2017, 13:28:44
dzięki. 
Zapytam jeszcze tutaj. Ktoś wie co może być przyczyną że nie mogę zalogować się na swoje konto na telefonie?
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434112 wtorek, 28 listopada 2017, 13:37:59
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

Ktoś wie co może być przyczyną że nie mogę zalogować się na swoje konto na telefonie?

Przyczyną mogą być ustawienia zabezpieczeń w telefonie? emotka

Jeszcze kilka dni temu wszystko było ok teraz mimo iż się loguje to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję wszystko jest w porządku 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434151 wtorek, 28 listopada 2017, 14:26:52
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

teraz, mimo iż się loguje, to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję, wszystko jest w porządku 

Co to za "stara wersja"? Czego stara wersja? Jakiejś aplikacji? Masz w telefonie dwie wersje tej samej aplikacji? A tylko na jednej wersji loguje?
To zgłoś do producenta aplikacji. O co chodzi?

Zle sie wyraziłem. Chodziło o wersję niemobilną. 
Ale aktualnie udało mi się zalogować na wersję mobilną chociaż sam nie wiem jak bo nie zrobiłem nic nadzwyczajnego emotka
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434235 wtorek, 28 listopada 2017, 16:24:30
cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

cb656 napisał(a):

yreks napisał(a):

teraz, mimo iż się loguje, to jednak zalogowany nie jestem. Gdy przełączam na starą wersję, wszystko jest w porządku 

Co to za "stara wersja"? Czego stara wersja? Jakiejś aplikacji? Masz w telefonie dwie wersje tej samej aplikacji? A tylko na jednej wersji loguje? To zgłoś do producenta aplikacji. O co chodzi?

Zle sie wyraziłem. Chodziło o wersję niemobilną. 
Ale aktualnie udało mi się zalogować na wersję mobilną chociaż sam nie wiem jak bo nie zrobiłem nic nadzwyczajnego emotka

Rety, co za bełkot emotka No weźże określ, nazwij, co to za apka??
Do poczty, do e-konków, envelo, vod, endomondo?! NO CO, QŹWA!? emotka

emotka   z tego co widzę to temat o tej stronie. O e-konkursy mi chodziło. 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434258 wtorek, 28 listopada 2017, 17:04:34
I o to mi chodzilo. Tylko po przelaczeniu na normalna wersje moglem sie zalogowac. 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6434375 wtorek, 28 listopada 2017, 21:13:50
1 Wchodzę na stronę e-konkursy.info na telefonie i loguję się na swoje konto
2 Wchodzę w zakładkę forum jednak nie jestem zalogowany
3 Klikając w odnośnik przejdź do normalnej wersji (strona wygląda wtedy jak na przeglądarce w komputerze)  po zalogowaniu wszytko działało jak należy
To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że to pieprzenie. Ale swoje chamstwo musisz zaznaczyć niemal w każdej dyskusji 
Temat zamykam bo problem rozwiązany.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6434636 środa, 29 listopada 2017, 13:07:12
pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435014 czwartek, 30 listopada 2017, 07:53:21
pioge7 napisał(a):

pionas Czy jest możliwość aby zrobić z łapkami tak jak jest na fb... klikasz i łapka w górę, żeby nie przeładowywało strony... siedząc na telefonie jest to trochę męczące przewijać stronę do tego samego wątku. Jeśli się nie da ok, tak tylko pytam emotka  

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435038 czwartek, 30 listopada 2017, 09:18:20
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ale jest coś takiego, że jak klikniesz w łapkę to wracasz do miejsca w którym znajduje się ten wpis...

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435046 czwartek, 30 listopada 2017, 09:35:21
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

No właśnie mi się góra pokazuje emotka  nie wchodzi . No nic. Trudno. Nie da sie to nie będę rozparozpaczac 

jaki telefon?
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435073 czwartek, 30 listopada 2017, 10:24:26
Samsung j5 Ale na ipadzie mam to samo
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435099 czwartek, 30 listopada 2017, 11:08:32
pioge7 napisał(a):

czekasz na załadowanie się całej strony?
na końcu adresu masz #jakaś liczba?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435117 czwartek, 30 listopada 2017, 11:22:47
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kurcze, nie wiem... teraz działa normalnie... i znacznie szybciej.
wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.
sorki za zawracanie głowy
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435118 czwartek, 30 listopada 2017, 11:26:46
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wczoraj kliknąłem łapkę i załadowała się strona i zostało na górze strony. teraz jest ok.

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435121 czwartek, 30 listopada 2017, 11:28:29
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć emotka

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435123 czwartek, 30 listopada 2017, 11:35:48
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak,a el wczoraj za każdym razem ładowało jak skończyło to zostawało na górze. Specjalnie czekałem po parę sekund. Ale wszystko już działa emotka

dziwne, wczoraj byłem na wyjeździe służbowym i jedynie kiedy byłem przy komputerze to ok. 6 rano, no i dopiero dzisiaj  w pracy emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435129 czwartek, 30 listopada 2017, 11:48:42
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziwne, wczoraj byłem na wyjeździe służbowym i jedynie kiedy byłem przy komputerze to ok. 6 rano, no i dopiero dzisiaj  w pracy emotka

może to tylko i tak u mnie było emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6435163 czwartek, 30 listopada 2017, 12:50:34
pionas napisał(a):

na stronie przewija dopiero gdy wszystko się załaduje - wtedy dopiero przeglądarka może ocenić gdzie ma Cię przesunąć

Pionas, zaobserwowałam, że od dawna (może od zawsze?) są odstępstwa od reguły przewijania na dół. Gdy wchodzę w top, z którego ktoś przed chwilą usunął wpis, wtedy ja zostaję na górze strony.
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435183 czwartek, 30 listopada 2017, 13:39:51
cb656 - a gdy klikniesz enter na adresie strony to przesuwa Cię? nie wiem czy to już nie są jakieś ustawienia przeglądarki, w każdej przeglądarce jeśli jest:
https://www.e-konkursy.info/forum/co-jest-zbedne-co-potrzebne-a-co-mogloby-byc/strona/114/#p6435129
to powinno przesunąć stronę do postu o id 6435129
defed jeśli wpisu nie ma na stronie to zawsze zostaniesz na górze strony bo "kotwica" nie zadziała, bo nie ma punktu odniesienia...
0 0

|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 >