Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

|< << < 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121

pionas

Cytuj wiadomość#6623305 środa, 24 lipiec 2019, 14:08:12
kreatia napisał(a):

pionas, szukajka nie wyszukuje mi frazy: skyr, skyrunek. coś się z nią dzieje? emotka  

nie wiem czemu nie wyszukiwało po "skyrunek" dokonałem niby edycji opisu (czyt. nic nie zmieniłem a kliknąłem zapisz zmiany) i teraz wyszukuje po "skyrunek"...
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6626781 sobota, 3 sierpień 2019, 11:57:41
Takie coś mi się marzy emotka  żeby przy konkursach dla zalogowanych osób były miejsca na notatki. Wiecie, czytam opis konkursu, coś mi przychodzi do ggłowy, planuję do niego wrócić, wpisuję sobie ze 2-4 hasła, pomysł na wykonanie pracy i wracam do tego później...  Takie marzenie emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6631015 niedziela, 18 sierpień 2019, 11:53:48
pionas
dwie sprawy:
1) w aplikacji jak piszę do kogoś wiadomość przez priv i dodaję w załączniku zdjęcie, to wiadomość się wysyła, ale jak wyślę i znowu coś napiszę do tej osoby w osobnej wiadomości, pomimo tego iż nie dodaję zdjęcia, zdjęcie znowu się wysyła, chociaż nie zostało dodane, a nie ma informacji, że jest ono załadowane. Czy można to jakoś zmienić?

2) czy dałoby się utworzyć jakąś kategorię na konkursy bez strony internetowej? Byłem ostatnio w sklepie i tam (tylko w tym sklepie) jest konkurs. Dostałem ulotkę reklamową i chcę go dodać do bazy, ale się nie da, bo tego konkursu w internecie nie ma. Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi klientów w sklepie.
To samo tyczy się różnych innych konkursów, na festynach czy tylko w określonym sklepie. Nie ma nigdzie info w internecie, ale np. zdjęcie czy coś się ma i można by było dodać dla zainteresowanych do bazy, ale nie ma gdzie. Na razie dodaję ten konkurs do zapowiedzi, ale nie chciałbym go dodać do bazy.
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6631997 środa, 21 sierpień 2019, 10:32:04
pioge7 napisał(a):

pionas
dwie sprawy:
1) w aplikacji jak piszę do kogoś wiadomość przez priv i dodaję w załączniku zdjęcie, to wiadomość się wysyła, ale jak wyślę i znowu coś napiszę do tej osoby w osobnej wiadomości, pomimo tego iż nie dodaję zdjęcia, zdjęcie znowu się wysyła, chociaż nie zostało dodane, a nie ma informacji, że jest ono załadowane. Czy można to jakoś zmienić?

2) czy dałoby się utworzyć jakąś kategorię na konkursy bez strony internetowej? Byłem ostatnio w sklepie i tam (tylko w tym sklepie) jest konkurs. Dostałem ulotkę reklamową i chcę go dodać do bazy, ale się nie da, bo tego konkursu w internecie nie ma. Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi klientów w sklepie.
To samo tyczy się różnych innych konkursów, na festynach czy tylko w określonym sklepie. Nie ma nigdzie info w internecie, ale np. zdjęcie czy coś się ma i można by było dodać dla zainteresowanych do bazy, ale nie ma gdzie. Na razie dodaję ten konkurs do zapowiedzi, ale nie chciałbym go dodać do bazy.

1. w dzisiejszej porannej aktualizacji powinno być już dobrze, gdyby jednak dalej był problem daj znać...

2. kategorii nie da się, ale na forum jest wątek "Zapowiedzi konkursów" może przy nim zostać? Nie mam wizji, a przebudowa formularza i ogólnie strony raczej nie wchodzi w grę (próbowałem ale 3 msc utknąłem w martwym punkcie i raczej nici z przepisania kodu...)
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6632011 środa, 21 sierpień 2019, 11:13:22
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
dwie sprawy:

1. w dzisiejszej porannej aktualizacji powinno być już dobrze, gdyby jednak dalej był problem daj znać...

2. kategorii nie da się, ale na forum jest wątek "Zapowiedzi konkursów" może przy nim zostać? Nie mam wizji, a przebudowa formularza i ogólnie strony raczej nie wchodzi w grę (próbowałem ale 3 msc utknąłem w martwym punkcie i raczej nici z przepisania kodu...)

1. Sprawdzę przy najbliższej okazji emotka  
2. Ok, nie ma problemu. To luźna propozycja była emotka  
pionas 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6632366 czwartek, 22 sierpień 2019, 11:50:25
pionas niestety ale aplikacja coś szwankuje 
wysyłanie wiadomości ze zdjęciem wcześniej zajmowała góra 5 sekund. Teraz ok. 30 emotka  
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6648710 wtorek, 15 październik 2019, 11:23:51
Właśnie przepadły mi 2 paragony z Leibniz. Niby jest opcja przypomnienia na stronie jednak ja i pewnie większość z nas głównie  głównie korzystam z forum. Co myślicie o temacie w stylu "Jutro/Dziś kończy się konkurs ..."
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6648713 wtorek, 15 październik 2019, 11:28:07
yreks napisał(a):

Właśnie przepadły mi 2 paragony z Leibniz. Niby jest opcja przypomnienia na stronie jednak ja i pewnie większość z nas głównie  głównie korzystam z forum. Co myślicie o temacie w stylu "Jutro/Dziś kończy się konkurs ..."

Taką opcję masz po kliknięciu w datę kalendarza.
yreks 0

pionas

Cytuj wiadomość#6648818 wtorek, 15 październik 2019, 16:32:56
joan napisał(a):

yreks napisał(a):

Taką opcję masz po kliknięciu w datę kalendarza.

Albo w wersji POLO(nowoczesna) po rozwinięciu "Na skróty" jest opcja: Konkursy dzisiaj kończące się
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6648823 wtorek, 15 październik 2019, 16:56:50
a jakby tak w wątku "na co czekamy" można by było tylko i wyłącznie edytować wpis poprzednika, bez zbędnych komentarzy? byłoby pięknie emotka  albo chociaż jakiś komentarz, że każdy może dodawać datę z wynikami, bo mam wrażenie, że mało kto o tym wie  emotka emotka
0 0

Gość czarnamartyna

Cytuj wiadomość#6649068 środa, 16 październik 2019, 13:48:38
bruce napisał(a):

Otwieram w "Ostatnio komentowanych" wyłącznie w celu przeczytania link z konkursem "Linia Mołotowa", a tam na górze pojawia mi się komunikat: "Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie".

Podkreślam, że tego konkursu nie zgłaszam ani teraz ani nigdy wcześniej do bazy.

Przeczytaj komentarz pod opisem tego konkursu, a zrozumiesz powody wyrzucenia go z bazy emotka
https://www.e-kon...-linia-molotowa.html
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6649109 środa, 16 październik 2019, 15:30:26
bruce napisał(a):

martynamartyna napisał(a):

bruce napisał(a):

Otwieram w "Ostatnio komentowanych" wyłącznie w celu przeczytania link z konkursem "Linia Mołotowa", a tam na górze pojawia mi się komunikat: "Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie".

Podkreślam, że tego konkursu nie zgłaszam ani teraz ani nigdy wcześniej do bazy.

Przeczytaj komentarz pod opisem tego konkursu, a zrozumiesz powody wyrzucenia go z bazy emotka
https://www.e-kon...-linia-molotowa.html

Aaaa... czyli on jest wywalony?  emotka  Na to nie wpadłam...  emotka  Dzięki za info...  emotka

to jest taki standardowy komunikat, gdy usuwam konkurs to wysyłana jest prywatna wiadomość do osoby zgłaszającej z powodem odrzucenia...
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6659522 dzisiaj o 19:14:05
Czy jest możliwa opcja dodania w tytule wątku "Moje dzisiejsze wygrane" wyrażenia tylko info!

Skoro jakakolwiek dyskusja jest wykluczona i powoduje przydzielenie karniaków, byłoby to ułatwienie dla nowych użytkowników forum, którzy bezwiednie te karniaki kolekcjonują emotka
0 0
|< << < 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121