Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

Cytuj wiadomość#6680276 czwartek, 6 luty 2020, 09:16:58
forrrum napisał(a):

Zauważyłem, że gdy w opisie nie ma ilustracji, kropki układają się w równych rzędach pod sobą, wyrównane do lewej (tak było kiedyś zawsze).

...ale gdy w opisie znajdzie się jakaś ilustracja, układ kropek się zmienia - tworzą schodki.

Nie ukrywam, że wolę tę "równą" wersję, ale jeśli z jakichś względów nie da się do tego wrócić, chciałbym przynajmniej poznać powód takiej zmiany.
Czy coś istotnego stanęło za akurat takim rozwiązaniem? emotka

poprawione

ziolko

Cytuj wiadomość#6680598 czwartek, 6 luty 2020, 17:32:36
Nie wiem, gdzie to proponować, bo pisałam o tym wcześniej, ale jakoś do ludzi nie trafia...

Jak ktoś zgłasza konkurs np. ze słodyczami, to żeby w tagach były również słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka", czyli to, co trzeba kupić na konkurs. Nie tylko nazwa firmy, bo część ludzi wyszukuje po tych słowach.
Tak samo kosmetyki czy proszki do prania.
Oprócz samej nazwy powinno być "szampon, proszek, włosy, pranie" itp. Bo po nazwie szamponu mało kto znajdzie konkurs, a po samym słowie "szampon" już tak 

kreatia

Cytuj wiadomość#6680734 piątek, 7 luty 2020, 10:19:54
ziolko napisał(a):

Nie wiem, gdzie to proponować, bo pisałam o tym wcześniej, ale jakoś do ludzi nie trafia...

Jak ktoś zgłasza konkurs np. ze słodyczami, to żeby w tagach były również słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka", czyli to, co trzeba kupić na konkurs. Nie tylko nazwa firmy, bo część ludzi wyszukuje po tych słowach.
Oprócz samej nazwy powinno być "szampon, proszek, włosy, pranie" itp. Bo po nazwie szamponu mało kto znajdzie konkurs, a po samym słowie "szampon" już tak 

a może przy okienku dodawania tagów można by taką informację dodać? myślę, że wtedy skuteczność wpisywania będzie większa emotka  ja tam zawsze mam problem z tymi tagami emotka

jeszcze jedno, przy okazji - chcąc ręcznie dodać link do konkursu, bez http:// lub https:// - wyrzuca błąd: "Podano nieprawidłowy adres url." A może dla tych mniej ogarniętych ze składnią linków przydałaby się dodatkowa informacja, np: "dodaj http://"?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6680808 piątek, 7 luty 2020, 13:24:26
forrrum napisał(a):

ziolko napisał(a):

A nie wystarczy, gdy te słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka, szampon, proszek" znajdują się w opisie? W wyszukiwarce podobno system przeszukuje pole opisu, czy jednak nie? emotka Muszą to być tagi? One jakoś wyżej są punktowane? Jakoś nie widzę opcji "Przeszukuj TAGI" emotka

Jeśli nic nie zaznaczono to system przeszukuje tytuł, opis, nagrody, link (z linkiem różnie bywa, ale raczej w miarę ogarnia emotka ) i tagi.
Myślę, że ziolko bardziej chodzi o to że jak w opisie jest czekoladę, a ktoś wyszuka czekolady to nie znajdzie tego konkursu...

pionas

Cytuj wiadomość#6680810 piątek, 7 luty 2020, 13:36:36
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

Jeśli nic nie zaznaczono to system przeszukuje tytuł, opis, nagrody, link i tagi.
Myślę, że ziolko bardziej chodzi o to że jak w opisie jest czekoladę, a ktoś wyszuka czekolady to nie znajdzie tego konkursu...

Rozumiem intencje - by nie pisać, że trzeba kupić WEDLA, tylko raczej "czekolada Wedel". emotka
Okej, ale te tagi to dla mnie jakaś tajemnica. Niby szukanie jest, ale zaznaczyć szukania według tagów nie da się w wyszukiwarce. Czemu tak? Czemu TYLKO domyślnie, a nie według wyboru? emotka

Bo tagi to było coś co powstało później i nie było brane pod uwagę przy zaawansowanej wyszukiwarce emotka
Jedyne co jest do tagów to: https://www.e-konkursy.info/tagi czyli podstrona wyświetlająca 100 najpopularniejszych fraz emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6680815 piątek, 7 luty 2020, 13:56:15
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

...tagi to było coś co powstało później i nie było brane pod uwagę przy zaawansowanej wyszukiwarce emotka
Jedyne co jest do tagów to: https://www.e-konkursy.info/tagi czyli podstrona wyświetlająca 100 najpopularniejszych fraz emotka

Fajnie. emotka Nie pytam nawet, kto korzysta. Zapytam jedynie, kto poza Tobą wie o tej stronie? emotka

ten co wchodzi w opis konkursu widzi tagi dzięki którym może jednym kliknięciem odnaleźć konkursy powiązane z daną frazą, taki był zamiar, podstrona wyszła przypadkiem, jako dodatek dla dociekliwych emotka nie mogłem dać pustej strony dlatego jest taka lista emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6681203 niedziela, 9 luty 2020, 16:58:50
Przeglądam właśnie wątek o sprzedażach wygranych nagród i zastanawia mnie sens zamieszczenia ogłoszenia przez osobę, która - jak rozumiem - od razu usunęła swój profil, bo jest zapisana w tym poście jako "gość XXXX" - nie ma do niej dostępu, zero możliwości napisania wiadomości czy zgłoszenia chęci zakupu oferowanej przez nią nagrody.  emotka emotka  Myślę zatem, jak uniknąć tego typu sytuacji... emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6681210 niedziela, 9 luty 2020, 17:21:28
forrrum napisał(a):

bruce napisał(a):

zastanawia mnie sens zamieszczenia ogłoszenia przez osobę, która - jak rozumiem - od razu usunęła swój profil, bo jest zapisana w tym poście jako "gość XXXX" - nie ma do niej dostępu, zero możliwości napisania wiadomości czy zgłoszenia chęci zakupu oferowanej przez nią nagrody.  emotka emotka  Myślę zatem, jak uniknąć tego typu sytuacji... emotka

"Uniknąć tego typu sytuacji" gdy do oferenta nie ma dostępu, raczej się nie da. emotka
Pozostaje jedynie nie korzystać z takich ofert, gdzie "nie ma do (takiej osoby) dostępu, zero możliwości napisania wiadomości czy zgłoszenia chęci zakupu oferowanej przez nią nagrody".
P.S. Można się zastanawiać nad sensem "zamieszczenia ogłoszenia przez osobę, która (...) od razu usunęła swój profil" tylko po co tracić na to czas? Nie lepiej pomyśleć o czymś innym? emotka

emotka  Moja propozycja: system naszego forum wychwytuje, kto usuwa profil i system ten usuwa automatycznie jego posty w pewnych wątkach, aby nie zaśmiecały ich niepotrzebnie. emotka

forrrum

Cytuj wiadomość#6681211 niedziela, 9 luty 2020, 17:23:12
bruce napisał(a):

emotka  Moja propozycja: system naszego forum wychwytuje, kto usuwa profil i system ten usuwa automatycznie jego posty w pewnych wątkach, aby nie zaśmiecały ich niepotrzebnie. emotka

emotka emotka i tak pisz od razu. Jestem na tak dla tego pomysłu.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6681213 niedziela, 9 luty 2020, 17:26:25
forrrum napisał(a):

bruce napisał(a):

emotka emotka i tak pisz od razu. Jestem na tak dla tego pomysłu.

Ba! Tylko - czy to realne?  emotka emotka
0 0

forrrum

Cytuj wiadomość#6681857 wtorek, 11 luty 2020, 20:20:17
pionas jak to jest możliwe, że TEN SAM NICK jest użyty po zlikwidowaniu konta? One nie są gdzieś blokowane do ponownego użycia? emotka
Przykład pierwszy: Napisano: niedziela, 9 luty 2020, 12:47:49 (widziane już wtedy jako wpis "gościa")
Przykład drugi: Napisano: dzisiaj o 16:48:28 (także jako "gość")
Ten sam nick: pola75 emotka emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6681860 wtorek, 11 luty 2020, 20:34:07
forrrum napisał(a):

pionas jak to jest możliwe, że TEN SAM NICK jest użyty po zlikwidowaniu konta? One nie są gdzieś blokowane do ponownego użycia? emotka
Przykład pierwszy: Napisano: niedziela, 9 luty 2020, 12:47:49 (widziane już wtedy jako wpis "gościa")
Przykład drugi: Napisano: dzisiaj o 16:48:28 (także jako "gość")
Ten sam nick: pola75 emotka emotka

Najgorsze, że ta osoba sama oferuje na forum zakup, ale nie ma do niej kontaktu, bo od razu jest "gościem"...  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6682604 czwartek, 13 luty 2020, 21:38:56
Moim zdaniem powinno w Regulaminie znaleźć się dokładne wyjaśnienie, na jakiej zasadzie działa nasz Bazarek - teraz w "WC..." nowa Dziewczyna pyta o niego, bardzo by to pomogło (także tym starszym stażem forumowiczom emotka ).  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6682957 piątek, 14 luty 2020, 21:10:14

buziolek napisał(a):Tak bardzo mi przykro  emotka   e-konkursy straciły wspaniałego konkursowicza i teraz szata powinna zmienić  kolor.na szary lub czarną wstążkę dla upamiętnienia , bo forum to jak rodzina . Będziemy pamiętać o Tobie  

pionas co o tym myślisz? 
0 0