Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

malenka89

Cytuj wiadomość#1509350 niedziela, 27 kwiecień 2008, 08:58:47
stasiak50 napisał(a):

ale marudzicie emotka emotka emotka
mnie się podoba jak mam dużo pw. o głosy każdemu w pierwszej kolejnosci głosuje na co tylko mogę i odpisuję emotka no chyba że mam pw. od nieodpowiedzialnych osób to odrazu blokuje emotka

Jak dostaje PW o znanych osób to oczywiście zagłosuje,ale przeważnie dostaje PW od osób, które w ogóle nie udzialają się,a ich nicki widze pierwszy raz na oczy.
Czasem denerwujące, aczkolwiek da się z tym żyć emotka
0 0

annaroza

Cytuj wiadomość#1509351 niedziela, 27 kwiecień 2008, 08:59:09
stasiak50 napisał(a):

mnie się podoba jak mam dużo pw. o głosy każdemu w pierwszej kolejnosci głosuje na co tylko mogę i odpisuję emotka no chyba że mam pw. od nieodpowiedzialnych osób to odrazu blokuje emotka

Ja zawsze staram się zagłosować, ale przez ostatni tydzień miałam trochę mało czasu. I trochę mnie wkurzało jak wchodziłam na stronę, logowałam się, żeby przejrzeć konkursy i zajrzeć na forum, i od razu dostawałam kilka listów. Czytałam myśląc, że to coś ważnego, a to Tylko prośby. emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#1511290 poniedziałek, 28 kwiecień 2008, 05:09:32
czy ktos moze mi powiedziec co sie stalo
dostalam nagle 5 tys pw takich samych od jednej osoby
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#1511330 poniedziałek, 28 kwiecień 2008, 05:28:02
maa napisał(a):

czy ktos moze mi powiedziec co sie stalo
dostalam nagle 5 tys pw takich samych od jednej osoby

tysięcy??? jak policzyłaś? emotka
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#1511332 poniedziałek, 28 kwiecień 2008, 05:28:42
a sorry, jest przecież licznik:P
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1511744 poniedziałek, 28 kwiecień 2008, 08:20:28
Ja bym dodal na samym dole sciezke dostepu do tematu, tak jak u gory jest (np. Forum e-Konkursy.com >> Pomoc >> Coś wam się nie podoba? Piszcie! ).
Czesto z tego korzystam, zeby wrocic do stronki wyzej, a jak jestem na dole strony, to musze przewijac do gory emotka a to meczace emotka Taki szczegol emotka
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#1511755 poniedziałek, 28 kwiecień 2008, 08:24:55
szymen napisał(a):

Ja bym dodal na samym dole sciezke dostepu do tematu, tak jak u gory jest (np. Forum e-Konkursy.com >> Pomoc >> Coś wam się nie podoba? Piszcie! ).
Czesto z tego korzystam, zeby wrocic do stronki wyzej, a jak jestem na dole strony, to musze przewijac do gory emotka a to meczace emotka Taki szczegol emotka

Oj Ty Leniu jeden emotka
Ale w sumie co racja to racja emotka emotka
Przydałoby się emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1512467 wtorek, 29 kwiecień 2008, 09:19:27
nie podoba mi sie wnuczek5 jako użytkownik portalu - spamuje w celu nabicia sobie punktów za werbunek , pisze nie na temat w postach teraz i kliknijcie , wrzuca durne linki licząc że złapie naiwniaka i pewnie łapie emotka
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#1512474 wtorek, 29 kwiecień 2008, 09:24:32
marielu napisał(a):

nie podoba mi sie wnuczek5 jako użytkownik portalu - spamuje w celu nabicia sobie punktów za werbunek , pisze nie na temat w postach teraz i kliknijcie , wrzuca durne linki licząc że złapie naiwniaka i pewnie łapie emotka

mozna napisac do Administratora,
0 0

barbara1910

Cytuj wiadomość#1513436 wtorek, 29 kwiecień 2008, 09:01:14
malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

Jak dostaje PW o znanych osób to oczywiście zagłosuje,ale przeważnie dostaje PW od osób, które w ogóle nie udzialają się,a ich nicki widze pierwszy raz na oczy.

ja tez uwazam tak samo jak moi poprzednicy emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#1513553 wtorek, 29 kwiecień 2008, 10:33:25
barbara1910 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

a ja jak mam ch to klikam, a jak nie to nie emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#1513554 wtorek, 29 kwiecień 2008, 10:34:40
olunka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

to ch znaczy chec,tylko mi sie palec poplatal emotka
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#1513563 wtorek, 29 kwiecień 2008, 10:49:30
olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

olunka
mnie nieraz też palce bolą i się plątają ale też nie narzekam emotka emotka
0 0

barbara1910

Cytuj wiadomość#1514723 środa, 30 kwiecień 2008, 03:13:30
stasiak50 napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

olunka
mnie nieraz też palce bolą i się plątają ale też nie narzekam emotka emotka

mnie tez bola ale rejestruje sie i klikam chociaz nie zawsze mam ochotę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1515089 środa, 30 kwiecień 2008, 07:32:39
a ja se klikam jak chce a jak nie chce to nie klikam , normalnie czuje ze mam wolną wole emotka i mnie te PW nijak nie przeszkadzają chyba ze kto mnie puka tam 5 razy na dzień i jest nie miły to go blokuje i dalej jestem fajna mary emotka
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#1517008 piątek, 2 maj 2008, 09:00:38
Czy wy tez macie problem z dostaniem się do prywatnej skrzynki?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518164 piątek, 2 maj 2008, 09:58:53
ja nie mam żadnych emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518461 sobota, 3 maj 2008, 08:38:18
Mam propozycje
chcialabym aby w konkursach bylo rowniez koleczko z opcja-w tym konkursie wygralam

fajnie tam po jakims czasie spojrzec na wygrane sprzed kilku miesiecy czy lat

wiadomo,ze na kartach czy w pamietnikach mozna to zapisac ale ja bym wolala na stronie

co wy na to??

jezeli ktos jest przeciw to prosze o argumenty
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518557 sobota, 3 maj 2008, 09:24:15
lorczak napisał(a):

Mam propozycje
chcialabym aby w konkursach bylo rowniez koleczko z opcja-w tym konkursie wygralam

wiadomo,ze na kartach czy w pamietnikach mozna to zapisac ale ja bym wolala na stronie

co wy na to??

Tylko, że baza konków jest systematycznie czyszczona, więc ze względów sentymentalnych odpada.
Ja mam notatnik emotka papierowy.
0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1520415 niedziela, 4 maj 2008, 10:25:30
AgaAga napisał(a):

lorczak napisał(a):

Mam propozycje

co wy na to??

Tylko, że baza konków jest systematycznie czyszczona, więc ze względów sentymentalnych odpada.
Ja mam notatnik emotka papierowy.

dokładnie baza jest systematycznie czyszczona emotka
kółeczko - konkurs do zrobienia owszem , ale wygrałem/wygrałam - takie jest z lekka bez sensu

Swoją drogą tak jak AgaAga zapisuję i konkursy , w których brałam udział i wygrane emotka
z tym że ja w terminarzu , fajnie później przejrzeć taki kalendarz i spojrzeć ile się wygrało emotka
0 0