Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 96 97 98 99 100 101102 103 104 105 106 > >> >|

barbara1910

Cytuj wiadomość#1514723 środa, 30 kwietnia 2008, 03:13:30
stasiak50 napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

ale marudzicie emotka emotka emotka
mnie się podoba jak mam dużo pw. o głosy każdemu w pierwszej kolejnosci głosuje na co tylko mogę i odpisuję emotka no chyba że mam pw. od nieodpowiedzialnych osób to odrazu blokuje emotka

Jak dostaje PW o znanych osób to oczywiście zagłosuje,ale przeważnie dostaje PW od osób, które w ogóle nie udzialają się,a ich nicki widze pierwszy raz na oczy.
Czasem denerwujące, aczkolwiek da się z tym żyć emotka

ja tez uwazam tak samo jak moi poprzednicy emotka

a ja jak mam ch to klikam, a jak nie to nie emotka

to ch znaczy chec,tylko mi sie palec poplatal emotka

olunka
mnie nieraz też palce bolą i się plątają ale też nie narzekam emotka emotka

mnie tez bola ale rejestruje sie i klikam chociaz nie zawsze mam ochotę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1515089 środa, 30 kwietnia 2008, 07:32:39
a ja se klikam jak chce a jak nie chce to nie klikam , normalnie czuje ze mam wolną wole emotka i mnie te PW nijak nie przeszkadzają chyba ze kto mnie puka tam 5 razy na dzień i jest nie miły to go blokuje i dalej jestem fajna mary emotka
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#1517008 piątek, 2 maja 2008, 09:00:38
Czy wy tez macie problem z dostaniem się do prywatnej skrzynki?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518164 piątek, 2 maja 2008, 09:58:53
ja nie mam żadnych emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518461 sobota, 3 maja 2008, 08:38:18
Mam propozycje
chcialabym aby w konkursach bylo rowniez koleczko z opcja-w tym konkursie wygralam

fajnie tam po jakims czasie spojrzec na wygrane sprzed kilku miesiecy czy lat

wiadomo,ze na kartach czy w pamietnikach mozna to zapisac ale ja bym wolala na stronie

co wy na to??

jezeli ktos jest przeciw to prosze o argumenty
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1518557 sobota, 3 maja 2008, 09:24:15
lorczak napisał(a):

Mam propozycje
chcialabym aby w konkursach bylo rowniez koleczko z opcja-w tym konkursie wygralam

wiadomo,ze na kartach czy w pamietnikach mozna to zapisac ale ja bym wolala na stronie

co wy na to??

Tylko, że baza konków jest systematycznie czyszczona, więc ze względów sentymentalnych odpada.
Ja mam notatnik emotka papierowy.
0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1520415 niedziela, 4 maja 2008, 10:25:30
AgaAga napisał(a):

lorczak napisał(a):

Mam propozycje

co wy na to??

Tylko, że baza konków jest systematycznie czyszczona, więc ze względów sentymentalnych odpada.
Ja mam notatnik emotka papierowy.

dokładnie baza jest systematycznie czyszczona emotka
kółeczko - konkurs do zrobienia owszem , ale wygrałem/wygrałam - takie jest z lekka bez sensu

Swoją drogą tak jak AgaAga zapisuję i konkursy , w których brałam udział i wygrane emotka
z tym że ja w terminarzu , fajnie później przejrzeć taki kalendarz i spojrzeć ile się wygrało emotka
0 0

mjane

Cytuj wiadomość#1524388 wtorek, 6 maja 2008, 05:10:50
taka refleksja z dni ostatnich:
co jest określane jako pisanie na temat i nie na temat na forum? czy jeśli w wątku moje dzisiejsze wygrane złożę komuś gratulacje, zapytam gdzie coś wygrał, jak to zrobił, powiem, że ja tez liczę na nagrodę albo zapytam spod jakiego numeru telefonu dzwonili, to czy mówię nie na temat i powinnam spodziewać się karniaka?
a co z faktem, że w wątku czy wysyłają już nagrody z...? coraz częściej zadaje się pytania w stylu czy były już wyniki? gdzie są wyniki? jaką firmą wysyłają itd. To też jest pisanie nie na temat? Z drugiej strony, gdyby założyć osobny wątek o tytule czy są już wyniki z.. byłoby to zakładanie niepotrzebnych nowych wątków i za to też grozi karniak. A topic Wyniki. tylko wyniki!! jest tylko do wyników, więc teoretycznie tam też nie można pytać o to czy już jakieś są.... emotka
Ogólnie ostatnio zdałam sobie sprawę, że się bardzo mocno pilnuję na forum, żeby nie dostać karniaka za byle co, a jak już mam świadomość że piszę coś tak jak wyżej opisałam to potem co chwilę zerkam czy mi punktów karnych nie przybyło... emotka
Nie możnaby tak trochę poluzować rygoru, lub jasno określić co można i czego nie można w danym wątku pisać?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1528599 środa, 7 maja 2008, 04:51:18
mi sie nie podoba fakt, że od jakiegoś czasu nie działa opcja cytowania
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#1528615 środa, 7 maja 2008, 04:59:55
spin napisał(a):

U mnie działa normalnie...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1528642 środa, 7 maja 2008, 05:08:31
mjane napisał(a):

taka refleksja z dni ostatnich:
co jest określane jako pisanie na temat i nie na temat na forum? czy jeśli w wątku moje dzisiejsze wygrane złożę komuś gratulacje, zapytam gdzie coś wygrał, jak to zrobił, powiem, że ja tez liczę na nagrodę albo zapytam spod jakiego numeru telefonu dzwonili, to czy mówię nie na temat i powinnam spodziewać się karniaka?
a co z faktem, że w wątku czy wysyłają już nagrody z...? coraz częściej zadaje się pytania w stylu czy były już wyniki? gdzie są wyniki? jaką firmą wysyłają itd. To też jest pisanie nie na temat? Z drugiej strony, gdyby założyć osobny wątek o tytule czy są już wyniki z.. byłoby to zakładanie niepotrzebnych nowych wątków i za to też grozi karniak. A topic Wyniki. tylko wyniki!! jest tylko do wyników, więc teoretycznie tam też nie można pytać o to czy już jakieś są.... emotka
Ogólnie ostatnio zdałam sobie sprawę, że się bardzo mocno pilnuję na forum, żeby nie dostać karniaka za byle co, a jak już mam świadomość że piszę coś tak jak wyżej opisałam to potem co chwilę zerkam czy mi punktów karnych nie przybyło... emotka
Nie możnaby tak trochę poluzować rygoru, lub jasno określić co można i czego nie można w danym wątku pisać?

Może by się przydał jakiś osobny top ,gdzie byśmy pisali właśnie o wynikach ,czy już były ,albo np jakiś konkurs nie został rozwiązany ,a był już dawno i powinny być dawno wyniki.Albo nawet top ,gdzie mozna by zadać pytania rózne na temat konkursów ,np jakaś podpowiedż w danym konkursie ,czasami są zagmatfane pytania i moglibyśmy sobie pomagać.
Albo rózne inne pytania taki WC konkursowy (-nie rozmowy)tylko konkrety o konkursach.
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1528645 środa, 7 maja 2008, 05:09:26
mjane napisał(a):

... co jest określane jako pisanie na temat i nie na temat na forum? ...

Ja tam nie mam takich problemów, może dlatego, że w konkach udziału nie biorę... ale generalnie myślę, że pytania o wyniki konkursów i dodatkowe o kuriera, kiedy co i jak to najlepiej w czy wysyłają już nagrody z....

spin napisał(a):

Mnie może nie tyle nie działa, ile działa z kilkusekundowym poślizgiem.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1533985 piątek, 9 maja 2008, 04:48:26
mjane napisał(a):

... co jest określane jako pisanie na temat i nie na temat na forum? ...

przykład: top teraz jest wyraźnie napisane że tylko linki a Wy (mam na myśli całą społeczność a nie jakieś wybrane osoby, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam) prowadzicie dyskusje, zadajecie pytania - to jest pisanie nie na temat emotka

Wydaje mi się że przydałby się dla każdego jakiś test typu czytanie ze zrozumieniem coś ala matura bo część chyba nie potrafi czytać...

pisanie na temat?
Wyniki konkursów widzisz wyniki to podajesz tytuł konkursu i link - to jest na temat

Nie wiesz gdzie coś napisać? Zapytaj admina albo napisz w WC - tam siedzą wyjadacze którzy zapewne z chęcią pomogą ;]

spin napisał(a):

a teraz lepiej działa?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1534063 piątek, 9 maja 2008, 05:23:48
marielu napisał(a):

a ja se klikam jak chce a jak nie chce to nie klikam , normalnie czuje ze mam wolną wole emotka i mnie te PW nijak nie przeszkadzają chyba ze kto mnie puka tam 5 razy na dzień i jest nie miły to go blokuje i dalej jestem fajna mary emotka

ja też tak mam emotka
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#1534591 piątek, 9 maja 2008, 09:31:26
Adrian ciekawi mnie co miałeś na myśli mówiąc wyjadacze? emotka

A co do tematu to nie podoba mi się to,że Wam się wszystko nie podoba emotka
Co prawda sama kiedyś udzielałam się w tym wątku,ale w końcu zrozumiałam,że trzeba doceniać to, co się ma.
Admini naprawdę ciężko pracują nad tym, żeby ta strona była taka jak jest.
Dodają konkursy, usuwają zbędne posty, a wcale tego nie muszą robić. Nikt im za to nie płaci,a oni robią to dla Was (dla Nas).
Pionas też ma swoje życie, ma pracę, ma szkołę, obowiązki i czasem naprawdę ciężko jest pogodzić wszystko. A jednak znajduje chociaż kilka chwil dziennie i poświęca je dla stronki.
Naprawdę zacznijcie się zastanawiać nad tym co piszecie... pomyślcie co by było, gdyby tej stronki nie było.

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1535453 sobota, 10 maja 2008, 10:24:29
malenka89 napisał(a):

Miałem na myśli osoby które nie tylko udzielają się na forum ale również dodają konkursy i są aktywni emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1535556 sobota, 10 maja 2008, 11:13:39
pionas napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Miałem na myśli osoby które nie tylko udzielają się na forum ale również dodają konkursy i są aktywni emotka

emotka ja tutaj napiszę, że nie ma rzeczy, która mi się nie podoba, tu raczej chodzi co ci się nie podoba na stronie, a nie co piszą na Pw do ciebie inni emotka heh... co do WC to bardzo miłe towarzystwo emotka nie ma tam pasożytów, bo piszemy nie tylko o sprawach konkursów emotka więc jak jest jakiś problem to myślę, że chochliczka, malenka89, ja, marielu, czy konkursy15 chętnie pomożemy (o ile sami będziemy wiedzieć emotka ) emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#1535596 sobota, 10 maja 2008, 11:32:02
kaoa napisał(a):

pionas napisał(a):

malenka89 napisał(a):

emotka ja tutaj napiszę, że nie ma rzeczy, która mi się nie podoba, tu raczej chodzi co ci się nie podoba na stronie, a nie co piszą na Pw do ciebie inni emotka heh... co do WC to bardzo miłe towarzystwo emotka nie ma tam pasożytów, bo piszemy nie tylko o sprawach konkursów emotka więc jak jest jakiś problem to myślę, że chochliczka, malenka89, ja, marielu, czy konkursy15 chętnie pomożemy (o ile sami będziemy wiedzieć emotka ) emotka

a jaaa??? o mnie zapomniałaś.. emotka ech.. nikt mnie już nie kocha.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1535603 sobota, 10 maja 2008, 11:34:54
malenka89 napisał(a):

Naprawdę zacznijcie się zastanawiać nad tym co piszecie... pomyślcie co by było, gdyby tej stronki nie było.

Dla mnie większą tragedią byłoby gdyby zabrakło bliskiego członka rodziny, gdyby brakło mi wody, pożywienia, ale strony internetowej?
Owszem byłaby nostalgia za ładnym kawałkiem mojego życia, ale myślę, że przeszłabym nad tym szybko do porządku dziennego.

Strona i wszystko co z nią związane jest ok, ale malenka89 zaczynasz popadać w małe bałwochwalstwo. Wyhamuj, ludzie piszą co im leży na wątrobie i niech sobie piszą, my im odpowiadamy i jest normalna (zazwyczaj) dyskusja na forum.

Przecież nie będziemy cały czas piać z zachwytu. emotka
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#1535693 sobota, 10 maja 2008, 12:05:43
melisa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dla mnie większą tragedią byłoby gdyby zabrakło bliskiego członka rodziny, gdyby brakło mi wody, pożywienia, ale strony internetowej?
Owszem byłaby nostalgia za ładnym kawałkiem mojego życia, ale myślę, że przeszłabym nad tym szybko do porządku dziennego.

Strona i wszystko co z nią związane jest ok, ale malenka89 zaczynasz popadać w małe bałwochwalstwo. Wyhamuj, ludzie piszą co im leży na wątrobie i niech sobie piszą, my im odpowiadamy i jest normalna (zazwyczaj) dyskusja na forum.

Przecież nie będziemy cały czas piać z zachwytu. emotka

Chyba źle odebrałaś moje słowa... emotka
Chodziło mi o to,że wszystko wszystkim się nie podoba, a nie potrafią docenić tego, co mają. Chcieliby więcej i więcej, a nie wiedzą,że to wymaga czasu, ogromnej pracy i pieniędzy...
Postaw się w sytuacji Administratorów... starają się jak mogą, wkładają w to całe swoje serce, a zamiast pochwał są tylko pretensje...
0 0
|< << < 96 97 98 99 100 101102 103 104 105 106 > >> >|