Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 97 98 99 100 101 102103 104 105 106 107 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#1535708 sobota, 10 maja 2008, 12:10:24
emotka swibek też na pewno pomoże emotka emotka emotka buziaczki emotka wybaczysz?? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1535714 sobota, 10 maja 2008, 12:12:05
ja tutaj napiszę, że nie ma rzeczy, która mi się nie podoba, tu raczej chodzi co ci się nie podoba na stronie, a nie co piszą na Pw do ciebie inni heh... co do WC to bardzo miłe towarzystwo nie ma tam pasożytów, bo piszemy nie tylko o sprawach konkursów więc jak jest jakiś problem to myślę, że chochliczka, malenka89, swibek, ja, marielu, czy konkursy15 chętnie pomożemy (o ile sami będziemy wiedzieć emotka )
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#1535889 sobota, 10 maja 2008, 01:28:42
no nie wytrzymam z Tobą.. emotka hihih.. a mnie się wszystko podoba!! i ludzie (czasem złośliwi ale każdy ma trudne dni).. i atmosfera (czasem podnosząca ciśnienia ale bez niej nie było by tak ciekawie).. i konki (które zawsze są, ale nie zawsze w nie gram.. jakoś już mi przeszło).. emotka na resztę uwagi nie zwracam.. emotka życie jest piękne!!! warto tu przychodzić dla spędzenia kilku miłych chwil z cudownymi ludźmi!! emotka

Adminom ukłon w pas!! emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1536611 sobota, 10 maja 2008, 08:45:14
Czy można by było zrobić numerowanie stron z konkami też na górze strony?

Ja często robię konki od końca, od ostatniego niezaznaczonego i tak cofam się. I zawsze muszę zjeżdżać na dół strony, żeby przejść na kolejną.
emotka emotka emotka
0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1541572 poniedziałek, 12 maja 2008, 09:27:30
nie podoba mi się chamstwo ludzi , którzy nie dość ,że bywają chamscy na forum to jeszcze psuja opinie e-konkursów poza nim
Komentarze
edwarda
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:17
W poprzednim konkursie organizator telefonicznie twierdził, że zna forum e-konkursy i że ludzie z e-konkursów nie będą mogli brać udziału - bo to nie etyczne.
I co Panie organizatorze? wystyd !!!!!!!!
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:16
tyle tutaj ładnych zdjęć ale jakoś dziwnym trafem te ładne niemają głosów a takie syfki odziwo aż tyle. W przeciwieństwie do was uczciwość i honor jest umnie na pirwszym miejscu i mam w domu ładne lustro w które spoglądam każdego dnia i niemam nic sobie do zażucenia
!
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:10
to miało byc do pita7
!
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:09
i sprzedajesz się męskim dziwkom
brak słów
a ty pewnie nie prosisz o głosy ?
jesteś takim śmierdzącym tchórzem ,że nawet nie potrafisz pisac pod własnym e-konkursowym nickiem.Jak myślisz totalny imbecylu - jak się zbiera głosy ? Albo się zbiera po znajomych na gg , albo na forach.A ty co może korespondencyjnie zbierasz ?
Musisz się nudzić i to cholernie skoro wypisujesz takie bzdury i to co rusz pod innym nickiem.I co z tego ,że ludzie zbierają głosy na forum ? To normalna , znana organizatorom praktyka.i na tym polegają tego typu konkursy.
Przepraszam ale to jaką żółcią tryskasz sprawia ,że człowiekowi niedobrze się robi - tym bardziej ,że tu ukrywasz się pod idiotycznymi nickami , a na e-konkursach zbierasz głosy tak samo jak oni zpewne
antywirek
najpierw się zastanów co piszesz człowieku, to że ktoś o coś prosi to nie znaczy że jest prostytutką
pit77
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:08
a ty pit7 na jakim portalu prosisz o głosy cwaniaku jeden ,a może sam nabijasz sobie
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:06
a co prawda w oczy kłuje. czy może nieprosisz wraz z innymi o głosy na tym chorym portalu .
Antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:01
Ale żeś pit7 dowalił, skąd to przepisałeś???
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:59
osoby waszego pokroju które skamlają o głosy niesą wcale lepsze od prostytutek i drobnych sprzedawczyków którzy za złamany grosz sprzedaliby własną matke.Pytanie macie w domu lustra czy pochowane bo wstyd wnie popatrzeć
antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:46
ale ci sie nudzi człowieku
jajaja
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:44
login tej pani na forum e-konkursy.com to karolkas
wystarczy by admin na forum odnalazł posty i usunął zdjęcie
andrzej
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:22
Widzę , że to bardzo uczciwy konkurs w tym Waszym portalu.Nastepna nabija sobie głosy na forum www.e-konkursy.com
jajaja
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:20
admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! forum www.e-konkursy.com
dział forum: KLIKNIJCIE
antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:11
daruj sobie takie komentarze, coś ci przeszkadzają pieski, kotków tu raczej nie widzę
Szczery
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:11
Podejrzane że do takiego marnego zdjęcia tyle głosów
kimi
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:08
a czy te pieski i kotki cenzuraom do kuwety?
ara
poniedziałek, 12 maja 2008, 21:42
admini do dzieła
podejrzana liczba głosów czyzby zbierane głosy na forum strony www.e-konkursy.com
admini do dzieła, od czego jest punkt regulaminu na temat sztucznych głosów??
i podobne , pod moją fotka
http://konkurs.bu...om.pl/zdjecie.php/50

0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1541578 poniedziałek, 12 maja 2008, 09:30:49
wkleiłam , bo admini zaczynaja już usuwać te nędzne , bo nędzne , ale psujące opinie forum i nas wszystkich wypociny chorych umysłowo ludzi
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1541980 wtorek, 13 maja 2008, 07:40:19
monika124 napisał(a):

wkleiłam , bo admini zaczynaja już usuwać te nędzne , bo nędzne , ale psujące opinie forum i nas wszystkich wypociny chorych umysłowo ludzi

Monika, nic na to nie poradzisz. Tacy ludzie zawsze będą. Wiem, że to wyprowadza z równowagi. Jad tych osób jest spowodowany najprawdopodobniej zabanowaniem na forum e-konkursów. Konkurencja w konkach coraz większa, więc i więcej co poniektórym odbija. emotka
0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1543162 wtorek, 13 maja 2008, 01:56:43
melisa napisał(a):

monika124 napisał(a):

Monika, nic na to nie poradzisz. Tacy ludzie zawsze będą. Wiem, że to wyprowadza z równowagi. Jad tych osób jest spowodowany najprawdopodobniej zabanowaniem na forum e-konkursów. Konkurencja w konkach coraz większa, więc i więcej co poniektórym odbija. emotka

wiem melisko i wiem ,że nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić , bo chamstwa nie da się wykorzenić.
W takich momentach tęsknie za starymi e-konkursami ,gdzie było spokojnie i po prostu fajnie ...

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1543396 wtorek, 13 maja 2008, 02:50:56
monika124 napisał(a):

melisa napisał(a):

monika124 napisał(a):

wiem melisko i wiem ,że nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić , bo chamstwa nie da się wykorzenić.
W takich momentach tęsknie za starymi e-konkursami ,gdzie było spokojnie i po prostu fajnie ...

łatwo powiedzieć nie przejmuj się a sama miałam ostatnio podobnie i miałam nerwy jak nigdy, ale jeden cię oczerni, a sto innych pocieszy dobrym słowem, więc Monia głowa do góry, jak sama mi ostatnio mówiłaś emotka
0 0

monika124

Cytuj wiadomość#1543563 wtorek, 13 maja 2008, 03:46:43
kingaa napisał(a):

monika124 napisał(a):

melisa napisał(a):

monika124 napisał(a):

łatwo powiedzieć nie przejmuj się a sama miałam ostatnio podobnie i miałam nerwy jak nigdy, ale jeden cię oczerni, a sto innych pocieszy dobrym słowem, więc Monia głowa do góry, jak sama mi ostatnio mówiłaś emotka

dzięki :*
nie chodzi jednak o to czy się przejmowałam czy nie komentami , tylko o to jaką opinię ci ludzie , którzy to pisali, wyrabiają o naszym forum.Forum e-konkursy zaczyna być synonimem oszustów i chamów i to mi się właśnie nie podoba.
Z tego co pamiętam forum było założone żeby wzajemnie sobie pomagać , a nie żeby robić innym świństwa.
Wiem , po tylu latach na forum powinnam się przyzwyczaić do tego ,że niektórzy ludzie - przyzwyczajeni do tego ,że wygrywają w tzw klikaczkach będą robili wszelkiego rodzaju świństwa , żeby wyeliminować ludzi , którzy im zagrażają.Pamiętam jak swojego czasu pisano donosy ,że niektóre osoby wystawiają nie swoje fotki do konkursów itp.
Mnie to nie mieści sie w głowie - rozumiem ,że można napisać do organizatora kiedy ktoś oszukuje - no bo dlaczego nagrody maja wygrywać oszuści ?
Weźcie zeszłoroczny konkurs Frosty - nabijane głosy zostały wycofane i zaczęło sie mszczenie na ludziach , którzy dzięki temu zyskali.
Albo daleko nie szukać - konkurs z wyprawami na podróżach - przez oszustwa unieważniono głosowanie ...
No a teraz na domkach zablokowali możliwość komentarzy i to sie organizatorom chwali emotka
Szkoda tylko ,że ludzie nie potrafią uczyć się na swoich błędach i zamiast grać dalej , już uczciwie , szukają kolejnych sposobów na oszukiwanie , a jeżeli sie nie da to robią świństwa innym.
I wiem doskonale ,że marzenia o uczciwości w konkursach to czysta utopia , ale pomarzyć można emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1544062 wtorek, 13 maja 2008, 06:41:24
Na oszustów nie ma rady Moniko ale oczywiście pomarzyć można emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1544102 wtorek, 13 maja 2008, 07:03:15
chce powiedziec żę fama o ludziach z e-konkursów poszła bardzo zła
np na podróżach
http://www.podroze.pl/mojepodroze
doszło do tego ze przez matactwa jednego z uzytkowników e-kon nie została przyznana nagroda za głosowanie internautów
a i moje takie spostrzeżenie na wszelkich konkach z głosami zaczyna sie robic ciasno
nic dodać nic ująć
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1544572 wtorek, 13 maja 2008, 09:21:16
A przejmować się oszustami, wiem, nerwów napsują, ale ten kto nie oszukuje przynajmniej ma czyste sumienie, a tamci niech się męczą sami ze sobą, chyba że już są tak zepsuci że ich nic już nie rusza emotka tylko jak oszukują to niech oszukują, ale swoje chamskie uwagi zostawią dla siebie a nie wyżywają się na innych bez powodu... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1546123 środa, 14 maja 2008, 02:08:40
ja nie wiem o co kaman ale dziś to mnie ciągle przerzuca na różne dziwne internetowe sklepy - a ja nie chce tak, jak będę chciała kupić książkę czy perfum to se wole sama poszukać emotka - nie podoba mi sie to no...
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#1546142 środa, 14 maja 2008, 02:20:51
marielu napisał(a):

ja nie wiem o co kaman ale dziś to mnie ciągle przerzuca na różne dziwne internetowe sklepy - a ja nie chce tak, jak będę chciała kupić książkę czy perfum to se wole sama poszukać emotka - nie podoba mi sie to no...

Dokładnie przed chwilą miałam to samo pisałm do kogoś na Pw a tu mi wyskakuje jakiś internetowy sklep kosmetyczny.... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1546316 środa, 14 maja 2008, 03:08:49
kingaa napisał(a):

A przejmować się oszustami, wiem, nerwów napsują, ale ten kto nie oszukuje przynajmniej ma czyste sumienie

No ja mam tak czyściutkie sumienie jak bluzka po praniu w ace wybielacze emotka

0 0

kamil17

Cytuj wiadomość#1565394 czwartek, 22 maja 2008, 10:45:04
marielu napisał(a):

mi to działą gorzej na nerwy niż jakieś kłótnie na forum itp. Mam już dosyć tych reklam!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1569544 piątek, 23 maja 2008, 07:46:11
a mi się nie podoba wątek What do you think about the person above you?, może na początku był fajny, ale teraz jest po prostu bez sensu i służy do nabijania postów, jaki to ma sens jak cały czas trzy lub dwie osoby na zmianę piszą o sobie emotka jak dla mnie bez sensu
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1569622 piątek, 23 maja 2008, 08:16:35
mirek2oo6 napisał(a):

a mi się nie podoba wątek What do you think about the person above you?, może na początku był fajny, ale teraz jest po prostu bez sensu i służy do nabijania postów, jaki to ma sens jak cały czas trzy lub dwie osoby na zmianę piszą o sobie emotka jak dla mnie bez sensu

no juz dawno o tym mowilam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1570201 sobota, 24 maja 2008, 08:15:54
chochliczka napisał(a):

mirek2oo6 napisał(a):

no juz dawno o tym mowilam emotka

a mi się ten wątek podoba.... ja tam lubie siedzieć i nie robie to tylko po to, żeby mieć więcej postów, bo i tak one nie są mi potrzebne.... a to już chyba nie Nasza - tych co tam siedzą i piszą ciagle o tych samych osobach wina , że nikt inny w to nie chce się bawić...
0 0
|< << < 97 98 99 100 101 102103 104 105 106 107 > >> >|