Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 101 102 103 104 105 106107 108 109 110 111 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#1718445 piątek, 1 sierpnia 2008, 08:08:11
wojtekgra napisał(a):

non stop jest więcej gości, niż zarejestrowanych użytkowników, przez co zwalniają nam stronę, a czasami jest problem, żeby tu wejść

no wlasnie!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1718676 piątek, 1 sierpnia 2008, 10:48:43
mirek2oo6 napisał(a):

ja jestem za tym żeby Pionas mianował jeszcze przynajmniej ze dwie osoby moderatorami... wiadomo, moderatorzy nie mieliby wszystkich uprawnień a trzymaliby porządku... przydałby się ktoś kto ma dużo czasu i siedzi na forum, bo ostatnio wszędzie jest syf, ludzie cały czas piszą nie na temat... jeśli administratorzy nie mają czasu (oczywiście, że to nie ich wina) to powinni 'zatrudnić' kogoś do pomocy

Popieram! Już kiedyś o tym pisałam, pisałam i pisałam. Ale wtedy wielkiego wsparcia nie miałam emotka Na szczęście coraz więcej z nas widzi, że źle się dzieje na forum i by temu zapobiec potrzebujemy więcej władzy. Pionas, my chcemy, by stronka była aktualizowana na bieżąco. By konkursy, które dodajemy ukazywały się szybko (a nie tak jak teraz - poślizg 2-3 dni). Wiem to z doświadczenia - dodam konkurs - pojawi się po dwóch dniach emotka Forum też żyje własnym życiem, coraz mnie zasad się przestrzega. Jeszcze paru osób nam trzeba, by nad tym zapanować.
0 0

privatedo

Cytuj wiadomość#1718678 piątek, 1 sierpnia 2008, 11:12:30
A mnie sie nie podoba, ze na forum jest coraz wiecej zawisci i ludzi lubiacych czepiac sie innych; wstawiajacych cudze zdjecia jako awatary...

Zacytuje Cizie:
Ach te mańki ile tam was jest?

Do tematu 5 zł dodatkowe za doładowanie

Moja odpowiedz:
jest nas tyle ile ty masz w sobie zlosliwosci i tupetu, (przybywa nas proporcjonalnie do nieprzychylnosci ludzkiej),
od rodziny sie odczep, bo konwersujesz ze mna.
Jestem dumna, ze swojego nazwiska, i ciesze, sie, ze nie jestem Kowalska i nie ukrywam na forum skad jestem i kim jestem, nie czaje sie jak Ty.
Usiadz sobie w ciszy (o ile kiedykolwiek jej doznajesz, bo metlik w glowie musisz miec, przy wymyslaniu komu jeszcze dokuczyc) i pomysl z jakiej przyczyny czepiam sie tej i innej rodziny... nie masz swojej czy co??

Jak forum bedzie sie tak rozwijac, to daleko na tym koniu nie zajedzie.
To forum e- konkursy a nie e-zawisci to do krok do przepasci moralnej, dla takich nie powinno tu byc miejsca.

Masz cos do mnie to spotkajmy sie w cztery oczy!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1718680 piątek, 1 sierpnia 2008, 11:17:15
privatedo napisał(a):

A mnie sie nie podoba, ze na forum jest coraz wiecej zawisci i ludzi lubiacych czepiac sie innych; wstawiajacych cudze zdjecia jako awatary...

Zacytuje Cizie:

Moja odpowiedz:
jest nas tyle ile ty masz w sobie zlosliwosci i tupetu, (przybywa nas proporcjonalnie do nieprzychylnosci ludzkiej),
Jestem dumna, ze swojego nazwiska, i ciesze, sie, ze nie jestem Kowalska i nie ukrywam na forum skad jestem i kim jestem, nie czaje sie jak Ty.
Usiadz sobie w ciszy (o ile kiedykolwiek jej doznajesz, bo metlik w glowie musisz miec, przy wymyslaniu komu jeszcze dokuczyc) i pomysl z jakiej przyczyny czepiam sie tej i innej rodziny... nie masz swojej czy co??

To forum e- konkursy a nie e-zawisci to do krok do przepasci moralnej, dla takich nie powinno tu byc miejsca.

Czuję się zszokowana!
I tym bardziej chcę, by ktoś nad nami czuwał. Nie pozwalał na chamstwo i na wyzwiska. Potrzebujemy więcej moderatorów!!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1718723 sobota, 2 sierpnia 2008, 06:03:19
wojtekgra napisał(a):

non stop jest więcej gości, niż zarejestrowanych użytkowników, przez co zwalniają nam stronę, a czasami jest problem, żeby tu wejść

Nie wszyscy e-konkursowicze logują się na 24 godziny na dobę, mają inne zajęcia - praca, szkoła itd., dlatego wchodzą od czasu do czasu jako goście, bo wtedy tracili by cenny czas emotka emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1719131 sobota, 2 sierpnia 2008, 11:01:37
I ja rowniez czuje sie zszokowana tym co sie wyrabia ostatnio na forum-kiedys bylo inaczej,kazdy nowy za wyzwiska innych od razu byl karany i bylo ok,a teraz coraz wiecej nowych robi co chce,bo nie sa karani,czuja sie bezkarni.Stop chamstwu,to nie jest forum do ublizania sobie- a to spedzania wspolnie fajnego czasu emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1719544 sobota, 2 sierpnia 2008, 03:09:21
To co powiem na pewno nie spodoba się dziesiątkom osób, ale nie podoba mi się wątek KLIKNIJCIE.
To nieuczciwa wobec organizatorów forma wygrywania w konkursach, ponieważ wygrywają nie te prace, które są najlepsze i podobają się odwiedzającym stronę przeciętnym internautom, ale te, w których głosy są przekupione - w zamian za inne głosy, rejestracje, doładowania...
Wątek przynosi wstyd stronie, która kojarzona jest później z nieuczciwością, a tym samym wstyd użytkownikom.
Sporo ostatnio o tym myślałam w związku z artykułem, który ma się ukazać w gazecie Wprost.
Jestem za likwidacją wątku, kiedyś go nie było (znaczy był, ale nie na zasadzie głos za głos, nikt tam nie pisał, że zagłosował temu i temu) i forum było przyjazne, użytkownicy mili wobec siebie i zresztą wszyscy użytkownicy z długim stażem pamiętają te klimaty emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1719575 sobota, 2 sierpnia 2008, 03:28:15
zdolnabestia napisał(a):

To co powiem na pewno nie spodoba się dziesiątkom osób, ale nie podoba mi się wątek KLIKNIJCIE.
To nieuczciwa wobec organizatorów forma wygrywania w konkursach, ponieważ wygrywają nie te prace, które są najlepsze i podobają się odwiedzającym stronę przeciętnym internautom, ale te, w których głosy są przekupione - w zamian za inne głosy, rejestracje, doładowania...
Wątek przynosi wstyd stronie, która kojarzona jest później z nieuczciwością, a tym samym wstyd użytkownikom.
Sporo ostatnio o tym myślałam w związku z artykułem, który ma się ukazać w gazecie Wprost.
Jestem za likwidacją wątku, kiedyś go nie było (znaczy był, ale nie na zasadzie głos za głos, nikt tam nie pisał, że zagłosował temu i temu) i forum było przyjazne, użytkownicy mili wobec siebie i zresztą wszyscy użytkownicy z długim stażem pamiętają te klimaty emotka

Ja też jestem tego zdania.
Z tego też powodu nie biorę udziału w konkursach polegających na opinii internautów, bo i tak zwykły człowiek nie ma szans.
Raz próbowałam, ale głos za głos, za doładowania i za inne korzyści skutecznie mnie odrzuciły.
Być może i likwidacja wątku KLIKNIJCIE nie zlikwiduje nieuczciwej konkurencji, ale na pewno wyrówna choć trochę szanse.

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1720301 sobota, 2 sierpnia 2008, 10:53:30
privatedo napisał(a):

Zacytuje Cizie:

Bardzo trafnie i ładnie ujęte. Byłoby bardzo dobrze gdyby admini mogli więcej uwagi poświęcić nowym. Wyzwiska, kradzież awatarów i zdjęć to już wykroczenie. Fikcyjne konta również.
0 0

privatedo

Cytuj wiadomość#1720303 sobota, 2 sierpnia 2008, 11:38:03
mala4 dziekuje,

tu nie chodzi o zwykle wstawienie cudzego awatara, ale bezczelne sciagniecie zdjecia z naszej-klasy i wstawienie go jako swojego awatara.
Niestety, po zwroceniu uwagi, ktos pod nickiem Lorczak tez na mnie naskoczyl, choc do nowych osob na forum nie nalezy. Ja rozumiem wstawic zdjecie kogos slawnego, ale nie w taki sposob.
Szpiegowanie na innych portalach tez szybko wychodzi na jaw i ta osoba wie o czym pisze. Powinna przyjac nick nikt, bo nie ma tyle odwagi co tupetu i nie podpisze sie z imienia i nazwiska kim jest.

Jestem za tym, zeby weryfikowac dane osob na forum, mozna np. przeslac skan jakiegos dokumentu potwierdzajacego kim sie jest tylko do wiadomosci administratora, ktory moze to pozniej zgrac na plyte i zabezpieczyc plik kodem, zeby nie dostalo sie w niepowolane rece.

Czemu jest tyle gosci na stronie, wymawiacie sie, ze nie macie czasu sie logowac - jest 1.30 na forum sa 4 osoby i 26 gosci, po prostu goscie to podgladacze, czytajacy i analizujacy co kto wygral, pozniej loguja sie na wyimaginowane konta i pisza bzdury na ludzi.

Nie bylo mnie na tym forum i wygrywalam, coraz czesciej sie zastanawiam po co tu jestem i jeszcze glupia konkursy dodaje, zapewne dlatego, ze sa tu tez wartosciowi ludzie...

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1720383 niedziela, 3 sierpnia 2008, 08:29:01
privatedo napisał(a):

Czemu jest tyle gosci na stronie, wymawiacie sie, ze nie macie czasu sie logowac - jest 1.30 na forum sa 4 osoby i 26 gosci

Szanuj gości, a oni też będą Cię szanować - myślę, że każdy z forumowiczów powinien być przychylnie nastawiony zarówno dla gości, jak i dla osób zalogowanych, czy też osób nowo zarejestrowanych.

Widzę, że na forum odbywa się segregacja ludzi, to jest po prostu nie do przyjęcia.

Każdy kto kiedykolwiek doświadczył ze strony gościa upokorzenia powinien powiadomić administratora forum, a nie od razu atakować wszystkich gości.

Zrozum, goście to też ludzie, którzy myślą sercem.
Jeżeli jesteście serdeczni, przyjmijcie gościa z otwartymi ramionami.

No - ba, każdy obawia się nowego przybysza, ale mało kto przesiaduje na forum o godzinie 1.30 w nocy - też mógłbym sobie pomyśleć: co to za człowiek, który nie śpi po nocach.
0 0

privatedo

Cytuj wiadomość#1721337 niedziela, 3 sierpnia 2008, 06:57:46

Szanuj gości, a oni też będą Cię szanować - myślę, że każdy z forumowiczów powinien być przychylnie nastawiony zarówno dla gości, jak i dla osób zalogowanych, czy też osób nowo zarejestrowanych.

Widzę, że na forum odbywa się segregacja ludzi, to jest po prostu nie do przyjęcia.

Każdy kto kiedykolwiek doświadczył ze strony gościa upokorzenia powinien powiadomić administratora forum, a nie od razu atakować wszystkich gości.

Zrozum, goście to też ludzie, którzy myślą sercem.
Jeżeli jesteście serdeczni, przyjmijcie gościa z otwartymi ramionami.

No - ba, każdy obawia się nowego przybysza, ale mało kto przesiaduje na forum o godzinie 1.30 w nocy - też mógłbym sobie pomyśleć: co to za człowiek, który nie śpi po nocach.

nie mam nic do gosci emotka moze ich byc nawet 1000 ale niech nie bedzie tu takiego chamstwa i nie wymawiajcie sie, ze nie macie czasu sie zalogowac, jest cos takiego jak automatyczne logowanie.
Nie obawiam sie nowego przybysza, ale daje mi do myslenia dlaczego nowy przybysz nie chce sie ujawnic kim jest emotka
Kolejna rzecz jestem o 1.30 ale nie ma mnie o 10 rano.

Nie selekcjonuje nowy stary gosc nikogo nie chce eliminowac, jedynie panujaca tu atmosfere...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1723297 poniedziałek, 4 sierpnia 2008, 02:07:42
Witam!

Ja wiem że wielu z Wam nie podoba się atmosfera na forum. Nam też się to nie podoba dlatego obecnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami które pozwolą Wam cieszyć się spokojem i harmonią życia na stronie a nam szybciej reagować na złamanie regulaminu.

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
0 0

marcepan1983

Cytuj wiadomość#1725985 wtorek, 5 sierpnia 2008, 06:17:36
zdolnabestia napisał(a):

Bez uraz ale rozbawiłaś/eś (nie wiem jaka twa płeć) tym postem. Po to są konkursy polegające na głosowaniu aby zbierać głosy od znajomych. Sami organizatorzy często nawet wstawiają taką opcje poleć znajomym. Te konkursy nie mają na celu wybrania najlepszej pracy tylko zwerbowanie największej ilości ludzi, którzy odwiedzą stronę organizatora.
Jak ma być konkurs na wybór najlepszej pracy to wtedy zwycięzców wyłania jury i tyle w tym temacie.
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#1726027 wtorek, 5 sierpnia 2008, 06:33:08
marcepan1983 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Bez uraz ale rozbawiłaś/eś (nie wiem jaka twa płeć) tym postem. Po to są konkursy polegające na głosowaniu aby zbierać głosy od znajomych. Sami organizatorzy często nawet wstawiają taką opcje poleć znajomym. Te konkursy nie mają na celu wybrania najlepszej pracy tylko zwerbowanie największej ilości ludzi, którzy odwiedzą stronę organizatora.
Jak ma być konkurs na wybór najlepszej pracy to wtedy zwycięzców wyłania jury i tyle w tym temacie.

Nie zgadzam się.. tam gdzie jest opcja poleć znajomym to jest ona widoczna oficjalnie!! A nigdzie nie pisze o spamowaniu skrzynek mailowych czy gadu ludziom, którzy nawet nie mają pojęcia o co chodzi.. zdarza sie ze dostane na gg info o treści: czesc, nie znasz mnie ale mozesz mi pomoc.. biore udzial w konkursie i potrzebuje głosa.. ech.. więc jesli jest konkurs zdjęciowy gdzie dają szanse internautom na wybranie dobrego zdjęcia to pozwole sobie sama wybrać i zadecydowac, któe zdjęcie mi sie podoba a nie klikac innym tylko dlatego, że ktoś tak chce!! więc są konkursy, które własnie mają na celu wybranie najlepszej pracy a nie zwerbowanie największej ilości ludzi.. Polecanie to co innego.. emotka uff to tyle!!

i tak jak pisze zdolnabestia.. (ona naprawdę jest zdolna emotka ) wątek KLIKNIJCIE do niczego właściwie nie służy.. emotka
0 0

marcepan1983

Cytuj wiadomość#1726766 środa, 6 sierpnia 2008, 08:23:04
biedna jesteś i w wielkiej nieświadomości żyjesz emotka
wiesz co to jest marketing? wybacz mi ale znam firmy, które zajmują się organizowaniem konkursów i wiem po co się je robi, a mogę Ci zdradzić, że na pewno nie po to by wybrać najlepsze zdjęcie emotka emotka

P.S. Innym jakoś wątek służy, a jak Tobie nie to tam nie wchodź i nie wypowiadaj się na jego temat
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1726945 środa, 6 sierpnia 2008, 09:34:09
marcepan1983 napisał(a):

wiesz co to jest marketing? wybacz mi ale znam firmy, które zajmują się organizowaniem konkursów i wiem po co się je robi, a mogę Ci zdradzić, że na pewno nie po to by wybrać najlepsze zdjęcie emotka emotka

P.S. Innym jakoś wątek służy, a jak Tobie nie to tam nie wchodź i nie wypowiadaj się na jego temat

Wypowiadać każdy się może na taki temat jaki chce emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#1726989 środa, 6 sierpnia 2008, 09:45:35
marcepan1983 napisał(a):

komu słuzy i do czego?? hehe żal mi Ciebie.. dlatego ja tam nie wchodzę.. wchodziłam i wiem co było.. sam jestes nieświadomy i niczego mi zdradzac nie musisz.. w marketingu pracuję i jeszcze sa ludzie uczciwi! a firmy którym zalezy tylko na statystykach wejśc na stronę i oglądalności badziewia podzięuję.. mam wyrobioną opinie o takich.. dobra firma nie musi sie reklamować! ona poprostu jest i kazdy do niej trafi.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1766893 czwartek, 28 sierpnia 2008, 04:48:12
Lepson napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie ACID z portalu onet, niestety nie doczekałem się nagrody. Osoba odpowiedzialna za ten konkurs poprostu mnie olewa. Miałem wysłać adres, wysłałem ,i nic. Totalna olewka, pomocy. gdyby co to proszę o kontakt, sms'a na ten numer 502207643. To była moja pierwsza wygrana, z takim chamstwem spotykam się poraz pierwszy. Z góry dziękuję za pomoc. pzdr. KIMUTEPES
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1766911 czwartek, 28 sierpnia 2008, 05:01:37
kimutepes napisał(a):

Lepson napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie ACID z portalu onet, niestety nie doczekałem się nagrody. Osoba odpowiedzialna za ten konkurs poprostu mnie olewa. Miałem wysłać adres, wysłałem ,i nic. Totalna olewka, pomocy. gdyby co to proszę o kontakt, sms'a na ten numer 502207643. To była moja pierwsza wygrana, z takim chamstwem spotykam się poraz pierwszy. Z góry dziękuję za pomoc. pzdr. KIMUTEPES

Przejrzyj wątek dotyczący onetu:
http://www.e-konk...7905-cat-9-pg-9.html
Może znajdziesz tam kontakty do nich.
0 0
|< << < 101 102 103 104 105 106107 108 109 110 111 > >> >|