Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#1843426 poniedziałek, 29 września 2008, 11:46:56
Nie to jest zabezpieczenie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1843501 poniedziałek, 29 września 2008, 12:03:10
surelka napisał(a):

a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka

popieram!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1844231 poniedziałek, 29 września 2008, 03:22:08
viola88 napisał(a):

surelka napisał(a):

a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka

popieram!

też mnie to wkurza,więcnie pozostaje nic tylko nabijac bezsensowne posty ,jak większość i dojść do setki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1844239 poniedziałek, 29 września 2008, 03:24:55
afrikaner napisał(a):

viola88 napisał(a):

surelka napisał(a):

popieram!

też mnie to wkurza,więcnie pozostaje nic tylko nabijac bezsensowne posty ,jak większość i dojść do setki

Też mnie to wkurza,
Popieram... chyba nie ma innej rady emotka
0 0

rwas

Cytuj wiadomość#1844351 poniedziałek, 29 września 2008, 03:51:52
przyłączam sie
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#1844357 poniedziałek, 29 września 2008, 03:54:55
surelka napisał(a):

a mnie się nie podoba,że masz wymagania,a sama od siebie nic nie dajesz...każdy się ma udzielac na forum,przez co zyskuje punkty..a nie,jak Ty maxymalną ilośc karniaków przy 16 postach
emotka jeszcze jakieś zachcianki?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1844362 poniedziałek, 29 września 2008, 03:57:46
no przykro mi, ale spójrzcie na swój staż...
rwas - od czerwca 2007 roku, ponad rok czasu na forum - tak ciężko wykazać trochę aktywności? wszystkie Twoje posty są z datą dzisiejszą...

laurence - też ponad rok czasu na forum...

afrikaner - jesteś nowy stażem także pewne ograniczenia musisz przeboleć emotka

Życie nie tylko po to jest by brać..życie nie po to by bezczynnie stać ..i aby żyć siebie samego trzeba DAÆ!!
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#1844389 poniedziałek, 29 września 2008, 04:05:28
pionas napisał(a):

rwas - od czerwca 2007 roku, ponad rok czasu na forum - tak ciężko wykazać trochę aktywności? wszystkie Twoje posty są z datą dzisiejszą...

Życie nie tylko po to jest by brać..życie nie po to by bezczynnie stać ..i aby żyć siebie samego trzeba DAÆ!!

ostatnie zdanie najlepsze emotka
najlepiej na tacy wszystko im podac...
jak śpiewają w jakimś kawałku:nie dogodzisz wszystkim,to zadanie dla agencji towarzyskich emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1844399 poniedziałek, 29 września 2008, 04:09:55
pionas napisał(a):

Adrian
emotka emotka te Twoje ostatnie zdanie powinno byc gdzies przy rejestracji nowych uczestnikow,zeby kazdy od poczatku przybycia tu wiedzial,ze nie tylko bierzemy ale i cos dajemy
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1844405 poniedziałek, 29 września 2008, 04:12:46
hehe... to muszę dodać to w regulaminie bo rejestrując się każdy akceptuje regulamin emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#1844815 poniedziałek, 29 września 2008, 06:02:52
emotka super super!!! emotka tak jak pisałam wcześniej nikt nikogo nie zmusza do przebywania tu, nikt nikomu nie każe szukać konków czy wyników.. ale wystarczy odrobina dobrej woli zeby nawet pomóc i odpowiedzieć na kilka pytań, podpowiedziec coś, kliknąc komus.. i wcale nie będa to bezsensowne posty. Bo można nazbierac 100 postów z sensem.. emotka dziś mnie wkurzył nowy użytkownik, który ma pretensję własnie o blokady a zarejestrował się dziś! więc skoro jest tak dobrze poinformowany o tym, ze blokada (pierwsze uderzył na ten top) to oznacza tylko, ze był podglądaczem i zarejstrował się tylko po to żeby tam wejśc.. będę bacznie obserwowac jego posty.. emotka bo do tej pory było tak, ze jak się pojawiał jakiś nowy konk na większą skalę to nagle w ciągu dnia pojawiało się nawet do 100 nowych uzytkowników a po konkursie już ślad po nich przepadł.. emotka naprawdę.. pamiętam jak sama byłam początkująca.. rozumiem.. dziś czas nie pozwala na taką aktywnośc jak 2-3 lata temu.. ale 2-3 posty dziennie zawsze można skrobnąć.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1845111 poniedziałek, 29 września 2008, 07:33:57
chochliczka napisał(a):

pionas napisał(a):

Adrian
emotka emotka te Twoje ostatnie zdanie powinno byc gdzies przy rejestracji nowych uczestnikow,zeby kazdy od poczatku przybycia tu wiedzial,ze nie tylko bierzemy ale i cos dajemy

No cóż... zadmowiłam się tutaj i wcale nie ze względu na dyskusję w topie Wybory batonów emotka Nie uważam też, ż tylko biorę bo się nie udzielam w innych dyskusjach... Po prostu tak jak mój przedmówca nie mam na to zbyt wiele czasu. A moje posty to zazwyczaj podawanie wyników albo podawanie konkursów w topie teraz. Poza tym staram się dodawać konkursy do bazy jak mi się to uda przed Wami:) A czasami jest to trudne uwierzcie! Więc mi nie mówcie, że tylko biorę. Takich osób pewnie więcej... Nie oddzywają się, ale coś tam po cichu dodają do bazy i mają radochę jak coś uda im się znaleźć przed innymi.
Swibek, jasne, że można skrobnąć 2 posty dziennie, dzięki za cenną uwagę, Dzięki niej za jakieś 20 dni może dojdę do 100 emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1876108 niedziela, 12 października 2008, 04:03:45
a mnie sie nie podoba że nie przysyłają wygranych o których wiem od dawna emotka
0 0

annaroza

Cytuj wiadomość#1876151 niedziela, 12 października 2008, 04:18:36
kwiateczek napisał(a):

a mnie sie nie podoba że nie przysyłają wygranych o których wiem od dawna emotka

Pionas na pewno coś z tym zrobi emotka emotka emotka emotka
A tak na poważnie to tutaj pisze się tylko o tym co nam się nie podoba na stronie a nie ogólnie.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1876207 niedziela, 12 października 2008, 04:53:29
annaroza napisał(a):

kwiateczek napisał(a):

Pionas na pewno coś z tym zrobi emotka emotka emotka emotka
A tak na poważnie to tutaj pisze się tylko o tym co nam się nie podoba na stronie a nie ogólnie.

przepraszam że napisałam to co myślę na temat wysyłki wygranych że uraziłam ciebie tym wpisem emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1924457 wtorek, 4 listopada 2008, 11:24:14
Nie podoba mi się to, ze za dodanie linka konkursu na forum TERAZ zostałam ukarana karniakiemtymbardziej ze dodalam tez konkurs do bazy. To moj jedyny post na tym topie TERAZ więc bedzie to pierwszy i ostatni, bo skoro nie chcecie to nie będę się narzucać z konkursikami, ktore znalazłam... a wlasnie mialam wklepic jeszcze 3 linki, ale nie będę ryzykowac kolejnymi 3 karniakami emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1924461 wtorek, 4 listopada 2008, 11:26:29
Na pewno nie dostałaś karniaka za dodanie konkursu, musiałaś prowadzić jakąś dyskusję, bo za darmo karniaków nie rozdaję...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1924469 wtorek, 4 listopada 2008, 11:27:56
brzoskwinkaa napisał(a):

Nie podoba mi się to, ze za dodanie linka konkursu na forum TERAZ zostałam ukarana karniakiemtymbardziej ze dodalam tez konkurs do bazy. To moj jedyny post na tym topie TERAZ więc bedzie to pierwszy i ostatni, bo skoro nie chcecie to nie będę się narzucać z konkursikami, ktore znalazłam... a wlasnie mialam wklepic jeszcze 3 linki, ale nie będę ryzykowac kolejnymi 3 karniakami emotka

Karniaka dostałaś za gadanie w topie TERAZ - karniak został przyznany 10 sierpnia, więc trochę czasu minęło...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1924497 wtorek, 4 listopada 2008, 11:45:30
ok juz rozumiem...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1924519 wtorek, 4 listopada 2008, 12:00:38
PRZEPRASZAM wszystkich, których tutaj jakoś uraziłam... jednak jak czytam na szybko, to czytać nie umiem. emotka
0 0
|< << < 106 107 108 109 110 111112 113 114 115 116 > >> >|