Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 107 108 109 110 111 112113 114 115 116 117 > >> >|

chochliczka

Cytuj wiadomość#2036180 sobota, 20 grudnia 2008, 06:55:04
Nie podoba mi sie,to ze karniaki za oszustwa,sa zmazywanie dizeki dodaniu konkursow.Wg mnie nie powinno tak byc,bo oszusci dzieki temu sa bezkarni emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#2036338 sobota, 20 grudnia 2008, 07:43:04
chochliczka napisał(a):

Nie podoba mi sie,to ze karniaki za oszustwa,sa zmazywanie dizeki dodaniu konkursow.Wg mnie nie powinno tak byc,bo oszusci dzieki temu sa bezkarni emotka

Każdy ma prawo naprawić swoje błędy, ale o tym za co dostał kiedyś karniaka każdy może przeczytać. Jeżeli dostał za oszustwo, to będzie to na zawsze zapisane w temacie punkty karne.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2036392 sobota, 20 grudnia 2008, 08:12:37
a mi się nie podoba,że ostatnio zniknęła mi pewna ilośc postów i nie wiem dlaczego:(
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2036411 sobota, 20 grudnia 2008, 08:20:34
pradzia32 napisał(a):

a mi się nie podoba,że ostatnio zniknęła mi pewna ilośc postów i nie wiem dlaczego:(

załamka.. emotka tyle razy wałkowane.. posty są kasowane co jakiś czas z niektóych topów.. raz na miesiąc czy na dwa jest czyszczenie.. emotka możliwe, że zlikwidowano też jakies tamaty.. więc usunęło to co zbędne..
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038347 niedziela, 21 grudnia 2008, 06:54:44
raz na miesiac czy na dwa? w ostatnich dwoch dniach co najmniej dwukrotnie kasowano posty... w tym niektore bezpodstawnie np. w topicu gdzie sie podaje konkursy bez zadnych opisow usunieto ze 3 konkursy, ktorych nigdzie wczesniej nie bylo... czyzby tajemniczy topic 'vip' jednak istnial?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038354 niedziela, 21 grudnia 2008, 06:56:39
tak , i knujemy tam jak zdobyć świat emotka

mi tam nie szkoda jak mi admini odcinają posty, zawsze se mogę nastukać nowych emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038423 niedziela, 21 grudnia 2008, 07:17:13
pakk napisał(a):

raz na miesiac czy na dwa? w ostatnich dwoch dniach co najmniej dwukrotnie kasowano posty... w tym niektore bezpodstawnie np. w topicu gdzie sie podaje konkursy bez zadnych opisow usunieto ze 3 konkursy, ktorych nigdzie wczesniej nie bylo... czyzby tajemniczy topic 'vip' jednak istnial?

zapytaj admina dlaczego skasował.. może konk się skończył, może został dodany do bazy, a może był o nieprawidłowej treści.. w jakim to topie Ci usunęło?? Pionas nie jest maszyną i nie kasuje w ciągu godziny.. musi posiedzieć i posprawdzac więc może mu to zejśc 2, 3 dni a nawet tydzień.. emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#2038516 niedziela, 21 grudnia 2008, 07:54:35
WC Damski
WC Męski
Wyniki konkursów
Teraz
KLIKNIJCIE
Hejka!
Czy wysylaja juz nagrody z... ???
moje dzisiejsze wygrane emotka

topy czyszczone są codziennie, z tymże usuwane są wpisy starsze niż 60,90,120, 150 dni (zależy jaki top)
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#2038635 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:01:43
pakk napisał(a):

pakk
a mnie się nie podoba twój opis w stopce emotka jesteś tak krótko na forum a już się przyznajesz do kablowania emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038689 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:17:02

zapytaj admina dlaczego skasował.. może konk się skończył, może został dodany do bazy, a może był o nieprawidłowej treści.. w jakim to topie Ci usunęło??

za bardzo to mnie nie interesuje dlaczego usunieto, ja tylko stwierdzilem fakt emotka (to nie byly moje posty)

a mnie się nie podoba twój opis w stopce jesteś tak krótko na forum a już się przyznajesz do kablowania

To, co nazywasz kablowaniem, ja nazywam przestrzeganiem regulaminów (i jednocześnie polskiego prawa).
Nie lubię spamu w najczystszej postaci - tj. nawet bez słowa 'proszę'.
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#2038707 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:23:21
pakk napisał(a):

zapytaj admina dlaczego skasował.. może konk się skończył, może został dodany do bazy, a może był o nieprawidłowej treści.. w jakim to topie Ci usunęło??

za bardzo to mnie nie interesuje dlaczego usunieto, ja tylko stwierdzilem fakt emotka (to nie byly moje posty)

a mnie się nie podoba twój opis w stopce jesteś tak krótko na forum a już się przyznajesz do kablowania

To, co nazywasz kablowaniem, ja nazywam przestrzeganiem regulaminów (i jednocześnie polskiego prawa).
Nie lubię spamu w najczystszej postaci - tj. nawet bez słowa 'proszę'.

pożyjemy zobaczymy jak tylko zaczniesz pisać na pw. emotka też zobaczymy czy przestrzegasz regulaminy emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038717 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:30:02
pionas napisał(a):

WC Damski
WC Męski
Wyniki konkursów
Teraz
KLIKNIJCIE
Hejka!
Czy wysylaja juz nagrody z... ???
moje dzisiejsze wygrane emotka

topy czyszczone są codziennie, z tymże usuwane są wpisy starsze niż 60,90,120, 150 dni (zależy jaki top)

emotka i gitara!! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038718 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:30:04
Nie biorę udziału w konkursach na liczbę poleconych osób/liczbę kliknięć, bo to imho nie ma sensu.

PS. A nawet gdyby, używałbym słowa 'proszę' emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038731 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:36:23
pakk napisał(a):

Nie biorę udziału w konkursach na liczbę poleconych osób/liczbę kliknięć, bo to imho nie ma sensu.

PS. A nawet gdyby, używałbym słowa 'proszę' emotka

ty nie musisz brac udziału, ale uszanuj innych.. w niektórych konkach wręcz nakazują wysyłanie informacji przeróżnymi kanałami i wyrażają zgodę na to żeby ref link był rozsyłany.. poza tym doczytaj co to jest SPAM.. a skąd wiesz, że dana osoba wysłała milion PW?? a może tylko Ciebie uszczęsliwiła tym wpisem?? potraktowała to jako prywatną wiadomość.. emotka
0 0

ejulek59

Cytuj wiadomość#2038771 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:49:14
długi macieja kiciarza-jesli ktoś chciałby dokonywać wymiany lub sprzedaży z Maciejly z e-konkursów prosze najpierw odwiedzic jego profil na naszejklasie-oszukuje każdego ! emotka
Powstała nawet strona kitymacieja.pl - aktualnie nie działa emotka .Jesli ktoś jeszcze z forum stracił na transakcjach z Maciejly-proszę o Pw
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038783 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:53:47
ejulek59 napisał(a):

długi macieja kiciarza-jesli ktoś chciałby dokonywać wymiany lub sprzedaży z Maciejly z e-konkursów prosze najpierw odwiedzic jego profil na naszejklasie-oszukuje każdego ! emotka
Powstała nawet strona kitymacieja.pl - aktualnie nie działa emotka .Jesli ktoś jeszcze z forum stracił na transakcjach z Maciejly-proszę o Pw

emotka ooo a co to? a czemu nie działa strona? emotka już czy jeszcze?? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038797 niedziela, 21 grudnia 2008, 09:58:47

poza tym doczytaj co to jest SPAM.. a skąd wiesz, że dana osoba wysłała milion PW?

To ty doczytaj sobie, co to jest spam. To nie ilosc przesądza, czy to jest spam, czy nie.
(Spam - niechciana wiadomosc) Gdybys chcial sie przyczepic do slowa 'niechciana' - dzieki mojej stopce kazdy juz bedzie wiedzial, ze niechciana.
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038841 niedziela, 21 grudnia 2008, 10:19:23
pakk napisał(a):

poza tym doczytaj co to jest SPAM.. a skąd wiesz, że dana osoba wysłała milion PW?

To ty doczytaj sobie, co to jest spam. To nie ilosc przesądza, czy to jest spam, czy nie.
(Spam - niechciana wiadomosc) Gdybys chcial sie przyczepic do slowa 'niechciana' - dzieki mojej stopce kazdy juz bedzie wiedzial, ze niechciana.

szacuneczek kolego.. emotka nie piszę o ilości.. SPAM jest zazwyczaj wysyłany masowo, zdarza się w małej ilości.. OK! jest wiadomością niechcianą.. ale to Ty decydujesz co jest niechciane dla Ciebie, jedni chcą inni nie.. więc nie masz co straszyć, że będziesz zgłaszał.. blokuj takie osoby jak Ci przeszkadzają i już.. więcej nikt nie wyśle Ci PW nawet z pozdrowieniami bo każda jedna wiadomość będzie dla Ciebie SPAM-em.. bo ty NIC nie chcesz dostawać.. emotka aahaa emotka i czytaj z kim piszesz.. za krótko tu jesteś i nawet nie poobserwujesz kto jest kim.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038852 niedziela, 21 grudnia 2008, 10:30:24
Mi się nie podoba ta reklama z bąbelkami strasznie przy niej muli komp emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038890 niedziela, 21 grudnia 2008, 11:13:39

nie piszę o ilości..

wyraznie napisales o ilosci 'skąd wiesz, że dana osoba wysłała milion PW?'

jest wiadomością niechcianą.. ale to Ty decydujesz co jest niechciane dla Ciebie, jedni chcą inni nie.. więc nie masz co straszyć, że będziesz zgłaszał..

1. ja obiecuje, nie strasze.
2. racja, moglbym nie informowac o tym i od razu zglaszac.
3. 'więc' sugeruje wnioskowanie dedukcyjne. za chiny jednak nie moge znalezc zwiazku przyczynowo-skutkowego miedzy 2. a 3. zdaniem.

więcej nikt nie wyśle Ci PW nawet z pozdrowieniami bo każda jedna wiadomość będzie dla Ciebie SPAM-em.. bo ty NIC nie chcesz dostawać..

przeczytaj jeszcze raz moja stopke. wooolnooo i wyraznie. teraz juz wiesz, czego nie chce dostawac?

i czytaj z kim piszesz.. za krótko tu jesteś i nawet nie poobserwujesz kto jest kim..

emotka
0 0
|< << < 107 108 109 110 111 112113 114 115 116 117 > >> >|