Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 110 111 112 113 114 115116 117 118 119 120 > >> >|

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181890 czwartek, 19 lutego 2009, 06:43:20
ja się z nim akurat zgadzam... emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181894 czwartek, 19 lutego 2009, 06:44:10
marielu napisał(a):

cb to potfór emotka scypie baby w zadki, tryska perwersyjnym humorem, nie jada pączków i lubi sex . Straszny z niego dzifolong oj straszny emotka

a jak cos już napisze to normalnie zaraz płacze emotka taka jestem wrażliwa.... emotka emotka

ja nie mogę normalnie z Tobą!!!
emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2182044 czwartek, 19 lutego 2009, 07:51:47
ja nie wiem cego sie ze mje lolasz babo emotka przeca najprafdzifszom prafde mówie , mało tego podobno cb z natury jest dzifny, chodzą słuchy że ma włosy w uszach a jak pisze coś na forum to chrząka i mu oko mryga nerwowo.. emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2182370 piątek, 20 lutego 2009, 08:45:51
dlaczego nie można nic napisać w temacie: konkursy z gazet?
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2182371 piątek, 20 lutego 2009, 08:47:21
marielu napisał(a):

ja nie wiem cego sie ze mje lolasz babo emotka przeca najprafdzifszom prafde mówie , mało tego podobno cb z natury jest dzifny, chodzą słuchy że ma włosy w uszach a jak pisze coś na forum to chrząka i mu oko mryga nerwowo.. emotka emotka emotka

czasem się go bojem.... emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2192901 czwartek, 26 lutego 2009, 10:10:55
Mam pytanie- dlaczego nie mogę edytować swoich postów??? No chyba, że chodzi o nabijanie licznika wiadomości...
0 0

mariwanna

Cytuj wiadomość#2192906 czwartek, 26 lutego 2009, 10:13:29
matejank napisał(a):

Mam pytanie- dlaczego nie mogę edytować swoich postów??? No chyba, że chodzi o nabijanie licznika wiadomości...

edytowac możesz w ciągu 30 sekund od doddania postu.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2192913 czwartek, 26 lutego 2009, 10:17:56
Szkoda...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2192961 czwartek, 26 lutego 2009, 10:37:50
ewelina00731 napisał(a):

dlaczego nie można nic napisać w temacie: konkursy z gazet?

top zostal zamkniety
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2237349 wtorek, 17 marca 2009, 06:12:34
Witam, miałem tutaj konto jakiś czas temu o nazwie dawidek102
teraz patrze to nawet go na liście użytkowników nie ma..
Po jakim czasie nie logowane konta są kasowane, szkoda mi tamtego konta bo teraz na nowo trzeba zaufanie na forum wzbudzić.
Jesli ktoś mnie pamięta to proszę gdzieś w temacie np o Żubrze na marginesie dopisać co i jak bo swego czasu sporo handlowałem tutaj kodami i do tyskiego i do lecha itd..
a teraz widzę że mało osób z tamtego okresu zostało, ale tutaj chciałem zadać pytanie o te kasowanie konta- po jakim czasie jest kasowane ?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2237359 wtorek, 17 marca 2009, 06:15:07
pewnie trzeba było w odpowiednim czasie regulamin zaakceptować i nie zrobiłeś tego emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2237848 wtorek, 17 marca 2009, 08:14:11
a może dostał za coś bana? emotka tak samo z siebie się nie kasuje.. no chyba, ze faktycznie nie zaglądał tam jakis czas.. ale tez dziwne, że konto ma od października 2008, mamy już połowe marca 2009 a kolega ma dopiero 4 posty.. emotka i mówi, że chce wzbudzic zaufanie.. no skoro na pół roku 4 razy się odzywa to się nie dziwię, ze czystka w kontach była.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2237978 wtorek, 17 marca 2009, 09:07:35
no te konto załozyłem też własnie jakiś czas temu..
a tamte było jak teraz patrzę w szukanych wyrażeniach dawidek102 to są wpisy nawet z 2006roku.. postów może milion nie miałem, ale swego czasu się udzielałem.. jedno ost miałem.
gocha- mozesz rozwinąć tą myśl, gdzie zaakceptowac cos takiego, bo trochę nei zrozumiałem, regulamin obowiazkowo się raczej przy rejestracji akceptuje.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2238001 wtorek, 17 marca 2009, 09:19:15
ja też byłam z WAMI długo jakieś dwa lata temu pod tym samym nickiem z avatarem matrixa-duzo ludzi mnie pamięta bo dostałam powitania na pw emotka w lipcu 2007 urodzilam córeczkę-po cięzkim porodzie w zamartwicy i niestety nie miałam juz czasu na konki choc czasem z sentymentu tu zaglądalam...dzis córeczka na szczęście jest juz zdrowa dostała imię konkursowe VICTORIA czyli zwycięstwo aby zwycięzyła z chorobą itd..ja powoli wracam do weny konkursowej,w styczniu bodajże przyszedl e-mail o czyszczeniu bazy -weszłam na link a jednak moje konto zostało też zlikwidowane emotka moze faktycznie trzeba było zaakceptować regulamin ale przy małym chorym dziecku czasem cięzko jest zauważyc szczegóły..no nic-mówi się trudno-nabijam sobie posty od początku,dodaje konkursy,wkurza mnie czaSEM TO BLOKOWANIE NIEKTÓRYCH TEMATÓW i nie powiem jest mi przykro..ale mam nadzieje,że przyjmiecie mnie do swojego grona na nowo..i dziekuję wszystkim ,którzy mnie jeszce pamiętają!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2238031 wtorek, 17 marca 2009, 09:32:13
kasia1600 napisał(a):

ja też byłam z WAMI długo jakieś dwa lata temu pod tym samym nickiem z avatarem matrixa-duzo ludzi mnie pamięta bo dostałam powitania na pw emotka w lipcu 2007 urodzilam córeczkę-po cięzkim porodzie w zamartwicy i niestety nie miałam juz czasu na konki choc czasem z sentymentu tu zaglądalam...dzis córeczka na szczęście jest juz zdrowa dostała imię konkursowe VICTORIA czyli zwycięstwo aby zwycięzyła z chorobą itd..ja powoli wracam do weny konkursowej,w styczniu bodajże przyszedl e-mail o czyszczeniu bazy -weszłam na link a jednak moje konto zostało też zlikwidowane emotka moze faktycznie trzeba było zaakceptować regulamin ale przy małym chorym dziecku czasem cięzko jest zauważyc szczegóły..no nic-mówi się trudno-nabijam sobie posty od początku,dodaje konkursy,wkurza mnie czaSEM TO BLOKOWANIE NIEKTÓRYCH TEMATÓW i nie powiem jest mi przykro..ale mam nadzieje,że przyjmiecie mnie do swojego grona na nowo..i dziekuję wszystkim ,którzy mnie jeszce pamiętają!!

Kasia, ja Cię pamiętam emotka
Witaj ponownie. Bardzo dużo przez ten czas zmian tu zaszło.
Jeśli będziesz się pojawiać, to spokojnie nadrobisz zaległości
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2242180 środa, 18 marca 2009, 09:55:03
Gracie w Nalewce Babuni? Nie podoba mi się, że w razie wygranej mamy przesłać dane wraz z nr. PESEL emotka Po co im nr PESEL? Tego numeru chyba się raczej nie podaje tak poprostu, za jakąś torbę. Będą mieli nasze pełne dane. Coś chyba nie tak emotka
Jak myślicie? Może przesadzam...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2242186 środa, 18 marca 2009, 09:58:55
cobra176 napisał(a):

Gracie w Nalewce Babuni? Nie podoba mi się, że w razie wygranej mamy przesłać dane wraz z nr. PESEL emotka Po co im nr PESEL? Tego numeru chyba się raczej nie podaje tak poprostu, za jakąś torbę. Będą mieli nasze pełne dane. Coś chyba nie tak emotka

Jestem jedną z Babuń - organizatorek konkursu babuni i muszę przyznać że PESELe będą wpisywane na listy rejestracyjne pewnych komitetów wyborczych w nadchodzących wyborach samorządowych emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2242197 środa, 18 marca 2009, 10:10:18
parapet1 napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Jestem jedną z Babuń - organizatorek konkursu babuni i muszę przyznać że PESELe będą wpisywane na listy rejestracyjne pewnych komitetów wyborczych w nadchodzących wyborach samorządowych emotka

A ja dzisiaj też dostałem @ o wygranej emotka I na pewno im podam prawdziwy PESEL emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

annaroza

Cytuj wiadomość#2242199 środa, 18 marca 2009, 10:14:17
szogun102 napisał(a):

parapet1 napisał(a):

cobra176 napisał(a):

A ja dzisiaj też dostałem @ o wygranej emotka I na pewno im podam prawdziwy PESEL emotka emotka emotka emotka emotka

Nalewka jest alkoholem, chyba chodzi im o sprawdzenie czy faktycznie jesteś dorosły
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2242210 środa, 18 marca 2009, 10:33:38
annaroza napisał(a):

szogun102 napisał(a):

parapet1 napisał(a):

cobra176 napisał(a):

Nalewka jest alkoholem, chyba chodzi im o sprawdzenie czy faktycznie jesteś dorosły

podobno żeby to dowieść trzeba upolować bizona emotka
0 0
|< << < 110 111 112 113 114 115116 117 118 119 120 > >> >|