Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 112 113 114 115 116 117118 119 120 121 122 > >> >|

malenka89

Cytuj wiadomość#2253084 niedziela, 22 marca 2009, 02:58:21
yaro2004 napisał(a):

blood napisał(a):

Serwer ostatnio za czesto pada emotka

Poza tym opiekunowie strony chyba mają ją już gdzieś, bo kompletnie się nią nie zajmują, a na forum potrzeba moderacji (vide temat o batonach). Jak nie macie czasu, to przekażcie obowiązki komuś kto może poświęcić forum należytą ilośc czasu, a nie trzymacie się kurczowo stołków / koryta emotka

Dokładnie
emotka

Forum stoi cały czas w miejscu, zero rozwoju. Dodatkowo wszędzie bałagan. Dużo konkursów w bazie nieaktualnych lub data zakonczenia - nieznana a konkurs juz dawno sie zakończył.

Nie wiem czy wiecie, ale Admini też mają swoje życie - rodzinę, pracę...
Przecież to nie jest ich zajęcie, z którego żyją... To ich pasja, której się poświęcają - dla Nas.

0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#2253165 niedziela, 22 marca 2009, 03:30:26
yaro2004 napisał(a):

Dodatkowo wszędzie bałagan. Dużo konkursów w bazie nieaktualnych lub data zakonczenia - nieznana a konkurs juz dawno sie zakończył.

Jak widzisz taki zakończony konkurs - zgłoś go komukolwiek z Redakcji - zostanie przeniesiony do archiwum. Jak tak robię. Pomyśl sam - niemożliwością jest przejrzenie codziennie ponad 2000 konkursów w poszukiwaniu tych zakończonych. Dlatego każdy w wolnym czasie może przejrzeć choć trochę takich starszych konkursów i wrzucić któremuś z adminów parę linków na PW. To my tworzymy tą bazę emotka

A tak na marginesie najwięcej narzekają ci, którzy nie dodają do bazy żadnych konkursów i sami nie robią nic dla rozwoju strony..
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2253187 niedziela, 22 marca 2009, 03:43:34
zdolnabestia napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Dodatkowo wszędzie bałagan. Dużo konkursów w bazie nieaktualnych lub data zakonczenia - nieznana a konkurs juz dawno sie zakończył.

Jak widzisz taki zakończony konkurs - zgłoś go komukolwiek z Redakcji - zostanie przeniesiony do archiwum. Jak tak robię. Pomyśl sam - niemożliwością jest przejrzenie codziennie ponad 2000 konkursów w poszukiwaniu tych zakończonych. Dlatego każdy w wolnym czasie może przejrzeć choć trochę takich starszych konkursów i wrzucić któremuś z adminów parę linków na PW. To my tworzymy tą bazę emotka

A tak na marginesie najwięcej narzekają ci, którzy nie dodają do bazy żadnych konkursów i sami nie robią nic dla rozwoju strony..

Ja tam lubię narzekać,ale ostatnio podesłałam kilkadziesiąt linków do nieaktualnych konkursów,nie chwaląc się
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2253382 niedziela, 22 marca 2009, 05:48:59
innowator co spojrze w jakis top to wypowiedzi po 2 razy ma emotka
0 0

barbara1910

Cytuj wiadomość#2254209 niedziela, 22 marca 2009, 11:19:00
zdolnabestia napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

...zeby brac trzeba tez cos z siebie dac ... emotka szukajmy wszyscy a nie tylko narzekajmy emotka
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#2254217 poniedziałek, 23 marca 2009, 12:32:00
barbara1910 napisał(a):

szogun102 napisał(a):

tedance w temacie to ty mnie wkurzasz emotka Ale teraz to się uśmiałem do łez emotka emotka

ale ona nic złego nie robi ,jedynie bawi nas swoimi postami ... emotka

Dokładnie tak jest!
emotka emotka emotka
Taka sprytna prowokatorka emotka Coś w stylu Małej Mi emotka emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2254416 poniedziałek, 23 marca 2009, 07:47:25
kalka napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

szogun102 napisał(a):

tedance w temacie to ty mnie wkurzasz emotka Ale teraz to się uśmiałem do łez emotka emotka

ale ona nic złego nie robi ,jedynie bawi nas swoimi postami ... emotka

Dokładnie tak jest!
emotka emotka emotka
Taka sprytna prowokatorka emotka Coś w stylu Małej Mi emotka emotka emotka emotka

cos w tym jest ;d
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#2254428 poniedziałek, 23 marca 2009, 07:51:20
widzę , że najwięcej narzekają Ci ,z najktótszym stażem , ilościa postów nie mówiac juz o ilosci dodanych konkursów emotka
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#2254432 poniedziałek, 23 marca 2009, 07:52:27
a co do tedance przy czytaniu jej postów humor sie mi poprawia emotka
0 0

jarekaska

Cytuj wiadomość#2259643 wtorek, 24 marca 2009, 11:22:35
Strasznie wolno otwiera się ta stronka.
0 0

luk1990

Cytuj wiadomość#2259654 wtorek, 24 marca 2009, 11:25:22
otrzymalam plytke Stefano Terazzino z odkrytepragnienia- jednak pudelko jest cale porysowane- chcialam ja komus sprezentowac ale nie nadaje sie do tego- czy ktos mial taka sytuacje emotka
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#2259708 wtorek, 24 marca 2009, 11:34:52
alaalex40 napisał(a):

otrzymalam plytke Stefano Terazzino z odkrytepragnienia- jednak pudelko jest cale porysowane- chcialam ja komus sprezentowac ale nie nadaje sie do tego- czy ktos mial taka sytuacje emotka

ja dostałem ostatnio pogniecioną grę całą, a połamane opakowania od płyt cd to standard
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#2262193 wtorek, 24 marca 2009, 09:48:43
slavek napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

ja dostałem ostatnio pogniecioną grę całą, a połamane opakowania od płyt cd to standard

dokładnie emotka
jak dotrze płyta w całym opakowaniu,to normalnie święto emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#2262231 wtorek, 24 marca 2009, 10:01:29
kajeczka napisał(a):

slavek napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

dokładnie emotka
jak dotrze płyta w całym opakowaniu,to normalnie święto emotka emotka

A ja dostałem tą samą płytę w stanie idealnym emotka Pudełeczko calutkie, szkoda tylko że tak późno przyszła (w końcu konkurs ze stycznia emotka ), ale jak to mówią lepiej późno niż w cale.

P.S. Fajny ten utwór Cin Cin Amore emotka

P.S. 2 Wkurza mnie szkoła emotka
0 0

malineczka23

Cytuj wiadomość#2262294 wtorek, 24 marca 2009, 10:29:16
ja już trzeci miesiąc czekam na płytkę gotowi na wszystko z konkursu i ciągle czekam i czekam a listonorki nie widać emotka
0 0

barbara1910

Cytuj wiadomość#2262474 wtorek, 24 marca 2009, 11:30:13
malineczka23 napisał(a):

ja już trzeci miesiąc czekam na płytkę gotowi na wszystko z konkursu i ciągle czekam i czekam a listonorki nie widać emotka

z onetu czekam juz dwa lata na gre i sie nie doczekałam emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#2264000 środa, 25 marca 2009, 12:35:23
Nie podoba mi sie zachowanie administratorow.Ja rozumiem,ze kazdy ma swoje sprawy itd,ale do diabla jesli karamy karniakami to wszystkich.A nie,ze np ktos doniesie na kogos innego kogo nie lubi,ze tu zle napisal i juz ma karniaka,jak karac to we wszystkich temtach po rowno
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#2267224 czwartek, 26 marca 2009, 08:50:50
chochliczka napisał(a):

Nie podoba mi sie zachowanie administratorow.Ja rozumiem,ze kazdy ma swoje sprawy itd,ale do diabla jesli karamy karniakami to wszystkich.A nie,ze np ktos doniesie na kogos innego kogo nie lubi,ze tu zle napisal i juz ma karniaka,jak karac to we wszystkich temtach po rowno

Nie lubie jej, ale zgadzam się z nią.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#2267957 czwartek, 26 marca 2009, 11:44:08
chochliczka napisał(a):

My nie jesteśmy maszynami i poza stroną mamy życie prywatne. Jak już widzisz że gdzieś jest łamany regulamin to nas poinformuj o tym.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#2270239 czwartek, 26 marca 2009, 09:35:54
pionas napisał(a):

chochliczka napisał(a):

My nie jesteśmy maszynami i poza stroną mamy życie prywatne. Jak już widzisz że gdzieś jest łamany regulamin to nas poinformuj o tym.

Adrian ja wiem i napisalam wyzej ze macie tez swoje sprawy.Ale wiesz nie rozumiem,czemu niektore tematy jak np dzisiejsze wygrane jest nie monitorowany i tam ludzie pisza niewiadomo co,a w innych za byle co masz karniaka,dla mnie to po porstu jest nie fair i sie z tym nie zgadzam-do czego mam prawo.
0 0

|< << < 112 113 114 115 116 117118 119 120 121 122 > >> >|