Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

Gość

Cytuj wiadomość#3497084 sobota, 26 czerwiec 2010, 05:24:32
nie podoba mi się

że nikt

z ADMINISTRACJI

nie odpisał

na moje nie podoba się

f dupce to majom cy jak ?
0 0

madzia34

Cytuj wiadomość#3497100 sobota, 26 czerwiec 2010, 05:30:04
a mnie sie niepodoba ze ludziska oszukuja sparwdzm ile mam punktów,ktos pisze ze kliknał i mam tyle to a tylke a nastepna osoba pisze ze klikneła i daje te sama liczbe punktów-noz kurcze niech napisze ze nie moze kliknac ale prosi o klik,to inaczej brzmi,a ja raczej jestem taka osoba co klika wszystkim nawet jak ktos nie moze a wystarczy poprosic no,wygadałam sie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3497175 sobota, 26 czerwiec 2010, 06:21:41
marielu napisał(a):

xagadee napisał(a):

a mnie wkurza marielu, bo wzięłam wczoraj i szukałam podobnego awatara na forum przez 5 godzin, a ona sobie tak radośnie stwierdza, że podobnego awatara ma...

a gdzie dowody wdzięczności, hę? emotka

mrał <sex> mosz tu dowód wdziencności za dzielne poszukiwanja emotka

O ludzie emotka mary jesteś genialna emotka nie odchodź, błaaagam emotka drugiej takiej na forum, jak ty nie ma! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3497848 niedziela, 27 czerwiec 2010, 06:38:12
finessa napisał(a):

marielu napisał(a):

xagadee napisał(a):

a mnie wkurza marielu, bo wzięłam wczoraj i szukałam podobnego awatara na forum przez 5 godzin, a ona sobie tak radośnie stwierdza, że podobnego awatara ma...

a gdzie dowody wdzięczności, hę? emotka

mrał <sex> mosz tu dowód wdziencności za dzielne poszukiwanja emotka

O ludzie emotka mary jesteś genialna emotka nie odchodź, błaaagam emotka drugiej takiej na forum, jak ty nie ma! emotka

emotka chyba że finessa, jak ta Venus z morskiej piany (patrz avatar finessa!!!)
lub legendarny fenix,
na nowo się narodzi
i nam ewoluuje emotka emotka emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#3498472 niedziela, 27 czerwiec 2010, 10:53:53

jeszcze zapomniałeś o topie z Laysami.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3515896 sobota, 3 lipiec 2010, 01:02:56
swibek napisał(a):

Wkońcu doszedł następny
https://www.e-kon...0182-cat-1-pg-1.html emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3518841 niedziela, 4 lipiec 2010, 07:55:47
A mnie sie nie podoba atmosfera na forum, donosicielstwo, brak dystansu do konkursów i nieprzyzwoite i bezsensowne ataki na niektóre osoby na forum, kłótnie itp. Ekonki spadaja na psy emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#3518862 niedziela, 4 lipiec 2010, 08:00:46
krzyszu napisał(a):

swibek napisał(a):

Wkońcu doszedł następny
https://www.e-kon...0182-cat-1-pg-1.html emotka emotka

suuuper! extra!! coool!! faaaajnie!! emotka wrrrr.. i kto da więcej? jaki będzie następny temat? emotka emotka emotka oszaleć można!! emotka
0 0

katrin22

Cytuj wiadomość#3518899 niedziela, 4 lipiec 2010, 08:12:24
yaro2004 napisał(a):

A mnie sie nie podoba atmosfera na forum, donosicielstwo, brak dystansu do konkursów i nieprzyzwoite i bezsensowne ataki na niektóre osoby na forum, kłótnie itp. Ekonki spadaja na psy emotka

Podpisuję się, ale są tez fajne osóbki emotka
a najbardziej wkurza mnie, że osoby które sa tu od np. miesiąca, mają po kilkaset postów i zaraz piszą prośby o kliki wszędzie, gdzie by się nie weszło, a i nie podobają mi się dyskusje na MDW, typu:
- skąd to dostałaś?
- z jakiego konka?
- ojej, a tego konka nie było w bazie( jakby to było wielkie przestępstwo)
- gratulacje!!!(po kilka stron gratulacji,a potem podziękowania)

APELUJÊ:
PYTANIA i GRATULACJE piszcie w przeznaczonych do tego topów lub na PW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523208 wtorek, 6 lipiec 2010, 01:56:36
Mnie zastanawia czy też tak macie,że po np.10-ciu minutach bezczynności na forum zostajecie wylogowani?Poza tym-moim zdaniem powinno się edytować posty-można przez przypadek błędnie coś napisać a później nie ma takiej możliwości-jedynie napisać powtórny post i korygując jakiś błąd.Te rzeczy na forum mi się nie podobają.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523242 wtorek, 6 lipiec 2010, 02:10:22
romek76 napisał(a):

Mnie zastanawia czy też tak macie,że po np.10-ciu minutach bezczynności na forum zostajecie wylogowani?Poza tym-moim zdaniem powinno się edytować posty-można przez przypadek błędnie coś napisać a później nie ma takiej możliwości-jedynie napisać powtórny post i korygując jakiś błąd.Te rzeczy na forum mi się nie podobają.

wejdź w edytuj profil i zaznacz automatyczne logowanie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523261 wtorek, 6 lipiec 2010, 02:15:59
a mi się nie podoba mój 2 karniak za co ??????? są wymiany na green ,,,,,itp myślałam że to wymiana głosów wystarczy napisać i oświecić a nie od razu karniaka dawać jestem oburzona emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523262 wtorek, 6 lipiec 2010, 02:16:24
tedance-DZIÊKI za radę emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523267 wtorek, 6 lipiec 2010, 02:19:52
katrin22 napisał(a):

i nie podobają mi się dyskusje na MDW, typu:
(...)
- ojej, a tego konka nie było w bazie( jakby to było wielkie przestępstwo)

No z tym się akurat nie zgodzę, nie ze względu na konkretny zapis w regulaminie dotyczący takiej sytuacji, ale nierozumienie idei forum. Założenie jest (a może było) takie, by dzielić się informacjami o konkursach. Jasne, że nie jest to przymusem i nie krytykuję nikogo, kto konkursów nie dodaje, ale jeśli ktoś celowo ukrywa takie informacje, by potem wszem i wobec oznajmić swoją z..ść jako laureat, to ma moim zdaniem coś nie halo.
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#3523691 wtorek, 6 lipiec 2010, 04:50:25
romek76 napisał(a):

na edycje postów macie jakies 20-30 sekund raczej emotka więc jeśli szybko swój błąd wykryjecie, to nie ma problemu chyba emotka

a z logowanie ... polecam zaznaczenie w Edytuj profil kratki z ... logowaniem automatycznym emotka powinno pomóc emotka
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#3523712 wtorek, 6 lipiec 2010, 04:58:12
majabobas napisał(a):

a mi się nie podoba mój 2 karniak za co ??????? są wymiany na green ,,,,,itp myślałam że to wymiana głosów wystarczy napisać i oświecić a nie od razu karniaka dawać jestem oburzona emotka

ja też myślałam, że wchodząc w Konkursy na Facebook'u będą same konkursy, a nie ... co drugi link podany, to link do klikania ... komuś ... gdzieś ... od tego jest Wymiana lajków na Facebook'u czy też kliknijcie ...
no więc cóż ... jak wszyscy to wszyscy emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523834 wtorek, 6 lipiec 2010, 05:40:57
Madzia dzięki za to że wkońcu posypały się karniaki i mam nadzieję, że dopiero się rozkręcasz, bo już niedobrze się robiło emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3523846 wtorek, 6 lipiec 2010, 05:45:44
ola2493 napisał(a):

Madzia dzięki za to że wkońcu posypały się karniaki i mam nadzieję, że dopiero się rozkręcasz, bo już niedobrze się robiło emotka

tylko karniaki są za coś a nie jak wszyscy to wszyscy emotka
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#3523853 wtorek, 6 lipiec 2010, 05:48:01
No ale Ola2493 ... ciężko jest dogodzić każdemu ...

a do Majabobas ... napisałam przecież za co dostałać ...
proszę bardzo ... https://www.e-kon...p?pktkarne=majabobas
0 0