Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 124 125 126 127 128 129130 131 132 133 134 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6024809 piątek, 29 maja 2015, 16:19:42
Nie wiem gdzie pisać... jest jakiś błąd w wątku "Biedronka". O 12:24 dodałam post, a pokazał się dopiero teraz jak nowe osoby dodały swoje posty (tych nowych postów znowu nie widać, pewnie zobaczymy je jak dojdą jeszcze świeższe). Widać w głównym widoku, że ktoś coś dodał, ale po wejściu są stare posty. Nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyć emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6024924 piątek, 29 maja 2015, 19:14:47
Są znowu opóźnienia. Post pojawia się, gdy ktoś napisze następny.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6024963 piątek, 29 maja 2015, 20:33:46
Tak, ale to chyba tylko w tym wątku 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6024988 piątek, 29 maja 2015, 21:23:02
kreatia napisał(a):

Tak, ale to chyba tylko w tym wątku 

Nie tylko. We "Wkurza" też.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6039442 czwartek, 2 lipca 2015, 10:23:55
Chciałam dziś dodać konkurs X - nie wyszukało mi go w bazie po nazwie ani linku.
Przy dodawaniu konkursu pojawiło się jednak info, że "Konkurs najprawdopodobniej jest już w bazie" i dwa linki, z których żaden nie dotyczył mojego konkursu. Wypełnione przeze mnie pola zniknęły. To nie pierwszy raz, zatem pytam: co zrobić w takiej sytuacji, jak to obejść?  :)
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6039451 czwartek, 2 lipca 2015, 10:33:02
Wpisuję w wyszukiwarce np Smolar- wyskakują mi konkursy Smolara,ale wymieszane z zakończonymi .Czasami jest tak że cała pierwsza strona jest zakończone, a na drugiej stronie aktualne.Gdybym nie wiedziała ze mogą być na drugiej , czy trzeciej stronie -pomyślała bym że nie ma żadnych konkursów Smolara.Dawniej było tak że na górze były aktualne, a za nimi zakończone-teraz ciężko dojść 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6039459 czwartek, 2 lipca 2015, 10:44:44
joan napisał(a):

Chciałam dziś dodać konkurs X - nie wyszukało mi go w bazie po nazwie ani linku.
Przy dodawaniu konkursu pojawiło się jednak info, że "Konkurs najprawdopodobniej jest już w bazie" i dwa linki, z których żaden nie dotyczył mojego konkursu. Wypełnione przeze mnie pola zniknęły. To nie pierwszy raz, zatem pytam: co zrobić w takiej sytuacji, jak to obejść?  :)

dodać spację na końcu linka, jeśli jesteś pewna, że danego konkursu nie ma w bazie
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6039464 czwartek, 2 lipca 2015, 10:50:34
ziolko napisał(a):

joan napisał(a):

dodać spację na końcu linka, jeśli jesteś pewna, że danego konkursu nie ma w bazie

No tak, tylko taka sytuacja mogłaby wystąpić w przypadku, gdy adresy byłyby takie same, np. telewizja.net/konkursaktualny
Stąd moje zdziwienie.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6039780 piątek, 3 lipca 2015, 10:26:18
Dziwne, nie powinno tak być
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6061457 środa, 26 sierpnia 2015, 10:59:08
dodałam 3 konkursy, sprawdziłam, że nie było ich w bazie, ale w moim profilu nie ma informacji ze dodalam jak mogę odblokować dostęp do wątków?
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6061470 środa, 26 sierpnia 2015, 11:12:57
Musisz trochę poczekać aż przyjdzie kolejka na ich dodanie. Bo dzisiaj takich osób jest mnóstwo, więc i kolejka się zrobiła duża. W ciągu kilku godzin powinno być już odblokowane. A lepiej dodać więcej niż 3, bo może się okazać, że w bazie nie pokazywało danego konkursu, a ktoś jednak Cię ubiegł.
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6061481 środa, 26 sierpnia 2015, 11:35:25
Nie podoba mi się to ograniczenie. I to nie dlatego, że chcę "żerować" na konkursach, które dodał ktoś inny, tylko dlatego że naprawdę ciężko znaleźć coś, czego tu nie ma... Trochę to bez sensu. Zwłaszcza, że do tej pory, mimo braku ograniczenia,  jakoś nikt nie narzekał na brak konkursów w bazie... Przynajmniej tych promocyjnych, bo w sumie tylko tam zaglądam... emotka

0 0

rogalino

Cytuj wiadomość#6061522 środa, 26 sierpnia 2015, 12:02:33
luko922 napisał(a):

Nie podoba mi się to ograniczenie. I to nie dlatego, że chcę "żerować" na konkursach, które dodał ktoś inny, tylko dlatego że naprawdę ciężko znaleźć coś, czego tu nie ma... Trochę to bez sensu. Zwłaszcza, że do tej pory, mimo braku ograniczenia,  jakoś nikt nie narzekał na brak konkursów w bazie... Przynajmniej tych promocyjnych, bo w sumie tylko tam zaglądam... emotka

Zgadzam się w 100% szkoda bo forum pewnie straci swoich "starych" bywalców...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6061527 środa, 26 sierpnia 2015, 12:07:32
rogalino napisał(a):

To plotki, nigdzie się nie wybieram emotka
0 0

rogalino

Cytuj wiadomość#6061530 środa, 26 sierpnia 2015, 12:13:51
joan napisał(a):

rogalino napisał(a):

To plotki, nigdzie się nie wybieram emotka

bo umiesz szukać emotka  ja jak znajde 1 konkurs na miesac nie ma w bazie to jest cud emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6061532 środa, 26 sierpnia 2015, 12:15:03
rogalino napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jeżeli robicie takie idiotyczne ograniczenia to może w topie paragony albo inne dać nie tylko dodane konki ale staż na forum bo ile jest takich tylko żeby sie zarejestrować pod innym nickiem żeby kupić paragon przecież tu jest 90 % konkursów ze sklepów przepisanych promocyjnych to teraz będzie zaśmiecanie 
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6061537 środa, 26 sierpnia 2015, 12:22:45
luko922 napisał(a):

Pierdoły piszesz, ze jest tu wszystko.
Nawet kończący się rossnet ktoś dziś wrzucił bo nikomu nie chciało się dodać przez miesiąc.
Nie grałam, nie dodaje, ale bez problemu wrzucam konkursy w kótych wziełam udział i nie było ich w bazie. Nie trzeba jakoś mocno szukać....
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6061542 środa, 26 sierpnia 2015, 12:28:52
luko922 napisał(a):

A jak sadzisz,skad te konkursy sie wziely w bazie? Ktos je dodal... Poswiecil czas na wyszukanie,wklepanie, a co najwazniejsze,postanowil sie nimi podzielic z innymi. Gdyby kazdy tak podchodzil do tego tematu (nie dodaje,bo sa) to baza po jakims czasie bylaby pusta. Sama staram sie dodawac systematycznie. Nie byle co i byle jak. Moze nie jest tego duzo,ale skoro korzystam z forum to staram sie dodac przynajmniej  to minimum.
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6061549 środa, 26 sierpnia 2015, 12:35:48
A ja miałabym taki wniosek racjonalizatorski, żeby była jeszcze dodatkowa kategoria konkursów plastycznych (albo podłączyć ją z fotograficznymi) oraz konkursy dla szkół, przedszkoli itp. Sporo jest takich konkursów, a jak teraz "z braku laku" więcej osób zacznie je wrzucać, to w aktualnych się zrobi bałagan, a myślę że to są specyficzne kategorie, które nie każdego interesują.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6061590 środa, 26 sierpnia 2015, 13:32:55
aneta19790411 napisał(a):

luko922 napisał(a):

A jak sadzisz,skad te konkursy sie wziely w bazie? Ktos je dodal... Poswiecil czas na wyszukanie,wklepanie, a co najwazniejsze,postanowil sie nimi podzielic z innymi. Gdyby kazdy tak podchodzil do tego tematu (nie dodaje,bo sa) to baza po jakims czasie bylaby pusta. Sama staram sie dodawac systematycznie. Nie byle co i byle jak. Moze nie jest tego duzo,ale skoro korzystam z forum to staram sie dodac przynajmniej  to minimum.

ja też się staram dodawać ale na ogół wszelkie konkursy które znajduję to "są już w bazie". Obecnie to wszystko wygląda na zasadzie "kto pierwszy (doda) ten lepszy".  Nie podoba mi się to niestety bo przewaznie czytam fora a teraz nie mogę. Szkoda ze tak to wyglada. Moze niech jeszcze zablokuja "widzenie" konkursow tym wszystkim ktorzy nic nie dodalli...
0 0
|< << < 124 125 126 127 128 129130 131 132 133 134 > >> >|