Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 126 127 128 129 130 131132 133 134 135 136 > >> >|

olus15

Cytuj wiadomość#6061999 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:42:09
Też przeszukam fb w poszukiwaniu konkursów z nagrodą w postaci skarpetek , może ktoś się połasi
Ja zaglądam już tylko do promocyjnych , bo aktualnych już nie jestem w stanie obskoczyć z przejrzeniem
Z reguły szukam ich sama i tylko od czasu do czasu zaglądam w bazę
Głównie korzystam z forum,ale teraz nie mogę w pełni i zastanawiam się czy nie zrobić tak jak Karolkas, żeby zaoszczędzić sobie czasu
Nie każdy żeruje na pracy innych , ja biorę udział tylko w nielicznych konkursach promocyjnych, więc moja działalność na forum w porównaniu do liczby konkursów w których biorę udział jest znacznie większa
Ale to chyba się zmieni , nie dlatego , że nie chce mi się poszukać tych konkursów , ale dlatego, że powoli zrobi się tu śmietnik
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6062000 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:45:12
pionas napisał(a):

Na opłatę serwera starcza.
Każdy działa hobbistycznie, jeśli masz wizję na rozkręcenie serwisu to czekam na pw, z chęcią rzuciłbym obecną pracę i poświęcił się konkursom emotka

emotka emotka emotka

staszek - zgadzam się z Tobą, lepiej niech każdy spojrzy, ile wygrał dzięki bazie albo choćby wpisom na forum emotka Pozwolę sobie nawet zaryzykować stwierdzenie, że samodzielne działania nie zapewniłyby konkursowiczowi takich samych sukcesów. Choćby ze względu na luki w know-how emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6062069 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:01:29
pionas napisał(a):

Na opłatę serwera starcza.
Każdy działa hobbistycznie, jeśli masz wizję na rozkręcenie serwisu to czekam na pw, z chęcią rzuciłbym obecną pracę i poświęcił się konkursom emotka

dawno tak się nie uśmiałam emotka  jeżeli to jest twoje hobby i działasz za darmo  to dlaczego nas zmuszasz do dodawania konkursów powinieneś się cieszyć ,że ktoś wchodzi na stronkę albo zacząć pobierać abonament i z miłą chęcią zapłacę za taki abonament a ty dodawaj konkursy  emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6062072 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:08:42
olus15 napisał(a):

Też przeszukam fb w poszukiwaniu konkursów z nagrodą w postaci skarpetek , może ktoś się połasi
Ja zaglądam już tylko do promocyjnych , bo aktualnych już nie jestem w stanie obskoczyć z przejrzeniem
Głównie korzystam z forum,ale teraz nie mogę w pełni i zastanawiam się czy nie zrobić tak jak Karolkas, żeby zaoszczędzić sobie czasu
Nie każdy żeruje na pracy innych , ja biorę udział tylko w nielicznych konkursach promocyjnych, więc moja działalność na forum w porównaniu do liczby konkursów w których biorę udział jest znacznie większa
Ale to chyba się zmieni , nie dlatego , że nie chce mi się poszukać tych konkursów , ale dlatego, że powoli zrobi się tu śmietnik

Ja tylko tez biorę udział w promocyjnych i nie czuje si,ę ,ze na kimś żeruje albo ze moje kupowanie towaru wywalanie kasy albo wymyślanie haseł na konkurs jest potem czyjąś zasługą i nie żeruje na pracach innych  
0 0

olus15

Cytuj wiadomość#6062073 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:09:22
Moje konkursy dodane w tym miesiącu
Jestem ciekawa ile teraz czasu poświęcicie swojemu "hobby" jak przyjdzie dodać tą masę , która niebawem napłynie
Znwou będzie cała lista powtórzeń , bo przy takiej ilości pewnie nie będziecie w stanie prześledzić co i jak
A w promocyjnych dużo konkursów lokalnych, zrób zdj butów ślubnych bądź kup produkty za 500zł.... Może od razu lepiej zrobić kategorie konkursy niszowe
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6062075 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:17:43
olus15 napisał(a):

czytasz w moich myślach bo właśnie to samo miałam pisać emotka
4,5 roku temu wyskoczyłam z vip-ów bo wydarzenia rodzinne przysłoniły mi na chwilę obowiązki na forum. Nie był to dla mnie problem bo już wtedy z bazy nie korzystałam gdyż nie było miło przedzierać się przez ten wrzucany tam śmietnik.
Nie mam czasu pół dnia przeglądać tego szurwaksu, bo może akurat jeden konek mnie zainteresuje. Też korzystałam tylko z forum emotka
0 0

karolinamat

Cytuj wiadomość#6062078 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:24:19
Pomijając już bajzel śmieciowy to szkoda ze konkursy się dublują-że nikt tego nie weryfikuje.... robi się bałaganik...
0 0

olus15

Cytuj wiadomość#6062081 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:28:01
Nigdy w żadnych Vipach nie byłam i nawet sama ta nazwa brzmi zabawnie Vipy konkursów
Know-how uczyłam się sama,więc wszelkie wygrane zawdzięczam sobie. Nie wygrywam dużo , ale konkursy to moje hobby i taka mała przyjemność. Rozumiem, że jak ktoś tylko z tego żyje albo poświęca temu cały wolny czas to chce więcej i więcej , ale wielu z nas nie ma to czasu. Nie każdy jest tutaj dla bazy i wielu z nas robi sobie dwu- , trzymiesięczne przerwy , bo są różne sprawy w domu, w pracy i nie ma czasu, bywamy z doskoku.Rozumiem , że nasze argumenty się nie liczą i spogląda się na nas przez pryzmat chciwych niewdzięczników. Każdy ma własny rytm konkursowy i nie rozumiem takiego sztucznego narzucania , ja też nie wymagam żeby każdy pisał pięć postów dziennie. Już się robi bałagan ,a będzie jeszcze większy. I tylko o ten bałagan chodzi (ludzie dodają byle co) a nie o problem z dodawaniem konkursów.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062084 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:29:22
karolinamat napisał(a):

Pomijając już bajzel śmieciowy to szkoda ze konkursy się dublują-że nikt tego nie weryfikuje.... robi się bałaganik...

Od wczoraj przy ponad 500 wysłanych ogłoszeniach jest możliwość przeoczenia czegoś.
Jeśli jednak już coś zauważysz to przy opisie konkursu masz zieloną koniczynkę, jak w nią klikniesz masz możliwość zgłoszenia że coś jest nie tak.
Wtedy nasza reakcja będzie szybsza emotka

Z góry dziękuję emotka
0 0

olus15

Cytuj wiadomość#6062088 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:33:53
Właśnie opublikowane zostały  trzy dodane przeze mnie konkursy, a przy profilu mam nadal dwa.
Reakcja na bałagan jest wolna bo nie nadążacie z ogłoszeniami , a będzie jeszcze gorzej. Sami już to widzicie, ale i idziecie w zaparte. Nie rozumiem tego.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6062090 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:36:28
Bałagan jest tylko na początku, jak wszyscy na gwałt rzucają się, by dodać konkursy. Po kilku dniach się wszystko uspokoi i będzie jak było. Ale przecież już raz to było przerabiane, padają te same argumenty za i przeciw co wtedy. Od dawna było wiadomo, że te zasady zaczną obowiązywać, więc po co znowu tracić czas i przerabiać to samo od początku.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062091 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:36:56
olus15 napisał(a):

Właśnie opublikowane zostały  trzy dodane przeze mnie konkursy, a przy profilu mam nadal dwa.
Reakcja na bałagan jest wolna bo nie nadążacie z ogłoszeniami , a będzie jeszcze gorzej. Sami już to widzicie, ale i idziecie w zaparte. Nie rozumiem tego.

Aby nie przeciążać serwera stosuje się cacheowanie pewnych danych, stąd też aktualizacja nie jest widoczna zaraz po publikacji...
Jeśli widzisz jakiś błąd to czemu go nie zgłosisz?
Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Wy i każdemu zdarzy się pomylić, ale gdyby była współpraca to by też reakcja była szybsza...
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6062093 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:39:08
link są nieaktywne, często opis zadania brzmi "zrób zadanie opisane w linku" - a po kliknięciu w link - error,
konki, które dodałam nie spodobały się adminowi i ich nie dodaje (wrzuciłam 5 konków w tym samym czasie, 2 zostały opublikowane). Jak ktoś słusznie zauważył brak w tym wszystkim logiki. Jeśli nie dodajesz konkursów do bazy - to nie możesz korzystać z bazy. Ale dlaczego za karę nie możesz pełnoprawnie korzystać z forum? Bo taka jest konstelacja gwiazd
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062094 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:41:32
picola napisał(a):

link są nieaktywne, często opis zadania brzmi "zrób zadanie opisane w linku" - a po kliknięciu w link - error,
konki, które dodałam nie spodobały się adminowi i ich nie dodaje (wrzuciłam 5 konków w tym samym czasie, 2 zostały opublikowane). Jak ktoś słusznie zauważył brak w tym wszystkim logiki. Jeśli nie dodajesz konkursów do bazy - to nie możesz korzystać z bazy. Ale dlaczego za karę nie możesz pełnoprawnie korzystać z forum? Bo taka jest konstelacja gwiazd

jeszcze raz napiszę - jak wejdziesz w opis konkursu to po prawej strony przy jego tytule jest koniczynka, po kliknięciu w nią mamy możliwość zgłoszenia problemu moderatorom, w przypadku forum daty każdego wpisu jest coś takiego jak "zgłoś", w obu przypadkach po wypełnieniu formularza informacja trafia do nas...

A może ta koniczynka jest nie zrozumiała i chcielibyście inną opcję "raportowania"?
0 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6062100 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:46:18
Dodałam dzisiaj konkurs do bazy, który zaczyna się od 01.09.2015. Pod tym samym linkiem jest też konkurs, który trwa do 31.08.2015. Coś mi się wydaje, że został potraktowany jako dubel, bo ni ma go w wyszukiwarce. emotka
0 0

pipciol

Cytuj wiadomość#6062106 czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:51:59
Jak można zaobserwować mało się udzielam na forum ale to z braku czasu i powiem szczerze zapewne część osób się ze mną zgodzi że nie każdy ma czas szukać i dodawać konkursu. Jak już próbujemy dodać to jest już dodany i w pewnym momencie człowiek rezygnuje...
Moim skromnym zdaniem przymus dodawania konkursów jest bardzo złym pomysłem, powinny być jakieś bonusy dla tych co dodają a nie wszystkim ktoś narzuca z góry że musi dodawać! Aby nie zanudzać bo widzę że upalne słoneczko niektórym z Nas daje się we znaki i wprowadza bezsensowne zasady zamiast udoskonalać forum aby było bardziej przyjazne. Ciekawe czy za jakiś czas nie będziecie wołać składek na konto bankowe? Lub wysyłanie sms aby uzyskać kod wstępu?
Ostatnio bardzo popularne słowo to referendum, proponuje w najbliższych dniach zrobić takie na forum kto jest za przymusem dodawania konkursów a kto nie!
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062115 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:03:24
pipciol napisał(a):

Jak można zaobserwować mało się udzielam na forum ale to z braku czasu i powiem szczerze zapewne część osób się ze mną zgodzi że nie każdy ma czas szukać i dodawać konkursu. Jak już próbujemy dodać to jest już dodany i w pewnym momencie człowiek rezygnuje...
Moim skromnym zdaniem przymus dodawania konkursów jest bardzo złym pomysłem, powinny być jakieś bonusy dla tych co dodają a nie wszystkim ktoś narzuca z góry że musi dodawać! Aby nie zanudzać bo widzę że upalne słoneczko niektórym z Nas daje się we znaki i wprowadza bezsensowne zasady zamiast udoskonalać forum aby było bardziej przyjazne. Ciekawe czy za jakiś czas nie będziecie wołać składek na konto bankowe? Lub wysyłanie sms aby uzyskać kod wstępu?
Ostatnio bardzo popularne słowo to referendum, proponuje w najbliższych dniach zrobić takie na forum kto jest za przymusem dodawania konkursów a kto nie!

baza konkursów była jest i będzie zawsze bezpłatna, były takie propozycje, ale nie zgodziłem się na nie.
Jeśli chodzi o forum, to były różne rozmowy na ten temat i zgodnie ustaliliśmy te zasady, były blokady na czas, aby nowi nie wchodzili i nie robili śmietnika, ale potem zaczęły działać "ciche konta" gdzie ktoś po pół roku od rejestracji napisał posta i zaraz wszczynał kłótnie...
Nie zostało zablokowane całe forum, a tylko tematy, które powodowały największe spięcia...
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6062116 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:03:55
pipciol napisał(a):

ale czas na korzystanie z forum i bazy zawsze się znajdzie emotka   powiem tak ,nie dodawałam konkursów z czystego lenistwa ,ale jak zostałam zmuszona emotka  to dzisiaj w ciągu 10 minut trzy znalazłam
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6062117 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:04:19
Pionas - oczywiście, że koniczynka jest zrozumiała i wiele razy zgłaszałam tą drogą błędy w konkursach. Trudno jednak oczekiwać, że po dwóch godzinach szukania konkursów, (których i tak nie dodano do bazy), spędzę kolejne dwie godziny na zgłaszanie błędów, których nie chciało się zweryfikować osobom, odpowiedzialnym za publikowanie zgłoszonych konków. Wybacz ten ton, ale pół swojego wolnego dnia straciłam na bzdury, jak dla mnie szkoda życia. Moim zdaniem zwyczajnie zabrakło informacji, że akurat od 26 sierpnia należy mieć dodane 3 konkursy. Proces dodawania konkursów rozłożyłby się w czasie, a admini mieliby czas na weryfikację tego, co kto wrzuca do bazy.
0 0

karolinamat

Cytuj wiadomość#6062119 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:04:58
pionas napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Od wczoraj przy ponad 500 wysłanych ogłoszeniach jest możliwość przeoczenia czegoś.
Jeśli jednak już coś zauważysz to przy opisie konkursu masz zieloną koniczynkę, jak w nią klikniesz masz możliwość zgłoszenia że coś jest nie tak.
Wtedy nasza reakcja będzie szybsza emotka

Z góry dziękuję emotka

A tego nie wiedziałam emotka
0 0
|< << < 126 127 128 129 130 131132 133 134 135 136 > >> >|