Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 127 128 129 130 131 132133 134 135 136 137 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6062125 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:11:28
picola napisał(a):

Pionas - oczywiście, że koniczynka jest zrozumiała i wiele razy zgłaszałam tą drogą błędy w konkursach. Trudno jednak oczekiwać, że po dwóch godzinach szukania konkursów, (których i tak nie dodano do bazy), spędzę kolejne dwie godziny na zgłaszanie błędów, których nie chciało się zweryfikować osobom, odpowiedzialnym za publikowanie zgłoszonych konków. Wybacz ten ton, ale pół swojego wolnego dnia straciłam na bzdury, jak dla mnie szkoda życia. Moim zdaniem zwyczajnie zabrakło informacji, że akurat od 26 sierpnia należy mieć dodane 3 konkursy. Proces dodawania konkursów rozłożyłby się w czasie, a admini mieliby czas na weryfikację tego, co kto wrzuca do bazy.

Może coś w tym jest, że nie podałem konkretnej daty, nie spodziewałem się takiego bum, bo Ci którzy mieli z tym problem na bieżąco informowali mnie (pisali pw lub maile). Przestali pisać także uznałem, że już czas na wprowadzenie
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062130 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:18:40
To może dać do końca miesiąca limit 1 konkursu, do końca września 2 konkursów, a od 1 października 3?
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6062138 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:23:04
jak dla mnie świetny pomysł - dziękuję za życzliwe podejście do tematu emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6062141 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:24:12
zabrakło mi informacji: "dnia tego i tego zamykamy niektóre wątki, do tego czasu na koncie musicie mieć 3 konkursy dodane do bazy".
i tyle emotka

(edit: żeby nie było, że jestem przeciwna - popieram dodawanie konkursów do bazy)
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6062142 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:25:44
Szanowny Adminie, nie ulegaj wpływom - dla tych, którzy poczuli się bezgranicznie pokrzywdzeni i oszukani dodanie nawet jednego konkursu będzie problemem (ale bezsensowne bicie piany już nie...)
Skoro się stało, niech zostanie, parę dni minie i wszystko wróci do normy... Jakoś większa grupa userów nie robi "halo", tylko spokojnie dostosowała się i tyle - zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, taki mamy klimat emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6062143 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:28:49
gosia16 napisał(a):

pipciol napisał(a):

Jak można zaobserwować mało się udzielam na forum ale to z braku czasu i powiem szczerze zapewne część osób się ze mną zgodzi że nie każdy ma czas szukać i dodawać konkursu. Jak już próbujemy dodać to jest już dodany i w pewnym momencie człowiek rezygnuje...
Moim skromnym zdaniem przymus dodawania konkursów jest bardzo złym pomysłem, powinny być jakieś bonusy dla tych co dodają a nie wszystkim ktoś narzuca z góry że musi dodawać! Aby nie zanudzać bo widzę że upalne słoneczko niektórym z Nas daje się we znaki i wprowadza bezsensowne zasady zamiast udoskonalać forum aby było bardziej przyjazne. Ciekawe czy za jakiś czas nie będziecie wołać składek na konto bankowe? Lub wysyłanie sms aby uzyskać kod wstępu?
Ostatnio bardzo popularne słowo to referendum, proponuje w najbliższych dniach zrobić takie na forum kto jest za przymusem dodawania konkursów a kto nie!

ale czas na korzystanie z forum i bazy zawsze się znajdzie emotka   powiem tak ,nie dodawałam konkursów z czystego lenistwa ,ale jak zostałam zmuszona emotka  to dzisiaj w ciągu 10 minut trzy znalazłam

emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6062146 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:34:04
Skoro w ciągu 2 dni dodano pół tysiąca konkursów, to mamy w przybliżeniu 500/3=166 userów, którzy spełnili wymogi i żadne referendum nie jest potrzebne emotka
0 0

pchela

Cytuj wiadomość#6062152 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:44:59
Ja niestety nie mam czasu na szukanie po internecie konkursów. Średnio wchodzę kilka razy dziennie do bazy, na parę minut, i patrzę co
nowego. Ogólnie to korzystam tylko z konkursów promocyjnych i zaglądam na forum. Trochę to przykre, że teraz nie mogę czytać wszystkich tematów.
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6062153 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:46:10
Czas chyba poszukać innego miejsca...

"Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się."
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6062154 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:46:18
pchela napisał(a):

Ja niestety nie mam czasu na szukanie po internecie konkursów. Średnio wchodzę kilka razy dziennie do bazy, na parę minut, i patrzę co
nowego. Ogólnie to korzystam tylko z konkursów promocyjnych i zaglądam na forum. Trochę to przykre, że teraz nie mogę czytać wszystkich tematów.

no wlaśnie KORZYSTASZ ale nic od siebie nie dajesz. Jak masz czas przeszukiwac baze to znajdź czas na dodanie konkursu. Pasożytnictwo nie ejst mile widziane
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6062158 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:49:59
pionas napisał(a):

To może dać do końca miesiąca limit 1 konkursu, do końca września 2 konkursów, a od 1 października 3?

Skoro nagle baza pęka w szwach czyli da się. Wg mnie skoro już Adrian wprowadziłeś zmiany powinieneś się ich trzymać, nie daj się naciskom. Forum jest po to, żeby też od siebie coś dac,a niektórzy póki co całymi latami tylko pasożytowali...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6062160 czwartek, 27 sierpnia 2015, 14:55:00
chochliczka napisał(a):

pionas napisał(a):

Skoro nagle baza pęka w szwach czyli da się. Wg mnie skoro już Adrian wprowadziłeś zmiany powinieneś się ich trzymać, nie daj się naciskom. Forum jest po to, żeby też od siebie coś dac,a niektórzy póki co całymi latami tylko pasożytowali...

Już nie chodzi o nacisk, a o to, że jak sama widzisz dużo konkursów dubluje się, wczoraj ponad 150 zgłoszeń zostało odrzucony, dzisiaj jest ich jeszcze więcej.
Wszyscy chcą na już dodać, przez co konkursy dublują się i zamiast dodawać nowe to weryfikuję czy już go nie ma w bazie a czasami zdarzy się tak że go przepuszczę...
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6062171 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:06:49
kreatia napisał(a):

zabrakło mi informacji: "dnia tego i tego zamykamy niektóre wątki, do tego czasu na koncie musicie mieć 3 konkursy dodane do bazy".
i tyle emotka

(edit: żeby nie było, że jestem przeciwna - popieram dodawanie konkursów do bazy)

taka informacja wyświetlała się na forum od chyba pół roku albo i dłużej,że trzeba miec dodane 3 konkursy a jak zaczęto tego przestrzegać to zrobiło się wielkie halo
0 0

pchela

Cytuj wiadomość#6062175 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:11:31
poprostuanette napisał(a):

pchela napisał(a):

no wlaśnie KORZYSTASZ ale nic od siebie nie dajesz. Jak masz czas przeszukiwac baze to znajdź czas na dodanie konkursu. Pasożytnictwo nie ejst mile widziane

Nie czuję się pasożytem. Zapewne w bazie jest wiele osób, które nie są tak aktywne, jak inni. Ludzie są różni. Jedni z chęcią dodają do bazy nowe konkursy, bo to lubią i mają czas, inne nie dodają z różnych powodów i teraz są tymi "poszkodowanymi" i "na siłę" muszą zacząć coś dodawać, aby móc czytać wszystko. Poza tym, w bazie zaczyna panować coraz większy bałagan...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6062176 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:15:20
pchela napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

pchela napisał(a):

Nie czuję się pasożytem. Zapewne w bazie jest wiele osób, które nie są tak aktywne, jak inni. Ludzie są różni. Jedni z chęcią dodają do bazy nowe konkursy, bo to lubią i mają czas, inne nie dodają z różnych powodów i teraz są tymi "poszkodowanymi" i "na siłę" muszą zacząć coś dodawać, aby móc czytać wszystko. Poza tym, w bazie zaczyna panować coraz większy bałagan...

ja tez sie pasozytem nie czuje bo jak tylko jakies lokalne konkursy sie pojawiaja a nie sa wbite przez kogos to dodaje. A teraz to nie mam co dodawac a grzebac po necie tez nie mam czasu bo mam tygodniowe dziecko. Smutno mi ze nie moge niektorych forum czytac. Bajzel sie teraz tutaj na maksa zrobil, widzialam ze niektore konkursy sa pododawana po 2 razy (te same!) takie to udogodnienia...
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6062177 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:22:32
To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp
0 0

pchela

Cytuj wiadomość#6062179 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:26:12
jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

Dokładnie, Ci którzy dodają konkursy, też w jakiś sposób korzystają z postów, osób które nie dodają konkursów.
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6062183 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:30:13
Nie wiem dokładnie o co jest walka, chyba coś przegapiłam, ale na blogach codziennie pojawiają się konkursy/rozdania, które można wyszukać dosłownie w kilka minut i dodać do bazy...
0 0

Ferdia

Cytuj wiadomość#6062185 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:34:12
To ja jeszcze proponuję całkowicie zablokować stronę e-konkursy dla osób, które nie są zarejestrowane... w końcu one też nie dodają nowych konkursów a "pasożytują" (jak to ktoś określił) na tych co dodają... i  mogą dokładnie tyle samo, co zarejestrowani użytkownicy bez tych 3 konkurów...

ciekawe tylko, jaki wtedy los czeka ten serwis?  im mniej osób korzystających ze strony tym mniejsze dochody z reklam... tak mi się wydaje, aczkolwiek mogę się mylić...
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6062191 czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:43:56
jackk76 napisał(a):

Wiesz nie porównuj tego, mi to lotto czy ktoś dostał nagrodęz tego  czy z tego czy tamtego konkursu. A jak mają mnie poinformowować to organizator zadzwoni. Wolalabym za to by niektórzy nie chowali konkursów pod poduszkę tylko nimi się dzielili. Już nie wspomnę o handlu paragonami i innymi kwiatkami...
0 0

|< << < 127 128 129 130 131 132133 134 135 136 137 > >> >|