Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 128 129 130 131 132 133134 135 136 137 138 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6062210 czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:28:04
rzondam dostempu do forum paragony, ot paru dni nie szpszedalam rzadnego paragonu na pasztetowom ! Po tylu latah wjernosci forum! Taki afront ...

weźcie sie ogarnijcie, trza mieć swój honor 
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6062212 czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:29:11

magnus napisał(a):
i co wtedy ? wszyscy ucinają  sobie pogaduszki i siedzą w wc (nie mając oczywiście czasu). Zobowiązać Aminów żeby wyszukiwali i dodawali konkursy?

Dokładnie! Śmieszy mnie tekst "nie mam na to czasu". Naprawdę, jeśli się nie ma na coś czasu, nie ma się go tym bardziej, żeby informować o tym kilka razy dziennie. Grać jakoś każdy ma czas, narzekać też, robić pretensje totalnie bez powodu jak widać również. Żenada...
0 0

jackk76

Cytuj wiadomość#6062219 czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:36:56
Trzymam za Was i za adminów kciuki, abyście wytrwali co najmniej miesiąc z tym ograniczeniem 3 konkursów miesięcznie na osobę. 

I proponuję założyć nowy wątek dla "wykluczonych", obiboków i pasożytów, w którym mogliby pisać do woli o wszystkich konkursach, paragonach itp.  emotka
0 0

normafia

Cytuj wiadomość#6062234 czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:55:44
jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

Tu jest wiele osób, które brały udział w konkursach na ładnych kilka lat przed powstaniem forum. Ja mam nawyk wyszukiwania sobie konkursów niezależnie od bazy, co nie przeszkadza, że bardzo przywiązałam się do forum i loguję się codziennie. Nazywanie pasożytami tych, którzy nie dodają konkursów jest dużym nadużyciem, bo w ten sposób wrzuca się wszystkich do jednego gara. Niektórzy stosunkowo nowi forumowicze często korzystają z doświadczenia tych wieloletnich, jednak nikt nie nazywa ich pasożytami.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6062282 czwartek, 27 sierpnia 2015, 18:30:34
nazywanie "pasożytami" to oczywiście przesada, bo, jak wiadomo, na forum dzieją się też inne rzeczy i przepływają inne informacje. to nie jest tylko konkursowa baza, ale także wzajemna pomoc (co po ile w jakim sklepie, dlaczego nagroda o wartości takiej ma rzeczywiście inną, czy warto reklamować, numery do agencji itp). 

po części rozumiem wprowadzenie ograniczeń - zwłaszcza, że ostatnio w bazie była trochę posucha z "aktualnymi", ale wszystko ma dwie strony. teraz może ludzie zaczną wrzucać więcej, ale też (i to chyba się już rozpoczęło) będzie więcej wrzucanych jakichś absurdalnych konkursów, typu: kup lodówkę, otrzymaj gratis długopis. "przymuszanie" zawsze będzie kontrowersyjne.  :)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6062288 czwartek, 27 sierpnia 2015, 18:52:13
taalvikki ostatnio mam wrażenie że wypowiadasz się wszędzie i w każdym temacie , nie nie to nie jest zabronione , Twoje prawo  pytanie skąd ta nagła aktywność..   emotka   ( tak, to prowokacja)
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6062335 czwartek, 27 sierpnia 2015, 19:58:55
Nie marnujcie czasu (swojego i cudzego) pisząc trzydzieści razy, że nie macie czasu... 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6062338 czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:05:06
asante napisał(a):

Nie marnujcie czasu (swojego i cudzego) pisząc trzydzieści razy, że nie macie czasu... 

emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6062345 czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:15:03
asante napisał(a):

Kochanie, to że nie mam czasu to nie grzech, wyzbyłam się z nałogu bycia niewolnikiem e-konkursów, był czas że dodawałam konkursy i byłam aktywna. To wy konkursowicze sprawiliście że przestałam się chwalić wygranymi, że przestałam jarać się dodawaniem do bazy , co nie znaczy że nie chcę tu być, zaglądam owszem, poczytać afery, opowiastki o kupnie paragonów, drukowaniu. Prawda jest bolesna - ci co mają sposoby by ugryźć konkurs od dawna tu się nie udzielają, powiedzmy od 2011 roku emotka  ale wchodzą tu oczywiście z przyzwyczajenia lub sentymentu. Ci co się udzielają to generalnie gaduły lubiące poćwierkać w necie , nie im osądzać innych  mimo że czują się do tego uprawnieni. Tak będę tu zaglądać, , bo lubię, nie nie będę dodawać konkursów na siłę ..Nie mam czasu ale czy to znaczy że należy mi się margines społeczności konkursowiczów? Wątpię. Czy poczułam że blokada na tematy mi ubliżyła? Nie.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6062354 czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:30:57
marielu napisał(a):

asante napisał(a):

Kochanie, to że nie mam czasu to nie grzech, wyzbyłam się z nałogu bycia niewolnikiem e-konkursów, był czas że dodawałam konkursy i byłam aktywna. To wy konkursowicze sprawiliście że przestałam się chwalić wygranymi, że przestałam jarać się dodawaniem do bazy , co nie znaczy że nie chcę tu być, zaglądam owszem, poczytać afery, opowiastki o kupnie paragonów, drukowaniu. Prawda jest bolesna - ci co mają sposoby by ugryźć konkurs od dawna tu się nie udzielają, powiedzmy od 2011 roku emotka  ale wchodzą tu oczywiście z przyzwyczajenia lub sentymentu. Ci co się udzielają to generalnie gaduły lubiące poćwierkać w necie , nie im osądzać innych  mimo że czują się do tego uprawnieni. Tak będę tu zaglądać, , bo lubię, nie nie będę dodawać konkursów na siłę ..Nie mam czasu ale czy to znaczy że należy mi się margines społeczności konkursowiczów? Wątpię. Czy poczułam że blokada na tematy mi ubliżyła? Nie.

Marielu Słonce najjaśniejsze, ale ja o zupełnie czym innym - już dawno zauważyłam, ze ci w pracy, którzy co 15 minut wzdychają jak to ciężko pracują i jak to im wszyscy robotę zwalają na głowę - najmniej pracują. A Ci, którzy powtarzają jak mantrę "nie mam czasu" najbardziej go marnują i najwięcej go mają. Masz powody do niedodawania konkursów, chcesz być wolnym ptakiem - chwała Ci za to, że to jasno komunikujesz bez pelerynki pt. "nie mam czasu, ale opowiem Wam o tym, jak to ja go bardzo nie mam, żeby dodać konkurs"   emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6062359 czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:35:05
zgłoś post, bardzo ważne, nie trafiłaś, mam czas bo znalezienie konkursu to 5 minut w sieci, nie komunikuje bez pelerynki że nie mam czasu, komunikuje że sie buntuję. Buntuję się przeciw "systemowi" .
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6062376 czwartek, 27 sierpnia 2015, 21:06:19
marielu napisał(a):

dupa, nie trafiłaś, mam czas bo znalezienie konkursu to 5 minut w sieci, nie komunikuje bez pelerynki że nie mam czasu, komunikuje że sie buntuję. Buntuję się przeciw "systemowi" .

Marielu, mam gorączkę i to wysoką, ale chyba nie przez nią otwieram coraz szerzej oczy czytając to co piszesz  emotka  Powiem zatem wprost - mój wpis (ani pierwszy ani drugi)  nie dotyczy Ciebie, więc nie miałam w co trafiać  emotka

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6062404 czwartek, 27 sierpnia 2015, 21:24:37
asante sana rozkładam ręce w bezradności,czytam twój poprzedni post na wszelkie sposoby i nadal mi wychodzi że ostatnie zdanie kierujesz do mnie emotka  o nie nie nie czuję się obrażona, poczułam się jedynie wywołana do odpowiedzi. Koniec tematu za dużo wpisów już popełniłam w tym roku
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6062407 czwartek, 27 sierpnia 2015, 21:31:06
marielu napisał(a):

asante sana rozkładam ręce w bezradności,czytam twój poprzedni post na wszelkie sposoby i nadal mi wychodzi że ostatnie zdanie kierujesz do mnie emotka  o nie nie nie czuję się obrażona, poczułam się jedynie wywołana do odpowiedzi. Koniec tematu za dużo wpisów już popełniłam w tym roku

Racja, koniec tematu  emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6062494 czwartek, 27 sierpnia 2015, 23:24:46
magnus napisał(a):

pchela napisał(a):

jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

Dokładnie, Ci którzy dodają konkursy, też w jakiś sposób korzystają z postów, osób które nie dodają konkursów.

Jakiś teatr tu powstał emotka
A wyobrażcie sobie, że  (na tym forum  98 % to ludzie, którzy sie uczą, pracują, mają małe dzieci, opiekują sie chorymi, często sami sa chorzy, maja inne problemy ograniczające ich czas) przez kilka misiecy ( nie pisze juz o latach bo takie przypadki też są) nie dodają NIC i przez 3 m-ce NIKT nie dodaje ŻADNEGO konkursu
i co wtedy ? wszyscy ucinają  sobie pogaduszki i siedzą w wc (nie mając oczywiście czasu). Zobowiązać Aminów żeby wyszukiwali i dodawali konkursy?

Magnus pięknie ujęte  emotka  Ale zaraz znów ktoś napisze, że ma tygodniowe dziecko, a później będzie licytacja kto ma trudniej i gorzej... 
0 0

magdal14

Cytuj wiadomość#6062501 czwartek, 27 sierpnia 2015, 23:35:56
A ja widzę, wzrost konkursów o zasięgu lokalnym ot i przepis na spełnienie min. Szkoda tylko, że mój region to za cenzura i nic się nie dzieje, nic nie ma  :(
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6062660 piątek, 28 sierpnia 2015, 11:19:04
magdal14 napisał(a):

A ja widzę, wzrost konkursów o zasięgu lokalnym ot i przepis na spełnienie min. Szkoda tylko, że mój region to za cenzura i nic się nie dzieje, nic nie ma  :(

Dodawanie takiej ilości konkursów lokalnych nic ciekawego nie wnosi ale wiem,że  dla niektórych  jest  "kołem ratunkowym"...
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6063056 piątek, 28 sierpnia 2015, 22:36:22
No i mówiłam, że zaraz się baza uspokoi i skończy bałagan. Dzisiaj tylko 61 konkursów dodanych, czyli mniej więcej tyle co normalnie. Szał pał trwał 2 dni emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6063321 niedziela, 30 sierpnia 2015, 06:19:35
Pionas, dodałem chyba w środę 3 konkursy, nieopublikowany żaden, a dzis widzę że wczoraj dodał ktoś ten sam co ja, i jemu akceptowano a mi nie emotka  dlaczego? 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6063325 niedziela, 30 sierpnia 2015, 07:43:58
jackk76 napisał(a):

jestem zaskoczona nowymi zmianami na forum... Jest grono ludzi którzy faktycznie tu często zaglądają ale sa tez osoby co zaglądają raz w tygodniu i robię to najczęściej gdy jestem z młody.na spacerze korzystając z chwili ze śpi. Szkoda że forum jest dla wybranych... Pierwszy raz z czymś takim sie spotykam Bardziej byloby dla mnie juz zrozumiale zablokowanie dla ludzi którzy na forum nic nie napisali a korzystają... Powodzenia wszystkim życzę w dalszych konkursach
0 0
|< << < 128 129 130 131 132 133134 135 136 137 138 > >> >|