Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 129 130 131 132 133 134135 136 137 138 139 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6067603 sobota, 5 września 2015, 12:06:52
wyluzujcie!!
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6067656 sobota, 5 września 2015, 15:53:17
brylancik0 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

jestem zaskoczona nowymi zmianami na forum... Jest grono ludzi którzy faktycznie tu często zaglądają ale sa tez osoby co zaglądają raz w tygodniu i robię to najczęściej gdy jestem z młody.na spacerze korzystając z chwili ze śpi. Szkoda że forum jest dla wybranych... Pierwszy raz z czymś takim sie spotykam Bardziej byloby dla mnie juz zrozumiale zablokowanie dla ludzi którzy na forum nic nie napisali a korzystają... Powodzenia wszystkim życzę w dalszych konkursach

ludzie.. nie popieram nazywania ludzi obibokami, ale jestem przerażona argumentacją niektórych: "ja zaglądam rzadko, bo mam dziecko/pracuję itd". zrozumcie: większość ludzi, którzy korzystają z forum ma jakieś zajęcia i gdyby wszyscy zaczęli się tłumaczyć, co robią, to tutaj nie robiłby nic nikt. 

zauważam drobne minusy ograniczeń, np. to, że na raz poszedł dość niechlujny rzut różnych dziwnych konkursów tudzież promocji (aczkolwiek uważam, że miną one, gdy wszyscy przyzwyczają się do nowego systemu), ale naprawdę te 2, a później 3 konkursy na miesiąc to niewiele roboty i każdy, nawet człowiek z dzieckiem (chyba takich osób tu sporo i jakoś konkursy dodają), może takim wymaganiom sprostać.  emotka

a blokowanie ludzi, którzy nic nie napisali? gdyby tak było, to lud pisałby pierdoły w skojarzeniach i tyle. 

myślę, że wszystko na ten temat zostało już napisane. ogłoszone zostały też zasady i to z uprzedzeniem. więc może rzeczywiście warto wyluzować i zacząć grać.  ;p
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6067665 sobota, 5 września 2015, 16:08:04
pioge7 napisał(a):

Pionas, dodałem chyba w środę 3 konkursy, nieopublikowany żaden, a dzis widzę że wczoraj dodał ktoś ten sam co ja, i jemu akceptowano a mi nie emotka  dlaczego? 

Może ten konkurs od innej osoby wpłynął wcześniej ???

A z tych pozostałych konkursów, to może data zakończenia była nie ta ...

Sama kilka konkursów akceptowałam nadeslanych przez Was - konkursowiczów emotka wiele bardzo fajnie "opracowanych", w sensie wystarczyło tylko zaakceptować, bo wszystkie informacje ładnie wpisane. Wiele jednak było takich, co to data była ok ... ale ROK już nie ... i niestety ale od razu taki konkurs wyrzucałam emotka Podobnie z konkursami, o ktorych informują na wielu portalach, ale chodzi o ten sam konkurs ... wtedy również dorzucałam link do tego, ktory już w bazie był emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6067671 sobota, 5 września 2015, 16:12:36
magnus napisał(a):

brylancik0 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

jestem zaskoczona nowymi zmianami na forum... Jest grono ludzi którzy faktycznie tu często zaglądają ale sa tez osoby co zaglądają raz w tygodniu i robię to najczęściej gdy jestem z młody.na spacerze korzystając z chwili ze śpi. Szkoda że forum jest dla wybranych... Pierwszy raz z czymś takim sie spotykam Bardziej byloby dla mnie juz zrozumiale zablokowanie dla ludzi którzy na forum nic nie napisali a korzystają... Powodzenia wszystkim życzę w dalszych konkursach

Ja gbybym miał zaglądać li tylko z ciekawości,co kto napisał to siedziałbym w kawiarni, spacerował po parku, zbierał grzyby... emotka
A słowo konkursowicz zobowiązuje emotka

a ja zaglądam tu już tylko po to, żeby zobaczyć co u Was słychać   emotka    nie gram już, więc nawet nie zauważyłam braku dostępu do części forum 

spędziłam na forum spory kawałek życia, poznałam wirtualnie wiele bardzo wartościowych i wspaniałych osób, życzę Wam jak najlepiej więc wpadam tu cieszyć się z Waszych wygranych   emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6080688 czwartek, 24 września 2015, 19:08:49
Nie wiem za bardzo gdzie napisać, więc piszę tutaj. Chcę dodać konkurs, więc wklejam link do strony z konkursem sprawdzając, czy już go nie ma w bazie, okazuje się, że teoretycznie nie ma (strona prosi mnie o wpisanie tytułu itp), wypisuje wszystk, daje dodaj i wówczas dostaje info, ze konkurs być może jest jednak w bazie....o co chodzi?  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6080710 czwartek, 24 września 2015, 19:36:49
Daj mi linka, sprawdzę to.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6080717 czwartek, 24 września 2015, 19:46:55
zdolnabestia napisał(a):

Daj mi linka, sprawdzę to.

konkurs jest już w bazie....już wiem, gdzie zrobiłam błąd, ale jedna moja uwaga....komunikat, że konkurs jest już w bazie powinien pokazywać się na samej górze bez komunikatów o uzupełnieniu pozostałych danych emotka  dzięki
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6083634 wtorek, 29 września 2015, 15:52:52
Czy byłaby taka możliwość żeby forum blokować nie od 1 tylko np. 3-4 każdego miesiąca? Bo jak wejdziemy na forum 1.10 to nam zablokujecie go bo nie mamy 3 konkursów dodanych, jak dodam trzeba czekać cały dzień nieraz aby zaakceptować je i 1 dzień bez forum, a tak to akurat byłby czas żeby od pierwszego do trzeciego dodać konkursy i żeby od tego liczyć dnia? Nie wiem czy zrozumiale to napisałem emotka  
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6098358 środa, 21 października 2015, 16:53:32
Jak mam wyszukiwać 3 bezsensowne konkursy z których nikt nie skorzysta to trochę głupi pomysł. Wpadałem czasem poczytać, coś sprawdzić i w sumie nigdy to nie było na "sępa"...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6098393 środa, 21 października 2015, 17:23:36
MrRafik napisał(a):

Jak mam wyszukiwać 3 bezsensowne konkursy z których nikt nie skorzysta to trochę głupi pomysł. Wpadałem czasem poczytać, coś sprawdzić i w sumie nigdy to nie było na "sępa"...

To se poczytaj i posprawdzaj wątki, które są dostępne dla każdego. Albo spróbuj znaleźć konkursy sensowne - przy okazji zaznaczę, że nie każdy gra tylko o samochody i wycieczki, co człowiek to inny gust i potrzeby. Jeden woli bilety do kina, inny coś spożywczego, jeszcze inny gadżety, bo nimi obdarowuje dzieciaki w rodzinie emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6100183 piątek, 23 października 2015, 21:59:51
MrRafik napisał(a):

Skoro sam napisałeś, że wpadałeś poczytać i coś sprawdzić to co to było jak nie żerowanie na innych? Sam sobie zaprzeczasz emotka
0 0

mamamichasia

Cytuj wiadomość#6100372 sobota, 24 października 2015, 14:13:55
Dwa dni temu dodałam wymaganą ilość konkursów, wczoraj kolejne, pojawiły się nawet na głównej stronie jako dodane przeze mnie, tymczasem w profilu nadal 0 dodanych konkursów, a forum nadal zablokowane emotka
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6100522 sobota, 24 października 2015, 23:26:32
Nie podoba mi się bałagan w konkursach dodanych 24.10. W "aktualnych" jest kilka promocyjnych i fotograficzny emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6100528 niedziela, 25 października 2015, 00:42:36
awi napisał(a):

Nie podoba mi się bałagan w konkursach dodanych 24.10. W "aktualnych" jest kilka promocyjnych i fotograficzny emotka

Kliknij w koniczynkę na górze i zgłoś błędy, które zauważyłaś
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6100534 niedziela, 25 października 2015, 01:18:07
zwierzyniec napisał(a):

awi napisał(a):

Nie podoba mi się bałagan w konkursach dodanych 24.10. W "aktualnych" jest kilka promocyjnych i fotograficzny

Kliknij w koniczynkę na górze i zgłoś błędy, które zauważyłaś

Dzięki, tak zrobiłam
0 0

mixik

Cytuj wiadomość#6103630 piątek, 30 października 2015, 10:30:15
Ciekawi mnie dlaczego niektórych konkursów dodanych do bazy jakiś czas temu nie ma w danej kategorii... dziś chciałem dodać do bazy promocyjnych konkurs Skittles, wpisałem w wyszukiwarkę - nie było więc zabrałem się za opis. Po ukończeniu dodaję, a tu napis z linkiem, do już dodanego konkursu: https://www.e-kon.../165727#.VjM3qiuGXnl
>>> Ciekawostka - tam widnieje: Wyświetleń: 0, Opublikowano: 29.10.2015 20:51. A jak się wejdzie w spis promocyjnych (dziś jest początek dnia 30.10.2015 więc nie powinno być daleko) to - tam go nie ma! O co kaman? Konkurs widmo?
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6105510 wtorek, 3 listopada 2015, 09:28:50
Ciągle wyświetla mi się od góry pasek dotyczący ciasteczek:

Nowe zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”.

Mogę go zamykać iksem w nieskończoność, po odświeżeniu czy otwarciu nowej strony znowu się wyświetla. Mam tak od wczoraj wieczorem.
0 0

karolinamat

Cytuj wiadomość#6105516 wtorek, 3 listopada 2015, 09:41:34
zdolnabestia napisał(a):

Ciągle wyświetla mi się od góry pasek dotyczący ciasteczek:

bzowapani napisał(a):

Nowe zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”.

Mogę go zamykać iksem w nieskończoność, po odświeżeniu czy otwarciu nowej strony znowu się wyświetla. Mam tak od wczoraj wieczorem.

Też tak mam od dawna ale tylko na komputerze w pracy. W domu jest ok.
0 0

rkvi

Cytuj wiadomość#6106026 wtorek, 3 listopada 2015, 20:38:40
Mi się nie podoba zamknięcie wątku wymienię na emotka wiem, że jest podobny w dziale inne, ale to nie to samo emotka
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6106033 wtorek, 3 listopada 2015, 20:53:46
Nie podoba mi się to, że jeżeli dodaję konkurs do bazy i jest on już widoczny na stronie - to automatycznie nie ma tego w ilości nadesłanych konkursów na moim profilu. Tak jak dzisiaj na przykład... emotka .
0 0
|< << < 129 130 131 132 133 134135 136 137 138 139 > >> >|