Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 131 132 133 134 135 136137 138 139 140 141 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6114974 czwartek, 19 listopada 2015, 07:11:16
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

przed momentem w tym temacie, pomogło dopiero 6-7 odświeżenie emotka stronka była załadowana w całości

A w innej przeglądarce jak wygląda sytuacja?

Nie wiem jeszcze czy to ważne bo teraz przeczytałem, ale chodzi o firefoxa, czasem też na safari, ale od pewnego czasu nie zauważyłem już tego
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6115357 czwartek, 19 listopada 2015, 14:47:47
obecny WYSIWYG nie pozwala na takie coś...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6119055 wtorek, 24 listopada 2015, 20:05:50
tomniewkurza napisał(a):

Wszystko powinno mieć swoje miejsce.
Jeśli zaglądam do bazy konkursowej - spodziewam się znaleźć konkursy. I tak jest.
Jeśli zaglądam na forum - spodziewam się trafić na rozmowy. I tak jest.
Jeśli mam ochotę wziąć udział w sondzie, to biorę.
...ale dlaczego do licha wciskasz sondę wrednie podszywającą się pod captcha jako zabezpieczenie przed dodaniem komentarza, tego nie rozumiem?! emotka

naszą captche obsługuje zewnętrzna firma i takie kampanie reklamowe to alternatywa dla captchy...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6119200 środa, 25 listopada 2015, 06:22:21
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

naszą captche obsługuje zewnętrzna firma i takie kampanie reklamowe to alternatywa dla captchy...

A po polsku, zrozumiale?
Dostajesz kasę, więc się nie czepiać, tak?
emotka emotka

Captcha była potrzebna, bo spamerzy zaśmiecali serwis
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6119230 środa, 25 listopada 2015, 08:50:50
Nie podoba mi się, że dodałam już dawno 3 konkursy, a nadal mam 0 dodanych. Nie rozumiem czemu?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6119251 środa, 25 listopada 2015, 09:19:05
dorcia2766 napisał(a):

Nie podoba mi się, że dodałam już dawno 3 konkursy, a nadal mam 0 dodanych. Nie rozumiem czemu?

Prawdopodobnie ktoś Cię wyprzedził... To, że konkurs przeszedł formularz nie oznacza, że w 100% zostanie on opublikowany.
Wystarczy chociażby jeden znak i już link jest uważany za inny... Nie da się tego wyeliminować w 100%...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6119342 środa, 25 listopada 2015, 12:09:12
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

dorcia2766 napisał(a):

Prawdopodobnie ktoś Cię wyprzedził... To, że konkurs przeszedł formularz nie oznacza, że w 100% zostanie on opublikowany.
Wystarczy chociażby jeden znak i już link jest uważany za inny... Nie da się tego wyeliminować w 100%...

Pionas, zdarzyło mi się już ze dwa-trzy razy, (w tym nowym systemie, ze sprawdzaniem, czy link jest w bazie) że po wklepaniu linku do konkusu system uznał, że to świeży link, ale gdy uzupełniłem pozostałe pola i kliknąłem "wyślij", to wtedy nagle pojawił się komunikat, że TAKI KONKURS JUŻ JEST W BAZIE.
Zwracam uwagę, że okazało się, iż to był konkurs zgłoszony i opublikowany dzień wcześniej,
a nie komunikat "MAMY ZGŁOSZENIE O TAKIM LINKU (czekający dopiero na publikację)"

jeśli sytuacja powtórzy się proszę o pw
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6119416 środa, 25 listopada 2015, 13:17:06
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

dorcia2766 napisał(a):

Pionas, zdarzyło mi się już ze dwa-trzy razy, (w tym nowym systemie, ze sprawdzaniem, czy link jest w bazie) że po wklepaniu linku do konkusu system uznał, że to świeży link, ale gdy uzupełniłem pozostałe pola i kliknąłem "wyślij", to wtedy nagle pojawił się komunikat, że TAKI KONKURS JUŻ JEST W BAZIE.
Zwracam uwagę, że okazało się, iż to był konkurs zgłoszony i opublikowany dzień wcześniej,
a nie komunikat "MAMY ZGŁOSZENIE O TAKIM LINKU (czekający dopiero na publikację)"

Wczoraj również miałam taką sytuację.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6119510 środa, 25 listopada 2015, 15:15:52
Taka sytuacja teoretycznie może mieć miejsce:
1. gdy po przejściu 1szej części formularza dokonujecie zmiany w adresie strony
2. gdy po przejściu 1szej części formularza dodajecie inne adresy stron i jakiś link jest już w bazie
3. gdy ktoś dał na początku/końcu adresu spację
4. gdy... nie ma pojęcia emotka
Jakbyście mogli podać konkretny przykład to będę mógł przeanalizować przykład
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6120146 czwartek, 26 listopada 2015, 15:06:28
tomniewkurza napisał(a):

Coś nie halo z wyszukiwarką emotka
Przykład: wyszukuję konkursy na hasło "afekt" (opcje zaawansowane, pole Organizator).
Wyniki wyszukiwania - szukano: Afekt · znaleziono: 11
Chcę posegregować wyniki według daty zakończenia i doopa - szukano: Afekt · znaleziono: 0
Ginie wszystko...
http://www.e-konk...mp;sort=date_end-asc
P.S. To samo zresztą się dzieje, gdy chcę przejść na drugą stronę wyników (bo na stronie mieści się dziesięć, a znaleziono jedenaście i na dole jest odnośnik - strona 1, strona 2)

Jeśli możesz to sprawdź jeszcze raz
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121415 sobota, 28 listopada 2015, 18:48:15
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał:

tomniewkurza napisał:Pionas, zdarzyło mi się już ze dwa-trzy razy, (w tym nowym systemie, ze sprawdzaniem, czy link jest w bazie) że po wklepaniu linku do konkusu system uznał, że to świeży link, ale gdy uzupełniłem pozostałe pola i kliknąłem "wyślij", to wtedy nagle pojawił się komunikat, że TAKI KONKURS JUŻ JEST W BAZIE. Zwracam uwagę, że okazało się, iż to był konkurs zgłoszony i opublikowany dzień wcześniej, a nie komunikat "MAMY ZGŁOSZENIE O TAKIM LINKU (czekający dopiero na publikację)"

jeśli sytuacja powtórzy się proszę o pw

Dziś się powtórzyła, posłałem PW chodzi o link http://www.wblaskuslonca.pl/konkurs

Około godziny 14:25 nów wkleiłem ten link dla sprawdzenia - pierwszy wynik: "mamy konkurs w bazie, ale dla weryfikacji jak chcesz kliknij jeszcze raz SPRAWDŹ". Kliknąłem ponownie - i teraz formularz otworzył się na przyjęcie, jakby to był NOWY link!

Kilka dni temu robiłem poprawkę bo czasami bywa tak, że pod jednym adresem jest kilka konkursów i gdy raz zostanie wypełniony formularz i jest jakiś konkurs pod tym linkiem to wyświetli informacje i dodatkowo takie zdanie:

Jeżeli ciągle uważasz, że nie ma tego konkursu w bazie kliknij ponownie w "Sprawdź"

i gdy jeszcze raz kliknie się w "Sprawdź" to przenosi do formularza...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121559 niedziela, 29 listopada 2015, 07:03:45
Nie mam pojęcia, ja gdy wkleiłem ten link od razu otrzymałem komunikat.
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6121616 niedziela, 29 listopada 2015, 13:23:38
Makabryczna jest ta wyszukiwarka na forum... Zawsze jak coś mam znaleźć to od razu mnie krew zalewa, bo to droga przez mękę...  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121626 niedziela, 29 listopada 2015, 14:17:56
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

No OK - ale chciałeś, by zgłaszać takie przypadki, to zgłaszam. Wyjaśniajcie to sobie z autorem kodu, ja się na tym nie znam. emotka

Autorem kodu jestem ją.
Po wcześniejszym Twoim zgłoszeniu faktycznie był błąd, ale rozstał naprawiony.
Teraz nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego działania. Ją wkleilem ten link i mi wyskoczyła informacja, może wtedy coś grzebalem w kodzie.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że podales jakiś link wyskoczył komunikat stwierdzileś, że faktycznie to ten konkurs który chcesz dodać i podmieniles link. Przy takiej opcji formularz mógł przepuścić...

luko922 napisał(a):

Makabryczna jest ta wyszukiwarka na forum... Zawsze jak coś mam znaleźć to od razu mnie krew zalewa, bo to droga przez mękę...  emotka

Opisz problem, więcej szczegolow/uwag pozwoli na dopracowanie wyszukiwarki odpowiadającej za przeszukiwanie forum...
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6121629 niedziela, 29 listopada 2015, 14:27:35
luko922 napisał(a):

Podpisuję się obiema rękami! Czasem google szybciej przenosi do zamieszczonego tutaj konkursu niż ta diabelna wyszukiwarka. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121655 niedziela, 29 listopada 2015, 16:13:41
erychta00 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Podpisuję się obiema rękami! Czasem google szybciej przenosi do zamieszczonego tutaj konkursu niż ta diabelna wyszukiwarka. 

Proszę o więcej szczegółów, nie wiem na co zwrócić uwagę, górna wyszukiwarka przeszukuje bazę konkursów.
Jeśli chodzi o wyszukiwarkę na forum to:
a) będąc na stronie głównej forum - https://www.e-konkursy.info/forum wpisując jakieś słowo w wyszukiwarce przeszuka całe forum
b) będąc w jakieś kategorii - https://www.e-konkursy.info/forum/cat/1 przeszuka wszystkie tematy w danej kategorii
c) będąc w jakimś wątku - https://www.e-kon...-podoba-piszcie.html przeszuka konkretny temat
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121657 niedziela, 29 listopada 2015, 16:15:35
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

No OK - ale chciałeś, by zgłaszać takie przypadki, to zgłaszam. Wyjaśniajcie to sobie z autorem kodu, ja się na tym nie znam. emotka

(...) Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że podales jakiś link wyskoczył komunikat stwierdzileś, że faktycznie to ten konkurs który chcesz dodać i podmieniles link. Przy takiej opcji formularz mógł przepuścić...

Nie podmieniałem żadnych linków. Wkleiłem JEDEN i ten sam link, podałem przybliżoną datę działania, no więc o co Ci chodzi?
Po co zresztą gdybać - masz możliwość sprawdzenia w logach, co kto robił na stronie, to sobie sprawdź co wklejałem i co sprawdzałem ale nie snuj
błędnych domysłów.

nie ma takich logów, podałem tylko jedyny możliwy przypadek dla którego formularz mógł przepuścić konkurs
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6121664 niedziela, 29 listopada 2015, 16:34:45
Pionas, jeśli dałoby się to kiedyś zrobić, fajnie byłoby ulepszyć cytowanie na forum. Skończyłby się problem z wiecznymi choinkami i ogólnie ułatwiłoby to funkcjonowanie na forum. Konkretnie chodzi mi o to, żeby po zaznaczeniu fragmentu posta

pojawiało się okienko typu 'cytuj fragment'.
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6121665 niedziela, 29 listopada 2015, 16:36:59
pionas napisał(a):

erychta00 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Proszę o więcej szczegółów, nie wiem na co zwrócić uwagę, górna wyszukiwarka przeszukuje bazę konkursów.
Jeśli chodzi o wyszukiwarkę na forum to:
a) będąc na stronie głównej forum - https://www.e-konkursy.info/forum wpisując jakieś słowo w wyszukiwarce przeszuka całe forum
b) będąc w jakieś kategorii - https://www.e-konkursy.info/forum/cat/1 przeszuka wszystkie tematy w danej kategorii
c) będąc w jakimś wątku - http://www.e-konk...-podoba-piszcie.html przeszuka konkretny temat

1. To powinno wyszukiwać po naciśnięciu entera emotka  
2. Powinna być  też jakoś tak bardziej intuicyjna emotka  Czasem wyszukując konkurs wpisuje różne słowa do niego a później się okazuję, że musiałam wpisać łącznie. Inaczej nie umiem tego opisać emotka  

A może wyszukiwarka jest ok a ja po prostu przyzwyczaiłam się do czytającego w myślach google emotka ?
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6121676 niedziela, 29 listopada 2015, 17:16:37
Właśnie próbowałam dodać nowe konkursy..... Skorzystałam z okienka "sprawdź czy konkurs jest już w bazie". Wyskoczyło, że go nie ma, jednak kliknełam jeszcze w "dodaj" aby się upewnić czy aby na pewno go nie ma. Wprowadziłam wszystkie dane, przekopałam się przez regulaminy i strony. I co?! I dowiedziałam się, że jednak ten głupi konkurs już jest! Sytuacja powtórzyła się trzy razy! 

emotka
0 0
|< << < 131 132 133 134 135 136137 138 139 140 141 > >> >|