Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 140 141 142 143 144 145146 147 148 149 150 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6334889 sobota, 18 marca 2017, 14:29:40
bruce napisał(a):

Przepraszam, nie mogłam wcześniej odpowiedzieć, dziękuję Cb656 za pomoc i Pionas za odpowiedź oraz ustawienie /templates/img/emots/roza.gif ; mnie już jest nawet bez różnicy, czy z apostrofem, czy bez, szukałam po prostu na wszelkie możliwe sposoby i nijak znaleźć nie umiałam, a jednak wśród tagów ten wyraz widniał, choć go wyszukiwarka nie "odnajdywała". Co do emotek - dziękuję bardzo za odzew, rozumiem, w takim razie już teraz powinno być ok. /templates/img/emots/roza.gif /templates/img/emots/notworthy.gif

Szukanie po tagach a szukanie przez górną wyszukiwarkę to dwa osobne systemy. Tagi to konkretne slowa wyszukiwarka przeszukuje tytul opis nagrody czy nawet adres strony...
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334913 sobota, 18 marca 2017, 16:26:39
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

Szukanie po tagach a szukanie przez górną wyszukiwarkę to dwa osobne systemy. Tagi to konkretne slowa wyszukiwarka przeszukuje tytul opis nagrody czy nawet adres strony...

A to mnie teraz zaskoczyłeś... emotka Bo ja właśnie po tagach (przypomniałam sobie, że na forum ludzie pisali o lay'sach i pepsi) i po wpisaniu drugiego produktu ten konkurs znalazłam. emotka

Dlatego w tagach podaje sie najwazniejsze zwroty.
Na forum jest jeszcze inny mechanizm emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6334916 sobota, 18 marca 2017, 16:31:25
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

Dlatego w tagach podaje sie najwazniejsze zwroty.
Na forum jest jeszcze inny mechanizm emotka

Yyyhhmmm... - takie bardziej: "tajne łamane przez poufne"? emotka emotka Najważniejsze, żeby dobrze/sprawnie działało i było pomocne ludziom. emotka

Nie tajne, bardziej mialem na zasadzie poinformowanie ze gorna wyszukiwarka nie przeszukuje forum, tagi tez nie sa powiazane z forum....
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6335122 niedziela, 19 marca 2017, 19:55:05
Coś dalej nie tak z korzystaniem na telefonie, tym razem nie mogę dodać konkursu emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335125 niedziela, 19 marca 2017, 20:06:21
cb656 napisał(a):

Mam zastrzeżenia/pytania odnośnie wyszukiwarki konkursów.
Wyszukiwanie zaawansowane, wpisuję do odszukania słowo "czekolada" i zaznaczam, by wyszukiwało w "archiwum konkursów". Klikam. Wynik wyszukiwania: szukano: czekolada · znaleziono: 258
Ponieważ z grubsza wiem, z jakiego okresu miał być szukany konkurs, a nie chciało mi się szukać strona po stronie na 26 stronach z wyniakmi, postanowiłem posegregować według daty zakończenia. I tu nastąpiła nagła zmiana wyników: szukano: czekolada · znaleziono: 29
Wyszukiwarka "zapomniała" o wcześniejszych ustawieniach i zrezygnowała z przeszukiwania archiwum, koncentrując się na konkursach w bazie aktualnej, czyli (o ile dobrze pamietam) 90 dni wstecz.
Tak nie powinno być. emotka emotka

Faktycznie był błąd - proszę sprawdź teraz...
cb656 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6335376 poniedziałek, 20 marca 2017, 13:05:50
andziulka21 napisał(a):

Coś dalej nie tak z korzystaniem na telefonie, tym razem nie mogę dodać konkursu emotka

Podbijam..
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335401 poniedziałek, 20 marca 2017, 13:33:49
andziulka21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Podbijam..

Tzn? Możesz napisać coś więcej?
Jakiś komunikat?
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6335409 poniedziałek, 20 marca 2017, 13:39:13
pionas napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Podbijam..

Jakiś komunikat?

Link przechodzi, opis moge wpisać, ale nie moge wybrać kategorii, zaznaczyć nagród,regulaminu itd
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335423 poniedziałek, 20 marca 2017, 13:50:04
andziulka21 napisał(a):

pionas napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Podbijam..

Jakiś komunikat?

Link przechodzi, opis moge wpisać, ale nie moge wybrać kategorii, zaznaczyć nagród,regulaminu itd

Sprawdź teraz emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6335442 poniedziałek, 20 marca 2017, 14:07:16
pionas napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

pionas napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Podbijam..

Jakiś komunikat?

Sprawdź teraz emotka

Super, działa emotka  dziękuję emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335772 wtorek, 21 marca 2017, 06:34:59
cb656 napisał(a):

Próba numerowania:
jeden,dwa,trzy,cztery...

już chyba powinno działać...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335990 wtorek, 21 marca 2017, 15:16:45
cb656 napisał(a):

Bocika wysłać na obiad albo do sanatorium, bo jakiś osłabiony emotka
Wysłał mi pustą wiadomość - jedyna w miarę istotna treść, to treść w tytule. W środku nic więcej, żadnego linku do konkursu, cisza.
Tak się pewnie bidulek zmęczył tym wysyłaniem do wszystkich, że zapomniał ładować na te taczki emotka
Dżit, dżit, dżit...

to wina serwera zewnętrznego - niezależna od nas....
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338507 poniedziałek, 27 marca 2017, 07:45:05
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że gdy szukałem konkursu w bazie, wybierając zaawansowane i zaznaczając, by szukał TYLKO w archiwalnych i pole ORGANIZATOR, w wynikach znalazł się także konkurs bieżący, który jeszcze trwa. emotka

gdy dodawałem tą opcję to nie myślałem w tę stronę, tzn. miałem na uwadze, że ktoś przeszukiwać będzie aktualne konkursy i dodatkowo będzie chciał archiwum, a nie samo archiwum...
Nie planuję trzymać w nieskończoność archiwalnych konkursów dlatego wydawało mi się że robienie tej opcji w taki sposób jak Ty chcesz wyszukać jest bez sensu emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338532 poniedziałek, 27 marca 2017, 09:46:23
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że gdy szukałem konkursu w bazie, wybierając zaawansowane i zaznaczając, by szukał TYLKO w archiwalnych i pole ORGANIZATOR, w wynikach znalazł się także konkurs bieżący, który jeszcze trwa. emotka

gdy dodawałem tą opcję to nie myślałem w tę stronę, tzn. miałem na uwadze, że ktoś przeszukiwać będzie aktualne konkursy i dodatkowo będzie chciał archiwum, a nie samo archiwum...
Nie planuję trzymać w nieskończoność archiwalnych konkursów dlatego wydawało mi się że robienie tej opcji w taki sposób jak Ty chcesz wyszukać jest bez sensu emotka

Jeśli ma być tak, jak piszesz, to pozostawienie mozliwości wyboru więcej niż jednego kryterium wyszukiwania jest totalnie bez sensu i wprowadza w błąd.
Powinno być tak, że jak wybiorę jedno kryterium pozostałych nie da się już zaznaczyć - wtedy nie wprowadzałoby w błąd, że jest to "wyszukiwarka ZAAWANSOWANA" bo to żadne zaawansowanie. Prymitywna ta wyszukiwarka. emotka

jedno kryterium wyszukiwania? czyli że mam usunąć listę kategorii, nagród etc?

Zmieniłem nazewnictwo, wydaje mi się że to teraz lepiej obrazuje schemat działania.
Wybieram kategorie i jeśli zaznaczę "Szukaj też w archiwum" przeszuka również konkursy zakończone które wcześniej były w szukanej kategorii.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338568 poniedziałek, 27 marca 2017, 10:43:01
Nie ma takiej opcji, jest szukaj zawsze w wybranych kategoriach i jeśli zaznaczysz "Szukaj też w archiwum" przeszuka dodatkowo archiwum dla wybranych kategorii...
0 0

wesoyromek

Cytuj wiadomość#6338602 poniedziałek, 27 marca 2017, 11:28:43
od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w konkurs....  emotka
cb656 0

defed

Cytuj wiadomość#6338613 poniedziałek, 27 marca 2017, 11:42:21
Nie podoba mi się to, że emotikonki w wiadomościach prywatnych są nieposłuszne: wskakują na sam koniec treści, bez względu na to gdzie miga kursor. No i kiedy chcę upiększyć przesłanie, gdzieś pomiędzy napisanymi już słowami, muszę buźkę przenosić. Czy da radę coś z tym zrobić?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338927 wtorek, 28 marca 2017, 08:16:50
wesoyromek napisał(a):

od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w konkurs....  emotka

właśnie zakończone to wszystkie aktualne + zakończone spod kategorii
Zastanawiam się czy nie zrobić kategorii:
Konkursy aktualne - zakończone, ale to chyba bez sensu emotka
Najlepiej byłoby zrobić kategorię dla zakończonych (tylko jaka nazwa?) a w niej Konkursy zakończone, konkursy facebook zakończone etc...

defed napisał(a):

Nie podoba mi się to, że emotikonki w wiadomościach prywatnych są nieposłuszne: wskakują na sam koniec treści, bez względu na to gdzie miga kursor. No i kiedy chcę upiększyć przesłanie, gdzieś pomiędzy napisanymi już słowami, muszę buźkę przenosić. Czy da radę coś z tym zrobić?

zobacz czy teraz jest okej...

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Nie ma takiej opcji, jest szukaj zawsze w wybranych kategoriach i jeśli zaznaczysz "Szukaj też w archiwum" przeszuka dodatkowo archiwum dla wybranych kategorii...

No.
I właśnie dlatego wpisałem się w tym temacie, bo moja skarga odpowiada na pytanie "piszcie, co się nie podoba?" emotka

to wypadałoby dodać jeszcze jedną opcję, szukaj tylko w archiwum, ale wtedy przeszukiwałoby we wszystkich kategoriach z konkursami zakończonymi...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6338940 wtorek, 28 marca 2017, 09:03:35
Dziękuję pionas  emotka  Emotikonki w wiadomościach prywatnych są teraz posłuszne  emotka
pionas 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6345389 środa, 12 kwietnia 2017, 11:11:56
Już kilkakrotnie miałam problem z dodawaniem konkursów organizowanych na Facebooku, gdzie regulamin zamieszczany był w formie notatki.
System za każdym razem wyrzuca mi błąd dotyczący linku do regulaminu.
Nie umiem tego przejść uczciwie, dlatego zawsze musze dublowac link do postu konkursowego również w polu regulamin emotka  A link z regulaminem kasować.
0 0
|< << < 140 141 142 143 144 145146 147 148 149 150 > >> >|