Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6335772 wtorek, 21 marzec 2017, 06:34:59
cb656 napisał(a):

Próba numerowania:
jeden,dwa,trzy,cztery...

już chyba powinno działać...
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6335990 wtorek, 21 marzec 2017, 15:16:45
cb656 napisał(a):

Bocika wysłać na obiad albo do sanatorium, bo jakiś osłabiony emotka
Wysłał mi pustą wiadomość - jedyna w miarę istotna treść, to treść w tytule. W środku nic więcej, żadnego linku do konkursu, cisza.
Tak się pewnie bidulek zmęczył tym wysyłaniem do wszystkich, że zapomniał ładować na te taczki emotka
Dżit, dżit, dżit...

to wina serwera zewnętrznego - niezależna od nas....
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338507 poniedziałek, 27 marzec 2017, 07:45:05
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że gdy szukałem konkursu w bazie, wybierając zaawansowane i zaznaczając, by szukał TYLKO w archiwalnych i pole ORGANIZATOR, w wynikach znalazł się także konkurs bieżący, który jeszcze trwa. emotka

gdy dodawałem tą opcję to nie myślałem w tę stronę, tzn. miałem na uwadze, że ktoś przeszukiwać będzie aktualne konkursy i dodatkowo będzie chciał archiwum, a nie samo archiwum...
Nie planuję trzymać w nieskończoność archiwalnych konkursów dlatego wydawało mi się że robienie tej opcji w taki sposób jak Ty chcesz wyszukać jest bez sensu emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338532 poniedziałek, 27 marzec 2017, 09:46:23
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że gdy szukałem konkursu w bazie, wybierając zaawansowane i zaznaczając, by szukał TYLKO w archiwalnych i pole ORGANIZATOR, w wynikach znalazł się także konkurs bieżący, który jeszcze trwa. emotka

gdy dodawałem tą opcję to nie myślałem w tę stronę, tzn. miałem na uwadze, że ktoś przeszukiwać będzie aktualne konkursy i dodatkowo będzie chciał archiwum, a nie samo archiwum...
Nie planuję trzymać w nieskończoność archiwalnych konkursów dlatego wydawało mi się że robienie tej opcji w taki sposób jak Ty chcesz wyszukać jest bez sensu emotka

Jeśli ma być tak, jak piszesz, to pozostawienie mozliwości wyboru więcej niż jednego kryterium wyszukiwania jest totalnie bez sensu i wprowadza w błąd.
Powinno być tak, że jak wybiorę jedno kryterium pozostałych nie da się już zaznaczyć - wtedy nie wprowadzałoby w błąd, że jest to "wyszukiwarka ZAAWANSOWANA" bo to żadne zaawansowanie. Prymitywna ta wyszukiwarka. emotka

jedno kryterium wyszukiwania? czyli że mam usunąć listę kategorii, nagród etc?

Zmieniłem nazewnictwo, wydaje mi się że to teraz lepiej obrazuje schemat działania.
Wybieram kategorie i jeśli zaznaczę "Szukaj też w archiwum" przeszuka również konkursy zakończone które wcześniej były w szukanej kategorii.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338568 poniedziałek, 27 marzec 2017, 10:43:01
Nie ma takiej opcji, jest szukaj zawsze w wybranych kategoriach i jeśli zaznaczysz "Szukaj też w archiwum" przeszuka dodatkowo archiwum dla wybranych kategorii...
0 0

wesoyromek

Cytuj wiadomość#6338602 poniedziałek, 27 marzec 2017, 11:28:43
od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w konkurs....  emotka
1 0

defed

Cytuj wiadomość#6338613 poniedziałek, 27 marzec 2017, 11:42:21
Nie podoba mi się to, że emotikonki w wiadomościach prywatnych są nieposłuszne: wskakują na sam koniec treści, bez względu na to gdzie miga kursor. No i kiedy chcę upiększyć przesłanie, gdzieś pomiędzy napisanymi już słowami, muszę buźkę przenosić. Czy da radę coś z tym zrobić?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6338927 wtorek, 28 marzec 2017, 08:16:50
wesoyromek napisał(a):

od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w konkurs....  emotka

właśnie zakończone to wszystkie aktualne + zakończone spod kategorii
Zastanawiam się czy nie zrobić kategorii:
Konkursy aktualne - zakończone, ale to chyba bez sensu emotka
Najlepiej byłoby zrobić kategorię dla zakończonych (tylko jaka nazwa?) a w niej Konkursy zakończone, konkursy facebook zakończone etc...

defed napisał(a):

Nie podoba mi się to, że emotikonki w wiadomościach prywatnych są nieposłuszne: wskakują na sam koniec treści, bez względu na to gdzie miga kursor. No i kiedy chcę upiększyć przesłanie, gdzieś pomiędzy napisanymi już słowami, muszę buźkę przenosić. Czy da radę coś z tym zrobić?

zobacz czy teraz jest okej...

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Nie ma takiej opcji, jest szukaj zawsze w wybranych kategoriach i jeśli zaznaczysz "Szukaj też w archiwum" przeszuka dodatkowo archiwum dla wybranych kategorii...

No.
I właśnie dlatego wpisałem się w tym temacie, bo moja skarga odpowiada na pytanie "piszcie, co się nie podoba?" emotka

to wypadałoby dodać jeszcze jedną opcję, szukaj tylko w archiwum, ale wtedy przeszukiwałoby we wszystkich kategoriach z konkursami zakończonymi...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6338940 wtorek, 28 marzec 2017, 09:03:35
Dziękuję pionas  emotka  Emotikonki w wiadomościach prywatnych są teraz posłuszne  emotka
pionas 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6345389 środa, 12 kwiecień 2017, 11:11:56
Już kilkakrotnie miałam problem z dodawaniem konkursów organizowanych na Facebooku, gdzie regulamin zamieszczany był w formie notatki.
System za każdym razem wyrzuca mi błąd dotyczący linku do regulaminu.
Nie umiem tego przejść uczciwie, dlatego zawsze musze dublowac link do postu konkursowego również w polu regulamin emotka  A link z regulaminem kasować.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6345621 środa, 12 kwiecień 2017, 16:38:22
cb656 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Już kilkakrotnie miałam problem z dodawaniem konkursów organizowanych na Facebooku, gdzie regulamin zamieszczany był w formie notatki.

A próbowałaś usunąć literkę "s" z początku adresu "https" i zostawić samo "http"?

Wydaje mi się, że kiedyś kombinowałam na różne sposoby i próbowałam usunac, ale to nic nie dalo. ALe nie mam 100% pewnosci
0 0

wesoyromek

Cytuj wiadomość#6347961 środa, 19 kwiecień 2017, 20:52:41

wesoyromek napisał(a): od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi
o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM
prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim
podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i
lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i
tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z
fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając
wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w
konkurs....  emotka

właśnie zakończone to wszystkie aktualne + zakończone spod kategorii
Zastanawiam się czy nie zrobić kategorii:
Konkursy aktualne - zakończone, ale to chyba bez sensu emotka
Najlepiej byłoby zrobić kategorię dla zakończonych (tylko jaka nazwa?) a
w niej Konkursy zakończone, konkursy facebook zakończone etc...
pionas
dalej mi się to nie podoba....... co wyżej

Pojawił się kolejny problem, nie pojawiają mi się wyniki konkursów w powiadomieniach, do tej pory fajnie to działało, a teraz muszę wchodzić w top wyniki i tam sprawdzać
0 0

isabella

Cytuj wiadomość#6353105 sobota, 6 maj 2017, 08:40:10
Mnie osobiście trochę przeszkadza, że strona jako tako działa, ale co kawałek są problemy z aplikacją. Do tegk podobnie jak mówią poprzednicy. Mógłaby być rubryka coś typu MOJE KONKURSY. Przykładowo spodoba mi się konkurs, to mogłaby być gdzieś w roku np gwiazdę za albo napis biorę udział lub coś innego np zwykły v i automatycznie mam go przerzuci
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6353115 sobota, 6 maj 2017, 09:21:43
isabella napisał(a):

Mnie osobiście trochę przeszkadza, że strona jako tako działa, ale co kawałek są problemy z aplikacją. Do tegk podobnie jak mówią poprzednicy. Mógłaby być rubryka coś typu MOJE KONKURSY. Przykładowo spodoba mi się konkurs, to mogłaby być gdzieś w roku np gwiazdę za albo napis biorę udział lub coś innego np zwykły v i automatycznie mam go przerzuci

jesteś nową osobą na forum, więc pewno jeszcze nie zapoznałaś się ze wszystkimi opcjami i zasadami emotka  
Przy konkursach jest czerwona kropka, którą należy kliknąć, wtedy rozwija się lista z różnymi wyborami konkursów
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6353392 niedziela, 7 maj 2017, 21:14:41
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się istniejący system cytowania, który pozwala na takie psucie miejsca - absolutnie nieczytelne emotka

jakieś rozwiązanie?
wypadałoby aby osoby cytujące nie cytowały zawsze całych poprzednich wiadomości tylko konkretne fragmenty...

madzia1-s napisał(a):

Nie umiem tego przejść uczciwie, dlatego zawsze musze dublowac link do postu konkursowego również w polu regulamin emotka A link z regulaminem kasować.

Spowodowane jest to polskimi znakami diakrytycznymi, spróbuję popracować nad tym...

isabella jeśli chodzi o oznaczanie konkursów to tak jak napisali cb656 i ziolko jeśli chodzi o problem z aplikacją to proszę o zgłoszenie raportu - wtedy będę miał jakieś informacje które pozwolą na (mam nadzieję) rozwiązanie problemu
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6370481 czwartek, 22 czerwiec 2017, 09:55:29
Trochę za duża ta czcionka... ale w sumie to teraz bez okularów widzę w jakim temacie jestem  emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370486 czwartek, 22 czerwiec 2017, 10:01:18
defed napisał(a):

Trochę za duża ta czcionka... ale w sumie to teraz bez okularów widzę w jakim temacie jestem  emotka

Właśnie miałem robić wpis na forum.
Wprowadzam zmiany dotyczące bezpieczeństwa strony i gdybyście zauważyli jakieś problemy które do tej pory nie występowały to proszę o informację emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6370509 czwartek, 22 czerwiec 2017, 10:42:51
pionas napisał(a):

defed napisał(a):

Wprowadzam zmiany dotyczące bezpieczeństwa strony i gdybyście zauważyli jakieś problemy które do tej pory nie występowały to proszę o informację emotka

nie mogę zmieniać koloru kropek przy konkursach
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370520 czwartek, 22 czerwiec 2017, 11:11:08
apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

defed napisał(a):

sprawdź teraz emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6370522 czwartek, 22 czerwiec 2017, 11:13:16
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

defed napisał(a):

sprawdź teraz emotka

ok, dzięki emotka
pionas 0