Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 141 142 143 144 145 146147 148 149 150 151 > >> >|

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6345621 środa, 12 kwietnia 2017, 16:38:22
cb656 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Już kilkakrotnie miałam problem z dodawaniem konkursów organizowanych na Facebooku, gdzie regulamin zamieszczany był w formie notatki.
System za każdym razem wyrzuca mi błąd dotyczący linku do regulaminu.

A próbowałaś usunąć literkę "s" z początku adresu "https" i zostawić samo "http"?

Wydaje mi się, że kiedyś kombinowałam na różne sposoby i próbowałam usunac, ale to nic nie dalo. ALe nie mam 100% pewnosci
0 0

wesoyromek

Cytuj wiadomość#6347961 środa, 19 kwietnia 2017, 20:52:41

wesoyromek napisał(a): od pewnego czasu "mam bałagan" w konkursach zakończonych. Tzn chodzi mi
o to, że w konkursy z moim udziałem ->  zakończone, NIE MAM
prawidłowo posortowanych konkursów, a wcześniej było ok.
Jest tylko częściowy podział tzn, zakończone są w odpowiednim
podfolderze ale dotyczy to tylko konkursów na Facebook, promocyjnych i
lokalnych, natomiast jeśli chodzi o aktualne to są wraz ze wszystkimi i
tak dla przykładu w aktualnych zakończonych jet 45 konkursów włącznie z
fb, lokal i fb, coś można z tym zrobić?Wkurza mnie to , bo sprawdzając
wyniki konkursów w których wzięłam udział, czasami dwa razy wchodzę w
konkurs....  emotka

właśnie zakończone to wszystkie aktualne + zakończone spod kategorii
Zastanawiam się czy nie zrobić kategorii:
Konkursy aktualne - zakończone, ale to chyba bez sensu emotka
Najlepiej byłoby zrobić kategorię dla zakończonych (tylko jaka nazwa?) a
w niej Konkursy zakończone, konkursy facebook zakończone etc...
pionas
dalej mi się to nie podoba....... co wyżej

Pojawił się kolejny problem, nie pojawiają mi się wyniki konkursów w powiadomieniach, do tej pory fajnie to działało, a teraz muszę wchodzić w top wyniki i tam sprawdzać
0 0

isabella

Cytuj wiadomość#6353105 sobota, 6 maja 2017, 08:40:10
Mnie osobiście trochę przeszkadza, że strona jako tako działa, ale co kawałek są problemy z aplikacją. Do tegk podobnie jak mówią poprzednicy. Mógłaby być rubryka coś typu MOJE KONKURSY. Przykładowo spodoba mi się konkurs, to mogłaby być gdzieś w roku np gwiazdę za albo napis biorę udział lub coś innego np zwykły v i automatycznie mam go przerzuci
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6353115 sobota, 6 maja 2017, 09:21:43
isabella napisał(a):

Mnie osobiście trochę przeszkadza, że strona jako tako działa, ale co kawałek są problemy z aplikacją. Do tegk podobnie jak mówią poprzednicy. Mógłaby być rubryka coś typu MOJE KONKURSY. Przykładowo spodoba mi się konkurs, to mogłaby być gdzieś w roku np gwiazdę za albo napis biorę udział lub coś innego np zwykły v i automatycznie mam go przerzuci

jesteś nową osobą na forum, więc pewno jeszcze nie zapoznałaś się ze wszystkimi opcjami i zasadami emotka  
Przy konkursach jest czerwona kropka, którą należy kliknąć, wtedy rozwija się lista z różnymi wyborami konkursów
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6353392 niedziela, 7 maja 2017, 21:14:41
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się istniejący system cytowania, który pozwala na takie psucie miejsca - absolutnie nieczytelne emotka

jakieś rozwiązanie?
wypadałoby aby osoby cytujące nie cytowały zawsze całych poprzednich wiadomości tylko konkretne fragmenty...

madzia1-s napisał(a):

Już kilkakrotnie miałam problem z dodawaniem konkursów organizowanych na Facebooku, gdzie regulamin zamieszczany był w formie notatki.
System za każdym razem wyrzuca mi błąd dotyczący linku do regulaminu.
Nie umiem tego przejść uczciwie, dlatego zawsze musze dublowac link do postu konkursowego również w polu regulamin emotka A link z regulaminem kasować.

Spowodowane jest to polskimi znakami diakrytycznymi, spróbuję popracować nad tym...

isabella jeśli chodzi o oznaczanie konkursów to tak jak napisali cb656ziolko jeśli chodzi o problem z aplikacją to proszę o zgłoszenie raportu - wtedy będę miał jakieś informacje które pozwolą na (mam nadzieję) rozwiązanie problemu
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6370481 czwartek, 22 czerwca 2017, 09:55:29
Trochę za duża ta czcionka... ale w sumie to teraz bez okularów widzę w jakim temacie jestem  emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370486 czwartek, 22 czerwca 2017, 10:01:18
defed napisał(a):

Trochę za duża ta czcionka... ale w sumie to teraz bez okularów widzę w jakim temacie jestem  emotka

Właśnie miałem robić wpis na forum.
Wprowadzam zmiany dotyczące bezpieczeństwa strony i gdybyście zauważyli jakieś problemy które do tej pory nie występowały to proszę o informację emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6370509 czwartek, 22 czerwca 2017, 10:42:51
pionas napisał(a):

defed napisał(a):

Wprowadzam zmiany dotyczące bezpieczeństwa strony i gdybyście zauważyli jakieś problemy które do tej pory nie występowały to proszę o informację emotka

nie mogę zmieniać koloru kropek przy konkursach
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370520 czwartek, 22 czerwca 2017, 11:11:08
apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

defed napisał(a):

sprawdź teraz emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6370522 czwartek, 22 czerwca 2017, 11:13:16
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

pionas napisał(a):

defed napisał(a):

sprawdź teraz emotka

ok, dzięki emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370574 czwartek, 22 czerwca 2017, 12:55:00
cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370579 czwartek, 22 czerwca 2017, 13:06:24
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a): cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?

emotka
Nie wiem, o czym piszesz? Zaglądam na swoje konto, odświeżam, edytuję - wszystko po staremu. Czego i gdzie mam szukać? I co ważne - odwołujesz się do ostatniego wpisu tu w tym topie, czy o coś innego chodzi? Bo ostatni wpis mówi o cytowaniu NA FORUM, a nie koncie użytkownika... Nie rozumiem, o co chodzi emotka

chodzi o to o czym pisałeś, czyli nazwa ostatniej osoby, której cytujesz wiadomości...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370604 czwartek, 22 czerwca 2017, 13:43:41
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a): cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?

emotka Nie wiem, o czym piszesz? Zaglądam na swoje konto, odświeżam, edytuję - wszystko po staremu. Czego i gdzie mam szukać? I co ważne - odwołujesz się do ostatniego wpisu tu w tym topie, czy o coś innego chodzi? Bo ostatni wpis mówi o cytowaniu NA FORUM, a nie koncie użytkownika... Nie rozumiem, o co chodzi emotka

chodzi o to o czym pisałeś, czyli nazwa ostatniej osoby, której cytujesz wiadomości...

Nadal nie wiem, gdzie i czego mam szukać na swoim koncie. Sprawdziłem raz jeszcze - żadnych opcji dodatkowych nie mam. Wszystko po staremu, jak było.

przecież chodzi o forum o wpisy a nie o jakieś dodatkowe uprawnienia...

O to:
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370608 czwartek, 22 czerwca 2017, 13:48:00
Nie da się zmniejszyć odstępu.
Myślałem że to na tyle zrozumiałe że jak chcesz poprawki na forum to jej będziesz szukał na forum, a napisałem że pod Twoje konto bo ona jest widoczna tylko dla Ciebie...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378807 czwartek, 13 lipca 2017, 07:17:07
cb656 napisał(a):

pionas niepokoi mnie ogromna ilość PUSTYCH "wpisów" na forum. To nie jest możliwe, że autorzy się skrzyknęli i nagle, wszyscy razem, wymazali gumkami swoje wpisy. Co się z tym forum dzieje? emotka Przykład: https://www.e-kon...strona/914/#p5297480 (i kolejne)
Tego jest w pip... emotka emotka

dzięki za info już działam emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378880 czwartek, 13 lipca 2017, 10:46:39
cb656 napisał(a):

pionas pytanie mam o avatary ruchome emotka Ten temat był już wałkowany, znalazłem nawet trwalszy ślad na FAQ:

Czy mogę mieć ruchomy avatar?
Jeśli jego wymiary wynoszą dokładnie 125x125px tak emotka W przeciwnym wypadku zostanie on przeskalowany, a animacja przestanie działać.

No i chodzi o te trzy piksele emotka
Nie da się zwiększyć limitu do 128x128?
Albo sprawić, by system akceptował także format MNIEJSZY i nie zawsze kwadratowy? Na przykład 125x120?

...i czemu te obrazki, będąc przecież gifami (widzę animację na etapie dedycji wpisu), na forum są nieruchome?!

Obrazek jest skalowany do rozmiaru 125x125 i zapisywany jako jpg stąd traci "ruchomość".

We wpisach obrazki sprawdzane są pod względem bezpieczeństwa i najpierw są obrabiane przez system i dopiero wyświetlane...

Nie da się.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6378929 czwartek, 13 lipca 2017, 11:45:17
pionas - domagam się, żeby wszyscy panowie mieli odpowiedni znaczek przy nicku!!!  emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378935 czwartek, 13 lipca 2017, 11:51:39
ziolko napisał(a):

pionas - domagam się, żeby wszyscy panowie mieli odpowiedni znaczek przy nicku!!!  emotka emotka

poproś ich o zmianę płci emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6378989 czwartek, 13 lipca 2017, 13:51:11
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

ziolko napisał(a):

poproś ich o zmianę płci emotka

emotka emotka emotka

świetne te oznaczenia  emotka  zawsze mi tu takich brakowało  emotka  pamiętam jak pisaliśmy na pw z ameryka i myślałam, że to dziewczyna  emotka
bruce 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6379070 czwartek, 13 lipca 2017, 18:21:19
ale nie  można oznaczyć jakoś dyskretniej? Czuję się trochę jak w kibelku  emotka
|< << < 141 142 143 144 145 146147 148 149 150 151 > >> >|