Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6370574 czwartek, 22 czerwiec 2017, 12:55:00
cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370579 czwartek, 22 czerwiec 2017, 13:06:24
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a): cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?

emotka
Nie wiem, o czym piszesz? Zaglądam na swoje konto, odświeżam, edytuję - wszystko po staremu. Czego i gdzie mam szukać? I co ważne - odwołujesz się do ostatniego wpisu tu w tym topie, czy o coś innego chodzi? Bo ostatni wpis mówi o cytowaniu NA FORUM, a nie koncie użytkownika... Nie rozumiem, o co chodzi emotka

chodzi o to o czym pisałeś, czyli nazwa ostatniej osoby, której cytujesz wiadomości...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370604 czwartek, 22 czerwiec 2017, 13:43:41
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a): cb656 podpiąłem coś pod Twoje konto - o takie coś Ci chodzi?

emotka Nie wiem, o czym piszesz? Zaglądam na swoje konto, odświeżam, edytuję - wszystko po staremu. Czego i gdzie mam szukać? I co ważne - odwołujesz się do ostatniego wpisu tu w tym topie, czy o coś innego chodzi? Bo ostatni wpis mówi o cytowaniu NA FORUM, a nie koncie użytkownika... Nie rozumiem, o co chodzi emotka

chodzi o to o czym pisałeś, czyli nazwa ostatniej osoby, której cytujesz wiadomości...

Nadal nie wiem, gdzie i czego mam szukać na swoim koncie. Sprawdziłem raz jeszcze - żadnych opcji dodatkowych nie mam. Wszystko po staremu, jak było.

przecież chodzi o forum o wpisy a nie o jakieś dodatkowe uprawnienia...

O to:
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6370608 czwartek, 22 czerwiec 2017, 13:48:00
Nie da się zmniejszyć odstępu.
Myślałem że to na tyle zrozumiałe że jak chcesz poprawki na forum to jej będziesz szukał na forum, a napisałem że pod Twoje konto bo ona jest widoczna tylko dla Ciebie...
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378807 czwartek, 13 lipiec 2017, 07:17:07
cb656 napisał(a):

pionas niepokoi mnie ogromna ilość PUSTYCH "wpisów" na forum. To nie jest możliwe, że autorzy się skrzyknęli i nagle, wszyscy razem, wymazali gumkami swoje wpisy. Co się z tym forum dzieje? emotka Przykład: https://www.e-kon...strona/914/#p5297480 (i kolejne)
Tego jest w pip... emotka emotka

dzięki za info już działam emotka
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378880 czwartek, 13 lipiec 2017, 10:46:39
cb656 napisał(a):

pionas pytanie mam o avatary ruchome emotka Ten temat był już wałkowany, znalazłem nawet trwalszy ślad na FAQ:

Czy mogę mieć ruchomy avatar?
Jeśli jego wymiary wynoszą dokładnie 125x125px tak emotka W przeciwnym wypadku zostanie on przeskalowany, a animacja przestanie działać.

No i chodzi o te trzy piksele emotka
Nie da się zwiększyć limitu do 128x128?
Albo sprawić, by system akceptował także format MNIEJSZY i nie zawsze kwadratowy? Na przykład 125x120?

...i czemu te obrazki, będąc przecież gifami (widzę animację na etapie dedycji wpisu), na forum są nieruchome?!

Obrazek jest skalowany do rozmiaru 125x125 i zapisywany jako jpg stąd traci "ruchomość".

We wpisach obrazki sprawdzane są pod względem bezpieczeństwa i najpierw są obrabiane przez system i dopiero wyświetlane...

Nie da się.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6378929 czwartek, 13 lipiec 2017, 11:45:17
pionas - domagam się, żeby wszyscy panowie mieli odpowiedni znaczek przy nicku!!!  emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6378935 czwartek, 13 lipiec 2017, 11:51:39
ziolko napisał(a):

pionas - domagam się, żeby wszyscy panowie mieli odpowiedni znaczek przy nicku!!!  emotka emotka

poproś ich o zmianę płci emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6378989 czwartek, 13 lipiec 2017, 13:51:11
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

ziolko napisał(a):

poproś ich o zmianę płci emotka

emotka emotka emotka

świetne te oznaczenia  emotka  zawsze mi tu takich brakowało  emotka  pamiętam jak pisaliśmy na pw z ameryka i myślałam, że to dziewczyna  emotka
bruce 0

venix

Cytuj wiadomość#6379070 czwartek, 13 lipiec 2017, 18:21:19
ale nie  można oznaczyć jakoś dyskretniej? Czuję się trochę jak w kibelku  emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6379077 czwartek, 13 lipiec 2017, 19:00:00
-Violka- napisał(a):

ale nie  można oznaczyć jakoś dyskretniej? Czuję się trochę jak w kibelku  emotka

te są fajne, to astronomiczne symbole Wenus (moja planeta  emotka ) i Marsa  emotka   co do kibelka to powstał też symbol dla osób neutralnych płciowo  emotka
bruce 0

venix

Cytuj wiadomość#6379079 czwartek, 13 lipiec 2017, 19:03:36
giulietta napisał(a):

-Violka- napisał(a):

te są fajne, to astronomiczne symbole Wenus (moja planeta  emotka ) i Marsa  emotka   co do kibelka to powstał też symbol dla osób neutralnych płciowo  emotka

Może pod awatarem? Można spojrzeć tylko w konkretnych (niepewnych) przypadkach? 
bruce 0

mia

Cytuj wiadomość#6379096 czwartek, 13 lipiec 2017, 19:53:45
-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka
W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6379121 czwartek, 13 lipiec 2017, 21:36:19
mia napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

W ustawieniach obok płci jest opcja wyboru kto może widzieć tą informację wszyscy/znajomi/tylko ja. Choć takie pomniejszone jak teraz nie są już takie złe.
mia 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379128 czwartek, 13 lipiec 2017, 21:48:26
kermit napisał(a):

mia napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

W ustawieniach obok płci jest opcja wyboru kto może widzieć tą informację wszyscy/znajomi/tylko ja. Choć takie pomniejszone jak teraz nie są już takie złe.

na forum wyświetlana jest tylko płeć w przypadku wybrania widoczności dla wszystkich...
1 0

kermit

Cytuj wiadomość#6379132 czwartek, 13 lipiec 2017, 21:58:01
pionas napisał(a):

kermit napisał(a):

na forum wyświetlana jest tylko płeć w przypadku wybrania widoczności dla wszystkich...

Wiem, chciałam właśnie zwrócić uwagę, że można zdecydować samemu, czy ta informacja ma się pojawiać czy nie.
pionas 0

mia

Cytuj wiadomość#6379139 czwartek, 13 lipiec 2017, 22:12:28
kermit napisał(a):

Ale i tak mnie ta czerwień wk***a. Dziewiczy wianuszek może być - przyzwyczaiłam się.
Dzięki - już jestem bezpłciowa. emotka
kermit 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379141 czwartek, 13 lipiec 2017, 22:14:28
superloser napisał(a):

Czy musze miec GG by zdjecie załadować za koniczynke... poważnie, nie ma innej opcji? Ktos jeszcze tego GG używa? 

przecież nr gg nie jest wymagany, wystarczy nic tam nie wpisywać...
1 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6379144 czwartek, 13 lipiec 2017, 22:17:36
cb656 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Ale jak przed, czy jak po? Bo to kwestia poziomu odczuwanego komfortu/dyskomfortu - uściślenie ułatwi zrozumienie emotka

Myślę, że jak "w czasie"...
mia 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379186 piątek, 14 lipiec 2017, 07:35:41
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy musze miec GG by zdjecie załadować za koniczynke... poważnie, nie ma innej opcji?

To proste: - wybierasz PRZEGLĄDAJ...
- znajdujesz na dysku plik (zdjęcie)
- ładujesz go (wybierasz/zatwierdzasz)
- klikasz ZAPISZ ZMIANY
Pola, jakie masz powyżej avatara, są opcjonalne. Możesz, ale NIE musisz tam nic wpisywać!

WchodzE na telefonie, wybieram pic., I  podaje "zmiany zapisane" - ale nic sie nie zmieniło . Juz GG nie wyskakuje

Musi byc tak jakna obrazku poniżej:
0 0