Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 142 143 144 145 146 147148 149 150 151 152 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6379077 czwartek, 13 lipca 2017, 19:00:00
-Violka- napisał(a):

ale nie  można oznaczyć jakoś dyskretniej? Czuję się trochę jak w kibelku  emotka

te są fajne, to astronomiczne symbole Wenus (moja planeta  emotka ) i Marsa  emotka   co do kibelka to powstał też symbol dla osób neutralnych płciowo  emotka
bruce 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6379079 czwartek, 13 lipca 2017, 19:03:36
giulietta napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ale nie  można oznaczyć jakoś dyskretniej? Czuję się trochę jak w kibelku  emotka

te są fajne, to astronomiczne symbole Wenus (moja planeta  emotka ) i Marsa  emotka   co do kibelka to powstał też symbol dla osób neutralnych płciowo  emotka

Może pod awatarem? Można spojrzeć tylko w konkretnych (niepewnych) przypadkach? 
bruce 0

mia

Cytuj wiadomość#6379096 czwartek, 13 lipca 2017, 19:53:45
-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka
W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6379121 czwartek, 13 lipca 2017, 21:36:19
mia napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

W ustawieniach obok płci jest opcja wyboru kto może widzieć tą informację wszyscy/znajomi/tylko ja. Choć takie pomniejszone jak teraz nie są już takie złe.
mia 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379128 czwartek, 13 lipca 2017, 21:48:26
kermit napisał(a):

mia napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Dokładnie - muszą być takie oczojebne? Wcześniej widzę płeć, niż nick. emotka W dodatku niektórzy są bezpłciowi. Też chciałam być, ale nie mogę tego zmienić w profilu. To nie fair - a może ja jestem hermafrodytą? emotka

W ustawieniach obok płci jest opcja wyboru kto może widzieć tą informację wszyscy/znajomi/tylko ja. Choć takie pomniejszone jak teraz nie są już takie złe.

na forum wyświetlana jest tylko płeć w przypadku wybrania widoczności dla wszystkich...
cb656 0

kermit

Cytuj wiadomość#6379132 czwartek, 13 lipca 2017, 21:58:01
pionas napisał(a):

kermit napisał(a):

na forum wyświetlana jest tylko płeć w przypadku wybrania widoczności dla wszystkich...

Wiem, chciałam właśnie zwrócić uwagę, że można zdecydować samemu, czy ta informacja ma się pojawiać czy nie.
pionas 0

mia

Cytuj wiadomość#6379139 czwartek, 13 lipca 2017, 22:12:28
kermit napisał(a):

Ale i tak mnie ta czerwień wk***a. Dziewiczy wianuszek może być - przyzwyczaiłam się.
Dzięki - już jestem bezpłciowa. emotka
kermit 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379141 czwartek, 13 lipca 2017, 22:14:28
superloser napisał(a):

Czy musze miec GG by zdjecie załadować za koniczynke... poważnie, nie ma innej opcji? Ktos jeszcze tego GG używa? 

przecież nr gg nie jest wymagany, wystarczy nic tam nie wpisywać...
cb656 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6379144 czwartek, 13 lipca 2017, 22:17:36
cb656 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Ale jak przed, czy jak po? Bo to kwestia poziomu odczuwanego komfortu/dyskomfortu - uściślenie ułatwi zrozumienie emotka

Myślę, że jak "w czasie"...
mia 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379186 piątek, 14 lipca 2017, 07:35:41
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy musze miec GG by zdjecie załadować za koniczynke... poważnie, nie ma innej opcji?

To proste: - wybierasz PRZEGLĄDAJ...
- znajdujesz na dysku plik (zdjęcie)
- ładujesz go (wybierasz/zatwierdzasz)
- klikasz ZAPISZ ZMIANY
Pola, jakie masz powyżej avatara, są opcjonalne. Możesz, ale NIE musisz tam nic wpisywać!

WchodzE na telefonie, wybieram pic., I  podaje "zmiany zapisane" - ale nic sie nie zmieniło . Juz GG nie wyskakuje

Musi byc tak jakna obrazku poniżej:
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6379377 piątek, 14 lipca 2017, 18:25:36
superloser napisał(a):

Czy musze miec GG by zdjecie załadować za koniczynke... poważnie, nie ma innej opcji? Ktos jeszcze tego GG używa? 

Nie musisz mieć GG emotka
Wystarczy, że z pola "numer GG" usuniesz zero, które jest tam domyślnie emotka
Przy okazji pionas - to zadanie do poprawki dla Ciebie. Wypieprz to zero w końcu, bo każdy nowy, usiłujący się zarejestrować, będzie miał z tym problem.
W innych polach jest pusto, domyślnie jedynie GG ma wpisane zero. Po wywaleniu nie ma "problemu". Rejestracja (o której więcej za chwilę w następnym wpisie emotka ) przebiega gładko.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6379379 piątek, 14 lipca 2017, 18:30:53
pionas skopałeś sprawę zamiany nicków użytkowników emotka
Trudno, ale przyjmij do wiadomości, że to, to odwaliłeś, jest niedopuszczalne.
Podobno na stary nick, który został wymieniony na nowy, nie da się założyć konta? Hahahaha emotka
Jak widać - bzdura.
Przy okazji pozdrowienia dla Kejti z Zielonej Góry, która mam nadzieję, całe odium swojego oburzenia zwali na pionasa emotka
Obiecuję, że to konto nie będzie używane, zlikwiduję to za jakiś czas, po potwierdzeniu przez pionasa, że naniósł stosowne poprawki.
P.S. Dawna bridget obecnie znana jest na forum jako bridget (tu jest ta informacja: https://www.e-kon...n/strona/1/#p6378222 )

No, to by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą Ewangelię. pionas - do roboty. Poprawiać zaniedbania emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379442 piątek, 14 lipca 2017, 21:28:53
keiti78zg napisał(a):

pionas skopałeś sprawę zamiany nicków użytkowników emotka Trudno, ale przyjmij do wiadomości, że to, to odwaliłeś, jest niedopuszczalne.
Podobno na stary nick, który został wymieniony na nowy, nie da się założyć konta? Hahahaha emotka
Jak widać - bzdura.
Przy okazji pozdrowienia dla Kejti z Zielonej Góry, która mam nadzieję, całe odium swojego oburzenia zwali na pionasa emotka
Obiecuję, że to konto nie będzie używane, zlikwiduję to za jakiś czas, po potwierdzeniu przez pionasa, że naniósł stosowne poprawki.
P.S. Dawna bridget obecnie znana jest na forum jako bridget (tu jest ta informacja: https://www.e-kon...n/strona/1/#p6378222 )

No, to by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą Ewangelię. pionas - do roboty. Poprawiać zaniedbania emotka

cb656 nie uważam abym to skopał, jedynie kto mógłby takie coś zrobić to po złości...
skoro ktoś się zrzeka swojego loginu to znaczy że go nie chce, a jak go nie chce to czemu ktoś inny nie może go mieć? emotka
dobra zgadzam się, jakiś okres "karencji" powinien być emotka
cb656 0

bridget

Cytuj wiadomość#6379445 piątek, 14 lipca 2017, 21:36:35
ejjjjj noooo   mam nadzieje, ze ktoś przy tym nie ma wglądu w korespondencje? Pionas emotka

zakładając  sobie nowe konto na mój były nick, od razu również miniatura zdjęcia  została tez przypisana? - głupie to i przyznam się ze czuje się nieswojo!
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379446 piątek, 14 lipca 2017, 21:37:59
bridget napisał(a):

ejjjjj noooo   mam nadzieje, ze ktoś przy tym nie ma wglądu w korespondencje? Pionas emotka

przecież dobrze wiesz, że cała korespondencja przeszła z Tobą...
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6379447 piątek, 14 lipca 2017, 21:40:58
ogólnie czuje się oburzona i zniesmaczona, bo   chyba również  nie taki  był zamysł Admina  , Cb sobie znalazłeś zabawe emotka  , no i widać niedociągnięcia emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379448 piątek, 14 lipca 2017, 21:50:34
bridget napisał(a):

zakładając  sobie nowe konto na mój były nick, od razu również miniatura zdjęcia  została tez przypisana? - głupie to i przyznam się ze czuje się nieswojo!

nie, po prostu wgrał sobie taki avatar
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6379452 piątek, 14 lipca 2017, 21:56:33
Fragment regulaminu:
Usługobiorcy ponoszą pełną odpowiedzialność za złamanie prawa bądź szkodę wywołaną ich działaniami w Serwisie...
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6379455 piątek, 14 lipca 2017, 22:13:15
Niespecjalnie wiem, co chciałeś wykazać.
Można się w końcu upodobnić do każdego, tylko... Po co? emotka
Żeby była jasność - to konto oczywiście usunę. Zabawa zajęła mi całe 5 minut, na więcej nie mam czasu. emotka
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6379456 piątek, 14 lipca 2017, 22:30:01
cbb656 napisał(a):

Niespecjalnie wiem, co chciałeś wykazać.Można się w końcu upodobnić do każdego, tylko... Po co? emotka
Żeby była jasność - to konto oczywiście usunę. Zabawa zajęła mi całe 5 minut, na więcej nie mam czasu. emotka

No to baw się dalej - ale nie zanudzaj tym innych emotka
1 0
|< << < 142 143 144 145 146 147148 149 150 151 152 > >> >|