Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 143 144 145 146 147 148149 150 151 152 153 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6379480 sobota, 15 lipca 2017, 06:51:24
cb565 jakie otwieranie oczu? Poprawka pojawila sie juz przed pierwszym moim komentarzem w tej sprawie.
Jesli chodzi o kwestie bezpieczeństwa to ludzie pomocni pisza wiadomość do administratora i czekaja na jego reakcję a gdy jej nie ma dopiero pisza publicznie.

Osobiscie uwazam ze troche Cie poniosło...

pioge7

Cytuj wiadomość#6379575 sobota, 15 lipca 2017, 18:57:39
Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... 
teraz ktoś do mnie pisze i nawet nie wiem kto to bo zmienił login i nie mogę bez wcześniejszego upewnieńia sie z kim pisze... wcześniej już się można bylo przyzwyczaić że ten login to Kasia, a ten to Gosia, a teraz... nic nie wiadomo, 
jeśli juz zmieńiac te loginy to w profilu przez pewien czas (lub w stopce) powinny byc jakieś informacje o starym nicku do momentu przyzwyczajenia sie a nie tak wszystko na hop siup i nie wiesz nic....
cb656 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6379577 sobota, 15 lipca 2017, 19:03:58
pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... teraz ktoś do mnie pisze i nawet nie wiem kto to bo zmienił login i nie mogę bez wcześniejszego upewnieńia sie z kim pisze... wcześniej już się można bylo przyzwyczaić że ten login to Kasia, a ten to Gosia, a teraz... nic nie wiadomo, 
jeśli juz zmieńiac te loginy to w profilu przez pewien czas (lub w stopce) powinny byc jakieś informacje o starym nicku do momentu przyzwyczajenia sie a nie tak wszystko na hop siup i nie wiesz nic....

fakt... ale możesz tu sprawdzić, kto jaki ma nick obecnie i jaki miał wcześniej
pioge7 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6379578 sobota, 15 lipca 2017, 19:04:23
pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... teraz ktoś do mnie pisze i nawet nie wiem kto to bo zmienił login i nie mogę bez wcześniejszego upewnieńia sie z kim pisze... wcześniej już się można bylo przyzwyczaić że ten login to Kasia, a ten to Gosia, a teraz... nic nie wiadomo, 

popieram - dziwi mnie , że starzy forumowicze zmieniają loginy emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6379587 sobota, 15 lipca 2017, 20:14:01
ziolko napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... teraz ktoś do mnie pisze i nawet nie wiem kto to bo zmienił login i nie mogę bez wcześniejszego upewnieńia sie z kim pisze... wcześniej już się można bylo przyzwyczaić że ten login to Kasia, a ten to Gosia, a teraz... nic nie wiadomo, jeśli juz zmieńiac te loginy to w profilu przez pewien czas (lub w stopce) powinny byc jakieś informacje o starym nicku do momentu przyzwyczajenia sie a nie tak wszystko na hop siup i nie wiesz nic....

fakt... ale możesz tu sprawdzić, kto jaki ma nick obecnie i jaki miał wcześniej

Niby tak, ale szukaj sobie tego jak chcesz wiedzieć już. Niby to nie jest dużo roboty ale po co... nie mogę pojąć po co w ogóle taka funkcja zaistniała. Znamy sie z niektórymi kawał czasu tu na forum zawsze była (przykład) Kasia pod nickiem Kasia i wszyscy ją znamy jako Kasia, a tu nagle Kasia staje sie pszczolką (nic mi nie mówiącą). I pszczółka do mnie pisze że prosi o głos a ja nie głosuje bo nowy nick nic mi nie mówi a Kasi bym zagłosował.. 

pioge7

Cytuj wiadomość#6379591 sobota, 15 lipca 2017, 20:34:07
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

(przykład) Kasia pod nickiem Kasia i wszyscy ją znamy jako Kasia, a tu nagle Kasia staje sie pszczolką (nic mi nie mówiącą). I pszczółka do mnie pisze że prosi o głos a ja nie głosuje bo nowy nick nic mi nie mówi a Kasi bym zagłosował.. 

emotka emotka Na marginesie wspomnę, że radziłabym zagłosować, nawet bez względu na poprzedni nick; w końcu pszczółki mają bardzo niebezpieczne żądła... emotka  Edit - a można wiedzieć, która Kasia jest teraz "Pszczółką"?, bo nijak we wskazanym topiku znaleźć nie umiem... emotka emotka
Co do tych zmian, to mi ręce całkiem opadają emotka ; pomijając kwestie przykrych odczuć, po prostu całkiem się gubię, jakbym na zupełnie nowym forum wylądowała... emotka  Cóż, jedyne wyjście: przywyknąć i mieć nadzieję, że zmiany nie zatoczą zbyt dużych kręgów... emotka

przyzwyczaić się będzie trzeba... to wiem, ale trochę to głupie...

mia

Cytuj wiadomość#6380185 poniedziałek, 17 lipca 2017, 23:24:45
Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... (...)

Powiem więcej, to już jest jakaś epidemia... emotka
ziolko 0

mirai

Cytuj wiadomość#6380221 wtorek, 18 lipca 2017, 08:27:53
mia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie podoba mi sie Głupia zmiana loginów... (...)

Powiem więcej, to już jest jakaś epidemia... emotka

Ja też się zastanawiam jaki cel ma zmiana loginu. Ukrycie czegoś? Ja mam swój od kilku lat i nie zamierzam go zmieniać, bo niby po co?...
rkvi 0

synk

Cytuj wiadomość#6380228 wtorek, 18 lipca 2017, 08:58:34
nie podoba mi się że ktoś usuwa moje wpisy na forum. Miałem 666 wpisów, dziś patrzę - 655. Kto? Jakim prawem? Na jakiej podstawie?
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6380229 wtorek, 18 lipca 2017, 09:03:25
synk napisał(a):

nie podoba mi się że ktoś usuwa moje wpisy na forum. Miałem 666 wpisów, dziś patrzę - 655. Kto? Jakim prawem? Na jakiej podstawie?

A moze pisales w nieodpowiednim watku, wtedy takie wpisy sa kasowane, by nie zasmiecaly (np. watep MDW - tylko info o wygranych, a nie dyskusje) ? 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6380230 wtorek, 18 lipca 2017, 09:03:40
synk napisał(a):

automat, stare wpisy z niektórych wątków po X dniach są automatycznie usuwane...

ziolko

Cytuj wiadomość#6380439 wtorek, 18 lipca 2017, 16:16:54
pionas może warto w temacie Zmieniłem(am) login robić odnośniki w linkach do nowych nicków? Ale żeby był podświetlony nowy i stary nick.
Tak jak zrobiłam z nazwą tematu.

Większość ludzi ma problem z zapamiętaniem nowego nicka, a jak zmienia nick osoba, która np. nie jest zbyt polecana w kwestii wymian (czy innych spraw), to po zmianie ktoś może się naciąć. 
A tak jak się kliknie na nowy nick to pokaże wszystkie wpisy danej osoby, zarówno pod starą nazwą jak i nową, plus info w temacie o zmianie.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi emotka  
Jak coś to pytaj  emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6380577 wtorek, 18 lipca 2017, 21:48:52
ziolko napisał(a):

pionas może warto w temacie Zmieniłem(am) login robić odnośniki w linkach do nowych nicków? Ale żeby był podświetlony nowy i stary nick.Tak jak zrobiłam z nazwą tematu.

Większość ludzi ma problem z zapamiętaniem nowego nicka, a jak zmienia nick osoba, która np. nie jest zbyt polecana w kwestii wymian (czy innych spraw), to po zmianie ktoś może się naciąć. 
A tak jak się kliknie na nowy nick to pokaże wszystkie wpisy danej osoby, zarówno pod starą nazwą jak i nową, plus info w temacie o zmianie.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi emotka  
Jak coś to pytaj  emotka

dodałem że nowy login będzie podlinkowany do profilu...
ziolko 0

asper01

Cytuj wiadomość#6380669 środa, 19 lipca 2017, 09:31:34
jaulia zmienił(a) login na: nasto

Radzę zapamiętać... Swoją drogą, nie czytam rozmów na temat całej akcji zmiany nicków, ale uważam to za jakiś totalny bezsens, chociażby z powyższego powodu, czyli zmiany nicków przez wszystkich nieuczciwych, bo mam wrażenie, że to tylko dla nich...

babariba

Cytuj wiadomość#6380711 środa, 19 lipca 2017, 10:55:09
Nie wiem co się stało, i czy u was jest podobnie, ale od dziś nie mogę podejrzeć, które konkursy się kończą lub zostały dodane w danym dniu. Dlaczego - bo "dymek" jest przykryty okienkiem z reklamą!!! I nijak nie da się tego obejść.
Pomocy!!!

babariba

Cytuj wiadomość#6380746 środa, 19 lipca 2017, 12:23:42
cb656:
dokładnie tak jest i u mnie - ale - jak się okazało - tylko na niektórych reklamach
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6380749 środa, 19 lipca 2017, 12:31:40
babariba napisał(a):

cb656:dokładnie tak jest i u mnie - ale - jak się okazało - tylko na niektórych reklamach

Dzięki za info, właśnie wysyłam maila do grupy affilacyjnej.
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6381936 niedziela, 23 lipca 2017, 14:18:32
asper01 napisał(a):

jaulia zmienił(a) login na: nastoRadzę zapamiętać... Swoją drogą, nie czytam rozmów na temat całej akcji zmiany nicków, ale uważam to za jakiś totalny bezsens, chociażby z powyższego powodu, czyli zmiany nicków przez wszystkich nieuczciwych, bo mam wrażenie, że to tylko dla nich...

Dlatego warto napisac opinie o użytkowniku w jego profilu . Opinia zostanie i łatwo będzie można ją znaleźć na przyszłość emotka  
cb656 0

Gość

Cytuj wiadomość#6381953 niedziela, 23 lipca 2017, 16:14:52
zamiast tej zmiany nicków wolałabym obowiązkowe avatarki  emotka  jakoś nie patrzę na nicki, a kojarzę osoby po avatarach  emotka  nie mam pięciu żyć, żeby tracić czas na szukanie wątku "Przeistoczenia..." a potem jeszcze kto jest kim... jak komuś nie odpisałam na pw to przepraszam, ale nie miałam czasu szukać Twojego poprzedniego wcielenia emotka   emotka

migi

Cytuj wiadomość#6384433 poniedziałek, 31 lipca 2017, 10:39:07
Coś chyba wyszukiwarka nie działa dobrze. Wpisuję stokrotka:
https://www.e-kon...niki?item1=stokrotka
pokazują się wyniki (7 szt.), a nie ma choćby tego aktualnego:
https://www.e-kon...18.html#.WX7sRIjrPIV
który nawet jest tak otagowany. Wchodząc w sam tag pojawiają się 3 strony konkursów..
cb656 0

|< << < 143 144 145 146 147 148149 150 151 152 153 > >> >|