Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6380229 wtorek, 18 lipiec 2017, 09:03:25
synk napisał(a):

nie podoba mi się że ktoś usuwa moje wpisy na forum. Miałem 666 wpisów, dziś patrzę - 655. Kto? Jakim prawem? Na jakiej podstawie?

A moze pisales w nieodpowiednim watku, wtedy takie wpisy sa kasowane, by nie zasmiecaly (np. watep MDW - tylko info o wygranych, a nie dyskusje) ? 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6380230 wtorek, 18 lipiec 2017, 09:03:40
synk napisał(a):

nie podoba mi się że ktoś usuwa moje wpisy na forum. Miałem 666 wpisów, dziś patrzę - 655. Kto? Jakim prawem? Na jakiej podstawie?

automat, stare wpisy z niektórych wątków po X dniach są automatycznie usuwane...

ziolko

Cytuj wiadomość#6380439 wtorek, 18 lipiec 2017, 16:16:54
pionas może warto w temacie Zmieniłem(am) login robić odnośniki w linkach do nowych nicków? Ale żeby był podświetlony nowy i stary nick.
Tak jak zrobiłam z nazwą tematu.

Większość ludzi ma problem z zapamiętaniem nowego nicka, a jak zmienia nick osoba, która np. nie jest zbyt polecana w kwestii wymian (czy innych spraw), to po zmianie ktoś może się naciąć. 
A tak jak się kliknie na nowy nick to pokaże wszystkie wpisy danej osoby, zarówno pod starą nazwą jak i nową, plus info w temacie o zmianie.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi emotka  
Jak coś to pytaj  emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6380577 wtorek, 18 lipiec 2017, 21:48:52
ziolko napisał(a):

pionas może warto w temacie Zmieniłem(am) login robić odnośniki w linkach do nowych nicków? Ale żeby był podświetlony nowy i stary nick.Tak jak zrobiłam z nazwą tematu.

Większość ludzi ma problem z zapamiętaniem nowego nicka, a jak zmienia nick osoba, która np. nie jest zbyt polecana w kwestii wymian (czy innych spraw), to po zmianie ktoś może się naciąć. 
A tak jak się kliknie na nowy nick to pokaże wszystkie wpisy danej osoby, zarówno pod starą nazwą jak i nową, plus info w temacie o zmianie.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi emotka  
Jak coś to pytaj  emotka

dodałem że nowy login będzie podlinkowany do profilu...
ziolko 0

asper01

Cytuj wiadomość#6380669 środa, 19 lipiec 2017, 09:31:34
jaulia zmienił(a) login na: nasto

Radzę zapamiętać... Swoją drogą, nie czytam rozmów na temat całej akcji zmiany nicków, ale uważam to za jakiś totalny bezsens, chociażby z powyższego powodu, czyli zmiany nicków przez wszystkich nieuczciwych, bo mam wrażenie, że to tylko dla nich...

babariba

Cytuj wiadomość#6380711 środa, 19 lipiec 2017, 10:55:09
Nie wiem co się stało, i czy u was jest podobnie, ale od dziś nie mogę podejrzeć, które konkursy się kończą lub zostały dodane w danym dniu. Dlaczego - bo "dymek" jest przykryty okienkiem z reklamą!!! I nijak nie da się tego obejść.
Pomocy!!!

babariba

Cytuj wiadomość#6380746 środa, 19 lipiec 2017, 12:23:42
cb656:
dokładnie tak jest i u mnie - ale - jak się okazało - tylko na niektórych reklamach
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6380749 środa, 19 lipiec 2017, 12:31:40
babariba napisał(a):

cb656:dokładnie tak jest i u mnie - ale - jak się okazało - tylko na niektórych reklamach

Dzięki za info, właśnie wysyłam maila do grupy affilacyjnej.
1 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6381936 niedziela, 23 lipiec 2017, 14:18:32
asper01 napisał(a):

jaulia zmienił(a) login na: nastoRadzę zapamiętać... Swoją drogą, nie czytam rozmów na temat całej akcji zmiany nicków, ale uważam to za jakiś totalny bezsens, chociażby z powyższego powodu, czyli zmiany nicków przez wszystkich nieuczciwych, bo mam wrażenie, że to tylko dla nich...

Dlatego warto napisac opinie o użytkowniku w jego profilu . Opinia zostanie i łatwo będzie można ją znaleźć na przyszłość emotka  
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6381953 niedziela, 23 lipiec 2017, 16:14:52
zamiast tej zmiany nicków wolałabym obowiązkowe avatarki  emotka  jakoś nie patrzę na nicki, a kojarzę osoby po avatarach  emotka  nie mam pięciu żyć, żeby tracić czas na szukanie wątku "Przeistoczenia..." a potem jeszcze kto jest kim... jak komuś nie odpisałam na pw to przepraszam, ale nie miałam czasu szukać Twojego poprzedniego wcielenia emotka   emotka

migi

Cytuj wiadomość#6384433 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 10:39:07
Coś chyba wyszukiwarka nie działa dobrze. Wpisuję stokrotka:
https://www.e-kon...niki?item1=stokrotka
pokazują się wyniki (7 szt.), a nie ma choćby tego aktualnego:
https://www.e-kon...18.html#.WX7sRIjrPIV
który nawet jest tak otagowany. Wchodząc w sam tag pojawiają się 3 strony konkursów..
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384448 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:03:54
migi napisał(a):

Coś chyba wyszukiwarka nie działa dobrze. Wpisuję stokrotka:https://www.e-kon...niki?item1=stokrotka
pokazują się wyniki (7 szt.), a nie ma choćby tego aktualnego:
https://www.e-kon...18.html#.WX7sRIjrPIV
który nawet jest tak otagowany. Wchodząc w sam tag pojawiają się 3 strony konkursów..

wyszukiwarka nie odmienia słów, które są wyszukiwane...
tagi to osobny system i dlatego też nie są brane pod uwagę przy wyszukiwarce, w wolnej chwili będę musiał posiedzieć nad tym i pomyśleć jak to połączyć emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384450 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:08:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

tagi to osobny system i dlatego też nie są brane pod uwagę przy wyszukiwarce

Do czego wobec tego one służą?

Żeby nie bawić się w klikanie i przeszukiwanie tylko jednym kliknięciem mieć szybą listę konkursów powiązanych z ową frazą.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384457 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:14:22
A to nie ułatwiają wyszukiwania? Masz konkretne słowo/frazę klikasz w nie i masz już listę...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384465 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:31:05
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

A to nie ułatwiają wyszukiwania? Masz konkretne słowo/frazę klikasz w nie i masz już listę...

Moim zdaniem takie ułatwienie nie jest ułatwieniem. Bo to droga okrężna.
Najpierw trzeba odszukać dany tag (w tym wypadku słowo "stokrotka") a dopiero w drugim kroku, kliknąć w ten tag, by znalazło wszystkie konkursy, w których został użyty.
Piszesz, że wyszukiwarka nie odmienia poszukiwanych słów (to logiczne, że jak w opisie jest "stokrotce" zamiast "stokrotka" to nie znajdziesz konkursu na to słowo użyte w opisie). Jednakże, gdyby wyszukiwarka poza opisem/tytułem/polem nagród/organizatorem uwzględniałaby także tagi (a może właśnie przede wszystkim tagi), to efekt wyszukiwania byłby już w pierwszym kroku.
Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale kiedyś, gdy mi się jeszcze chciało, w tagach umieszczałem wszystkie odmiany słów, jakie mogły się kojarzyć z danym konkursem, bo BYŁEM PRZEKONANY, że do tego służą te tagi. A tu zonk emotka

Nie będę wchodził w zbędne dyskusje, uważam, że jak zwykle czepiasz się.
Tak jak napisałem wcześniej znajdę chwilę wolnego czasu to popracuję nad połączeniem tagów z wyszukiwarką.

pionas

Cytuj wiadomość#6384470 poniedziałek, 31 lipiec 2017, 11:41:14
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Moim zdaniem takie ułatwienie nie jest ułatwieniem. Bo to droga okrężna. Najpierw trzeba odszukać dany tag (w tym wypadku słowo "stokrotka") a dopiero w drugim kroku, kliknąć w ten tag, by znalazło wszystkie konkursy, w których został użyty. Piszesz, że wyszukiwarka nie odmienia poszukiwanych słów (to logiczne, że jak w opisie jest "stokrotce" zamiast "stokrotka" to nie znajdziesz konkursu na to słowo użyte w opisie). Jednakże, gdyby wyszukiwarka poza opisem/tytułem/polem nagród/organizatorem uwzględniałaby także tagi (a może właśnie przede wszystkim tagi), to efekt wyszukiwania byłby już w pierwszym kroku.
Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale kiedyś, gdy mi się jeszcze chciało, w tagach umieszczałem wszystkie odmiany słów, jakie mogły się kojarzyć z danym konkursem, bo BYŁEM PRZEKONANY, że do tego służą te tagi. A tu zonk emotka

Nie będę wchodził w zbędne dyskusje, uważam, że jak zwykle czepiasz się.
Tak jak napisałem wcześniej znajdę chwilę wolnego czasu to popracuję nad połączeniem tagów z wyszukiwarką.

Aha. Czyli jak pokazuję swój punkt widzenia, to jest czepianie się? emotka
No brawo. To bardzo logiczne, co piszesz, zwłaszcza w świetle drugiej części wypowiedzi, gdzie przyznajesz mi rację, że warto nad tym popracować. emotka

Tak czepiasz się, łapiesz za słówka, drążysz temat który dla mnie już jest zamknięty.
Nie będę już tego komentował, mam co innego do pracy.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6390143 środa, 16 sierpień 2017, 09:24:17
Nie działa dodawanie komentarzy, próbuje skomentować nowo dodany konkurs, a tam ciągle błędnie przepisany kod  emotka
Rozumiem, mogłam się pomylić raz, drugi ale nie 10 razy, tym bardziej, że juz mocno uważałam by wszystko bylo ok!
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6392681 poniedziałek, 21 sierpień 2017, 15:38:52
pionas nie podoba mi sie to, ze moderatorzy traktują to forum bardzo poważnie. Nie mozna zadac nawet pytania z ktorego etapu przyszła nagroda... Może warto trochę stonować bo widze że moderatorzy daja karniaki za byle co... Serio lepiej nie dozywac sie tutaj bo za pytanie z ktorego etapu przyszla nagroda jest karniak emotka Paranoja.

Gość

Cytuj wiadomość#6392692 poniedziałek, 21 sierpień 2017, 15:47:33
bruce napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

pionas nie podoba mi sie to, ze moderatorzy traktują to forum bardzo poważnie. Nie mozna zadac nawet pytania z ktorego etapu przyszła nagroda... Może warto trochę stonować bo widze że moderatorzy daja karniaki za byle co... Serio lepiej nie dozywac sie tutaj bo za pytanie z ktorego etapu przyszla nagroda jest karniak emotka Paranoja.

emotka Mam bardzo podobne odczucia co do tutejszego, nazbyt chyba surowego regulaminu. Parafrazując i pomijając zakończenie słynnej rzymskiej maksymy, powiedziałabym "DURNA lex!". Ponieważ ja nie znam nawet jednej milionowej zawartości tutejszej bazy emotka , a wyszukiwarka działa mi fatalnie, to tak się boję tutejszych dyskusji o jakimkolwiek konkursie oraz mojego weń udziału, że normalnie w stresie ciągle jestem z tego powodu. emotka  To się nie może dobrze dla mnie skończyć. emotka

W pracy mam wiele luzu niż tutaj. To jest tylko forum... a nie można nic napisac bo się karniaka złapie. Może Pionas wreszcie coś z tym zrobi bo niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

Gość

Cytuj wiadomość#6392695 poniedziałek, 21 sierpień 2017, 15:53:50
cb656 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

Misja Afganistan co najmniej emotka

Ja bym wręcz obstawiała, że na forum tak jak w życiu.... niedługo stracimy wolnośc słowa
1 0