Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 144 145 146 147 148 149150 151 152 153 154 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6384448 poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:03:54
migi napisał(a):

Coś chyba wyszukiwarka nie działa dobrze. Wpisuję stokrotka:https://www.e-kon...niki?item1=stokrotka
pokazują się wyniki (7 szt.), a nie ma choćby tego aktualnego:
https://www.e-kon...18.html#.WX7sRIjrPIV
który nawet jest tak otagowany. Wchodząc w sam tag pojawiają się 3 strony konkursów..

wyszukiwarka nie odmienia słów, które są wyszukiwane...
tagi to osobny system i dlatego też nie są brane pod uwagę przy wyszukiwarce, w wolnej chwili będę musiał posiedzieć nad tym i pomyśleć jak to połączyć emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384450 poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:08:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

tagi to osobny system i dlatego też nie są brane pod uwagę przy wyszukiwarce

Do czego wobec tego one służą?

Żeby nie bawić się w klikanie i przeszukiwanie tylko jednym kliknięciem mieć szybą listę konkursów powiązanych z ową frazą.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384457 poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:14:22
A to nie ułatwiają wyszukiwania? Masz konkretne słowo/frazę klikasz w nie i masz już listę...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6384465 poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:31:05
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

A to nie ułatwiają wyszukiwania? Masz konkretne słowo/frazę klikasz w nie i masz już listę...

Moim zdaniem takie ułatwienie nie jest ułatwieniem. Bo to droga okrężna.
Najpierw trzeba odszukać dany tag (w tym wypadku słowo "stokrotka") a dopiero w drugim kroku, kliknąć w ten tag, by znalazło wszystkie konkursy, w których został użyty.
Piszesz, że wyszukiwarka nie odmienia poszukiwanych słów (to logiczne, że jak w opisie jest "stokrotce" zamiast "stokrotka" to nie znajdziesz konkursu na to słowo użyte w opisie). Jednakże, gdyby wyszukiwarka poza opisem/tytułem/polem nagród/organizatorem uwzględniałaby także tagi (a może właśnie przede wszystkim tagi), to efekt wyszukiwania byłby już w pierwszym kroku.
Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale kiedyś, gdy mi się jeszcze chciało, w tagach umieszczałem wszystkie odmiany słów, jakie mogły się kojarzyć z danym konkursem, bo BYŁEM PRZEKONANY, że do tego służą te tagi. A tu zonk emotka

Nie będę wchodził w zbędne dyskusje, uważam, że jak zwykle czepiasz się.
Tak jak napisałem wcześniej znajdę chwilę wolnego czasu to popracuję nad połączeniem tagów z wyszukiwarką.

pionas

Cytuj wiadomość#6384470 poniedziałek, 31 lipca 2017, 11:41:14
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Moim zdaniem takie ułatwienie nie jest ułatwieniem. Bo to droga okrężna. Najpierw trzeba odszukać dany tag (w tym wypadku słowo "stokrotka") a dopiero w drugim kroku, kliknąć w ten tag, by znalazło wszystkie konkursy, w których został użyty. Piszesz, że wyszukiwarka nie odmienia poszukiwanych słów (to logiczne, że jak w opisie jest "stokrotce" zamiast "stokrotka" to nie znajdziesz konkursu na to słowo użyte w opisie). Jednakże, gdyby wyszukiwarka poza opisem/tytułem/polem nagród/organizatorem uwzględniałaby także tagi (a może właśnie przede wszystkim tagi), to efekt wyszukiwania byłby już w pierwszym kroku.
Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale kiedyś, gdy mi się jeszcze chciało, w tagach umieszczałem wszystkie odmiany słów, jakie mogły się kojarzyć z danym konkursem, bo BYŁEM PRZEKONANY, że do tego służą te tagi. A tu zonk emotka

Nie będę wchodził w zbędne dyskusje, uważam, że jak zwykle czepiasz się.
Tak jak napisałem wcześniej znajdę chwilę wolnego czasu to popracuję nad połączeniem tagów z wyszukiwarką.

Aha. Czyli jak pokazuję swój punkt widzenia, to jest czepianie się? emotka
No brawo. To bardzo logiczne, co piszesz, zwłaszcza w świetle drugiej części wypowiedzi, gdzie przyznajesz mi rację, że warto nad tym popracować. emotka

Tak czepiasz się, łapiesz za słówka, drążysz temat który dla mnie już jest zamknięty.
Nie będę już tego komentował, mam co innego do pracy.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6390143 środa, 16 sierpnia 2017, 09:24:17
Nie działa dodawanie komentarzy, próbuje skomentować nowo dodany konkurs, a tam ciągle błędnie przepisany kod  emotka
Rozumiem, mogłam się pomylić raz, drugi ale nie 10 razy, tym bardziej, że juz mocno uważałam by wszystko bylo ok!
bruce 0

Gość

Cytuj wiadomość#6392681 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:38:52
pionas nie podoba mi sie to, ze moderatorzy traktują to forum bardzo poważnie. Nie mozna zadac nawet pytania z ktorego etapu przyszła nagroda... Może warto trochę stonować bo widze że moderatorzy daja karniaki za byle co... Serio lepiej nie dozywac sie tutaj bo za pytanie z ktorego etapu przyszla nagroda jest karniak emotka Paranoja.

Gość

Cytuj wiadomość#6392692 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:47:33
bruce napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

pionas nie podoba mi sie to, ze moderatorzy traktują to forum bardzo poważnie. Nie mozna zadac nawet pytania z ktorego etapu przyszła nagroda... Może warto trochę stonować bo widze że moderatorzy daja karniaki za byle co... Serio lepiej nie dozywac sie tutaj bo za pytanie z ktorego etapu przyszla nagroda jest karniak emotka Paranoja.

emotka Mam bardzo podobne odczucia co do tutejszego, nazbyt chyba surowego regulaminu. Parafrazując i pomijając zakończenie słynnej rzymskiej maksymy, powiedziałabym "DURNA lex!". Ponieważ ja nie znam nawet jednej milionowej zawartości tutejszej bazy emotka , a wyszukiwarka działa mi fatalnie, to tak się boję tutejszych dyskusji o jakimkolwiek konkursie oraz mojego weń udziału, że normalnie w stresie ciągle jestem z tego powodu. emotka  To się nie może dobrze dla mnie skończyć. emotka

W pracy mam wiele luzu niż tutaj. To jest tylko forum... a nie można nic napisac bo się karniaka złapie. Może Pionas wreszcie coś z tym zrobi bo niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

Gość

Cytuj wiadomość#6392695 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:53:50
cb656 napisał(a):

niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

Misja Afganistan co najmniej emotka

Ja bym wręcz obstawiała, że na forum tak jak w życiu.... niedługo stracimy wolnośc słowa
cb656 0

patryczq

Cytuj wiadomość#6392806 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 17:35:49
bruce napisał(a):

W pracy mam wiele luzu niż tutaj. To jest tylko forum... a nie można nic napisac bo się karniaka złapie. Może Pionas wreszcie coś z tym zrobi bo niektórzy traktują to forum jak misje jakąś...

także jeśli chodzi o te etapy konkursów: jak tu zobaczyłam karę za chwalenie się za jakiś wcześniejszy, "pozabazowy", to przeraziłam się nie na żarty. emotka

To akurat dobry zapis, bo skoro ktoś wiedział wcześniej o konkursie i w nim grał, to mógł się nim podzielić, a nie tylko korzystać z tego, co inni dają. Chwalenie się już po jest trochę nie fair. 

pionas

Cytuj wiadomość#6392850 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 18:42:21
Jeśli mowa o misjach to misją serwisu jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich konkursów i bezplatny dostęp do tej bazy.

Co do zasad, wprowadzone restykcje były pod naciskiem większości, teraz gdy one są to macie pretensje.

Może po prostu zamknąć forum albo i cały serwis?
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6392857 poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 18:48:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Co do zasad, wprowadzone restykcje były pod naciskiem większości, teraz gdy one są to macie pretensje. Może po prostu zamknąć forum albo i cały serwis?

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)
Kawusi? emotka
Buzi? emotka emotka

Nie denerwuje się, mam inne sprawy rodzinne na głowie...

Tylko zastanawiam się do czego to wszystko zmierza...
cb656 0

Gość

Cytuj wiadomość#6393075 wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:09:32
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Co do zasad, wprowadzone restykcje były pod naciskiem większości, teraz gdy one są to macie pretensje. Może po prostu zamknąć forum albo i cały serwis?

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)Kawusi? emotka
Buzi? emotka emotka

Do tego ze strach sie odezwac. Tylko zapytalam sie ktory etap. Popelnilam zbrodnie...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6393077 wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:29:25

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)Kawusi? emotka Buzi? emotka emotka

Do tego ze strach sie odezwac. Tylko zapytalam sie ktory etap. Popelnilam zbrodnie...

za zbrodnie jest ban, karniak to upomnienie, delikatne zwrócenie uwagi...

Gość

Cytuj wiadomość#6393078 wtorek, 22 sierpnia 2017, 07:33:58
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)Kawusi? emotka Buzi? emotka emotka

Nie denerwuje się, mam inne sprawy rodzinne na głowie...Tylko zastanawiam się do czego to wszystko zmierza...

za zbrodnie jest ban, karniak to upomnienie, delikatne zwrócenie uwagi...

uważam że dość istotna jest informacja z którego etapu doszłą nagroda... n ale cóż. lepiej dać karniaka...
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6393580 środa, 23 sierpnia 2017, 01:00:10
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Misu, nie obrażaj się... emotka Papieroska? emotka (niezdrowe, więc nie nalegam)Kawusi? emotka
Buzi? emotka emotka

Pionas, każdy z nas ma różne sprawy rodzinne na głowie (ja też) - ale też jestem zdania, że pewne zasady są zbyt restrykcyjne. Kiedyś dostałem karniaka za to, że w MDW zapytałem się szczęśliwca z którego etapu były wygrane. Od tamtej pory takie pytania zadaję w wiadomości prywatnej. Dobranoc  emotka .
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6393581 środa, 23 sierpnia 2017, 01:17:57
patryczq napisał(a):

bruce napisał(a):

także jeśli chodzi o te etapy konkursów: jak tu zobaczyłam karę za chwalenie się za jakiś wcześniejszy, "pozabazowy", to przeraziłam się nie na żarty. emotka

To akurat dobry zapis, bo skoro ktoś wiedział wcześniej o konkursie i w nim grał, to mógł się nim podzielić, a nie tylko korzystać z tego, co inni dają. Chwalenie się już po jest trochę nie fair. 

zdecydowanie popieram! chcesz się chwalić - pozwól innym wcześniej z Tobą rywalizować! dla mnie to jest oczywistość. a jeżeli sobie wygrywasz gdzieś indziej, tajnie, to i gdzieś indziej, tajnie, się ciesz. tyle.

no, chyba, że chcemy bałagan w stylu: "dziś wygrałam nowy parasol na festynie, kebaba od koleżanki, 30 groszy na chodniku, bilet do kina w konku, o którym nie mieliście pojęcia i telewizor, który dostałam w prezencie weselnym radość pod niebiosa!".  ja tego nie chcę.

Gość

Cytuj wiadomość#6393586 środa, 23 sierpnia 2017, 07:25:52
mirai napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Pionas, każdy z nas ma różne sprawy rodzinne na głowie (ja też) - ale też jestem zdania, że pewne zasady są zbyt restrykcyjne. Kiedyś dostałem karniaka za to, że w MDW zapytałem się szczęśliwca z którego etapu były wygrane. Od tamtej pory takie pytania zadaję w wiadomości prywatnej. Dobranoc  emotka .

a ja wychodzę z założenia że forum jest od tego żeby dyskutować publicznie o nagrodach. Może zacznijmy dzielić się konkursami tylko na prv  nie na forum ?

pionas

Cytuj wiadomość#6395592 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:06:58
bruce napisał(a):

Skoro możemy zgłaszać jakieś nasze uwagi, to ja się wezmę na odwagę i napiszę. emotka  Bardzo serdecznie proszę, aby wcześniej komunikować wszelkie dokonywane na forum zmiany, które działanie tegoż forum mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócać, bo usprawnianie każdego forum zawsze chwali się i to nawet bardzo emotka , niemniej to już nie pierwszy raz, a mnie osobiście się brak takich komunikatów wcale a wcale nie podoba.  emotka

o jakich zmianach mowa?
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6395594 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 11:09:24
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Skoro możemy zgłaszać jakieś nasze uwagi, to ja się wezmę na odwagę i napiszę. emotka  Bardzo serdecznie proszę, aby wcześniej komunikować wszelkie dokonywane na forum zmiany, które działanie tegoż forum mogłyby w jakikolwiek sposób zakłócać, bo usprawnianie każdego forum zawsze chwali się i to nawet bardzo emotka , niemniej to już nie pierwszy raz, a mnie osobiście się brak takich komunikatów wcale a wcale nie podoba.  emotka

o jakich zmianach mowa?

No, ja nie wiem. emotka emotka  Forum siada kolejny raz, zatem to ja się pytam. emotka

co to znaczy siada? nie do końca wiem o co chodzi, żadne prace nie mają miejsca...
bruce 0

|< << < 144 145 146 147 148 149150 151 152 153 154 > >> >|