Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 146 147 148 149 150 151152 153 154 155 156 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6407297 poniedziałek, 25 września 2017, 12:28:42
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

wiem że (edytor) nie jest idealny, ale nie znam lepszego darmowego.Pozwól, że powtórzę, jeśli ktoś coś ma z WYSIWYG i wie że będzie lepszy od tego to proszę o pw emotka

Ufff... Dobra. Już coraz bliżej brzegu... emotka
Czy naprawdę nie masz żadnych narzędzi programistycznych/wiedzy/umiejętności/doświadczenia/intuicji/czuja - by wykryć/wyczaić, CO tak naprawdę jest powodem, że edytor wodzi nas za nos i raz jest OK, a raz płata figle?!

Dla mnie to czynnik ludzki...
Pomyślę nad tym po niedzieli, ale zastanawiam się czy jak usunę spacje przed=> i po to czy nie rozwali jakiś innych rzeczy emotka

Tak jak pisałem, pomyślałem i zrobiłem małą poprawkę, aby przy dodawaniu odpowiedź eliminowało takie błędy.
Zrobiłem aby w momencie kiedy przed zamknięciem tagu pogrubienia, podkreślenie, kursywy sprawdzało czy jest spacja, jeśli tak to ma ją przenieść za znacznik/tag.

Mam nadzieję, że rozwiąże to tego typu problemy emotka
cb656 0

senioritka22

Cytuj wiadomość#6411027 wtorek, 3 października 2017, 20:34:08
A mi się nie podoba to że wam się tak dużo nie podoba:)
0 cb656

pionas

Cytuj wiadomość#6412755 piątek, 6 października 2017, 13:51:18
cb656 napisał(a):

NIE PODOBA MI SIĘ!!!! emotka emotka że odrzucono moje zgłoszenie, bo PODOBNO jest w bazie!!! Ktoś mi to może pokazać w bazie???

https://www.e-kon...konkursy/show/221695

Dobrze wiesz że to ja wyrzuciłem, to konkurs z 2016r.

pionas

Cytuj wiadomość#6412922 piątek, 6 października 2017, 19:08:40
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

NIE PODOBA MI SIĘ!!!! emotka emotka że odrzucono moje zgłoszenie, bo PODOBNO jest w bazie!!! Ktoś mi to może pokazać w bazie???https://www.e-kon...konkursy/show/221695

Dobrze wiesz że to ja wyrzuciłem, to konkurs z 2016r.

emotka a to dobre...
http://focusmall-...oteria-focus-marzen/

to zobacz jaki link dałeś:
http://focusmall-...oteria-pelna-nagrod/
Loteria Pełna Nagród a Loteria Focus Marzeń to różnica...

synk

Cytuj wiadomość#6413988 poniedziałek, 9 października 2017, 17:55:52
cb656 napisał(a):

andii napisał(a):

co Ty się tak pieklisz? może meliska  emotka

Nie pieklę się, jeno drążę wątek opóźnień, gdyż niestety, nie jest to PIERWSZY taki przypadek, którego mechanizmu po prostu nie rozumiem emotka Jeśli zgłaszane są do bazy konkursy przez użytkowników, to ZAWSZE jest tak, że harmonogram ich zgłaszania NIJAK się ma do harmonogramu ukazywania w bazie.
Nie działa kolejka FIFO po prostu. A ja nie wiem, dlaczego emotka I stąd pytanie.

a może jest jakaś głębsza przyczyna...może Cię admin nie lubi? emotka

synk

Cytuj wiadomość#6413994 poniedziałek, 9 października 2017, 18:02:20

cb656 napisał(a):...

widzę że pracujesz na kary
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6413999 poniedziałek, 9 października 2017, 18:05:06
cb656 napisał(a):

synk napisał(a):

widzę że pracujesz na kary

Ale wiesz synku, jak cię lubię i szanuję, co nie? emotka

i vice versa
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6416540 poniedziałek, 16 października 2017, 07:18:57
cb656 napisał(a):

pionas od jakiegoś czasu obserwuję na forum wpisy, które są "puste", nic nie zawierają. Nie wiem, co jest powodem, że strona pozwala takie coś zamieścić, bo widziałem już komunikaty o minimum znaków, gdy chciałem coś umieścić. Ale tutaj wpis jest totalnie pusty. Sprawdzałem na dwóch różnych przeglądarkach, wyłączając uprzednio wszelkie adblocki i inne, by się przekonać, że to nie przyczyna leżąca po mojej stronie. Możesz na to rzucić okiem? Przykłady z dziś...

jest źle stworzona treść (rozjechały się cytaty) i przez tą poprawkę widoczną dla Ciebie (usunięcie informacji o tym kto wcześniej komentował) nic nie widzisz emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6416571 poniedziałek, 16 października 2017, 09:43:04
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas od jakiegoś czasu obserwuję na forum wpisy, które są "puste", nic nie zawierają... 

jest źle stworzona treść (rozjechały się cytaty) i przez tą poprawkę widoczną dla Ciebie (usunięcie informacji o tym kto wcześniej komentował) nic nie widzisz emotka

Czyli tylko ja tego nie zobaczę, a inni widzą? emotka

tak emotka
tzn. teraz powinieneś widzieć, dokonałem korekty wypowiedzi które rozwalały system...
cb656 0

southlander

Cytuj wiadomość#6417569 wtorek, 17 października 2017, 22:26:44
Jest chyba jakiś błąd z powiadamianiem o wynikach, w przypadku gdy info się dodaje bezpośrednio na podstronie z konkursem (nie przez forum). Ostatnio pisała do mnie użytkowniczka, żebym dodając wyniki, zakreślał kwadracik "dodaje komentarz z linkiem do wyników konkursu" bo nie dostała powiadomienia. Tylko że ja zakreślam go zawsze, więc się zdziwiłem. Dzisiaj patrzę, a tu ktoś dodał już parę dni temu wyniki do konkursu w którym biorę udział, powiadomienia oczywiście nie dostałem.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6417597 środa, 18 października 2017, 07:09:41
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

Jest chyba jakiś błąd z powiadamianiem o wynikach, w przypadku gdy info się dodaje bezpośrednio na podstronie z konkursem (nie przez forum). Ostatnio pisała do mnie użytkowniczka, żebym dodając wyniki, zakreślał kwadracik "dodaje komentarz z linkiem do wyników konkursu" bo nie dostała powiadomienia. Tylko że ja zakreślam go zawsze, więc się zdziwiłem. Dzisiaj patrzę, a tu ktoś dodał już parę dni temu wyniki do konkursu w którym biorę udział, powiadomienia oczywiście nie dostałem.

Nie ma błędu. Ja zawsze dostaję powiadomienia o tym, że ktoś umieścił wyniki pod opisem konkursu.

Taka sytuacja może zdarzyć się w przypadku gdy ktoś już podał wyniki do tego konkursu, wtedy system drugi raz nie powiadomi...
southlander o jaki dokładnie konkurs chodzi?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6417643 środa, 18 października 2017, 09:38:48
W wiadomosciach prywatnych nie mam listy emotikonek (wersja mobilna, ipad). Emotki pojawiaja sie w tekscie, ale brakuje mi gotowcow. Help.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6417647 środa, 18 października 2017, 09:46:19
defed napisał(a):

W wiadomosciach prywatnych nie mam listy emotikonek (wersja mobilna, ipad). Emotki pojawiaja sie w tekscie, ale brakuje mi gotowcow. Help.

w wersji mobilnej nie jest zaimplementowany ten mechanizm...
są słowa krytyki na obecny system WYSIWYG (ang. what you see is what you get) w związku z czym ciągle go tam nie wdrożyłem...
defed 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6418620 piątek, 20 października 2017, 11:58:58
tsubasa napisał(a):

Nie podobają mi się ankiety, zawsze jak wyczyszczę ciasteczka wypełniam je na nowo emotka  Są wg mnie zbędne... emotka

Może nie tyle zbędne, co powinno wypełniać się je RAZ. Bo tak to jedna osoba może wypełnić je nawet kilkanaście razy i w ten sposób fałszuje się wyniki 
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6418691 piątek, 20 października 2017, 14:38:08
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

tsubasa napisał(a):

Nie podobają mi się ankiety, zawsze jak wyczyszczę ciasteczka wypełniam je na nowo...

powinno wypełniać się je RAZ. Bo tak to jedna osoba może wypełnić je nawet kilkanaście razy i w ten sposób fałszuje się wyniki 

pionas czytasz to? Czekamy na wprowadzenie takiego mechanizmu, który pozwoli wyeliminować taką ewentualność emotka emotka

jak mam wolne to czytam...
tsubasa ankiety są dla różnych grup zarejestrowanych i dla wszystkich.
Te dla zarejestrowanych wyświetlane są tylko raz, te które są dla wszystkich oparte są o ciasteczka.
Założenie było takie, że nowym jest się tylko raz, oddasz głos i z ciasteczek wiemy że już u nas byłeś/aś. Niestety gdy ciasteczka są wyczyszczone nie jesteśmy w stanie tego określić dlatego uznajemy że jesteś nowym użytkownikiem...

cb656 napisał(a):

Mnie się nie podoba mnożenie w nieskończoność kolejnych topów na ten sam temat emotka Czy potrzebny jest specjalnie nowy top Black Friday?
Nie wystarczy dotychczasowy, już istniejący na ten sam temat - https://www.e-kon...pony-rabatowe-znizki ewentualnie https://www.e-kon...-mozna-dostac-gratis emotka
I dlaczego jest to w dziale konkursy, skoro nie ma nic wspólnego z konkursami, to tylko OKAZJA, by coś KUPIĆ taniej, powinno być w INNE albo ROZMOWY... emotka emotka

tam są różne wpisy nie wszystkie związane z tym jednym wydarzeniem, celowo to wydzieliłem bo zastanawiam się czy nie zrobić jakieś kampanii reklamowej tego wydarzenia... ale to dopiero za jakiś czas, bo wydarzeniu wątek zostanie zamknięty i za jakiś czas usunięty lub wpisy zostaną przeniesione do "kupony rabatowe zniżki"...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6421998 niedziela, 29 października 2017, 14:43:18
Gdzieś widziałem cb656 o dodanie opcji "Powiadom znajomego" ale już usunął swój wpis... emotka
Nie wiem czy to aktualne, ale pojawiła się taka opcja...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422189 poniedziałek, 30 października 2017, 09:09:23
cb656 bo nie ma spacji po >, dokonałem edycji Twojego wpisu, zrobiłem też poprawkę w kodzie która powinna teraz dokonywać poprawek swoją drogą po co strzałkę dawać w kursywę?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422264 poniedziałek, 30 października 2017, 11:27:49
cb656 napisał(a):

Hm, nic już nie rozumiem z tego. emotka Gdy umieszczałem ten wpis pół godziny temu, BYŁA EMOTKA.A teraz, gdy zaglądam - nie ma. emotka emotka

sprawdziłem - niby wszystko w porządku, a jednak nie...

nie mam pojęcia czym to było spowodowane...

Co do Twojego kolejnego usuniętego wpisu to wrzuciłem newsa na główną...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422642 poniedziałek, 30 października 2017, 23:58:25
cb656 napisał(a):

pionas coś niedobrego dzieje się z ekonkami, mam już po raz kolejny (w różnych miejscach) taki komunikat dzisiaj. Nie podoba mi się to. emotka

tak wiem, trwa naprawa awarii
cb656 0

luko922

Cytuj wiadomość#6422729 wtorek, 31 października 2017, 10:45:16
Nie chcę się czepiać - fajnie, że założyliście instagram, ALE wydaje mi się, że lepiej byłoby skupić się na Facebooku (dla dobra e-konkursów emotka
mirai 0

|< << < 146 147 148 149 150 151152 153 154 155 156 > >> >|