Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 152 153 154 155 156 157158 159 160 161 162 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6436737 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:03:43
apoccalipsa napisał(a):

wpisuję w wyszukiwarkę TESCO - wyskakuje powiedzmy 10 konkursów
wchodzę w pierwszy, chcę się cofnąć do pozostałych i ukazuje się strona ,,Potwierdź ponowne przesłanie formularza,,
odświeżam - ładuje się strona z wyszukaniem 0 konkursów - brak wyników
a gdy to omijam i cofam się dalej to już są konkursy dzisiaj dodane 
Byłoby fajnie, gdyby to działało tak, jak w przypadku konkursów dzisiejszych Wchodzę, cofam się i jestem tam, gdzie byłam emotka

powinno działać - sprawdź raz jeszcze emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6436785 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:10:44
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

wpisuję w wyszukiwarkę TESCO - wyskakuje powiedzmy 10 konkursów
wchodzę w pierwszy, chcę się cofnąć do pozostałych i ukazuje się strona ,,Potwierdź ponowne przesłanie formularza,,
odświeżam - ładuje się strona z wyszukaniem 0 konkursów - brak wyników
a gdy to omijam i cofam się dalej to już są konkursy dzisiaj dodane 
Byłoby fajnie, gdyby to działało tak, jak w przypadku konkursów dzisiejszych Wchodzę, cofam się i jestem tam, gdzie byłam emotka

powinno działać - sprawdź raz jeszcze emotka

Działa  emotka emotka
Ślicznie dziękuję  emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6436908 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:10:59
Czy w bazie konkursów powinny być publikowane informacje gdzie nagrodą są rabaty?
Mam coraz więcej takich zgłoszeń i zastanawiam się czy jest sens je publikować, a jeśli tak to w jakiej kategorii? promocyjne?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6437146 wtorek, 5 grudnia 2017, 10:52:43
cb656 napisał(a):

Zauważam pewną niekonsekwencję. Brakuje linkowania do komentarzy. Publikacja i wpis są linkowane emotka
A przecież komentarz jest tak samo jednoznacznie identyfikowany i indeksowany wpis, jak post na forum, czy zgłoszony konkurs.
Czy nie można wykorzystać tego samego mechanizmu, jaki jest w stopce strony, "ostatnio komentowane"?

nie bo nie ma przygotowanego takiego mechanizmu dla komentarzy, podlinkowane jest tylko to co już miało przygotowany wcześniej system identyfikacji
cb656 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6440690 wtorek, 12 grudnia 2017, 10:44:18
cb656 napisał(a):

Czym się różnią topy na forum o nazwach "GRATISY oraz "CO MOŻNA DOSTAĆ GRATIS?"

Dawno temu został założony top "Gratisy" z myślą o gadżetomanii. Popularne było kiedyś pisanie emaili do firm z prośbą o przysłanie darmowych gadżetów. Wiele osób się w to bawiło, a niektóre firmy wysyłały fajne rzeczy. Ta forma zabawy umarła, wątek został, ludzie zaczęli w nim pisać o gratisach typu dodatek do gazety czy coś gratis przy zakupie. Miał trochę niejednoznaczną nazwę. Powstał w międzyczasie ten drugi wątek - "Co można dostać gratis?". Taka różnica.
pionas 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6440773 wtorek, 12 grudnia 2017, 12:08:51
Myślimy właśnie nad tym.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6440888 wtorek, 12 grudnia 2017, 14:26:36
Jak już łączyć tematy to można pomyślęc też nad tematami PARAGONY NA TRWAJĄCE KONKURSY i ZAKUPY NA KONKURSY USŁUGI. te dwa tematy to też jedno i to samo.
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6441204 środa, 13 grudnia 2017, 07:41:58
cb656 napisał(a):

pionas dziwne zjawisko. W powiadomieniach dwa wpisy. Po kliknięciu w jedno i drugie zostałem przeniesiony w TO SAMO MIEJSCE.
Czy to jakiś błąd? Bo nie rozumiem zjawiska.

Jeden adres pod linkiem i drugi są INNE, ale strona wyświetla się TA SAMA.
https://www.e-kon...enia/notify/25781085
https://www.e-kon...enia/notify/25781091
O co kaman?? emotka

przecież jest napisane o co kaman... osobne jest powiadomienie do ostatniej odpowiedzi a osobne od informacji o tym że ktoś o Tobie wspomniał...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6441334 środa, 13 grudnia 2017, 11:43:16
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas dziwne zjawisko. W powiadomieniach dwa wpisy. Po kliknięciu w jedno i drugie zostałem przeniesiony w TO SAMO MIEJSCE.
Czy to jakiś błąd? Bo nie rozumiem zjawiska.
Jeden adres pod linkiem i drugi są INNE, ale strona wyświetla się TA SAMA.
https://www.e-kon...enia/notify/25781085
https://www.e-kon...enia/notify/25781091
O co kaman?? emotka

przecież jest napisane o co kaman... osobne jest powiadomienie do ostatniej odpowiedzi a osobne od informacji o tym że ktoś o Tobie wspomniał...

Dobra. Uściślę: strona ustawiła się w jednym i drugim przypadku na wysokości tego samego wpisu. Pamiętasz, jak spływały sygnały, że strona nie przewija się do końca po wejściu na forum? Prosiłeś, by spróbować ją przyspieszyć enterem, czy się odświezy na adresie i zjedzie z góry do ostatniego wpisu w topie.
Otóż to jest własnie taki przypadek, nie odświeżyła się, nie przewinęła do następnego wpisu, w jednym i drugim kliku ustawiła się na tej samej odpowiedzi. O to chodzi. To jest dla mnie dziwne. Widzę przecież po końcówkach adresów, że są różne, ale przeglądarka tego nie zauważyła jakby emotka

końcówki adresów to ID powiadomień, są różne bo mają inne zadanie (jedno informuje o tym że ktoś o Tobie wspomniał, a drugie że jest nowa odpowiedź w tym wątku) prowadzą do tej samej wiadomości bo:
nie wiem który ID jest od czego ale zakładam, że:
25781085 - wspomnienie o Tobie
25781091 - nowa wiadomość w wątku
przekierowanie następuje w ten sposób:
a) dla ID 25781085 - do konkretnej wiadomości w której o Tobie wspomniano
b) dla ID 25781091 - do nowej wiadomości w tym wątku

akurat w tym przypadku była to jedna i ta sama wiadomość...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6441353 środa, 13 grudnia 2017, 11:56:45
pionas, redukcja tematów wskazanych wyżej to bardzo dobra propozycja. Typuję kolejne topy do połączenia: Czas na zmiany... oraz Coś wam się nie podoba? Piszcie! Mylą mi sie one. W obu prowadzone są dyskusje o ulepszaniu forum.
A, no i jeszcze jest Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być?? Wg mnie one wszystkie sa bliźniacze. Bo gdy cos mi się nie podoba to chcę napisać, że czas na zmiany i konkretnie wskazać co wg mnie jest zbędne, a co potrzebne  emotka  Zawsze mam problem z wyborem topu...

pionas

Cytuj wiadomość#6441369 środa, 13 grudnia 2017, 12:06:58
defed napisał(a):

pionas, redukcja tematów wskazanych wyżej to bardzo dobra propozycja. Typuję kolejne topy do połączenia: Czas na zmiany... oraz Coś wam się nie podoba? Piszcie! Mylą mi sie one. W obu prowadzone są dyskusje o ulepszaniu forum.

tak jak wcześniej wspomniała zdolnabestia myślimy na połączeniu lub zamknięciu części tematów
Co do "czas na zmiany" to miał określony cel ale tak jak zauważyłaś jest w nim to samo co tutaj dlatego właśnie go zamknąłem...

pioge7

Cytuj wiadomość#6441373 środa, 13 grudnia 2017, 12:12:56
pionas napisał(a):

defed napisał(a):

tak jak wcześniej wspomniała zdolnabestia myślimy na połączeniu lub zamknięciu części tematów
Co do "czas na zmiany" to miał określony cel ale tak jak zauważyłaś jest w nim to samo co tutaj dlatego właśnie go zamknąłem...

niektóre tematy faktycznie powinny być zamknięte i usunięte.. zwłaszcza te z 2013, 2014 i 2015 do których nikt nie zagląda od wielu lat a tylko są niepotrzebnie na forum...
i jeszcze jedno.... link do bazarku wkleiłbym gdzieś do góry...  obok konkursów czy dodaj konkurs... żeby był na wierzchu bo mało kto o nim wie...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6441376 środa, 13 grudnia 2017, 12:14:11
Dzisiaj w nocy otrzymałem prywatną wiadomość od Pana Hugo (możliwe że fikcyjne dane, nie wiem podaję tylko imię emotka ) z zapytaniem skąd wiemy ile osób wzięło udział w konkursie.
No i napisałem wyjaśnienie że to pytanie do Organizatora nie do nas, my podajemy informację z naszej bazy, czyli podajemy liczbę osób które oznaczyły konkurs na zielono emotka
Jak wiadomo, każdy ma inny sposób na oznaczanie konkursów, ale nie chodzi mi o błędne oznaczanie konkursów, a o to czy faktycznie można tak to odebrać? wiadomo Ci co są z nami dłużej wiedzą jakie ma zadanie ta informacja, ale nowi niestety nie, nie wiem czy dodać kolejny zapis do FAQ czy po prostu usunąć tą informację?

defed

Cytuj wiadomość#6441384 środa, 13 grudnia 2017, 12:20:05
pionas napisał(a):

czy faktycznie można tak to odebrać?

Zastąp Udział wzięło: innym słowem, np. Chętni, Zainteresowanie
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6441391 środa, 13 grudnia 2017, 12:35:10
cb656 napisał(a):

A co sądzicie o połączeniu tych dwóch wątków w jeden?
Zdjęcia naszych wygranych + Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!) 
To logiczne, że skoro nagroda już trafiła fizycznie w łapki Laureata, to aż się prosi o zrobienie zdjęcia. Nie jest to jakiś przymus (zwłaszcza w przypadku takich banalnie pospolitych nagród, które każdy zna), ale mile widziany dodatek do informacji, że jakaś "nietypowa" nagroda dojechała. emotka
Kwestia tytułu tak połączonych jest otwarta, na razie pytam, czy widzicie to podobnie, jak ja, że jedno z drugim się zazębia? emotka

Przy zdjęciach można sobie pogadać , a w dziś dotarła ... nie. Zostawiłabym je bez zmian 
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6443386 poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:04:34
cb656 napisał(a):

https://www.e-kon...wyniki?item1=konkrus
 pionas przyjrzyj się proszę, czy ta literówka, pojawiająca się nader często w tytule w słowie "konKRus" zamiast KONKURS nie wynika z błędu w jakimś szablonie, który to dodaje automatycznie. Jest takich błędów dziwnie dużo...

to moja wina, po prostu w złej kolejności wpisuję litery...
cb656 0

defed

Cytuj wiadomość#6443790 wtorek, 19 grudnia 2017, 09:57:09
pionas, chciałam umieścić widoczny poniżej wpis, ale e-konkursy mi zabroniły emotka  choć treść nie była sprzeczna z zasadami... Czy taką blokadę powoduje słowo "paragon" i czy we wszystkich tematach tak jest?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6443815 wtorek, 19 grudnia 2017, 10:16:51
defed napisał(a):

pionas, chciałam umieścić widoczny poniżej wpis, ale e-konkursy mi zabroniły emotka  choć treść nie była sprzeczna z zasadami... Czy taką blokadę powoduje słowo "paragon" i czy we wszystkich tematach tak jest?

tak to jest blokada na słowo "paragon" i jego wszelkie odmiany i to jest blokada tylko w tym wątku

pionas

Cytuj wiadomość#6444894 czwartek, 21 grudnia 2017, 12:09:33
cb656 napisał(a):

Wyszukiwarka konkursów. Wpisuję 'benQ" zaznaczam "szukaj też w archiwum". Wynik: 37 pozycji, cztery strony.
Niestety, próba przejścia na stronę drugą zeruje wyniki. emotka

poprawione, był mały błąd...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6445349 piątek, 22 grudnia 2017, 14:39:26
cb656 napisał(a):

Czy można tak zrobić, by w profilu użytkownika były zaliczane do jego "wiadomości na forum" także komentarze pod opisami konkursów? By dało się po kliknięciu w link, przenieść do komentarza - tak samo, jak do wpisu na forum?  emotka

To są dwa osobne mechanizmy, ale masz rację Ilość wiadomości prowadza w błąd, bo nie wiadomo o jakie wiadomości chodzi emotka
Zmienię to na np. "Posty na forum"?
0 0

|< << < 152 153 154 155 156 157158 159 160 161 162 > >> >|