Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 153 154 155 156 157 158159 160 161 162 163 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6445355 piątek, 22 grudnia 2017, 14:59:26
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy można tak zrobić, by w profilu użytkownika były zaliczane do jego "wiadomości na forum" także komentarze pod opisami konkursów? By dało się po kliknięciu w link, przenieść do komentarza - tak samo, jak do wpisu na forum?  emotka

To są dwa osobne mechanizmy, ale masz rację Ilość wiadomości prowadza w błąd, bo nie wiadomo o jakie wiadomości chodzi emotka
Zmienię to na np. "Posty na forum"?

Hm... my chyba o różnych sprawach emotka
Przykład: umieszczam komentarz pod opisem konkursu. Po jakimś czasie chcę zajrzeć do tego komentarza, ale nie pamiętam nazwy konkursu. Chciałbym, by jakiś ślad, że umieściłem taki komentarz, dał się znaleźć w moim profilu. Obecnie jest tak, że wpisy na forum są ewidencjonowane i mogę sobie ich listę przejrzeć: https://www.e-kon...niki?author_id=96088
Chciałbym, by na tej liscie były także linki do moich komentarzy, jakie umieściłem pod opisami konkursów.
Czy teraz jaśniej?

tak samo jak wcześniej, tak jak widać to są wyniki z forum, a nie z bazy komentarzy. to osobny mechanizm i nie da się ich połączyć w jeden...
cb656 0

babariba

Cytuj wiadomość#6445711 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 10:20:19
I u mnie nie dziala emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6445713 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 10:49:20
Pionas został poinformowany o problemie i popatrzy na to jak wróci.

pionas

Cytuj wiadomość#6445720 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 11:47:55
Ludzie są Święta, odejdźcie od komputerów i spędźcie ten czas z rodzinami emotka

P.S. Wyszukiwarka naprawiona.

pablo75

Cytuj wiadomość#6445729 poniedziałek, 25 grudnia 2017, 13:37:00
pionas napisał(a):

Ludzie są Święta, odejdźcie od komputerów i spędźcie ten czas z rodzinami emotka

P.S. Wyszukiwarka naprawiona

Myślę że wielu forumowiczów i tak będzie co chwila zaglądała na E-konkursy bo to wchodzi w krew.Ja np.Planuję już co kupię na konkursy po świętach.Dzień bez konkursu dniem straconym  emotka
andii 0

tytomaszszczescie

Cytuj wiadomość#6446683 piątek, 29 grudnia 2017, 10:09:17
Dodając konkurs brakuje wyboru kategorii: auto

I przydałaby sie wyszukiwarka według rodzaju nagród emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6446696 piątek, 29 grudnia 2017, 10:24:15
tytomaszszczescie napisał(a):

Gdy do wygrania jest auto to oznaczane są one ikonką "polecane".
Co do wyszukiwarki to jest taka opcja:
https://www.e-konkursy.info/szukaj/
0 0

asper01

Cytuj wiadomość#6446700 piątek, 29 grudnia 2017, 10:28:11
Czy tylko u mnie po aktualizacji aplikacji brak powiadomień o wiadomościach i wynikach konkursów?
0 0

tytomaszszczescie

Cytuj wiadomość#6446706 piątek, 29 grudnia 2017, 10:33:25
pionas napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

Gdy do wygrania jest auto to oznaczane są one ikonką "polecane".
Co do wyszukiwarki to jest taka opcja:
https://www.e-konkursy.info/szukaj/

emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6446707 piątek, 29 grudnia 2017, 10:34:59
asper01 napisał(a):

Czy tylko u mnie po aktualizacji aplikacji brak powiadomień o wiadomościach i wynikach konkursów?

chodzi o system notyfikacji?
jeśli tak to został on tymczasowo wyłączony - zmieniła się polityka firmy z której usług korzystałem i jeszcze nie znalazłem alternatywny...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6447248 sobota, 30 grudnia 2017, 21:38:25
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że JEDYNĄ drogą pozbycia się punktów karnych jest dodanie 10 nowych konkursów do bazy i że "system" nie przewiduje innej formy prac społecznych. emotka
Ja nie zamierzam już dodawać nowych (na swoje konto), bowiem osiągnąłem założony kiedyś tam cel - dobiłem do tysiąca i nie chcę psuć pięknego obrazka emotka

a władze tego stanu emotka ani myślą pójść mi na rękę. Jak żyć, panie premierze, jak żyć z taką hańbą?! emotka emotka

najpierw pytasz nieoficjalnie by potem drążyć temat?
nie ma i nie będzie innego sposobu pozbycia się karniaków, baza konkursów jest najważniejsza, niestety jeśli nie odpowiada to musisz czekać aż nastąpi czyszczenie bazy danych i zaczną być też usuwane konkursy archiwalne. czy coś takiego będzie? nie wiem, póki co jest miejsce, jak będą problemy to pewnie wtedy będą usuwane takie konkursy...
cb656 0

joan

Cytuj wiadomość#6447306 niedziela, 31 grudnia 2017, 11:33:37
Można już odlepić z góry forum wątek "Kalendarze adwentowe 2017" emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6447321 niedziela, 31 grudnia 2017, 12:54:39
Hej

mam  pytanie do appki - po wprowadzonych ostatnio zmianach nie ma możliwości otworzenia stronki konkursowej w aplikacji Chrome itp.  
To utrudnia dotarcie np. do regulaminu bo z pozycji appki nie da się wejść w plik pdf (w którym to formacie najczęściej jest regulamin).
Wogóle przejście na format strony www z appki jest potrzebny, bo w appce często układ formularza jest zaburzony lub po prostu nie działa.

Można to zmienić?
Pozdrawiam
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6447326 niedziela, 31 grudnia 2017, 13:39:46
editg napisał(a):

Hej

mam  pytanie do appki - po wprowadzonych ostatnio zmianach nie ma możliwości otworzenia stronki konkursowej w aplikacji Chrome itp.  
To utrudnia dotarcie np. do regulaminu bo z pozycji appki nie da się wejść w plik pdf (w którym to formacie najczęściej jest regulamin).
Wogóle przejście na format strony www z appki jest potrzebny, bo w appce często układ formularza jest zaburzony lub po prostu nie działa.

Można to zmienić?
Pozdrawiam

To jest faza testów, ogólnie pliki *.pdf powinny otworzyć się Google Drive, faktycznie zapomniałem tam o przycisku otwórz w przeglądarce, pojawi się przy następnej aktualizacji.
Póki co zbieram opinie i uwagi (ten błąd już dopisałem sobie do TODO emotka )
cb656 0

Gość

Cytuj wiadomość#6447593 poniedziałek, 1 stycznia 2018, 23:30:18
pionas napisał(a):

editg napisał(a):

Hej

Można to zmienić?
Pozdrawiam

To jest faza testów, ogólnie pliki *.pdf powinny otworzyć się Google Drive, faktycznie zapomniałem tam o przycisku otwórz w przeglądarce, pojawi się przy następnej aktualizacji.
Póki co zbieram opinie i uwagi (ten błąd już dopisałem sobie do TO

dzięki emotka  czekam w takim razie na aktualizację emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6450432 wtorek, 9 stycznia 2018, 00:07:23
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czekam na odzew społeczeństwa, może nie tylko mnie tego brak emotka bo a nuż, jak będzie tłum takich żałujących tego samego, to może góra się zlituje... no wiesz - jak tu innym czasem trudno znaleźć te trzy konkursiki na miesiąc emotka Ucieszyliby się z innej drogi emotka

Nawet nie wiem, czy powinnam akurat dzisiaj...  emotka emotka
Z pewną taką nieśmiałością... przypominam moją propozycję sprzed wielu miesięcy, by jakoś punktować konkursy dodawane/zgłaszane na forum jako szybkie lub zapowiadane. Może zatem dać tu dodatkową możliwość pozbywania się karniaków, lecz - zmienić (=zwiększyć, np. do 15-20 ?) ilość wymaganych konkursów forumowych w porównaniu do bazowych?  Nie byłyby one doliczane do konta konkursów dodanych, a służyłyby jedynie powiększaniu ilości postów forumowych (jak to ma miejsce obecnie) lub też - właśnie pozbywaniu się bieżących karniaków. Oczywiście wtedy nie można by było usuwać z tych topów swoich wpisów - takie prawo miałoby tylko Szefostwo. Podkreślam - to tylko luźna propozycja. Rzecz jasna dostrzegam główną wadę - zamieszczanie na forum informacji o każdym nowym konkursie (zwłaszcza - zapowiadanym) nie jest tak rzetelne, jak do bazy: brak wielu ważnych szczegółów, w tym - zazwyczaj - linku do regulaminu. Inna wada mojej propozycji - w zapowiedziach często są dopisywane uwagi, tych bym nie doliczała jako punkty, ale czasem trudno wskazać, kto z dyskutujących dał najbardziej szczegółową i poprawną wiadomość o konkursie. Z drugiej strony jednak to czasem jest jedyne konkretne źródło informacji o nowej akcji promocyjnej. Zdarzają się sytuacje podbramkowe (tu z kolei widzę zaletę mojej propozycji) - ktoś chwali się nagrodą, nie ma konkursu w bazie, a on tłumaczy, że ten konkurs był w szybkich lub  zapowiedziach... Może ktoś jeszcze wypowie się, jak by widział ten problem i jak jeszcze inaczej można by pozbyć się punktów karnych? emotka

ooo! popieram wielce! też mnie mierzi, że karniaki zbija się dodawaniem do bazy, bo przez to niejednokrotnie w bazie pojawiają się jakieś, za przeproszeniem, odpady, do tego dodawane na odwal się i z błędami. byle szybciej i więcej, a nie ciekawiej.  

w ogóle mierzi mnie dodawanie na ilość konkursów, czy to po to, by zbić karniaka, czy to po to, by mieć dostęp, czy to po to, by sobie mieć ładną liczbę w profilu. człowiek przegląda, a tam same polub, zaproś sto osób, a wcześniej jeszcze kup sto ton węgla. wrrr.

a jak inaczej zbijać karniaki? nie wiem, ale może na przykład za pomoc innym, ale w tym momencie piszę na świeżo, więc nie wiem, jak to sprawdzać i ustalać. 

----------------------------------------

i jeszcze jedno. nadal nie podoba mi się sprawa paragonów i nadal twierdzę, że albo dopuszczamy handlowanie wszystkimi albo wszystkimi zakazujemy - niezależnie, czy konkurs zakończony, czy nie. 

mirai

Cytuj wiadomość#6450441 wtorek, 9 stycznia 2018, 00:55:12
Być może to nie spodoba się wielu osobom, ale nie podoba mi się możliwość zmieniania swojego loginu. Po co to w ogóle? Sam jestem na tym forum prawie 9 lat i nigdy by mi do głowy nie przyszło, aby zmieniać swój login. Prosty przykład: obecnie mam do sprzedania dość wartościową nagrodę z loterii. Pisze do mnie osoba, która jest tą nagrodą zainteresowana - patrzę na jej nick - a tam raptem 1 post na forum. Ponieważ wydaje mi się, że jest to nowa osoba na forum, więc staję się bardziej ostrożny i nawiązuję konwersację. Ta osoba powiadamia mnie, że 2 dni temu zmieniła swój login i teraz nazywa się inaczej. Pytam "dlaczego"? Odpowiedź brzmi: "Bo chcę zaistnieć jako ktoś nowy, bo mam zbyt wiele negatywnych opinii na swój temat na forum". Plus za szczerość, ale w końcu zrezygnowałem. Może jestem staroświecki, ale loginu nie zmieniam - bo nie mam takiej potrzeby i niczego nie zamierzam ukrywać...

pionas

Cytuj wiadomość#6450469 wtorek, 9 stycznia 2018, 08:58:49
cb656 bruce taalvikki a jak zbadać czy Twoja wypowiedź jest wartościowa? Będziemy patrzyli na kciuki? Nigdy nie będzie sprawiedliwie tak samo jak jest z konkursami dodawanymi do bazy, bo są te wartościowsze i "odpady".

taalvikki podzielisz się z nami swoimi danymi osobowymi i napiszesz oświadczenie wyrażające zgodę do opublikowania Twoich danych agencjom, organizatorom, kancelariom (organy ścigania i tak dostaną) w celu weryfikacji Twojego zwycięstwa z konkursie? Ja nie mam czasu, pieniędzy i ochoty do jeżdżenia i stawiania się w sądach lub tłumaczeniu się dlaczego pozwalamy na handel. To nie moja wina że między graczami jest teraz tyle nienawiści i każdy każdego niestety utopił by w łyżce wody, to jest smutne, ale ja na to wpływu nie mam. Wiem tylko że nie będę chodził po sądach a od kiedy jest takie ograniczenie listonosz z poleconym nie zagląda tak często...

mirai użytkownicy którzy zakładają swoje konto przez facebooka mają narzucony losowy login z góry stąd też mają szansę na zmianę loginu... Czasami dostawałem maile z prośbą o zmianę loginu i dlatego zrobiłem tak że każdy ma jedną szansę...
cb656 0

joan

Cytuj wiadomość#6450493 wtorek, 9 stycznia 2018, 09:51:40
pionas napisał(a):

(...) mirai użytkownicy którzy zakładają swoje konto przez facebooka mają narzucony losowy login z góry stąd też mają szansę na zmianę loginu... Czasami dostawałem maile z prośbą o zmianę loginu i dlatego zrobiłem tak że każdy ma jedną szansę...

Żałuję jedynie, że nie ma czegoś takiego, iż po zmianie loginu ten stary widać gdzieś w profilu danej osoby, np. jako "poprzedni login" itp.

Co do paragonów -> teraz jest dobrze, cisza i spokój.
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6451288 środa, 10 stycznia 2018, 22:07:43
editg dzisiaj wyszła aktualizacja aplikacji w której: - dodano system powiadomień (trzeba wylogować i ponownie zalogować się na swoje konto) - dodano przycisk to otwierania strony w przeglądarce emotka Przy okazji poprawiłem błąd dotyczący oznaczania konkursów kropkami.
0 0

|< << < 153 154 155 156 157 158159 160 161 162 163 > >> >|