szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Opinie

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6447593
    Kobieta editg

Ranga numer 1

Posty na forum: 11
    Z nami od: 12.10.2014
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

pionas napisał(a):

editg napisał(a):

Hej

mam  pytanie do appki - po wprowadzonych ostatnio zmianach nie ma możliwości otworzenia stronki konkursowej w aplikacji Chrome itp.  
    To utrudnia dotarcie np. do regulaminu bo z pozycji appki nie da się wejść w plik pdf (w którym to formacie najczęściej jest regulamin).
    Wogóle przejście na format strony www z appki jest potrzebny, bo w appce często układ formularza jest zaburzony lub po prostu nie działa.

Można to zmienić?
    Pozdrawiam

To jest faza testów, ogólnie pliki *.pdf powinny otworzyć się Google Drive, faktycznie zapomniałem tam o przycisku otwórz w przeglądarce, pojawi się przy następnej aktualizacji.
    Póki co zbieram opinie i uwagi (ten błąd już dopisałem sobie do TO

dzięki emotka  czekam w takim razie na aktualizację emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6450432
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Posty na forum: 984
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czekam na odzew społeczeństwa, może nie tylko mnie tego brak emotka bo a nuż, jak będzie tłum takich żałujących tego samego, to może góra się zlituje... no wiesz - jak tu innym czasem trudno znaleźć te trzy konkursiki na miesiąc emotka Ucieszyliby się z innej drogi emotka

Nawet nie wiem, czy powinnam akurat dzisiaj...  emotka emotka
    Z pewną taką nieśmiałością... przypominam moją propozycję sprzed wielu miesięcy, by jakoś punktować konkursy dodawane/zgłaszane na forum jako szybkie lub zapowiadane. Może zatem dać tu dodatkową możliwość pozbywania się karniaków, lecz - zmienić (=zwiększyć, np. do 15-20 ?) ilość wymaganych konkursów forumowych w porównaniu do bazowych?  Nie byłyby one doliczane do konta konkursów dodanych, a służyłyby jedynie powiększaniu ilości postów forumowych (jak to ma miejsce obecnie) lub też - właśnie pozbywaniu się bieżących karniaków. Oczywiście wtedy nie można by było usuwać z tych topów swoich wpisów - takie prawo miałoby tylko Szefostwo. Podkreślam - to tylko luźna propozycja. Rzecz jasna dostrzegam główną wadę - zamieszczanie na forum informacji o każdym nowym konkursie (zwłaszcza - zapowiadanym) nie jest tak rzetelne, jak do bazy: brak wielu ważnych szczegółów, w tym - zazwyczaj - linku do regulaminu. Inna wada mojej propozycji - w zapowiedziach często są dopisywane uwagi, tych bym nie doliczała jako punkty, ale czasem trudno wskazać, kto z dyskutujących dał najbardziej szczegółową i poprawną wiadomość o konkursie. Z drugiej strony jednak to czasem jest jedyne konkretne źródło informacji o nowej akcji promocyjnej. Zdarzają się sytuacje podbramkowe (tu z kolei widzę zaletę mojej propozycji) - ktoś chwali się nagrodą, nie ma konkursu w bazie, a on tłumaczy, że ten konkurs był w szybkich lub  zapowiedziach... Może ktoś jeszcze wypowie się, jak by widział ten problem i jak jeszcze inaczej można by pozbyć się punktów karnych? emotka

ooo! popieram wielce! też mnie mierzi, że karniaki zbija się dodawaniem do bazy, bo przez to niejednokrotnie w bazie pojawiają się jakieś, za przeproszeniem, odpady, do tego dodawane na odwal się i z błędami. byle szybciej i więcej, a nie ciekawiej.  

w ogóle mierzi mnie dodawanie na ilość konkursów, czy to po to, by zbić karniaka, czy to po to, by mieć dostęp, czy to po to, by sobie mieć ładną liczbę w profilu. człowiek przegląda, a tam same polub, zaproś sto osób, a wcześniej jeszcze kup sto ton węgla. wrrr.

a jak inaczej zbijać karniaki? nie wiem, ale może na przykład za pomoc innym, ale w tym momencie piszę na świeżo, więc nie wiem, jak to sprawdzać i ustalać. 

----------------------------------------

i jeszcze jedno. nadal nie podoba mi się sprawa paragonów i nadal twierdzę, że albo dopuszczamy handlowanie wszystkimi albo wszystkimi zakazujemy - niezależnie, czy konkurs zakończony, czy nie. 
    Liczba plusów to: cb656, bruce Liczba minusów to: 0

we must suffer to free our pain

Cytuj wiadomość #6450441
    Mężczyzna mirai

Ranga numer 3

Posty na forum: 718
    Z nami od: 21.02.2009

Powrót do góry

Być może to nie spodoba się wielu osobom, ale nie podoba mi się możliwość zmieniania swojego loginu. Po co to w ogóle? Sam jestem na tym forum prawie 9 lat i nigdy by mi do głowy nie przyszło, aby zmieniać swój login. Prosty przykład: obecnie mam do sprzedania dość wartościową nagrodę z loterii. Pisze do mnie osoba, która jest tą nagrodą zainteresowana - patrzę na jej nick - a tam raptem 1 post na forum. Ponieważ wydaje mi się, że jest to nowa osoba na forum, więc staję się bardziej ostrożny i nawiązuję konwersację. Ta osoba powiadamia mnie, że 2 dni temu zmieniła swój login i teraz nazywa się inaczej. Pytam "dlaczego"? Odpowiedź brzmi: "Bo chcę zaistnieć jako ktoś nowy, bo mam zbyt wiele negatywnych opinii na swój temat na forum". Plus za szczerość, ale w końcu zrezygnowałem. Może jestem staroświecki, ale loginu nie zmieniam - bo nie mam takiej potrzeby i niczego nie zamierzam ukrywać...
    Liczba plusów to: niunia22, atyde25, mia, shineoff, joan [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6450469
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Posty na forum: 4624
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 105

Powrót do góry

cb656 bruce taalvikki a jak zbadać czy Twoja wypowiedź jest wartościowa? Będziemy patrzyli na kciuki? Nigdy nie będzie sprawiedliwie tak samo jak jest z konkursami dodawanymi do bazy, bo są te wartościowsze i "odpady".

taalvikki podzielisz się z nami swoimi danymi osobowymi i napiszesz oświadczenie wyrażające zgodę do opublikowania Twoich danych agencjom, organizatorom, kancelariom (organy ścigania i tak dostaną) w celu weryfikacji Twojego zwycięstwa z konkursie? Ja nie mam czasu, pieniędzy i ochoty do jeżdżenia i stawiania się w sądach lub tłumaczeniu się dlaczego pozwalamy na handel. To nie moja wina że między graczami jest teraz tyle nienawiści i każdy każdego niestety utopił by w łyżce wody, to jest smutne, ale ja na to wpływu nie mam. Wiem tylko że nie będę chodził po sądach a od kiedy jest takie ograniczenie listonosz z poleconym nie zagląda tak często...

mirai użytkownicy którzy zakładają swoje konto przez facebooka mają narzucony losowy login z góry stąd też mają szansę na zmianę loginu... Czasami dostawałem maile z prośbą o zmianę loginu i dlatego zrobiłem tak że każdy ma jedną szansę...
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Masz problem? Wywołuj mnie jak cb656 - tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas emotka Przybędę w możliwie najkrótszym czasie emotka
    http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-konkursy.info/forum/cos-wam-sie-nie-podoba-piszcie

Cytuj wiadomość #6450493
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14354
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

pionas napisał(a):

(...) mirai użytkownicy którzy zakładają swoje konto przez facebooka mają narzucony losowy login z góry stąd też mają szansę na zmianę loginu... Czasami dostawałem maile z prośbą o zmianę loginu i dlatego zrobiłem tak że każdy ma jedną szansę...

Żałuję jedynie, że nie ma czegoś takiego, iż po zmianie loginu ten stary widać gdzieś w profilu danej osoby, np. jako "poprzedni login" itp.

Co do paragonów -> teraz jest dobrze, cisza i spokój.
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6451288
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

editg dzisiaj wyszła aktualizacja aplikacji w której: - dodano system powiadomień (trzeba wylogować i ponownie zalogować się na swoje konto) - dodano przycisk to otwierania strony w przeglądarce emotka Przy okazji poprawiłem błąd dotyczący oznaczania konkursów kropkami.

Masz problem? Wywołuj mnie jak cb656 - tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas emotka Przybędę w możliwie najkrótszym czasie emotka
    Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-konkursy.info/forum/cos-wam-sie-nie-podoba-piszcie

Cytuj wiadomość #6451293
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Posty na forum: 722
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 46

Powrót do góry

mirai napisał(a):

Być może to nie spodoba się wielu osobom, ale nie podoba mi się możliwość zmieniania swojego loginu. Po co to w ogóle? Sam jestem na tym forum prawie 9 lat i nigdy by mi do głowy nie przyszło, aby zmieniać swój login. Prosty przykład: obecnie mam do sprzedania dość wartościową nagrodę z loterii. Pisze do mnie osoba, która jest tą nagrodą zainteresowana - patrzę na jej nick - a tam raptem 1 post na forum. Ponieważ wydaje mi się, że jest to nowa osoba na forum, więc staję się bardziej ostrożny i nawiązuję konwersację. Ta osoba powiadamia mnie, że 2 dni temu zmieniła swój login i teraz nazywa się inaczej. Pytam "dlaczego"? Odpowiedź brzmi: "Bo chcę zaistnieć jako ktoś nowy, bo mam zbyt wiele negatywnych opinii na swój temat na forum". Plus za szczerość, ale w końcu zrezygnowałem. Może jestem staroświecki, ale loginu nie zmieniam - bo nie mam takiej potrzeby i niczego nie zamierzam ukrywać...

Ale jeśli ktoś zmieni login to liczba postów, opinie o użytkowniku (oczywiście chodzi mi o te widoczne w profilu) i data od kiedy jest na forum pozostaje przecież bez zmian. Natomiast sama opcja też mi za bardzo nie leży, bo przestaję kojarzyć forumowiczów (a jeśli ktoś dodatkowo zmieni avatar to już klapa zupełna).
    Liczba plusów to: niunia22 Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6451394
    Mężczyzna bandit

Ranga numer 2

Posty na forum: 515
    Z nami od: 26.01.2015
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: cb656
    Cytuj wiadomość #6451464
    ziolko

Ranga numer 6

Posty na forum: 7903
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

bandit napisał(a):

Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6451516
    Mężczyzna bandit

Ranga numer 2

Posty na forum: 515
    Z nami od: 26.01.2015

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 
    Cytuj wiadomość #6451522
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

bandit napisał(a):

ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 

Nie oszukujmy się, ale jeśli ktoś już gra dłużej to jest w stanie znaleźć 3 konkursy emotka Dla mnie pomysł nie trafiony, poza tym fajnie jest wiedzieć że każdy kto ma dostęp do wybranego wątku dał tyle samo co ja... Ja się "napracuję" szukając konkursów a ktoś przeleje "piątaka" i będzie myślał że wszystko w porządku. Wypadałoby wtedy aby ten piątak był dzielony na tych którzy dodali konkursy do bazy, ale jak to prawnie i zgodnie z naszym prawem aby US nie przyczepił się ogarnąć to nie mam pojęcia, dlatego uważam że tak jak jest jest dobrze.
    Liczba plusów to: ziolko Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6451645
    pannadiana

Ranga numer 1

Posty na forum: 1
    Z nami od: 11.01.2018

Powrót do góry

Cześć! 

Jestem tutaj nowa. Bardzo chciałabym abyście wytłumaczyli o co kaman emotka
    Z góry bardzo Wam dziękuje!

Pozdrawiam emotka ))
    Cytuj wiadomość #6451653
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

o co kaman w czym?

Cytuj wiadomość #6451656
    ziolko

Ranga numer 6

Posty na forum: 7903
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

Cześć
    Zapoznaj się ze stroną, co i gdzie można pisać, poznaj naszą bazę konkursową, a jak nie będziesz czegoś wiedzieć - pytaj emotka  

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6452808
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4853
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...

Cytuj wiadomość #6452814
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka
    wrócę jutro do domu to sprawdzę w kodzie

Cytuj wiadomość #6452838
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Powrót do góry

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 

Cytuj wiadomość #6452940
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

Cytuj wiadomość #6452945
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Powrót do góry

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji? 

Dział powiadomienia. Jak ktoś mnie zacytuje czy da plusika. 
    W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie 

Cytuj wiadomość #6452959
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

Dział powiadomienia. Jak ktoś mnie zacytuje czy da plusika.
    W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie

Bo w aplikacji nie ma podpiętych informacji kto dał kciuka w górę/dół na forum...
    Co do odznaczania to przyjrzę się temu, bo chyba jest mały problem...

{EDIT}
    Sprawdziłem i był problem po stronie serwera na poziomie komunikacji aplikacja serwer.
    Teraz powinno odznaczać poprawnie.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.