Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 154 155 156 157 158 159160 161 162 163 164 > >> >|

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6451293 środa, 10 stycznia 2018, 22:17:11
mirai napisał(a):

Być może to nie spodoba się wielu osobom, ale nie podoba mi się możliwość zmieniania swojego loginu. Po co to w ogóle? Sam jestem na tym forum prawie 9 lat i nigdy by mi do głowy nie przyszło, aby zmieniać swój login. Prosty przykład: obecnie mam do sprzedania dość wartościową nagrodę z loterii. Pisze do mnie osoba, która jest tą nagrodą zainteresowana - patrzę na jej nick - a tam raptem 1 post na forum. Ponieważ wydaje mi się, że jest to nowa osoba na forum, więc staję się bardziej ostrożny i nawiązuję konwersację. Ta osoba powiadamia mnie, że 2 dni temu zmieniła swój login i teraz nazywa się inaczej. Pytam "dlaczego"? Odpowiedź brzmi: "Bo chcę zaistnieć jako ktoś nowy, bo mam zbyt wiele negatywnych opinii na swój temat na forum". Plus za szczerość, ale w końcu zrezygnowałem. Może jestem staroświecki, ale loginu nie zmieniam - bo nie mam takiej potrzeby i niczego nie zamierzam ukrywać...

Ale jeśli ktoś zmieni login to liczba postów, opinie o użytkowniku (oczywiście chodzi mi o te widoczne w profilu) i data od kiedy jest na forum pozostaje przecież bez zmian. Natomiast sama opcja też mi za bardzo nie leży, bo przestaję kojarzyć forumowiczów (a jeśli ktoś dodatkowo zmieni avatar to już klapa zupełna).

bandit

Cytuj wiadomość#6451394 czwartek, 11 stycznia 2018, 10:53:01
Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek
0 cb656

ziolko

Cytuj wiadomość#6451464 czwartek, 11 stycznia 2018, 12:54:29
bandit napisał(a):

Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6451516 czwartek, 11 stycznia 2018, 14:13:14
ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6451522 czwartek, 11 stycznia 2018, 14:19:30
bandit napisał(a):

ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 

Nie oszukujmy się, ale jeśli ktoś już gra dłużej to jest w stanie znaleźć 3 konkursy emotka Dla mnie pomysł nie trafiony, poza tym fajnie jest wiedzieć że każdy kto ma dostęp do wybranego wątku dał tyle samo co ja... Ja się "napracuję" szukając konkursów a ktoś przeleje "piątaka" i będzie myślał że wszystko w porządku. Wypadałoby wtedy aby ten piątak był dzielony na tych którzy dodali konkursy do bazy, ale jak to prawnie i zgodnie z naszym prawem aby US nie przyczepił się ogarnąć to nie mam pojęcia, dlatego uważam że tak jak jest jest dobrze.
ziolko 0

pannadiana

Cytuj wiadomość#6451645 czwartek, 11 stycznia 2018, 18:38:47
Cześć! 

Jestem tutaj nowa. Bardzo chciałabym abyście wytłumaczyli o co kaman emotka
Z góry bardzo Wam dziękuje!

Pozdrawiam emotka ))
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6451653 czwartek, 11 stycznia 2018, 18:57:24
pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

o co kaman w czym?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6451656 czwartek, 11 stycznia 2018, 19:06:20
pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

Cześć
Zapoznaj się ze stroną, co i gdzie można pisać, poznaj naszą bazę konkursową, a jak nie będziesz czegoś wiedzieć - pytaj emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452808 wtorek, 16 stycznia 2018, 08:12:17
pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452814 wtorek, 16 stycznia 2018, 08:22:40
pioge7 napisał(a):

pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka
wrócę jutro do domu to sprawdzę w kodzie
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452838 wtorek, 16 stycznia 2018, 09:47:07
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452940 wtorek, 16 stycznia 2018, 12:25:30
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452945 wtorek, 16 stycznia 2018, 12:33:31
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji? 

Dział powiadomienia. Jak ktoś mnie zacytuje czy da plusika. 
W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452959 wtorek, 16 stycznia 2018, 12:54:20
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie

Bo w aplikacji nie ma podpiętych informacji kto dał kciuka w górę/dół na forum...
Co do odznaczania to przyjrzę się temu, bo chyba jest mały problem...

{EDIT}
Sprawdziłem i był problem po stronie serwera na poziomie komunikacji aplikacja serwer.
Teraz powinno odznaczać poprawnie.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452962 wtorek, 16 stycznia 2018, 12:57:06
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

Bo w aplikacji nie ma podpiętych informacji kto dał kciuka w górę/dół na forum...
Co do odznaczania to przyjrzę się temu, bo chyba jest mały problem...

{EDIT}
Sprawdziłem i był problem po stronie serwera na poziomie komunikacji aplikacja serwer.
Teraz powinno odznaczać poprawnie.

Nie rozumiem języka informatycznego ale ostatnie zdanie już rozumiem emotka

sprawdzę przy najbliższej okazji i dam znac emotka   
pionas 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453008 wtorek, 16 stycznia 2018, 14:23:27
pionas dalej coś jest nie tak ...
mam powiadomienie że dostałem łapkę w gore wchodzę na to w aplikacji i widzę post w którym mam niby tą łapkę..
2chodze potem znowu w powiadomienia a tam dalej to powiadomienie jako nieprzeczytane widnieje... wszystko odbywa się w aplikacji...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6453013 wtorek, 16 stycznia 2018, 14:30:48
pioge7 napisał(a):

mam powiadomienie że dostałem łapkę w gore wchodzę na to w aplikacji i widzę post w którym mam niby tą łapkę..
2chodze potem znowu w powiadomienia a tam dalej to powiadomienie jako nieprzeczytane widnieje... wszystko odbywa się w aplikacji...

masz najnowszą wersję aplikacji? masz powiadomienie z aplikacji tj. wchodzi na listę powiadomień i z niej klikasz czy w telefonie w systemie notyfikacji masz informację że ktoś dał Ci łapkę i w nią klikasz?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453023 wtorek, 16 stycznia 2018, 14:46:52
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

masz najnowszą wersję aplikacji? masz powiadomienie z aplikacji tj. wchodzi na listę powiadomień i z niej klikasz czy w telefonie w systemie notyfikacji masz informację że ktoś dał Ci łapkę i w nią klikasz?

Mam najnowszą wersję. Wchodzę w aplikację klikam u góry 3kreseczki tam jest powiadomienia i obok liczba 1
klikam w to wchodzę ze XYZ dał mi łapkę w górę. Przenosi mnie na forum do tego wpisu. 
Klikam strzałkę w lewo aby wrócić i powiadomienie jest dalej. Jako nieprzeczytane. 
Whodze na konkurs w aplikacji naciskam 3 kreseczki i dalej jest 1. Wchodzę i pisze to samo i zaznaczone jest dalej to samo że XYZ dał mi łapkę. Tak jakby nie odczytane było. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6453045 wtorek, 16 stycznia 2018, 15:06:37
pioge7 chyba nie wgrałem najnowszej aplikacji do Google Play, ale jutro dopiero będę w domu to sprawdzę.
Zrobiłem poprawkę po stronie serwer, powinno być już okej.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453090 wtorek, 16 stycznia 2018, 16:10:30
pionas napisał(a):

pioge7 chyba nie wgrałem najnowszej aplikacji do Google Play, ale jutro dopiero będę w domu to sprawdzę.
Zrobiłem poprawkę po stronie serwer, powinno być już okej.

chyba jest ok. powiadomienia zniknęły teraz

0 0

|< << < 154 155 156 157 158 159160 161 162 163 164 > >> >|