Reklama na e-Konkursy.info 19.09.19 02:43:03

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 154 155 156 157 158 159160 161 162 163 164 > >> >|

bandit

Cytuj wiadomość#6451394 czwartek, 11 styczeń 2018, 10:53:01
Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek
0 1

ziolko

Cytuj wiadomość#6451464 czwartek, 11 styczeń 2018, 12:54:29
bandit napisał(a):

Witam Nie podoba mi się wygasanie dodanych konkursow emotka . Wygasa mi wtedy dostęp do części tematów emotka . Czy nie można zrobić jakiegoś abonamentu ? od 1-10 zł na miesiąc ? Naprawdę jak tylko widzę konkurs to sprawdzam czy jest w bazie, jeśli nie ma dodaję, nie żeruje na innych. Znowu mi wygasło ehh pozdrawiam Krzysiek

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka
0 0

bandit

Cytuj wiadomość#6451516 czwartek, 11 styczeń 2018, 14:13:14
ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej.. jak będzie abonament to kto będzie dodawał konkursy??  emotka

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6451522 czwartek, 11 styczeń 2018, 14:19:30
bandit napisał(a):

ziolko napisał(a):

bandit napisał(a):

Zawsze możńa by się wykupić, nie znalazłem lub znalazłem i juz są w bazie to płace i płacze i szukam dalej emotka  żeby w następnym miesiącu zaoszczędzić 

Nie oszukujmy się, ale jeśli ktoś już gra dłużej to jest w stanie znaleźć 3 konkursy emotka Dla mnie pomysł nie trafiony, poza tym fajnie jest wiedzieć że każdy kto ma dostęp do wybranego wątku dał tyle samo co ja... Ja się "napracuję" szukając konkursów a ktoś przeleje "piątaka" i będzie myślał że wszystko w porządku. Wypadałoby wtedy aby ten piątak był dzielony na tych którzy dodali konkursy do bazy, ale jak to prawnie i zgodnie z naszym prawem aby US nie przyczepił się ogarnąć to nie mam pojęcia, dlatego uważam że tak jak jest jest dobrze.
ziolko 0

pannadiana

Cytuj wiadomość#6451645 czwartek, 11 styczeń 2018, 18:38:47
Cześć! 

Jestem tutaj nowa. Bardzo chciałabym abyście wytłumaczyli o co kaman emotka
Z góry bardzo Wam dziękuje!

Pozdrawiam emotka ))
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6451653 czwartek, 11 styczeń 2018, 18:57:24
pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

o co kaman w czym?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6451656 czwartek, 11 styczeń 2018, 19:06:20
pannadiana napisał(a):

Cześć! 

Pozdrawiam emotka ))

Cześć
Zapoznaj się ze stroną, co i gdzie można pisać, poznaj naszą bazę konkursową, a jak nie będziesz czegoś wiedzieć - pytaj emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452808 wtorek, 16 styczeń 2018, 08:12:17
pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452814 wtorek, 16 styczeń 2018, 08:22:40
pioge7 napisał(a):

pionas czy powiadomienia dobrz działają w aplikacji? Bo mam powiadomienie, wchodzę w niego klikam a ono dalej jest. Teraz wchodzę w stronę www i powiadomienie dalej jest ...

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka
wrócę jutro do domu to sprawdzę w kodzie
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452838 wtorek, 16 styczeń 2018, 09:47:07
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

powiadomienia są okej, ale chyba zapomniałem podpiąć ich odznaczanie jako przeczytane emotka

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452940 wtorek, 16 styczeń 2018, 12:25:30
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yhy. Właśnie klikam i klikam i jedno i to samo... niby mam kolejne plusiki a to powiadomienie jak siedziało tak siedzi a pozostalych nie mam że ktoś polubił wpis. 

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452945 wtorek, 16 styczeń 2018, 12:33:31
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi  o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji? 

Dział powiadomienia. Jak ktoś mnie zacytuje czy da plusika. 
W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6452959 wtorek, 16 styczeń 2018, 12:54:20
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

W aplikacji było że mam plusika i wszedłem patrzę jedna moja wypowiedz ma plusika (zresztą nie widać plusików w aplikacji albo jestem ślepy) wchodzę znowu w powiadomienia a tam to samo tyle że nie odczytane. Nie znika ta informacja jak się na nią kliknie

Bo w aplikacji nie ma podpiętych informacji kto dał kciuka w górę/dół na forum...
Co do odznaczania to przyjrzę się temu, bo chyba jest mały problem...

{EDIT}
Sprawdziłem i był problem po stronie serwera na poziomie komunikacji aplikacja serwer.
Teraz powinno odznaczać poprawnie.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6452962 wtorek, 16 styczeń 2018, 12:57:06
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

O którym powiadomieniu piszesz, chodzi o dział "Powiadomienia" w aplikacji czy o pasek w telefonie z listą powiadomień/notifyikacji?

Bo w aplikacji nie ma podpiętych informacji kto dał kciuka w górę/dół na forum...
Co do odznaczania to przyjrzę się temu, bo chyba jest mały problem...

{EDIT}
Sprawdziłem i był problem po stronie serwera na poziomie komunikacji aplikacja serwer.
Teraz powinno odznaczać poprawnie.

Nie rozumiem języka informatycznego ale ostatnie zdanie już rozumiem emotka

sprawdzę przy najbliższej okazji i dam znac emotka   
pionas 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453008 wtorek, 16 styczeń 2018, 14:23:27
pionas dalej coś jest nie tak ...
mam powiadomienie że dostałem łapkę w gore wchodzę na to w aplikacji i widzę post w którym mam niby tą łapkę..
2chodze potem znowu w powiadomienia a tam dalej to powiadomienie jako nieprzeczytane widnieje... wszystko odbywa się w aplikacji...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6453013 wtorek, 16 styczeń 2018, 14:30:48
pioge7 napisał(a):

mam powiadomienie że dostałem łapkę w gore wchodzę na to w aplikacji i widzę post w którym mam niby tą łapkę..
2chodze potem znowu w powiadomienia a tam dalej to powiadomienie jako nieprzeczytane widnieje... wszystko odbywa się w aplikacji...

masz najnowszą wersję aplikacji? masz powiadomienie z aplikacji tj. wchodzi na listę powiadomień i z niej klikasz czy w telefonie w systemie notyfikacji masz informację że ktoś dał Ci łapkę i w nią klikasz?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453023 wtorek, 16 styczeń 2018, 14:46:52
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

masz najnowszą wersję aplikacji? masz powiadomienie z aplikacji tj. wchodzi na listę powiadomień i z niej klikasz czy w telefonie w systemie notyfikacji masz informację że ktoś dał Ci łapkę i w nią klikasz?

Mam najnowszą wersję. Wchodzę w aplikację klikam u góry 3kreseczki tam jest powiadomienia i obok liczba 1
klikam w to wchodzę ze XYZ dał mi łapkę w górę. Przenosi mnie na forum do tego wpisu. 
Klikam strzałkę w lewo aby wrócić i powiadomienie jest dalej. Jako nieprzeczytane. 
Whodze na konkurs w aplikacji naciskam 3 kreseczki i dalej jest 1. Wchodzę i pisze to samo i zaznaczone jest dalej to samo że XYZ dał mi łapkę. Tak jakby nie odczytane było. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6453045 wtorek, 16 styczeń 2018, 15:06:37
pioge7 chyba nie wgrałem najnowszej aplikacji do Google Play, ale jutro dopiero będę w domu to sprawdzę.
Zrobiłem poprawkę po stronie serwer, powinno być już okej.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6453090 wtorek, 16 styczeń 2018, 16:10:30
pionas napisał(a):

pioge7 chyba nie wgrałem najnowszej aplikacji do Google Play, ale jutro dopiero będę w domu to sprawdzę.
Zrobiłem poprawkę po stronie serwer, powinno być już okej.

chyba jest ok. powiadomienia zniknęły teraz

0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6453637 środa, 17 styczeń 2018, 17:37:09
marzę o dwóch usprawnieniach w apce:
  • wyszukiwaniu konkursu po nazwie, bez konieczności wejścia w kategorię konkursową
  • wyszukiwaniu na forum - bez tego apka jest słabo użyteczna niestety...

|< << < 154 155 156 157 158 159160 161 162 163 164 > >> >|