Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 156 157 158 159 160 161162 163 164 165 166 > >> >|

astronautka

Cytuj wiadomość#6462282 poniedziałek, 12 lutego 2018, 03:58:32
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

dlatego jestem całkowicie za braniem odpowiedzialności za własne słowa, tj. zlikwidowaniem możliwości usuwania postów  emotka
mam wrażenie, że ta możliwość daje poczucie co niektórym bezkarności emotka  

dlatego zrobiłem ankietę dla zarejestrowanych aby poznać opinię emotka
Ja osobiście jestem za możliwością edycji/usunięcia wpisu do 15min od jego publikacji, wiadomo czasami zdarzy się tak że ktoś z pośpiechu pomyli wątek dlaczego ma być od razu karany? emotka

No tak... dajesz 15 minut na przemyslenie zeby jednak skasowac post po nazwaniu kogos z forum idiota... grunt niech zainteresowany przeczyta, z tego forum zaczyna sie robic miejsce spotkań kolesiostwa a kultura osobista niektórych  przestaje obowiązywać po wciśnięciu zaloguj, smutne ale prawdziwe.

pionas

Cytuj wiadomość#6462287 poniedziałek, 12 lutego 2018, 06:48:00
astronautka napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

dlatego jestem całkowicie za braniem odpowiedzialności za własne słowa, tj. zlikwidowaniem możliwości usuwania postów  emotka
mam wrażenie, że ta możliwość daje poczucie co niektórym bezkarności emotka  

dlatego zrobiłem ankietę dla zarejestrowanych aby poznać opinię emotka
Ja osobiście jestem za możliwością edycji/usunięcia wpisu do 15min od jego publikacji, wiadomo czasami zdarzy się tak że ktoś z pośpiechu pomyli wątek dlaczego ma być od razu karany? emotka

No tak... dajesz 15 minut na przemyslenie zeby jednak skasowac post po nazwaniu kogos z forum idiota... grunt niech zainteresowany przeczyta, z tego forum zaczyna sie robic miejsce spotkań kolesiostwa a kultura osobista niektórych  przestaje obowiązywać po wciśnięciu zaloguj, smutne ale prawdziwe.

to co zablokować całkowicie i ciągle czytać że ktoś przez pomyłkę wpisał w złym oknie?
nigdy nie będzie złotego środka, nazwanie kogoś idiotą a przypadkowy wpis jest tak samo karygodne?
cb656 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6462335 poniedziałek, 12 lutego 2018, 09:47:58
madzia1-s napisał(a):

Niemożność edycji lub kasowania komentarzy pod konkursami emotka
Właśnie się pomyliłam i dodałam komentarz nie pod tym konkursem co chciałam i nie mogę nic z tym zrobić  emotka

Możesz zgłosić przez koniczynkę, admin usunie.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6462343 poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:03:55
bruce napisał(a):

Mam natomiast nadzieje, że Admini mają stałą możliwość monitorowania forum i sprawdzenia każdego wpisu, nawet po jego usunięciu

Mam możliwość zobaczenia usuniętego postu, który został zgłoszony.
Często usunięte są posty z poszukiwaniem paragonu na zakończony konkurs. Ktoś umieści takie ogłoszenie i usuwa, prawdopodobnie po znalezieniu paragonu. Karniak go nie ominie, jeżeli ktoś w porę zgłosił taki post.

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6462365 poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:38:43
Wydaje mi się, że nie powinno być możliwości kasowania postów. Nie oszukujmy się - przypadkowe wpisanie się w złym wątku jest sporadyczne. Najczęściej kasowane są posty dotyczące paragonów pokonkursowych i obrażające innych. Wycinanie swoich wpisów z jakiejś dyskusji też wprowadza zamęt. Może jak nie będzie możliwości usuwania to się ludzie dwa razy zastanowią zanim wrzucą w internet coś nieodpowiedniego.  Poza tym jesteśmy dorośli i umiemy uporać się z konsekwencjami. Ktoś się wpisze w złym miejscu i 1 karniak? Doda 10 konkursów i karniaka nie będzie a przy kolejnym podejściu dokładniej sprawdzi i nie zrobi bałaganu.

pionas

Cytuj wiadomość#6463121 wtorek, 13 lutego 2018, 15:01:34
Hej,

od dłuższego czasu zabieram się za stworzenie nowego layoutu strony, ale wiecznie coś albo ktoś i temat ucieka emotka
Dzisiaj znalazłem chwilę i postanowiłem wreszcie się za to wziąć.
Efekt pierwszych prac dostępny tutaj:
https://www.e-kon...olo/_moje_lista.html
Jak oceniacie?
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6463129 wtorek, 13 lutego 2018, 15:10:47
pionas napisał(a):

Hej,

od dłuższego czasu zabieram się za stworzenie nowego layoutu strony, ale wiecznie coś albo ktoś i temat ucieka emotka
Jak oceniacie?

Bardzo fajnie wyszło. Tylko te promowane to chyba za duże... każdy chce wejść na stronę i zobaczyć forum a tu takie wielkie.... tzn. Sprawdzam na iPadzie nie wiem jak na kompie to wyjdzie . 
No i te kreski przy ładowaniu się strony... chyba to nie zawsze tak będzie jakby co? 

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6463131 wtorek, 13 lutego 2018, 15:13:23
Te konkursy promowane są okrutnie nachalne.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463139 wtorek, 13 lutego 2018, 15:20:56
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej,
Jak oceniacie?

Hej,
pierwsze spostrzeżenie i zarazem prośba - ta pływająca górna belka jest za szeroka, dużo pustego, zabiera tylko miejsce na ekranie.
Proponuję nieco przenieść logo w lewo i obniżyć do poziomu buttonów kategorii, wtedy zrobi się nieco węższe i nie będzie tyle przesłaniało.
jest:

mogłoby być:

Zapomniałem dopisać że szata graficzna nie będzie wpierana przez stare przeglądarki emotka
Tak wygląda top:

pioge7 kreski nie zawsze będą bo są irytujące emotka
zezowaty_kot bo są promowane emotka

konkursy polecane/promowane będą raczej na górze strony, tak aby każdy je zauważył
Pojawiła się zakładka "na skróty" i tam będą umieszczone najczęściej zaglądane podstrony
pioge7 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463146 wtorek, 13 lutego 2018, 15:26:23
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

od dłuższego czasu zabieram się za stworzenie nowego layoutu strony...
Zapomniałem dopisać że szata graficzna nie będzie wpierana przez stare przeglądarki emotka

To po co ta cała zmiana? By utrudnić życie korzystającym ze "starych przeglądarek"? By wymusić coś znowu, przejście?
A po co mam zmieniać, jak jestem zadowolony z Firefoxa? emotka

stare wersje zostaną, ale nie będą dalej wspierane...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463154 wtorek, 13 lutego 2018, 15:32:34
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

stare wersje zostaną, ale nie będą dalej wspierane...

Czy mam rozumieć, że wygląd będzie różny dla różnych przeglądarek i będzie się sam zmieniał w locie, bez konieczności wykonania jakichś działań przez użytkownika? Jeśli tak to ma działać, to spoko, stara (dotychczasowa) wersja mi pasuje, o nowej wypowiem się dopiero wtedy, gdy zmienię przeglądarkę. emotka

domyślnie będzie ustawiana nowa szafa chyba że ktoś z lewego górnego menu wybierze sobie inną
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463158 wtorek, 13 lutego 2018, 15:38:28
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

domyślnie będzie ustawiana nowa szafa chyba że ktoś z lewego górnego menu wybierze sobie inną

Czy jak raz wybiorę wersję starą to ona przy następnym wejściu na stronę zostanie, czy trzeba będzie wybierać każdorazowo przy kolejnej wizycie?

zapisuje dopóki nie zostaną usunięcie ciasteczka - tak działa obecny schemat i to nie będzie zmieniane.
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6463164 wtorek, 13 lutego 2018, 15:58:11
pionas a może by tak wcześniej uporządkować działy na forum... 
wiele działów się powtarza, wiele od lat jets nie używanych, żeby znalexc PODZIĘKOWANIA szukam po różnych a okazuje się że są w chyba KONKURSACH a nie OPINIACH LUB ROZMOWACH. niektóre tematy wcale niepotrzebne... albo chociaż zrób (jak się da) wyszukiwarkę tematów. Chcę znaleźć temat wpisuję i wychodzi, bo niekiedy trzeba tematu szukać w wielu działach zanim się go znajdzie... 

mia

Cytuj wiadomość#6463170 wtorek, 13 lutego 2018, 16:07:53
Czy można wreszcie prosić o zaprzestanie dodawania do bazy czasówek z portalu trojmiasto.pl? emotka   Już któryś raz to piszę...  emotka
Tam liczą się sekundy, nawet nie minuty, po ogłoszeniu pytania. W ten sposób to ja sobie mogę nabić xx konkursów. emotka

Przykład:
Dzisiaj dodany konkurs
https://www.e-kon...ow.html#.WoL2P3kiF1Q
Wyniki:
https://konkursy....sto.pl/konkurs-13153

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6463179 wtorek, 13 lutego 2018, 16:18:15
pioge7 napisał(a):

pionas a może by tak wcześniej uporządkować działy na forum... 
wiele działów się powtarza, wiele od lat jets nie używanych, żeby znalexc PODZIĘKOWANIA szukam po różnych a okazuje się że są w chyba KONKURSACH a nie OPINIACH LUB ROZMOWACH. niektóre tematy wcale niepotrzebne... albo chociaż zrób (jak się da) wyszukiwarkę tematów. Chcę znaleźć temat wpisuję i wychodzi, bo niekiedy trzeba tematu szukać w wielu działach zanim się go znajdzie... 

Jakiś czas temu przeglądałam tematy i kilka z nich przeniosłam do bardziej właściwych kategorii. Jak masz jakiś pomysł na przeniesienie konkretnego tematu, to napisz tutaj lub na PW, przeniosę.
pioge7 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6463180 wtorek, 13 lutego 2018, 16:19:13
pioge7 napisał(a):

żeby znalexc PODZIĘKOWANIA szukam po różnych a okazuje się że są w chyba KONKURSACH a nie OPINIACH LUB ROZMOWACH

Podziękowania są w "Inne".
Opinie dotyczą opinii na temat strony, a Rozmowy to to nie są, nie prowadzi się tam dyskusji.
pioge7 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463260 wtorek, 13 lutego 2018, 18:17:51
Propozycja podstrony z opisem konkursu:
https://www.e-kon...polo/_moje_opis.html

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6463305 wtorek, 13 lutego 2018, 19:56:18
Będzie możliwość wgrania regulaminu na serwer?

Podstrona mi się podoba, fajne są te zakładki.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6463375 wtorek, 13 lutego 2018, 22:15:51
zdolnabestia napisał(a):

Będzie możliwość wgrania regulaminu na serwer?

Podstrona mi się podoba, fajne są te zakładki.

jeśli uda mi się jakoś połączyć antywirusa z wgrywanymi plikami to tak jeśli nie to zostanie tak jak jest emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6463384 wtorek, 13 lutego 2018, 22:42:14
pionas napisał(a):

Propozycja podstrony z opisem konkursu:
https://www.e-kon...polo/_moje_opis.html

To ma tak wyglądać na telefonie? Czy u mnie coś nie tak? 
0 0

|< << < 156 157 158 159 160 161162 163 164 165 166 > >> >|