Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pioge7

Cytuj wiadomość#6464034 czwartek, 15 luty 2018, 14:47:10
pionas napisał(a):

pioge7 kropki mogą być? emotka

Obojętnie emotka  nie wiem jak innym pasuje, ale coś powinno być żeby oddzielić każdą wypowiedź od innej emotka  
 i dodałbym jeszcze gdzieś (np tam w rozwijanym NA SKRÓTY) link do bazarku emotka  
malo kto tam zagląda bo chyba mało kto o nim wie, a może wtedy byłoby częściej odwiedzane emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6464038 czwartek, 15 luty 2018, 14:57:56
mietowa starość i wszystko musi być większe emotka
Dla tych co mają sokoli wzrok i nie chcą zmian zostaną obecne szaty graficzne...

pioge7 pojawi się i link do bazarku, w starych wersjach nie ma gdzie tego umieścić i pewnie dlatego spora część osób nie wie...
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6464040 czwartek, 15 luty 2018, 15:04:40
pionas napisał(a):

Dla tych co mają sokoli wzrok i nie chcą zmian zostaną obecne szaty graficzne...

pioge7 pojawi się i link do bazarku, w starych wersjach nie ma gdzie tego umieścić i pewnie dlatego spora część osób nie wie...

To dobrze emotka   sprawdź jeszcze główne działy forum, bo tam niektóre czcionki na siebie nachodzą emotka  

a będzie możliwość szukania tematów na forum? Czy raczej nie 
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6464044 czwartek, 15 luty 2018, 15:17:41
pionas napisał(a):

To działaj, działaj. Pewnie i niedługo docenię - skoro już nie mogę wstać z krzesła po czterech godzinach pracy, to i wzrok się rypnie  emotka . Gdzie te czasy, co się pracowało do 20, a potem na imprezę do 4 emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6464045 czwartek, 15 luty 2018, 15:32:12
pioge7 wyszukiwarka będzie tak jak obecnie
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6464048 czwartek, 15 luty 2018, 15:44:48
pionas napisał(a):

Szkoda 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6464049 czwartek, 15 luty 2018, 15:45:13
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

Szkoda 

szkoda że będzie wyszukiwarka?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6464050 czwartek, 15 luty 2018, 15:49:57
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

Szkoda 

szkoda że będzie wyszukiwarka?

Że będzie przeszukiwała tylko forum a nie tematy 
chciałbym znaleźć np. Temat ODDAM ZA DARMO 
i zamiast chodzić po kazdym dziale wpisuję w wyszukiwarkę i sama mi odnajduje
to tylko czysty przykład, znając temat (tytuł) danego działu można by go było łatwo znaleźć bez przeszukiwania kilku stron tematów z osobna emotka  o to mi chodziło 

ilona162

Cytuj wiadomość#6465820 środa, 21 luty 2018, 11:02:18
Korzystając z aplikacji na telefonie nie można polubić wpisów na forum, prawda? Czy może jest już taka opcja, ale nie mogę się jej doszukać?
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6465824 środa, 21 luty 2018, 11:21:11
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 kropki mogą być? emotka

Obojętnie emotka  nie wiem jak innym pasuje, ale coś powinno być żeby oddzielić każdą wypowiedź od innej emotka  
 i dodałbym jeszcze gdzieś (np tam w rozwijanym NA SKRÓTY) link do bazarku emotka  
malo kto tam zagląda bo chyba mało kto o nim wie, a może wtedy byłoby częściej odwiedzane emotka  

Co to jest bazarek?  emotka
donia7 0

defed

Cytuj wiadomość#6465840 środa, 21 luty 2018, 11:32:45
slonko365 napisał(a):

Co to jest bazarek? 

https://www.e-kon...y.info/bazarek/kody/
Super miejsce, gdzie można dzielić się kodami alfanumerycznymi - gdy kod zostanie przez kogoś zabrany to znika z listy, a ofiarodawca dostaje o tym info na PW Bazarek rozwiązuje problem "ktoś wykorzystał kod i nawet nie podziękował"

kreatia

Cytuj wiadomość#6466564 czwartek, 22 luty 2018, 22:53:09
A gdyby tak każdy konkurs miał dodatkową kategorię: loteria / nieloteria i można by  ją sobie pięknie filtrować w wyszukiwaniu?

Gdyby do tego doszła kategoria wygranej *samochód", byłoby idealnie! 
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6468603 czwartek, 1 marzec 2018, 13:39:57
Dodawanie konkursów: Przy wyborze daty rozpoczęcia konkursu kalendarz pokazuje 3 miesiące (od bieżącego), natomiast przy wyborze zakończenia pokazuje w dwóch wariantach - od bieżącego lub od następnego (chyba jest to zależne od tego w której połowie miesiąca rozpoczyna się konkurs). Czy nie można by tego ujednolicić? Wydaje mi się, że duża ilość pomyłek w dacie zakończenia konkursu może mieć z tym związek. Ja się tak walnęłam ostatnio, ale nie jestem w tym odosobniona. Oczywiście jest to kwestia uważności, ale myślę, że prościej by było, gdyby układ kalendarza był taki sam przy obu datach.

delvitto

Cytuj wiadomość#6470121 wtorek, 6 marzec 2018, 09:51:32
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Dodawanie konkursów: ...

Ja znowuż podczas dodawania do bazy, kolejny raz sprawdziłam na wszelkie możliwe sposoby i w ostatnim momencie jakimś cudem odkryłam, że dany konkurs jednak już tu jest, zgłoszony wcześniej przez kogoś innego. Dziwna sprawa, bo "sito" zgłoszeniowe przepuściło nawet link do regulaminu.  emotka

masz rację, jest to strasznie wkurzające, dość często tak mi się zdarza emotka
bruce 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6470130 wtorek, 6 marzec 2018, 10:02:50
czy byłaby możliwość kasowania pojedynczych wiadomości z całej historii, prowadzonej z 1 osobą? Bo może jest taka opcja, ale jej nie odkryłam. Chodzi mi o to, że prowadząc korespondencję z kimś na pw, po pewnym czasie trzeba zjeżdżać rolką w dół, często, zależnie od ilości wiadomości - dość długo. Jest możliwość, by usunąć wszystko, a ja bym chciała tylko niektóre mało znaczące wątki, bo pomiędzy nimi mam informacje ważne, jak choćby dane takiej osoby z adresem, czy inne sprawy, i nie chcę za każdym razem tych danych powielać. W długiej korespondencji trzeba się przekopywać przez wiele wysłanych wiadomości, aż się je znajdzie. Zakładanie nowego tematu wiadomości nie rozwiązuje problemu, bo i tak czasem trzeba wrócić do dawnych zapisków, a skrzynka odbiorcza niepotrzebnie się zapycha.
1 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6471034 czwartek, 8 marzec 2018, 12:05:27
Wątki "dziś nic nie wygrałem..." i "kliknijcie" wyrzuciłabym do działu rozmów.
Wtedy w "konkursach" byłoby "PURE INFO" i zapanowałoby konkursowa harmonia emotka  
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6471044 czwartek, 8 marzec 2018, 12:18:42
kreatia napisał(a):

Wtedy w "konkursach" byłoby "PURE INFO" i zapanowałoby konkursowa harmonia emotka  

"Dziś nic nie wygrałem" przeniosłam do rozmów emotka  Kliknijcie zostawię, bo tam zbiera się głosy w konkursach, wątek jest typowo konkursowy.

kreatia

Cytuj wiadomość#6471046 czwartek, 8 marzec 2018, 12:20:10
zdolnabestia napisał(a):

kreatia napisał(a):

"Dziś nic nie wygrałem" przeniosłam do rozmów emotka  Kliknijcie zostawię, bo tam zbiera się głosy w konkursach, wątek jest typowo konkursowy.

WOW, super!

79magda

Cytuj wiadomość#6471133 czwartek, 8 marzec 2018, 16:08:26
Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6471134 czwartek, 8 marzec 2018, 16:12:08
79magda ja nic nie chcę mówić, ale te reklamy są personalizowane. Mi się wyświetla konkurs, w którym trzeba wziąć kredyt, a którego nie mogę dodać do bazy ze względu na jego charakter. Na jakie strony Ty wchodzisz  emotka