Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6471318 piątek, 9 marzec 2018, 06:35:48
79magda napisał(a):

Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka
andii 0

picola

Cytuj wiadomość#6471327 piątek, 9 marzec 2018, 08:24:22
pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471328 piątek, 9 marzec 2018, 08:25:34
picola napisał(a):

pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca

Zalogowana jesteś do Gmaila np?
Jesteśmy anty na takie rzeczy i nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować takich rzeczy.
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6471329 piątek, 9 marzec 2018, 08:32:00
pionas napisał(a):

picola napisał(a):

pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Zalogowana jesteś do Gmaila np?
Jesteśmy anty na takie rzeczy i nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować takich rzeczy.

Nie jestem zalogowana na gmaila, to jest reklama apteki i tam na zmianę lecą leki na różne problemy. Cieszę się, że jesteście przeciw takim rysunkom i może trzeba zastrzec w umowie z reklamodawcą, że takich reklam nie chcecie publikować na tej stronie. Nie wiem, jak to wygląda technicznie, ale niech reklamują leki na cokolwiek, tylko bez takiej szaty graficznej
ace 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471330 piątek, 9 marzec 2018, 08:36:46
picola jeśli byłaś na stronie apteki to być może teraz kładą nacisk na promocję takiego towaru, to jest personalizacja reklam.
Jeśli jej nie chcesz wyświetlać to masz przy niej "x".
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6471331 piątek, 9 marzec 2018, 08:43:29
pionas napisał(a):

picola jeśli byłaś na stronie apteki to być może teraz kładą nacisk na promocję takiego towaru, to jest personalizacja reklam.

Ja to wszystko naprawdę wiem, nie byłam na stronie apteki, widzę, że nic nie da się zrobić., co nie zmienia faktu, że akurat ta reklama jest wyjątkowo irytująca.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471333 piątek, 9 marzec 2018, 08:46:31
picola napisał(a):

pionas napisał(a):

Ja to wszystko naprawdę wiem, nie byłam na stronie apteki, widzę, że nic nie da się zrobić., co nie zmienia faktu, że akurat ta reklama jest wyjątkowo irytująca.

Naprawdę nie wiem o jaką aptekę chodzi, ale jedyne co mogę doradzić to ten "x" który zamknie reklamę i tam chyba są jakieś opcje do wyboru...
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6473845 piątek, 16 marzec 2018, 17:21:36
nie podoba mi się dzielenie ludzi na lepszy i gorszy sort - szczególnie tu na forum (specgrupa dla VIP-ów)
1 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6474244 niedziela, 18 marzec 2018, 15:53:44
cb656 napisał(a):

pionas nie mogę się wylogować z konta. Klikam w wyloguj i nadal pozostaję zalogowany. Przeglądarka Firefox ver. 47.0.2

u mnie to samo! Chrome 64.0.3282.186  emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6474285 niedziela, 18 marzec 2018, 20:04:30
W topie "Udane wymiany - polecane nicki"  wołałabym żeby była możliwość zbiorowego polecania w jednym poście, a nie każdego forumowicza osobno.

pionas

Cytuj wiadomość#6475010 wtorek, 20 marzec 2018, 19:53:28
calliope napisał(a):

W topie "Udane wymiany - polecane nicki"  wołałabym żeby była możliwość zbiorowego polecania w jednym poście, a nie każdego forumowicza osobno.

może zrobić coś takiego że każdy login oddzieli się przecinkiem i do każdego na profil trafi ta sama wiadomość a na forum będzie jeden wpis?
bruce 0

calliope

Cytuj wiadomość#6475017 wtorek, 20 marzec 2018, 19:58:35
pionas napisał(a):

calliope napisał(a):

może zrobić coś takiego że każdy login oddzieli się przecinkiem i do każdego na profil trafi ta sama wiadomość a na forum będzie jeden wpis?

Tak o mi właśnie chodziło emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6475018 wtorek, 20 marzec 2018, 20:00:10
calliope napisał(a):

pionas napisał(a):

calliope napisał(a):

wpiszę sobie na listę TODO może uda mi się na weekendzie to ogarnąć

Zadanie wykonane...

calliope

Cytuj wiadomość#6475021 wtorek, 20 marzec 2018, 20:02:05
pionas napisał(a):

calliope napisał(a):

pionas napisał(a):

calliope napisał(a):

wpiszę sobie na listę TODO może uda mi się na weekendzie to ogarnąć

dziękuję pionas  emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6475022 wtorek, 20 marzec 2018, 20:02:49
Hej,

jak wiecie od jakiegoś czasu pracuję nad nowym wyglądem strony.
Całość można podejrzeć klikając w poniższy link:
https://www.e-konkursy.info/theme/polo

Aby wrócić do poprzedniej grafiki wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków:
https://www.e-konkursy.info/theme/old
https://www.e-konkursy.info/theme/new (obecna wersja mobilna)

Jeśli macie jakieś uwagi/sugestie to wklejajcie link do podstrony wraz z komentarzem będzie łatwiej komunikować się lub nawet można dorzucić zrzut ekranu emotka

delvitto

Cytuj wiadomość#6475033 wtorek, 20 marzec 2018, 20:21:42
stara wersja bardziej mi się podoba:) nowa jest jakaś mniej czytelna, bardziej "rozciągnięta", no nie wiem...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6475035 wtorek, 20 marzec 2018, 20:33:38
pionas napisał(a):

Hej,

Aby wrócić do poprzedniej grafiki wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków:

Jeśli macie jakieś uwagi/sugestie to wklejajcie link do podstrony wraz z komentarzem będzie łatwiej komunikować się lub nawet można dorzucić zrzut ekranu emotka

Jak wejdę w NA SKRÓTY i tam jest NA FORUM to pojawia się biała strona. Nie wiem czy tak ma byc 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6475036 wtorek, 20 marzec 2018, 20:40:14
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

Hej,

Jak wejdę w NA SKRÓTY i tam jest NA FORUM to pojawia się biała strona. Nie wiem czy tak ma byc 

a tam powinna byc lista ostatnio komentowanych watkow na forum emotka
moje niedopatrzenie emotka
pioge7 0

pionas

Cytuj wiadomość#6475082 środa, 21 marzec 2018, 06:49:15
cb656 napisał(a):

Dlaczego są takie ogromne nazwy kategorii i wielkie, puste przestrzenie pod nimi? emotka Czy aż taka różnica rozmiaru czcionki jest konieczna? Przeglądarka Chrome, strona https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane

Serio takie duże? emotka
Muszę zainstalować Chrome'a - zrobiłem małą poprawkę , może będzie lepiej emotka
bruce napisał(a):

Moim zdaniem bardzo efektowna i efektywna , wygląda nowocześnie, z takim wiosennym powiewem świeżości. Inna sprawa, że ja panicznie boję się nowości i wolę zawsze to, co sprawdzone, znane i tradycyjne.  Mam zatem pytanie - czyli - wchodząc na stronę główną - nie będziemy już widzieli czerwonych liczb informujących o ilości wiadomości pw oraz powiadomień - zobaczymy je dopiero wchodząc na swoje konto, czy tak? 

Masz na myśli wersję mobilną czy z komputera? Na komputerze to wyświetlają się magiczne powiadomienia przy np. "Moje konto".
Zrobiłem też poprawkę, aby w wersji mobilnej przy menu wyświetlało też informację gdyby faktycznie było jakieś powiadomienie bo i mi wczoraj tego brakowało emotka
pioge7 napisał(a):

poprawione emotka

delvitto napisał(a):

stara wersja bardziej mi się podoba:) nowa jest jakaś mniej czytelna, bardziej "rozciągnięta", no nie wiem...

dlatego stare szaty graficzne również pozostaną, ale ta będzie docelowa, dla nowych użytkowników emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6475088 środa, 21 marzec 2018, 07:58:10
Która wersja konkursów promowanych lepsza:
a)

b)
0 0