Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 158 159 160 161 162 163164 165 166 167 168 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6466564 czwartek, 22 lutego 2018, 22:53:09
A gdyby tak każdy konkurs miał dodatkową kategorię: loteria / nieloteria i można by  ją sobie pięknie filtrować w wyszukiwaniu?

Gdyby do tego doszła kategoria wygranej *samochód", byłoby idealnie! 
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6468603 czwartek, 1 marca 2018, 13:39:57
Dodawanie konkursów: Przy wyborze daty rozpoczęcia konkursu kalendarz pokazuje 3 miesiące (od bieżącego), natomiast przy wyborze zakończenia pokazuje w dwóch wariantach - od bieżącego lub od następnego (chyba jest to zależne od tego w której połowie miesiąca rozpoczyna się konkurs). Czy nie można by tego ujednolicić? Wydaje mi się, że duża ilość pomyłek w dacie zakończenia konkursu może mieć z tym związek. Ja się tak walnęłam ostatnio, ale nie jestem w tym odosobniona. Oczywiście jest to kwestia uważności, ale myślę, że prościej by było, gdyby układ kalendarza był taki sam przy obu datach.

delvitto

Cytuj wiadomość#6470121 wtorek, 6 marca 2018, 09:51:32
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Dodawanie konkursów: ...

Ja znowuż podczas dodawania do bazy, kolejny raz sprawdziłam na wszelkie możliwe sposoby i w ostatnim momencie jakimś cudem odkryłam, że dany konkurs jednak już tu jest, zgłoszony wcześniej przez kogoś innego. Dziwna sprawa, bo "sito" zgłoszeniowe przepuściło nawet link do regulaminu.  emotka

masz rację, jest to strasznie wkurzające, dość często tak mi się zdarza emotka
bruce 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6470130 wtorek, 6 marca 2018, 10:02:50
czy byłaby możliwość kasowania pojedynczych wiadomości z całej historii, prowadzonej z 1 osobą? Bo może jest taka opcja, ale jej nie odkryłam. Chodzi mi o to, że prowadząc korespondencję z kimś na pw, po pewnym czasie trzeba zjeżdżać rolką w dół, często, zależnie od ilości wiadomości - dość długo. Jest możliwość, by usunąć wszystko, a ja bym chciała tylko niektóre mało znaczące wątki, bo pomiędzy nimi mam informacje ważne, jak choćby dane takiej osoby z adresem, czy inne sprawy, i nie chcę za każdym razem tych danych powielać. W długiej korespondencji trzeba się przekopywać przez wiele wysłanych wiadomości, aż się je znajdzie. Zakładanie nowego tematu wiadomości nie rozwiązuje problemu, bo i tak czasem trzeba wrócić do dawnych zapisków, a skrzynka odbiorcza niepotrzebnie się zapycha.
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6471034 czwartek, 8 marca 2018, 12:05:27
Wątki "dziś nic nie wygrałem..." i "kliknijcie" wyrzuciłabym do działu rozmów.
Wtedy w "konkursach" byłoby "PURE INFO" i zapanowałoby konkursowa harmonia emotka  
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6471044 czwartek, 8 marca 2018, 12:18:42
kreatia napisał(a):

Wtedy w "konkursach" byłoby "PURE INFO" i zapanowałoby konkursowa harmonia emotka  

"Dziś nic nie wygrałem" przeniosłam do rozmów emotka  Kliknijcie zostawię, bo tam zbiera się głosy w konkursach, wątek jest typowo konkursowy.

kreatia

Cytuj wiadomość#6471046 czwartek, 8 marca 2018, 12:20:10
zdolnabestia napisał(a):

kreatia napisał(a):

"Dziś nic nie wygrałem" przeniosłam do rozmów emotka  Kliknijcie zostawię, bo tam zbiera się głosy w konkursach, wątek jest typowo konkursowy.

WOW, super!

79magda

Cytuj wiadomość#6471133 czwartek, 8 marca 2018, 16:08:26
Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6471134 czwartek, 8 marca 2018, 16:12:08
79magda ja nic nie chcę mówić, ale te reklamy są personalizowane. Mi się wyświetla konkurs, w którym trzeba wziąć kredyt, a którego nie mogę dodać do bazy ze względu na jego charakter. Na jakie strony Ty wchodzisz  emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6471318 piątek, 9 marca 2018, 06:35:48
79magda napisał(a):

Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka
andii 0

picola

Cytuj wiadomość#6471327 piątek, 9 marca 2018, 08:24:22
pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471328 piątek, 9 marca 2018, 08:25:34
picola napisał(a):

pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca

Zalogowana jesteś do Gmaila np?
Jesteśmy anty na takie rzeczy i nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować takich rzeczy.
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6471329 piątek, 9 marca 2018, 08:32:00
pionas napisał(a):

picola napisał(a):

pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Zalogowana jesteś do Gmaila np?
Jesteśmy anty na takie rzeczy i nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować takich rzeczy.

Nie jestem zalogowana na gmaila, to jest reklama apteki i tam na zmianę lecą leki na różne problemy. Cieszę się, że jesteście przeciw takim rysunkom i może trzeba zastrzec w umowie z reklamodawcą, że takich reklam nie chcecie publikować na tej stronie. Nie wiem, jak to wygląda technicznie, ale niech reklamują leki na cokolwiek, tylko bez takiej szaty graficznej
ace 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471330 piątek, 9 marca 2018, 08:36:46
picola jeśli byłaś na stronie apteki to być może teraz kładą nacisk na promocję takiego towaru, to jest personalizacja reklam.
Jeśli jej nie chcesz wyświetlać to masz przy niej "x".
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6471331 piątek, 9 marca 2018, 08:43:29
pionas napisał(a):

picola jeśli byłaś na stronie apteki to być może teraz kładą nacisk na promocję takiego towaru, to jest personalizacja reklam.

Ja to wszystko naprawdę wiem, nie byłam na stronie apteki, widzę, że nic nie da się zrobić., co nie zmienia faktu, że akurat ta reklama jest wyjątkowo irytująca.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6471333 piątek, 9 marca 2018, 08:46:31
picola napisał(a):

pionas napisał(a):

Ja to wszystko naprawdę wiem, nie byłam na stronie apteki, widzę, że nic nie da się zrobić., co nie zmienia faktu, że akurat ta reklama jest wyjątkowo irytująca.

Naprawdę nie wiem o jaką aptekę chodzi, ale jedyne co mogę doradzić to ten "x" który zamknie reklamę i tam chyba są jakieś opcje do wyboru...
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6473845 piątek, 16 marca 2018, 17:21:36
nie podoba mi się dzielenie ludzi na lepszy i gorszy sort - szczególnie tu na forum (specgrupa dla VIP-ów)
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6474244 niedziela, 18 marca 2018, 15:53:44
cb656 napisał(a):

pionas nie mogę się wylogować z konta. Klikam w wyloguj i nadal pozostaję zalogowany. Przeglądarka Firefox ver. 47.0.2

u mnie to samo! Chrome 64.0.3282.186  emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6474285 niedziela, 18 marca 2018, 20:04:30
W topie "Udane wymiany - polecane nicki"  wołałabym żeby była możliwość zbiorowego polecania w jednym poście, a nie każdego forumowicza osobno.

pionas

Cytuj wiadomość#6475010 wtorek, 20 marca 2018, 19:53:28
calliope napisał(a):

W topie "Udane wymiany - polecane nicki"  wołałabym żeby była możliwość zbiorowego polecania w jednym poście, a nie każdego forumowicza osobno.

może zrobić coś takiego że każdy login oddzieli się przecinkiem i do każdego na profil trafi ta sama wiadomość a na forum będzie jeden wpis?
bruce 0

|< << < 158 159 160 161 162 163164 165 166 167 168 > >> >|