Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 168 169 170 171 172 173174 175 176 177 178 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6477683 środa, 28 marca 2018, 08:00:52
apoccalipsa napisał(a):

jak wrócić do nowej wersji strony?

W stopce masz linki:

lub

0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477684 środa, 28 marca 2018, 08:15:26
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

jak wrócić do nowej wersji strony?

W stopce masz linki:

lub

dzięki wielkie
już jest ok emotka  
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478191 czwartek, 29 marca 2018, 13:01:25
Przez chwilę mogliście mieć problem z dostępem do strony.
Było to spowodowane rozbudową wyszukiwarki forum - cb656 znalazł pewien przypadek dla którego wyszukiwarka nie odnajdywała konkursów.
Właśnie udało mi się go rozwiązać.
Mam nadzieję, że dzięki tej poprawce będziecie odnajdywali więcej konkursów emotka
Gdybyście zauważyli, że gdzieś coś źle wyświetla to proszę o wiadomość.

P.S. Mam nadzieję że już więcej nie będzie problemów z wyszukiwarką emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6478287 czwartek, 29 marca 2018, 18:29:45
w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478310 czwartek, 29 marca 2018, 19:29:48
madzia1-s napisał(a):

w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...
cb656 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6478322 czwartek, 29 marca 2018, 20:03:03
pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478332 czwartek, 29 marca 2018, 20:24:12
madzia1-s napisał(a):

pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Nie do końca rozumiem.

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?

może chodzi Ci o zdjęcia które ktoś podlinkowal? gdy na nie klikniesz wczytuje sie w nowym oknie i tam jest duże....
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6478978 wtorek, 3 kwietnia 2018, 12:38:53
ja bym chciała, żeby każdy konkurs miał w miniaturce wyświetlaną nagrodę. Bo tak to trzeba się wklikać żeby zobaczyć co jest do wygrania, a przecież to często kryterium wyboru czy brac udział czy nie (nie oczukujmy się:)
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6478990 wtorek, 3 kwietnia 2018, 13:11:24
czy  tylko mi się tak długo ładuje strona? mocno muli
0 0

myszorka92

Cytuj wiadomość#6479183 wtorek, 3 kwietnia 2018, 21:36:50
korzystam z aplikacji na androida. Dostaję powiadomienia o wiadomości ( nie wiem do kogo), ktorych nie mam i w sumie nie powinnam mieć bo nie są kierowane do mnie. proszę o poprawienie tego błędu..
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6479378 środa, 4 kwietnia 2018, 14:11:10
cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6479536 czwartek, 5 kwietnia 2018, 06:21:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.

Coś musiałeś jednak zmienić  emotka bo gdy cytowałem wpis https://www.e-kon...isy/strona/2/#p51079 z lewej w polu autora był "siwych".
TERAZ tam jest "gość siwych".
Samo się zmieniło? emotka

jasne że zmieniłem, żebyś znów się nie czepiał....

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6480052 sobota, 7 kwietnia 2018, 10:46:44

Brakuje info za ile dni start.
pionas 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6480271 niedziela, 8 kwietnia 2018, 21:17:08
emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

pionas

Cytuj wiadomość#6480519 poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 15:34:04
kreatia napisał(a):

emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety) 

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6480650 wtorek, 10 kwietnia 2018, 06:25:47
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

Przykro mi, ale nie mamy wpływu na to jakie reklamy wyświetla Google, zazwyczaj reklamują one strony ostatnio odwiedzane...

Szkoda, że nie masz na to wpływu bo takie fullscreenowe reklamy z dźwiękiem potrafią skutecznie zniechęcić do aplikacji.

Jeśli chodzi o ostatnio odwiedzane to się z Tobą nie zgodzę, reklama mega nie trafiona, zupełnie nie dla mnie  emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6480651 wtorek, 10 kwietnia 2018, 06:40:07
kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

Szkoda, że nie masz na to wpływu bo takie fullscreenowe reklamy z dźwiękiem potrafią skutecznie zniechęcić do aplikacji.

Jeśli chodzi o ostatnio odwiedzane to się z Tobą nie zgodzę, reklama mega nie trafiona, zupełnie nie dla mnie  emotka  

Pierwszy raz spotykam się aby reklama nie była trafiona emotka
Może to w aplikacjach inaczej działa, nie zagłębiałem się w to... Pamiętasz może do czego linkowała ta reklama?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6480652 wtorek, 10 kwietnia 2018, 07:15:50
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

Pierwszy raz spotykam się aby reklama nie była trafiona emotka
Może to w aplikacjach inaczej działa, nie zagłębiałem się w to... Pamiętasz może do czego linkowała ta reklama?

Musical.ly emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6481192 środa, 11 kwietnia 2018, 14:41:37
W najnowszej szacie graficznej w menu rozwijanym "Konkursy" pojawiła się nowa zakładka -> "Zapowiedzi".
Będzie tam lista konkursów których data rozpoczęcia to przyszłość emotka
https://www.e-konkursy.info/konkursy/zapowiedzi

gienia1940

Cytuj wiadomość#6481886 sobota, 14 kwietnia 2018, 12:11:09
W wątku "Wygrane na wymianę/sprzedaż" w 90% ogłoszeń sprzedający nie podają ceny sprzedawanych fantów konkursowych. Najczęściej zapraszają do korespondencji na PW albo oczekują składania ofert z ceną. To niepotrzebna strata czasu dla potencjalnie zainteresowanych kupnem. APELUJĘ o wprowadzenie obowiązku podania oczekiwanej ceny sprzedawanych fantów. To znacznie uprościłoby procedurę kupna i zaoszczędziłoby czas obu stron transakcji na zupełnie zbędną korespondencję.

|< << < 168 169 170 171 172 173174 175 176 177 178 > >> >|