Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 170 171 172 173 174 175176 177 178 179 180 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6483030 czwartek, 19 kwietnia 2018, 09:36:01
cb656 napisał(a):

dorotawysocka napisał(a):

Proponuję podnieść poziom trudności w dostępie do ekstrawątków np. takich jak Zapowiedzi konkursów, gdzie trzeba dodać minimum 3 konkursy. Marzy mi się, by dodanie konkursów nie było ważne 2 miesiące, ale traciło swoją ważność z datą zakończenia danego konkursu. Spowoduje to konieczność wyszukiwania więcej i częściej nowych konkursów, a baza będzie się rozrastać. Trudniej będzie też dostać karniaka za chwalenie się nagrodą z konkursu, który może się okazać spoza bazy. Co wy na to?

No to jest nas przynajmniej dwoje, bo o coś podobnego wnioskowałem w minionych latach kilkakrotnie. Też marzy mi się, by dostęp gdzieś (chociażby do forum, skoro baza ma być pozbawiona ograniczeń dostępu) był formą nagrody za wkład włożony w rozwój, za przyczynianie się aktywne do wzrostu dobra wspólnego. I tak, podtrzymuję swoją opinię, że obecny system jest tak liberalny, jakby wcale nie miał zachęcać ludzi do masowej aktywności. "A zróbta coś na odczepnego, dla zachowania pozorów".
To z jednej strony. Bo z drugiej... Lament, jaki czasami da się znaleźć na forum (ojej, ojej, ja nieszczęśliwy/wa, zabrali mi dostęp do arcyważnych dla mnie tematów, co ja teraz biedny/a żuczek zrobię bez tych informacji) już przestał mnie nawet bawić. Budzi tylko politowanie.

powiem tak, blokada na niektórych wątkach jest średnia, bo dzięki temu wątki "premium" są rzadko używane, bo dyskusje toczą się w wątkach "freemium". Tyle z tego, że jest bałagan, bo np. o biedronce pisze się w dyskusji o innych konkursach emotka  ja pytając w wątku "exclusive" emotka mam mniejszą szansę na odpowiedź, niż w pytając w darmowym. czyli ostatecznie Ci, którzy nic nie dodają też mają wszystko emotka
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483035 czwartek, 19 kwietnia 2018, 09:41:28
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Tyle z tego, że jest bałagan, bo np. o biedronce pisze się w dyskusji o innych konkursach emotka  

Ojej emotka Normalnie strach się bać, co teraz będzie, jak włodarze zaczną się zastanawiać, czy to aby nie podpada pod ulubiony paragraf "pisanie nie na temat". emotka emotka

myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że zostaliby wtedy na forum sami admini 
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483042 czwartek, 19 kwietnia 2018, 09:46:46
i jeszcze jedno byłoby super, gdyby nad każdym wątkiem była informacja, czy wątek jest free, czy premium. Albo innym kolorem? Tak, żeby od razu było wiadomo, czy się pisze na widoku, czy pod kołderką emotka
Bo jak rozumiem premiumy nie indeksują się w google?
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6483248 czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:03:50
pionas nie wiem czy to bład czy co, ale ostatnio wpisywałem w wyszukiwarkę słowo Duracell i wyszukiwarka sama z siebie dodała dodatkową - trzecią literkę "l" i nie wyszukało mi konkursu, próbowałem 4 razy i za każdym razem to samo.
dziś chcę znaleźć konkurs i wpisuję w wyszukiwarkę Knorr i znowu dodało mi trzecią literkę "r" i znowu nie znalazło mi konkursu.  nie wiem co jest nie tak emotka
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483275 czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:06:49
pioge7 napisał(a):

pionas nie wiem czy to bład czy co, ale ostatnio wpisywałem w wyszukiwarkę słowo Duracell i wyszukiwarka sama z siebie dodała dodatkową - trzecią literkę "l" i nie wyszukało mi konkursu, próbowałem 4 razy i za każdym razem to samo.
dziś chcę znaleźć konkurs i wpisuję w wyszukiwarkę Knorr i znowu dodało mi trzecią literkę "r" i znowu nie znalazło mi konkursu.  nie wiem co jest nie tak emotka

Potwierdzam emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6483301 czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:46:33
pioge7, kreatia - tak był problem, już powinno być okej...

pioge7

Cytuj wiadomość#6483304 czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:48:16
pionas napisał(a):

pioge7, kreatia - tak był problem, już powinno być okej...

działa emotka dziękujemy emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6483307 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:03:11
pionas a jeszcze jedno pytanie,
https://www.e-kon...ch.html#.Wtj13ZcuDIV
zgłaszałem ten konkurs z innym zdjeciem a teraz jest przy nim inne emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6483309 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:05:15
pioge7 napisał(a):

jesteś pewien? nie wiem co się stało... właśnie wgrałem inne zdjęcie
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6483310 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:06:46
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak, na 100% właśnie wgrywałem to zdjęcie które teraz jest, tego poprzedniego (książka chyba) nawet nie wiem co to za książka emotka pierwsze widziałem emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6483317 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:12:49
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tak, na 100% właśnie wgrywałem to zdjęcie które teraz jest, tego poprzedniego (książka chyba) nawet nie wiem co to za książka emotka pierwsze widziałem emotka

w takim wypadku nie mam zielonego pojęcia skąd wzięło się to zdjęcie....

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Kiedy zapytałeś, kliknęłam w link z Twojego postu i... nie miałam żadnego zdjęcia, a jedynie napis na czerwono w jego miejscu: "zdjęcie zgłoszone do konkursu", a teraz, chcąc Cię zacytować, musiałam czekać kilka minut, bo... mogłabym Cię tylko zgłosić emotka (możliwość cytowania w ogóle zniknęła).  emotka

nic nie rozumiem (być może przez zmęczenie)
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6483319 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:14:34
pionas napisał(a):

w takim wypadku nie mam zielonego pojęcia skąd wzięło się to zdjęcie....

ważne że jest już dobre emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6483323 czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:19:59
bruce napisał(a):

emotka emotka Jestem przyzwyczajona. Ja zazwyczaj nadaję szyfrem.  emotka
Mam ciągle stary układ, strona wyjątkowo wolno się ładowała, nie widziałam ani zdjęcia, o które pytał Pioge7, ani też nie miałam przez pewien czas aktywnej możliwości zacytowania Jego wypowiedzi (jedynie "zgłoś" było aktywne). emotka

na starej szacie graficznej już nic nie robię... może miałaś stronę otwartą w kilku oknach?
Fotka mogła przez moment być niewidoczna bo po jej wgraniu, plik dodatkowo musi być obrobiony i przeniesiony do nowego katalogu i albo serwer to zrobi (raz na kilka godzin) lub gdy ja ręcznie wykonam taką operację...
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6483374 piątek, 20 kwietnia 2018, 07:34:56
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

na starej szacie graficznej już nic nie robię... może miałaś stronę otwartą w kilku oknach?
Fotka mogła przez moment być niewidoczna bo po jej wgraniu, plik dodatkowo musi być obrobiony i przeniesiony do nowego katalogu i albo serwer to zrobi (raz na kilka godzin) lub gdy ja ręcznie wykonam taką operację...

Zdaję sobie sprawę, że będą jakieś "zawieszenia" starej strony, zatem nie zgłaszam tego w uwagach jako krytyki, tylko podałam jako ewentualną podpowiedź co do powodów zaistniałego błędu, o którym wspomniał Pioge7. emotka Otwartą miałam w jednym oknie, ale równocześnie (jak zazwyczaj) działałam na FB. emotka

jedyne co mi teraz przyszło do głowy to czy strona nie zawiesiła się na reklamie albo kodzie do komentarzy?
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6483464 piątek, 20 kwietnia 2018, 12:48:41
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

jedyne co mi teraz przyszło do głowy to czy strona nie zawiesiła się na reklamie albo kodzie do komentarzy?

Możliwe. 

to możliwe emotka
bruce 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6484575 wtorek, 24 kwietnia 2018, 17:41:53
a dałoby się wyłączyć łapki w dół w mdw? czy to globalna funkcja? bo w sumie po co one tam, mogą niektórych deprymować! 
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6484682 środa, 25 kwietnia 2018, 07:43:38
Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

kreatia

Cytuj wiadomość#6484686 środa, 25 kwietnia 2018, 08:00:33
pionas napisał(a):

Tak myślałem że jak w jednym wątku dopiszę warunek to będziecie chcieli w innych, ogólnie system nie przewiduje takiego rozwiązania, i ja z powodów wydajnościowych nie chcę dopisywać kolejnych if'ów, switchów czy innych warunków...

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6484687 środa, 25 kwietnia 2018, 08:02:15
kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

Ja nie wiedziałam o istnieniu tamtego wyjątku emotka  do zadania pytania skłoniła mnie rozmowa z pewną osobą, która poczuła się urażona emotka  koniec tematu

rozumiem, czyli tak jak napisał cb656 dawanie łapek z telefonu jest ciężkie bo ikony są za małe/za blisko siebie?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6484692 środa, 25 kwietnia 2018, 08:08:30
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas napisał(a):

rozumiem, czyli tak jak napisał cb656 dawanie łapek z telefonu jest ciężkie bo ikony są za małe/za blisko siebie?

Tak, są blisko siebie. Ale akurat w tym wypadku to była trochę inna kwestia... I tak sobie pomyślałam, że łapki w dół przy MDW nie mają sensu, ale nie na tyle żebyś siedział pół dnia w kodzie emotka  
cb656 0

|< << < 170 171 172 173 174 175176 177 178 179 180 > >> >|