Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 173 174 175 176 177 178179 180 181 182 183 > >|

pionas

Cytuj wiadomość#6510942 środa, 18 lipca 2018, 20:45:33
cb656 napisał(a):

Przykład:
pionas (tu jest małpa-nick-spacja) czyli powiadomienie działa, małpa znika po publikacji
pionas, (tu po nicku jest przecinek, powiadomienie nie działa, małpa jest widoczna po publikacji)

??
pionas, nie ma @
cb656 0

alan84

Cytuj wiadomość#6511357 czwartek, 19 lipca 2018, 22:20:01
u mnie powiadomienia nie dzialaja... dzialalo wczesniej az do czasu... druga sprawa przydaloby sie wyszukiwania konkursow po produkcie... np chce kupic masło... szukam konkursu z jakims maslem... wpisujac "masło"
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6511388 piątek, 20 lipca 2018, 00:52:35
alan84 napisał(a):

u mnie powiadomienia nie dzialaja... dzialalo wczesniej az do czasu... druga sprawa przydaloby sie wyszukiwania konkursow po produkcie... np chce kupic masło... szukam konkursu z jakims maslem... wpisujac "masło"

az do czasu tzn? masz włączone powiadomienia w wątku?
co do masła to nie wystarczy wpisać w wyszukiwarce tego słowa?
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6512166 poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:01:02
tak sobie myślę, że ten wątek powinien mieć rozszerzoną nazwę o HBO / Netflix / Showmax emotka  
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6512216 poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:36:58
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

tak sobie myślę, że ten wątek powinien mieć rozszerzoną nazwę o HBO / Netflix / Showmax emotka  

tak sobie myślę, że długo jeszcze będziesz tak myśleć emotka bo wszystkie wymienione to przecież też telewizje*. Tak samo jak rządowe 1, 2, 3, Info, Historia, Kultura jak i komercyjne TVN, Polsat, Metro, WP i inne. emotka
-------------
*) przekazywanie ruchomego obrazu oraz dźwięku na odległość.

to nie jest telewizja emotka  Neflix to internetowa wypożyczalnia emotka  inne także.
jak już cytujesz wiki, to zacytujmy też "Sygnał odbierany jest przez odbiornik telewizyjny i przetwarzany na obraz oraz dźwięk."
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6512229 poniedziałek, 23 lipca 2018, 15:09:04
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

to nie jest telewizja emotka  Neflix to internetowa wypożyczalnia emotka  inne także.
jak już cytujesz wiki, to zacytujmy też "Sygnał odbierany jest przez odbiornik telewizyjny i przetwarzany na obraz oraz dźwięk."

SERIO? emotka Wierzysz sama w to, co napisałaś?
Wypożyczalnia jest też telewizją. A definicje "odbiornika" w dobie dzisiejszych technologii wymykają się nawet specom od abonamentu. Bo odbiornikiem sygnałów telewizyjnych może być każdy sprzęt zdolny wyświetlić obraz i wyemitować dźwięk wyposażony w przystawkę/aplikację konwertującą formaty sygnałów. Dziś przykładowo radio jest w każdym smartfonie, a "tuner telewizyjny" wetkniesz w gniazdo USB w komputerze czy laptopie. 
Zresztą nie mam zamiaru się sprzeczać emotka Chciałem tylko zasygnalizować, że od dawna walczę o zmianę nazwy topu z "gratisami", które wcale nie są za darmo, tylko są dodatkami, bonusami do czasami sporych ZAKUPÓW. Nie ma tych "gratisów", jak nie wydasz kasy - to co to za gratis? To tylko dodatek, bonus. emotka I też nie mogę się doczekać emotka

I chociaż RAZ się zgadzamy emotka

Zapisy regulaminowe, typu "udział jest darmowy/nieodpłatny" - ale musisz kupić produkt i miec paragon.  emotka  To gdzie darmo? Musisz zainwestować, by mieć szanse na to DARMO. 
Tak jak te NAGRODY typu zniżka 20-50%. Co to za nagroda???

bruce

Cytuj wiadomość#6513574 piątek, 27 lipca 2018, 07:45:15
Jeśli mogę... Nie podoba mi się, że powiadomienia działają wadliwie: albo nie mam ich wcale, albo są z opóźnieniami, albo - podają odwrotne informacje (dziś właśnie - łapka w dół zamiast w górę emotka ). 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6513576 piątek, 27 lipca 2018, 08:07:11
bruce napisał(a):

Jeśli mogę... Nie podoba mi się, że powiadomienia działają wadliwie: albo nie mam ich wcale, albo są z opóźnieniami, albo - podają odwrotne informacje (dziś właśnie - łapka w dół zamiast w górę emotka ). 

jakiś przykład z łapką?
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6513579 piątek, 27 lipca 2018, 08:19:27
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

jakiś przykład z łapką?

Dzięki za odp. emotka Mam info o łapce odwrotnej (oczywiście zgłaszam po prostu gwoli formalności, łapki są dla mnie ważne, ale bez przesady emotka ):
https://www.e-kon.../strona/279#p6513511
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6513580 piątek, 27 lipca 2018, 08:22:06
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

jakiś przykład z łapką?

Dzięki za odp. emotka Mam info o łapce odwrotnej (oczywiście zgłaszam po prostu gwoli formalności, łapki są dla mnie ważne, ale bez przesady emotka ):
https://www.e-kon.../strona/279#p6513511

Wydaje mi się że zaszła pomyłka i dał najpierw łapkę w dół i później w górę i przy czymś takim chyba system nie wysyła powiadomienia, daj mi trochę czasu, spróbuję to zweryfikować dzisiaj...
Teraz chciałbym zająć się publikacją konkursów bo po pracy jadę na weekend do Gdańska i wrócę w niedzielę w nocy dopiero...

bruce

Cytuj wiadomość#6513588 piątek, 27 lipca 2018, 08:51:14
pionas napisał(a):

Wydaje mi się że zaszła pomyłka i dał najpierw łapkę w dół i później w górę i przy czymś takim chyba system nie wysyła powiadomienia, daj mi trochę czasu, spróbuję to zweryfikować dzisiaj...

Jasne, to tylko zasygnalizowanie, że coś jest nie tak, absolutnie nie jest to rzecz nagląca.  emotka
Miłego wyjazdu; skłamałabym pisząc, że Ci nie zazdroszczę wypadu nad morze.  emotka emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6513594 piątek, 27 lipca 2018, 09:17:36
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

Jasne, to tylko zasygnalizowanie, że coś jest nie tak, absolutnie nie jest to rzecz nagląca.  emotka
Miłego wyjazdu; skłamałabym pisząc, że Ci nie zazdroszczę wypadu nad morze.  emotka emotka

Jednak zająłem się najpierw błędem dopiero zajmę się konkursami emotka
Był błąd techniczny, zostawiało stare powiadomienie - teraz powinno być dobrze emotka

Co do wyjazdu to nie chce mi się, nie opłaca się na tak krótko, moim zdaniem o 1 dzień za krótko, wolałbym w domu "poćpać kod", mam co robić ale nie mam czasu, bo jak nie praca, to w domu ogarnianie, albo jakiś wyjazd, ale zrzędzę emotka starzeję się emotka
bruce 0

nkba

Cytuj wiadomość#6513608 piątek, 27 lipca 2018, 09:51:24
pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6513610 piątek, 27 lipca 2018, 09:53:38
nkba napisał(a):

pionas emotka Czy coś się dzieje z powiadomieniami? Nie pojawiają się choć widzę, że są nowe wpisy? emotka

a masz włączone "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"?
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6513611 piątek, 27 lipca 2018, 10:01:50
pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

Mam emotka Teraz dostałam, może to jakaś "chwilówka" emotka Jakby dalej coś się dzialo to napiszę emotka Dzięki emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6513617 piątek, 27 lipca 2018, 10:11:26
nkba napisał(a):

pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

Mam emotka Teraz dostałam, może to jakaś "chwilówka" emotka Jakby dalej coś się dzialo to napiszę emotka Dzięki emotka

Teraz pojawił się wpis w "zdjęcia naszych wygranych" i "połączenia nieodebrane" i powiadomień brak emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6513636 piątek, 27 lipca 2018, 10:58:40
nkba napisał(a):

nkba napisał(a):

pionas napisał(a):

nkba napisał(a):

Teraz pojawił się wpis w "zdjęcia naszych wygranych" i "połączenia nieodebrane" i powiadomień brak emotka

pionas, a jednak nie dzialają powiadomienia emotka dostaję je tylko gdy mnie ktoś zacytuje chyba emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6513651 piątek, 27 lipca 2018, 11:27:34
cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

Potwierdzam. To zjawisko zaobserwowałem już wcześniej, ale kładłem je na karb opóźnienia w wysyłaniu powiadomień, więc machnąłem ręką. Najpierw widziałem wpis na forum, a po jakimś czasie pojawiało się powiadomienie. Albo bywało też tak, że dostałem powiadomienie o łapce w dół, klikam w link, by sprawdzić, co to za wpis się naraził komuś, a tam patrzę: łapka w górę. Po cichu tłumaczyłem to sobie tym, że ktoś się pomylił i potem swój błąd poprawił, zmieniając łapkę, a system zapamietał, że wysłał powiadomienie o pierwszym głosowaniu danej osoby na ten wpis, więc drugie głosowanie zignorował i powiadomienia już nie dublował. Ale diabli wiedzą, jak to jest naprawdę emotka

pionas poklikał i u mnie powiadomienia już są emotka Mam nadzieję, że u Ciebie też emotka
Dzięki pionas i udanego wypoczynku emotka emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6513652 piątek, 27 lipca 2018, 11:32:07
nkba napisał(a):

cb656 napisał(a):

nkba napisał(a):

Potwierdzam. To zjawisko zaobserwowałem już wcześniej, ale kładłem je na karb opóźnienia w wysyłaniu powiadomień, więc machnąłem ręką. Najpierw widziałem wpis na forum, a po jakimś czasie pojawiało się powiadomienie. Albo bywało też tak, że dostałem powiadomienie o łapce w dół, klikam w link, by sprawdzić, co to za wpis się naraził komuś, a tam patrzę: łapka w górę. Po cichu tłumaczyłem to sobie tym, że ktoś się pomylił i potem swój błąd poprawił, zmieniając łapkę, a system zapamietał, że wysłał powiadomienie o pierwszym głosowaniu danej osoby na ten wpis, więc drugie głosowanie zignorował i powiadomienia już nie dublował. Ale diabli wiedzą, jak to jest naprawdę emotka

pionas poklikał i u mnie powiadomienia już są emotka Mam nadzieję, że u Ciebie też emotka
Dzięki pionas i udanego wypoczynku emotka emotka

z łapkami był błąd w kodzie, co do awarii nkba to u każdego to teraz było bo rozpędziłem się i w 1 miejscu za dużo poprawiłem kod emotka
cb656, nkba 0

Mappet

Cytuj wiadomość#6514215 niedziela, 29 lipca 2018, 15:15:57

Witaj Mappet!

Pamiętasz nas jeszcze? emotka Już dawno Cię u nas nie było.
Jeśli z jakichś przyczyn nasza strona nie spodobała Ci się napisz nam o tym emotka
Jeśli chcesz usunąć swoje konto to możesz to zrobić z poziomu "Edycja profilu".

Pozdrawiamy
zespół e-Konkursy.info

Mail z 14:25,

dziś przed tą godziną pisałam posta... na jakiej zasadzie to jest rozsyłane? O_o
0 0
|< << < 173 174 175 176 177 178179 180 181 182 183 > >|