Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 175 176 177 178 179 180181 182 183 184 185 > >|

cb656

Cytuj wiadomość#6516900 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 21:12:41
Zastanawiam się, czy to celowy zabieg, że tylko na Usługobiorcę narzucany jest ten obowiązek, a na Usługodawcę już nie? emotka No bo jeśli celowy, mogłoby to tłumaczyć niegrzeczne i nieuprzejme traktowanie mnie przez Adminkę zdolnąbestię, która ignoruje moje jakże ważne pytanie, o zasadność usunięcia niewinnego wpisu i ukarania mnie za popełnienie tego wpisu. emotka Moje wątpliwości co do zasadności biorą się stąd, że sam nie dostrzegam owej "przewiny" w postaci "obrażania" kogokolwiek. Mam tylko dwa zwoje i  procesów myślowych zachodzących w mądrzejszych od mojej głowach po prostu nie ogarniam, potrzebuję jakiejś wskazówki do zrozumienia tej głębokiej myśli. emotka
Zadałem bardzo proste pytanie: CO konkretnie obraźliwego jest w inkryminowanym poście i kogo albo co on obraża? emotka

Znam forumowiczkę (jak sama nazwa wskazuje) tylko z forum, ale widząc, że angażuje się tutaj w bardzo trudne dla innych sprawy, udziela aktywnie pomocy, wykazuje się przy tym wielką ambicją, by pomóc jeszcze przed innymi, wyrobiła sobie tym ugruntowaną pozycję po Stronie Dobra. emotka emotka
Ta audycja to naprawdę bardzo ambitne dzieło telewizyjne! emotka emotka
Dziewczyna została zaproszona do programu (z czego wniosek, że dla twórców jest osobą pasującą, bo gdyby było inaczej, zaproszenia by nie było - takie programy stawiają na uczestników określonego typu emotka )
Ucieszyłem się z tego, bo to jednak miłe, gdy ktoś znajomy (choćby tylko z forum) błyśnie jak gwiazda na szklanym ekranie. To prawie tak, jakbym sam otarł się o tę chwilkę sławy...  emotka Fakt, było w tym wpisie trochę zazdrości,  emotka że to wyróżnienie jednak nie mnie dotyka, a ją. No ale trudno, nie można mieć wszystkiego. emotka

Czy w świetle tych faktów komuś wydaje się obraźliwym porównanie ambitnej dziewczyny, angażującej się w trudne sprawy na ogólnopolskim forum, z tak samo ambitnym ogólnopolskim programem telewizyjnych o sprawach dużo mniej trudnych, niż te rozwiązywane przez forumowiczkę tutaj? emotka Internet i telewizja zaliczane są do MEDIÓW, w tym także upatruję wspomniane podobieństwo.

No bo czymże jest takie porównanie, jak nie wyłącznie POCHWAŁĄ I APROBATĄ?!

Przecież nie czynię wycieczek osobistych do cech, o których nie mam pojęcia; nie wymyślam, że ma tłusty tyłek, jest świętą krową albo że się do wszystkich na forum do emotka la... No bo takie wpisy to już faktycznie OBRAZA, CHAMSTWO I NIEGRZECZNOŚĆ po prostu same z siebie. emotka Fuj! UŻYTE W STOSUNKU DO KOGOKOLWIEK! A mimo to, nikomu z Adminów nie przeszkadzają. emotka Choć są przejawem najprymitywniejszego z możliwych wyśmiewania się z... wyglądu czy cech. emotka To tak, jak rasizm - o, jak ma tłusty tyłek, to pośmiejmy się, podstawmy nogę, będzie ubaw! A podobno rasizm jest tutaj tępiony emotka Przynajmniej w Regulaminie.
Oj, ten Regulamin nie traktuje wszystkich jednako, oj nie... I to właśnie mi się tu nie podoba.

To jak, dowiem się w końcu, CO obraźliwego napisałem i KOGO obraziłem? emotka Bo nadal nie wiem, choć od zadania pytania minęła już prawie doba? emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6516920 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 22:34:59
Twój komentarz był niepotrzebny. Został kilkakrotnie zgłoszony jako obraźliwy. Nie tłumacz się zresztą, to był sarkazm.

cb656

Cytuj wiadomość#6516922 poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 22:39:32
zdolnabestia napisał(a):

Twój komentarz był niepotrzebny. Został kilkakrotnie zgłoszony jako obraźliwy. Nie tłumacz się zresztą, to był sarkazm.

Nie czuję się przekonany. emotka
Komentarz "niepotrzebny" to nie to samo, co "obraźliwy". Może podasz kryteria, co jest jeszcze potrzebne, a co już nie? Dziesiąty wpis z rzędu o tej samej wygranej w odstępie pół minuty jeszcze potrzebny" ale jedenasty już niepotrzebny i nie na temat? NIE MA TU JASNOŚCI, o logice nie wspominając. Forum pełne jest wpisów "niepotrzebnych" z punktu widzenia różnych osób.

A co z wpisami o tłustym tyłku? To NIE JEST obraźliwe? emotka (samo w sobie, bez względu na to, do kogo skierowane - tak się po prostu o ludziach nie pisze, to jest niskie).
Pokrętne tłumaczenie. emotka Widać wyraźnie, że brak Ci argumentów logicznych i rzeczowych, usiłujesz manipulować emocjami. A ja pytam o prosty konkret. WYKAŻ w przystępny sposób, CO jest obraźliwe i KOGO to obraża, może zrozumiem przynajmniej DLACZEGO.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6517100 wtorek, 7 sierpnia 2018, 13:37:35
Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517110 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:03:09
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6517112 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:03:54

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Która wersja szaty graficznej?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517116 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:11:06
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6517123 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:23:02

pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.

już powinno działać
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6517124 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:23:24
cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Nie czuję się przekonany. emotka
Komentarz "niepotrzebny" to nie to samo, co "obraźliwy". Może podasz kryteria, co jest jeszcze potrzebne, a co już nie? Dziesiąty wpis z rzędu o tej samej wygranej w odstępie pół minuty jeszcze potrzebny" ale jedenasty już niepotrzebny i nie na temat? NIE MA TU JASNOŚCI, o logice nie wspominając. Forum pełne jest wpisów "niepotrzebnych" z punktu widzenia różnych osób.

A co z wpisami o tłustym tyłku? To NIE JEST obraźliwe? emotka (samo w sobie, bez względu na to, do kogo skierowane - tak się po prostu o ludziach nie pisze, to jest niskie).
Pokrętne tłumaczenie. emotka Widać wyraźnie, że brak Ci argumentów logicznych i rzeczowych, usiłujesz manipulować emocjami. A ja pytam o prosty konkret. WYKAŻ w przystępny sposób, CO jest obraźliwe i KOGO to obraża, może zrozumiem przynajmniej DLACZEGO.

Twoj komplement był jak troskliwy tekst "nie będę sponsorował twojej cukrzycy"...

Każdy wie, że Trudne Sprawy nie są ambitnym programem. Dlatego Twoj komentarz był obraźliwy. I masz tego pełną świadomość  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6517125 wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:27:31
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

już powinno działać

Działa, dziękuję emotka
pionas 0

alan84

Cytuj wiadomość#6517300 wtorek, 7 sierpnia 2018, 23:28:12
ja mam problem z powiadomieniami ze nie ma sygnalu o wiadomoaci
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6517301 wtorek, 7 sierpnia 2018, 23:30:23
Na PW na nowej szacie też już działa, a kilka dni temu nie mogłam załączyć obrazka z dysku.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6517322 środa, 8 sierpnia 2018, 07:23:07
alan84 napisał(a):

nie masz wyciszonych dźwięków? bo rozumiem że piszemy o aplikacji??

zdolnabestia napisał(a):

Na PW na nowej szacie też już działa, a kilka dni temu nie mogłam załączyć obrazka z dysku.

u nikogo nie działało - brak miejsca na serwerze emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6517685 środa, 8 sierpnia 2018, 23:09:42
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie masz wyciszonych dźwięków? bo rozumiem że piszemy o aplikacji??

zdolnabestia napisał(a):

u nikogo nie działało - brak miejsca na serwerze emotka

nie mam wyciszonych;(
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6518548 niedziela, 12 sierpnia 2018, 23:05:54
pionas napisał(a):

Ja także już nie mam i dzięki za interwencję.  emotka
Może tylko tu dopiszę jako edycję 17 sierpnia, że wieczorem mam taki oto komunikat (wklejam po skopiowaniu całą treść):
"503 oznacza, że wybierana usługa jest w danej chwili niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania użytkownika ze względu na przeciążenie"
i nie wiem, czy coś nie tak z forum czy znowu z moim komputerem. emotka emotka Komunikat pojawił się, kiedy sprawdzałam pewne informacje z forum. 
pionas 0

cb656

Cytuj wiadomość#6520158 niedziela, 19 sierpnia 2018, 18:05:02
pionas mnie się nie podoba, że szukanie/porównywanie linków prowadzących do strony konkursu nie działa tak, jak powinno.
PRZYKŁAD
Chcę dodać konkurs. Wrzucam link do strony.
Pojawia się komunikat: "adres jest nieprawidłowy"
 :o Jaki "nieprawidłowy", skoro skopiowałem go na żywca ze strony konkursu, jaki widzę na własne oczy?! emotka
Nieważne... Ignoruję komunikat, klikam "sprawdź mimo to". System zatwierdza, pojawia się formularz do uzupełnienia pozostałych pół: opis, daty, tytuł, nagrody i takie tam. Wypełniam skrupulatnie wszystkie pola. Klikam "wyślij".
ZONK emotka Komunikat: "mamy już zgłoszenie o podanym linku"
emotka ...a przed chwilą system się zapierał, że ponoć ten link jest "nieprawidłowy"
Do rzyci taki system emotka Popracuj nad tym jeszcze. PRZYPOMINAM, że to nie jest pierwsza uwaga w temacie wadliwego działania wyszukiwarki. Coś jest na rzeczy.
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6520407 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:06:26
cb656 napisał(a):

żal, że konkurs zgłoszony 17 sierpnia do bazy, nie zdążył sie do dziś ukazać i sie skończył https://www.e-kon...konkursy/show/240728
emotka

Napisałem już do administratorów w podobnej sprawie - ja dodałem konkurs w sobotę - i do tej pory się nie ukazał...
cb656 0

superloser

Cytuj wiadomość#6520426 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:39:01
cb656 napisał(a):

żal, że konkurs zgłoszony 17 sierpnia do bazy, nie zdążył sie do dziś ukazać i sie skończył https://www.e-kon...konkursy/show/240728
emotka

Skoro wiesz z kalendarza, że jest weekend. Wiesz, że "sklepowe" są nagrodzone wolną niedzielą to dlaczego Pionas ma nie mieć weekendu z dzieckiem? 
Wiesz, że konkurs trwa 2-3 dni to wrzuć link w TERAZ albo Szybkie konkursy... chyba na tyle jesteś rozgarnięty emotka  a nie lamentowač o kilka biletów na jakiś słaby film. Ech CeBe, może Velvet chusteczki ....??? 

bruce

Cytuj wiadomość#6520442 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:10:16
cb656 napisał(a):

P.S. Wystąpiłem z propozycją, bym uzyskał uprawnienia Admina w zakresie dodawania do bazy konkursów w weekend. Czekam na diecezję.

emotka Czy Ty wiesz, na co się rzucasz?  emotka Poza tym weekend to pojęcie arcywzględneemotka A co będzie wtedy z Twoimi weekendami (bez wspomnianej względności)? emotka emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6520444 poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 16:12:05
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

dlaczego Pionas ma nie mieć weekendu z dzieckiem?

emotka weź się ogarnij, tak? Czy ja komu czego bronię?!
P.S. Wystąpiłem z propozycją, bym uzyskał uprawnienia Admina w zakresie dodawania do bazy konkursów w weekend. Czekam na diecezję.

To "kopiesz", by Pionas dał Ci uprawnienia??? Tyle ludzi tu obraziłeś, tyle "dzięki" Tobie przestało się udzielać. Większe uprawnienia dla Ciebie i Pionas pójdzie z torbami. 
Dlaczego, z wiedzą jaką posiadasz, nie założysz własnej strony konkursowej... ???

Chcesz zniszczyć Pionasa lata pracy? I nie chodzi o twoja wiedze, tylko o podejscie do ludzi.

W weekend, kończonce się konkursy mozna wrzucać w TERAZ.
A Ty możesz zabrać wtedy dzieci do parku albo zagrać z nimi w bierki. 
0 0
|< << < 175 176 177 178 179 180181 182 183 184 185 > >|