Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183184 >

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6535174 piątek, 5 października 2018, 11:51:06
pionas napisał(a):

Strona ciągle hobbistycznie, odskocznia od życia codziennego emotka
I pewnego rodzaju króliczek doświadczalny, błędy lub zmiany tutaj wpływają na późniejsze decyzje w pracy emotka

Prawda jest taka, że dzięki tej stronie wygrywamy
nawiązujemy ciekawe znajomości
możemy porozmawiać z osobami, które dzielą z nami pasję 
i od czasu do czasu ktoś mógłby wyrazić za to wdzięczność '
niniejszym uroczyście to robię 
i wręczam Ci puchar Mistrza Świata za cierpliwość! 
emotka  

nkba

Cytuj wiadomość#6535181 piątek, 5 października 2018, 11:56:47
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

Strona ciągle hobbistycznie, odskocznia od życia codziennego emotka
I pewnego rodzaju króliczek doświadczalny, błędy lub zmiany tutaj wpływają na późniejsze decyzje w pracy emotka

emotka emotka

I to całkiem niezły króliczek emotka   emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6535196 piątek, 5 października 2018, 12:17:28
cb656 napisał(a):

Dziwne emotka Zrobiłem wpis, kliknąłem wyślij, mam to w swoim archiwum pod adresem https://www.e-kon...strona/185/#p6535182 ale na stronie forum nie widzę, diabeł ogonem przykrył emotka
Kiedyś już było coś takiego - wyświetlanie postów z opóźnieniem, czyżby wróciło??!

wpis jest tylko przenosiłem jeden z Twoich postów i źle podliczyło liczbę postów na danego wątku - w domu popracuję nad tym aby wyeliminować taki problem...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6536205 wtorek, 9 października 2018, 09:49:08
Czasami bywa tak, że jakiś link do strony jest błędny.
Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej ramki:
https://www.e-kon...ursy/redirect/243486

Co o tym sądzicie?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6538102 niedziela, 14 października 2018, 16:56:50
cb656 napisał(a):

Dlaczego wyszukiwarka nie znajduje tego konkursu, skoro link do niego jest dokładnie taki sam? Nawet po jego uproszczeniu w wynikach ZERO emotka

Wczorajsze moje poprawi mają na to wpływ i nie wszystkie dane w bazie zostały jeszcze poprawione...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6538103 niedziela, 14 października 2018, 16:59:01
Inaczej pisząc zepsułem wyszukiwarkę emotka

nikola-s

Cytuj wiadomość#6538916 wtorek, 16 października 2018, 19:00:17
A ja chciałam zapytać dlaczego niektóre wątki są zablokowane, można wejść pod warunkiem dodania 3 konkursów do serwisu emotka już kilka razy próbowałam dodać jakiś wyszukany konkurs ale okazywało się, że jest już na forum... Chętnie poczytałabym również inne wątki, lecz niestety nie mogę emotka
0 0

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6538920 wtorek, 16 października 2018, 19:02:40
Mam wrazenie, ze niektorym sprawia trudnosc czytanie ze zrozumieniem. Moze warto by rozwazyc przyklejenie na wejsciu kazdego tematu dot. bezposrednio konkow zdania typu "zanim zadasz pytanie, sprawdz czy odpowiedzi nie znajdziesz w regulaminie".
cb656 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6538928 wtorek, 16 października 2018, 19:21:34
nikola-s napisał(a):

A ja chciałam zapytać dlaczego niektóre wątki są zablokowane, można wejść pod warunkiem dodania 3 konkursów do serwisu emotka już kilka razy próbowałam dodać jakiś wyszukany konkurs ale okazywało się, że jest już na forum... Chętnie poczytałabym również inne wątki, lecz niestety nie mogę emotka

możesz
musisz tylko dodać 3 konkursy, których nie ma jeszcze w bazie
nie jest to wcale trudne

pionas

Cytuj wiadomość#6540642 niedziela, 21 października 2018, 15:50:51
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że wrzucenie linku https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk spowodowało otwarcie formularza do wypełnienia opisu nowego konkursu, a gdy to zrobiłem, skończyło się powiadomieniem, że... taki konkurs jest już w bazie emotka . Co ciekawe, link z bazy to https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk czyli IDENTYCZNY emotka
SYSTEM WYSZUKIWANIA/DODAWANIA JEST DO LUFTU emotka
Tylko czas tracę emotka

A to nie jest tak że chwilę wcześniej podałeś link do konkursu który był w bazie i za chwilę podałeś ten?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540645 niedziela, 21 października 2018, 15:56:36
Jeśli podajesz linki do konkurencji to nie dziw się że coś nie idzie po Twojej myśli emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540652 niedziela, 21 października 2018, 16:16:49
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Jeśli podajesz linki do konkurencji to nie dziw się że coś nie idzie po Twojej myśli emotka

Ojtam, ojtam. Ty pionas nie udziwniaj emotka Doskonale wiesz, że w zgłoszeniu tu na stronie link do strony konkurencji by nie przeszedł emotka Pokazałem Ci ŹRÓDŁO, byś nie drążył, ale jednak drążysz emotka
Ale link do konkursu ze strony konkurencji emotka jest już konkretny: https://www.youtu.../watch?v=3pSMKmK9LHk - jest to taki sam, jak link do konkursu będącego już w bazie - https://www.e-kon...fs-lub-mm9359ts.html
Po co się tłumaczysz? Wyszukiwarka tego nie wychwyciła i tyle. Przyjmij na klatę.

Jak Ci tak dobrze u konkurencji to u nich zostań i tyle, po co marnujesz swój cenny czas?

U mnie w pierwszym kroku wyłapuje, nie widzę problemu, chyba że zrobiłbyś tak jak pisałem wcześniej, ale napisałem że nie, także nie wiem jak to zrobiłeś
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540654 niedziela, 21 października 2018, 16:20:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Jak Ci tak dobrze u konkurencji to u nich zostań i tyle, po co marnujesz swój cenny czas? U mnie w pierwszym kroku wyłapuje, nie widzę problemu, chyba że zrobiłbyś tak jak pisałem wcześniej, ale napisałem że nie, także nie wiem jak to zrobiłeś

emotka emotka emotka emotka zaiste, byłoby zabawnie, gdyby nie to, że jest żałośnie.
Standardowa odpowiedź informatyka: "u mnie działa"
A u mnie qźwa nie wyłapuje! emotka

Nie jestem informatykiem emotka
Jest niedziela, idź na spacer.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6540677 niedziela, 21 października 2018, 17:11:43
cb656 nie wiem skąd to masz emotka ale informatyk to osoba zmieniająca baterie w myszce u pani Zosi w kadrach.
Wikipedia kłamie emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6540691 niedziela, 21 października 2018, 17:27:39
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

...informatyk to osoba zmieniająca baterie w myszce u pani Zosi w kadrach. Wikipedia kłamie emotka

Nieładnie. emotka Zarzucasz mi kłamstwo? Wikipedia nie jest być może Alfą i Omegą, ale czerpie informacje ze źródeł innych.

nie poczules zartu emotka
w it maja troche inne spojrzenia na pewne okrelsenia, raczej specjalistycznie sie mowi lub oczekuje tego emotka
u nas w firmie informatyk to informatyk programista to programista...
0 0

pioge7

pionas

Cytuj wiadomość#6542034 piątek, 26 października 2018, 07:53:46
pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6542039 piątek, 26 października 2018, 08:54:49
pionas napisał(a):

pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka

Aha, rozumiem emotka  szkoda, bo taki opis wyglada bardzo fajnie emotka  
pale jeśli się nie da to przyjmuje do wiadomości emotka  pozdrawiam i miłego dnia emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6542042 piątek, 26 października 2018, 09:04:03
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

Aha, rozumiem emotka  szkoda, bo taki opis wyglada bardzo fajnie emotka  
pale jeśli się nie da to przyjmuje do wiadomości emotka  pozdrawiam i miłego dnia emotka  

Za dużo przepisywania emotka
Do tego jeszcze apka na Androida

doo

Cytuj wiadomość#6543085 wtorek, 30 października 2018, 18:00:17
cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Działa Wam już (wyszukiwarka konkursów)? Bo u mnie wszystko ok.

Nie jest okej emotka Wyniki wyszukiwania temu przeczą:

Mamy wtorek, a wyszukiwanie konkursów (nie) działa jak w sobotę. Długo jeszcze?
cb656 0
|< << < 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183184 >