Reklama na e-Konkursy.info 21.09.19 01:39:59

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 178 179 180 181 182 183184 185 186 187 188 > >> >|

pioge7

pionas

Cytuj wiadomość#6542034 piątek, 26 październik 2018, 07:53:46
pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6542039 piątek, 26 październik 2018, 08:54:49
pionas napisał(a):

pioge7, bruce przykro mi, ale takie coś nie przejdzie, nasze to osobny moduł, po prostu tam tworzy się całą treść podstrony.
Opisy konkursów są generowane na podstawie danych wypełnionych w formularzu, dzięki czemu można sprecyzować wyniki wyszukiwarki, gdyby zrobiło się taką podstronę to nie wiadomo by było co jest do czego.

Mogę dodać nowe pole które generowałoby taką podstronę (już kiedyś o tym myślałem), ale zaraz ktoś zacznie się czepiać że nie da się wyszukiwać konkursu, że wyszukiwarka go nie wyłapuje i że znów jest do d**y, teraz jakoś działa, lepiej czy gorzej (moim zdaniem wyłapuje większość konkursów - ok. 95%*) i wolę to zostawić emotka

* zostawiam sobie margines błędu, bo czasami pojawiają się nowe znaczniki w adresie które trzeba dopisać by je wykluczyć emotka

Aha, rozumiem emotka  szkoda, bo taki opis wyglada bardzo fajnie emotka  
pale jeśli się nie da to przyjmuje do wiadomości emotka  pozdrawiam i miłego dnia emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6542042 piątek, 26 październik 2018, 09:04:03
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

Aha, rozumiem emotka  szkoda, bo taki opis wyglada bardzo fajnie emotka  
pale jeśli się nie da to przyjmuje do wiadomości emotka  pozdrawiam i miłego dnia emotka  

Za dużo przepisywania emotka
Do tego jeszcze apka na Androida

doo

Cytuj wiadomość#6543085 wtorek, 30 październik 2018, 18:00:17
cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Działa Wam już (wyszukiwarka konkursów)? Bo u mnie wszystko ok.

Nie jest okej emotka Wyniki wyszukiwania temu przeczą:

Mamy wtorek, a wyszukiwanie konkursów (nie) działa jak w sobotę. Długo jeszcze?
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6543089 wtorek, 30 październik 2018, 18:03:23
doo napisał(a):

cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Czego nie wyszukuje?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6543570 czwartek, 1 listopad 2018, 19:57:35
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

doo napisał(a):

cb656 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Czego nie wyszukuje?

Banalny PRZYKŁAD.

szukanie konkursu na frazę: "facebook.com/YvesRocherPolska/photos"
Wyniki wyszukiwania: https://www.e-kon...ocherPolska%2Fphotos

...albo szukanie konkursu na frazę: "https://zegarowni...urs-na-opinie"
Wyniki wyszukiwania: https://www.e-kon...%2Fkonkurs-na-opinie
...i tak dalej emotka

Pierwszy rzut oka na ILOŚĆ wyników i pierwsze pozycje pokazuje, że coś jest nie halo emotka emotka

Szukanie działa w miarę prawidłowo na PROSTE słowa. Na zwroty bardziej "skomplikowane" wyszukiwarka dostaje małpiego rozumu/wpada w panikę/głupieje/goni w piętkę/i tak dalej.

problem polegał na tym że w momencie braku znalezienie jakichkolwiek wyników wyświetlało wszystkie konkursy z bazy emotka
poprawione
1 0

e-e

Cytuj wiadomość#6556207 czwartek, 13 grudzień 2018, 09:54:24
Witam, jak poradzić sobie z wylogowywaniem za każdym razem w apce.  Wcześniej było zalogowane cały czas, teraz za każdym razem muszę wpisać maila i hasło emotka .  Już nie mam pomysłu, aplikacja nawet została odinstalowana i zainstalowana jeszcze raz. Co mam nie tak i gdzie to zmienić?  Ktoś pomoże? emotka
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6556258 czwartek, 13 grudzień 2018, 11:59:11
e-e napisał(a):

Witam, jak poradzić sobie z wylogowywaniem za każdym razem w apce.  Wcześniej było zalogowane cały czas, teraz za każdym razem muszę wpisać maila i hasło emotka .  Już nie mam pomysłu, aplikacja nawet została odinstalowana i zainstalowana jeszcze raz. Co mam nie tak i gdzie to zmienić?  Ktoś pomoże? emotka

Na ilu urządzeniach korzystasz z aplikacji?
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6556278 czwartek, 13 grudzień 2018, 12:33:27
e-e napisał(a):

pionas napisał(a):

e-e napisał(a):

Na ilu urządzeniach korzystasz z aplikacji? 

z aplikacji tylko na telefonie, loguję się też przez kompa, ale to normalnie przez strone www

0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6563192 sobota, 12 styczeń 2019, 21:30:55
Kiefya mialem powiadomienie dzwiekowe w telefonie o przychodzacej wiadomosci z ekonkursow. Teraz nie mam tego , cos sie zmienilo?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6563227 niedziela, 13 styczeń 2019, 08:51:27
alan84 napisał(a):

Kiefya mialem powiadomienie dzwiekowe w telefonie o przychodzacej wiadomosci z ekonkursow. Teraz nie mam tego , cos sie zmienilo?

Nic się nie zmieniło - a nie masz czasem wyłączonych dźwięków w telefonie?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6563246 niedziela, 13 styczeń 2019, 11:22:15
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie mam. nie wiem o co chodzi. wszystko wlaczone. dotyczy ro samsunga s7
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6563274 niedziela, 13 styczeń 2019, 14:54:02
alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

Może sprawdź ustawienia powiadomień czy czasem nie jest wyłączona aplikacja e-Konkursy?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6563276 niedziela, 13 styczeń 2019, 15:14:46
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

Może sprawdź ustawienia powiadomień czy czasem nie jest wyłączona aplikacja e-Konkursy?

jest wlaczona. ;(
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6563299 niedziela, 13 styczeń 2019, 17:10:17
alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

jest wlaczona. ;(

aplikacje masz włączoną?
jeśli aplikacja nie działa w tle to nie zadzialaja powiadomia... być może Samsung sam wyłącza aplikacje...
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6563303 niedziela, 13 styczeń 2019, 17:30:23
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

jest wlaczona. ;(

aplikacje masz włączoną?
jeśli aplikacja nie działa w tle to nie zadzialaja powiadomia... być może Samsung sam wyłącza aplikacje...

mam wlaczone. sprawdzalem ;(
0 0

e-e

Cytuj wiadomość#6568238 sobota, 2 luty 2019, 09:00:42
czy wiadomo kiedy aplikacja będzie działać?  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6569923 piątek, 8 luty 2019, 13:27:48
Nie wyświetlają mi się tagi, czy tylko mi?

0 0

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6570917 środa, 13 luty 2019, 11:58:20
Mam temacik emotka  
To może nie do końca będzie pasujące do "Coś się nie podoba?", ale wątek "Czas na zmiany" został zamknięty  emotka

Czy rozważana była może zmiana wiodącej grafiki na forum...? (koniczynki -> upgrade?) 
Mam na myśli kwestię odświeżenia grafik...
Ktoś? Coś? 
Czy nie lubimy zmian ? emotka ?
0 0

|< << < 178 179 180 181 182 183184 185 186 187 188 > >> >|