Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183184 185 186 >

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6525877 środa, 5 września 2018, 16:06:48
pani-filifionka napisał(a):

Ja też nie mogę wgrać avataru emotka

też nie mogę wgrać awataru. w czerwcu się rejestrowałem i miałam. A teraz nie da rady emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6525943 środa, 5 września 2018, 18:04:55
prosiaczek napisał(a):

też nie mogę wgrać awataru. w czerwcu się rejestrowałem i miałam. A teraz nie da rady emotka

jaka szata graficzna?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6526205 czwartek, 6 września 2018, 13:50:32
pionas mam pytanie. Często korzystam z aplikacji i dziś nasunęło mi się takie spostrzeżenie. Otóż teraz jest tak że wiem o jakimś konkursie, że jest np. w tesco. Jestem w sklepie i chcę na szybko znaleźć info o konkursie. Wchodzę w aplikację w KONKURSY, KONKURSY PROMOCYJNE i tam wpisuję w wyszukiwarkę Tesco i mam listę. Jednak chciałem zapytać, czy byłaby możliwość aby tą możliwość wyszukiwania konkursów przenieść sekcję wcześniej w momencie jak mam do wyboru kategorię konkursu? Bo np. konkurs LEGO, trzeba kupić i zrobić foto, i nie wiem czy szukać w promocyjnych czy w fotograficznych. A tak wpisuję w wyszukiwarkę i mam od razu konkurs, nie tracąc czasu na szukanie go w wybranej kategorii. Czy jest taka możliwość. Sorry za rozpisanie, ale wolałem ująć to tak żeby wiadomo było o co chodzi emotka
bubba 0

superloser

Cytuj wiadomość#6526227 czwartek, 6 września 2018, 14:31:32
Wkurza to wyszukiwanie, gdy tag nie ma nawet właściwej nazwy produktu emotka  
Znajdziesz Pall Mall ? Nie!
Ale są Pallmall  emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6526338 czwartek, 6 września 2018, 21:07:21
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Znajdziesz Pall Mall ? Nie! Ale są Pallmall  emotka

...a pamiętam, że gdy przewidując różne zachowania userów, profilaktycznie dawałem tagi w wielu wersjach nazwy głównej, nawet z błędną pisownią (ortografia), to mi pionas je usuwał tłumacząc, że wydziwiam i utrudniam życie i ma być tylko tak, jak to zapisał Organizator u siebie. emotka Później wprowadził usprawnienia ignorujące podczas wyszukiwania znaki typu myślnik i podobne (na przykład podwójne literki knor-knorr), ale chyba spacji to-to nie uwzględnia emotka

jasne, nie ma czegoś takiego jak łączenie fraz.
Nie ogarniam takich tematów i niestety wyszukiwarka na chwilę obecną lepsza nie będzie.
Nie stać mnie na zatrudnianie specy od ElasticSearch i serwera aby to pospinać...

EDIT
Poprawiłem pallmall na Pall Mall
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6526359 czwartek, 6 września 2018, 22:45:22
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Znajdziesz Pall Mall ? Nie! Ale są Pallmall  emotka

...a pamiętam, że gdy przewidując różne zachowania userów, profilaktycznie dawałem tagi w wielu wersjach nazwy głównej, nawet z błędną pisownią (ortografia), to mi pionas je usuwał tłumacząc, że wydziwiam i utrudniam życie i ma być tylko tak, jak to zapisał Organizator u siebie. emotka Później wprowadził usprawnienia ignorujące podczas wyszukiwania znaki typu myślnik i podobne (na przykład podwójne literki knor-knorr), ale chyba spacji to-to nie uwzględnia emotka

jasne, nie ma czegoś takiego jak łączenie fraz.
Nie ogarniam takich tematów i niestety wyszukiwarka na chwilę obecną lepsza nie będzie.
Nie stać mnie na zatrudnianie specy od ElasticSearch i serwera aby to pospinać...

EDIT
Poprawiłem pallmall na Pall Mall

Wiadomo, że sporo osób gra we wszystko i wertuje wszystkie dodane konkursy / loterie. I wie co, jak, gdzie...
Wiadomo też, że kilka osób chwali sie wygrana w "cocolino" albo "gostynskim"  - podaje bledny spelling albo zwrot "GOSTYNSKIE", który w odpowiedzi ma ZERO dostępnych promocji.

Akcje "Lech" też się nie dublują z "Leszek" - a to jest to samo, tylko nie każdy to wie.

Jesli dodany konek ma BŁĘDNNIE określony PRODUKT PROMOCYJNY to jak można go wyszukac? 
Mozna dodać TAG GŁÓWNY, który określa wyłącznie PRODUKT PROMOCYJNY? A nie zabawa w zgadywanie, jak inaczej można nazwać GOSTYŃSKIE... jasne mleko... ale wtedy NIE wyskoczy 1 pozycja tylko kilka do wertowania.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6526756 sobota, 8 września 2018, 13:17:46
Bardzo mi się nie podoba, że pomyliłam się sromotnie emotka emotka , optując kilka tygodni temu za tym, aby Cebe przemyślał dogłębnie sprawę swego ewentualnego dodawania do bazy konkursów w każdy (zarwany z tego powodu emotka ) weekend, bo kiedy widzę, co się wyrabia w WC, jestem obecnie na 100% przekonana, że najlepiej byłoby, gdyby jednak te konkursy dodawał  emotka : baza by nie stała, zgłaszałby ten, kto ma ochotę i potrzebę, wszyscy skupilibyśmy się bardziej na poprawnym zgłaszaniu. emotka  
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6526757 sobota, 8 września 2018, 13:21:44
bruce napisał(a):

Bardzo mi się nie podoba, że pomyliłam się sromotnie emotka emotka , optując kilka tygodni temu za tym, aby Cebe przemyślał dogłębnie sprawę swego ewentualnego dodawania do bazy konkursów w każdy (zarwany z tego powodu emotka ) weekend, bo kiedy widzę, co się wyrabia w WC, jestem obecnie na 100% przekonana, że najlepiej byłoby, gdyby jednak te konkursy dodawał  emotka : baza by nie stała, zgłaszałby ten, kto ma ochotę i potrzebę, wszyscy skupilibyśmy się bardziej na poprawnym zgłaszaniu. emotka  

Także jestem za! 
bruce 0

pani-filifionka

Cytuj wiadomość#6526776 sobota, 8 września 2018, 15:49:03
pionas napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jaka szata graficzna?

Na https://www.e-konkursy.info/theme/new nie chciało wchodzić, ale zmieniłam na inną i poszło emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6526798 sobota, 8 września 2018, 19:07:21
cb656 napisał(a):

Gdzie w skórce https://www.e-konkursy.info/theme/new jest przycisk do wyboru innej skórki? emotka

Dzieki.

A teraz pytanie... gdzie się zmienia te wersje jak się przez głupotę (własną) wciśnie "tradycyjna" lub "nowoczesna"  emotka   ???

Bo w tej wersji, to mam na dole ... ale jak wrócić później do tej "zielonej"??

cb656 0

bruce

Cytuj wiadomość#6526803 sobota, 8 września 2018, 19:25:12
cb656 napisał(a):

emotka Automatyczny tłumacz przełożył to na:

NIECH CEBE TYLE NIE PISZE NA FORUM, BĘDZIE LEPIEJ

emotka

Chyba czas zmienić tłumacza.  emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6526807 sobota, 8 września 2018, 20:19:09
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

Gdzie w skórce https://www.e-konkursy.info/theme/new jest przycisk do wyboru innej skórki? emotka

A teraz pytanie... gdzie się zmienia te wersje jak się wciśnie "tradycyjna" lub "nowoczesna" 

Dobra, rozgryzłem to (chyba) emotka W każdej wersji przycisk jest gdzie indziej emotka Pionas dba o naszą gimnastykę, byśmy się nie zasiedzieli, tylko skakali po całej stronie emotka Zamiast szukać rozsianych po całej stronie przycisków, lepiej chyba będzie zapamiętać trzy końcówki adresu: https://www.e-konkursy.info/theme/old (polo) (new)
W polo na przykład jest na samej górze po lewej.

Wszystkie te wersje mają wady.

Fioletowa - wylogowanie jest trudne na telefonie . Palcem trafić w te litereczki na szybko sie nie da. 
Zielona ma okno logowania na 2 szerokości ekranu i trzeba palcem "machać".

Biała - jest optycznie zbyt biała. Razi.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6526984 niedziela, 9 września 2018, 21:56:17
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dzieki.

A teraz pytanie... gdzie się zmienia te wersje jak się przez głupotę (własną) wciśnie "tradycyjna" lub "nowoczesna"  emotka   ???

Przejście ze starej szaty na inną:

stopka strony

przejście z Semantic na starą lub nowoczesną:

stopka strony

Przejście z nowoczesnej na starą lub Semantic:

lewy górny róg strony emotka
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6527933 środa, 12 września 2018, 22:12:08
Czy temat "konkursy firm tytoniowych" nie powinien być w konkursach? Jest w "czarnej liście", co jest troszkę dziwne emotka  (a dyskusja się toczy...)

kreatia

Cytuj wiadomość#6527949 środa, 12 września 2018, 22:53:57
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Czy temat "konkursy firm tytoniowych" nie powinien być w konkursach? Jest w "czarnej liście", co jest troszkę dziwne

Nie, to wcale nie jest dziwne, to logiczne nad wyraz emotka Palenie jest powodem wielu chorób i prowadzi do śmierci, a wszystkie takie czynniki u zdrowego człowieka są właśnie na czarnej liście emotka

Wątek lays szybciutko do czarnej listy, proszę! emotka  
Edit: i albedo też
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6527950 środa, 12 września 2018, 22:56:23
kreatia napisał(a):

cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Czy temat "konkursy firm tytoniowych" nie powinien być w konkursach? Jest w "czarnej liście", co jest troszkę dziwne

Nie, to wcale nie jest dziwne, to logiczne nad wyraz emotka Palenie jest powodem wielu chorób i prowadzi do śmierci, a wszystkie takie czynniki u zdrowego człowieka są właśnie na czarnej liście emotka

Wątek lays szybciutko do czarnej listy, proszę! emotka  
Edit: i albedo też

wiekszość konkursów powinno być na czarnej liście... coca cola - niezdrowa, chipsy - tłuczą, czekolada, cukierki zbyt dużo cukru. emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6527982 czwartek, 13 września 2018, 08:22:49
Takie coś mnie się nie podoba:
https://www.e-kon...skie.html#com_120908
emotka emotka emotka Co regulamin, to pomyłka, pytać trzeba, dzwonić trzeba, zabiegać godzinami, żeby łaskawie organizator poprawił własne błędy.  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6527983 czwartek, 13 września 2018, 08:25:39
bruce napisał(a):

Takie coś mnie się nie podoba:
https://www.e-kon...skie.html#com_120908
emotka emotka emotka Co regulamin, to pomyłka, pytać trzeba, dzwonić trzeba, zabiegać godzinami, żeby łaskawie organizator poprawił własne błędy.  emotka

Zawsze można opisać ich zachowanie tutaj -> Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6530875 sobota, 22 września 2018, 18:57:19
W nowej wersji strony słowa nie są dzielone.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6531026 niedziela, 23 września 2018, 18:32:00
cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa, nie rozumiem tego. Inny zestaw konkursów jest pod tym adresem, a inny pod tym.
TUTAJ (odświeżam stronę i odświeżam, a nadal brak)nie widzę na liście dodanych dzisiaj na przykład tych, znalezionych pod drugim linkiem:
https://www.e-kon.../zimowy-konkurs.html Opublikowano: 23.09.2018 18:23
https://www.e-kon...j-z-nami-jesien.html Opublikowano: 23.09.2018 18:23
https://www.e-kon...uszke-gwiazdke1.html Opublikowano: 23.09.2018 18:21

dane są cacheowane i każda podstrona odświeża dane w innym czasie.
cb656 0

|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183184 185 186 >