Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183 184185 186 >

pionas

Cytuj wiadomość#6531028 niedziela, 23 września 2018, 18:36:47
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się podział słowa, jaki został dokonany przez system podczas cytowania. Chodzi o ten wpis, którego screen załączam. Jest to niezgodne z zasadami pisowni języka polskiego i nie powinno mieć miejsca, bo stanowi ZŁY WZÓR do naśladowania emotka
Słowo zostało podzielone w drugim cytacie, bo w pierwszym zachowało się całe, bez przenoszenia.

To już interpretacja przeglądarki i rozmiaru okna...
Tak po prostu łamie słowo.
U mnie wygląda to tak:

Stara wersja strony:
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6531034 niedziela, 23 września 2018, 18:47:51
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

To już interpretacja przeglądarki i rozmiaru okna... Tak po prostu łamie słowo...

Och, mam świadomość, że to może wynikać także ze skali powiększenia, ależ to sama przeglądarka, a nie konkretna strona/skrypt? Jestem zdziwiony. emotka

Jest możliwość ustawienia łamania słów word-wrap czy tam word-break (nie pamiętam), ale to jak słowo zostanie złamane to interpretuje przeglądarka...
Przykro mi, że Twoja akurat złamała w tak rażący dla Ciebie sposób, wiem że to mało pocieszające ale gdybyś cytował wiadomość to w okienku do odpowiedzi pojawi się poprawnie emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6535154 piątek, 5 października 2018, 11:27:34
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Jest już w bazie od miesiąca

Dodałem w normalnym trybie. Fakt, że system nie wykrył tego, dowodzi słabości systemu emotka

pionas - co taki oburzony? emotka Naruszyłem jakąś świętość narodową, czy co? emotka
Tak, wiem - pamiętam: "system nie porównuje linków z pola REGULAMIN z ważnych powodów, narzuconych przez liczne nalegania forumowiczów". emotka Nie mam sobie nic do zarzucenia - też szukałem w bazie PRZED dodaniem zgłoszenia emotka System nie wykrył, że już taki konkurs jest emotka

Konkurs w bazie ma następujące linki:
http://www.wygrajzmobil.pl/
https://www.mobil1.pl/~/media/849B3F08E0BF4ED1BEBE83F0F71AFF8E.ashx
W moim zgłoszeniu linki są takie:
https://www.mobil1.pl/aktualnosci-i-wiedza/wygraj-lexus1

Ty mnie irytujesz. Ile razy mam Ci pisać to samo?
System bierze pod uwagę cały link a nie jego fragmenty.
Gdyby brał tylko domenę główną to byłyby przypadki gdzie wyświetlało listę wszystkich konkursów z tej domeny, a to bez sensu.
Po to jest dodatkowa weryfikacja ręczne, ale Ty ciągle swoje.
Cieszę się że jesteś idealny emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6535157 piątek, 5 października 2018, 11:35:45
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Jest już w bazie od miesiąca

Dodałem w normalnym trybie. Fakt, że system nie wykrył tego, dowodzi słabości systemu emotka

pionas - co taki oburzony? emotka Naruszyłem jakąś świętość narodową, czy co? emotka
Tak, wiem - pamiętam: "system nie porównuje linków z pola REGULAMIN z ważnych powodów, narzuconych przez liczne nalegania forumowiczów". emotka Nie mam sobie nic do zarzucenia - też szukałem w bazie PRZED dodaniem zgłoszenia emotka System nie wykrył, że już taki konkurs jest emotka

Konkurs w bazie ma następujące linki:
http://www.wygrajzmobil.pl/
W moim zgłoszeniu linki są takie:
https://www.mobil1.pl/aktualnosci-i-wiedza/wygraj-lexus1

Gdyby brał tylko domenę główną to byłyby przypadki gdzie wyświetlało listę wszystkich konkursów z tej domeny, a to bez sensu.
Cieszę się że jesteś idealny emotka

Dla mnie Ty jesteś idealny emotka  
Ile razy miałam tutaj jakikolwiek problem, a zdarza się to od czasu do czasu, rozwiązywałeś go w trybie błyskawicznym przez co uważam, że prowadzisz stronę perfekcyjnie.  emotka ( ktoś czasem musi napisać też coś dobrego, żebyś w kompleksy nie popadł  emotka   emotka   ) 

pionas

Cytuj wiadomość#6535163 piątek, 5 października 2018, 11:42:53
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

emotka emotka jejki, wq emotka em pionasa emotka ale jaja...
Weź wrzuć na luz emotka
Przypomnij sobie, jak było kiedyś: po wrzuceniu linku do sprawdzenia pojawiała się LISTA konkursów, w których początkowa część adresu była zgodna (konkret dla przykładu - konkursy z domeny rmf.fm) i propozycją, którą cytuję z pamięci, więc wybacz brak dosłownej zgodności, chodzi o ideę:
"mamy już zgłoszenia o podobnym linku, jesli nadal uważasz, że to coś innego, wyślij zgłoszenie mimo to"
Było tak, prawda? Czyli kiedyś system analizował linki inaczej, niż dziś. Jasne - jest progres/zmiany/modyfikacje i tak dalej, więc dziś już pewnie tego akurat nie ma.
Czy ja muszę się cieszyć z wszystkiego? Serio?? Ludzie na forum narzekają na takie błahostki, których ja bym pewnie nie zauważył nawet, to ja nie mogę wyrazić swojego zdania, które nawet nie jest jakąś formalną "skargą", a jedynie opinią. LUŹNĄ. Nie wiąże Cię ona w żaden sposób. Możesz olać, jak zwykle. A Ty się IRYTUJESZ. No bez jaj... emotka Zdrowia szkoda emotka

mam inne rzeczy na głowie, po prostu piszę jak jest, ale szkoda mi czasu na powtarzanie się emotka
Nie pamiętam sytuacji aby po wrzuceniu linku do podstrony analizowało tylko domenę (wybacz po 30 pamięć nie ta)...
Bardziej wydawało mi się, że to Ciebie ruszyło że ktoś Tobie zwrócił uwagę emotka
Jeśli teraz wrzucisz http://rmf.fm/ to wyświetli listę - to się nie zmieniło...
Jedyne co się zmieniło to to że pod uwagę nie bierze linków z pola "Regulamin".
cb656 0

nkba

Cytuj wiadomość#6535166 piątek, 5 października 2018, 11:44:25
apoccalipsa napisał(a):

Ile razy miałam tutaj jakikolwiek problem, a zdarza się to od czasu do czasu, rozwiązywałeś go w trybie błyskawicznym przez co uważam, że prowadzisz stronę perfekcyjnie.  emotka ( ktoś czasem musi napisać też coś dobrego, żebyś w kompleksy nie popadł  emotka   emotka   ) 

Podejrzewam Pionasa o jakieś dodatkowe pokłady cierpliwości emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6535167 piątek, 5 października 2018, 11:47:26
nkba napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Podejrzewam Pionasa o jakieś dodatkowe pokłady cierpliwości emotka

ANIELSKIEJ  emotka emotka
Wiem, ile razy pomagał mi, kiedy tu czegoś nie rozumiałam, zgłaszałam wątpliwości na forum, zawsze cierpliwie tłumaczył. Ja bym z taką ciemną forumowiczką nie wyrobiła i od razu ostro pojechała po bandzie.  emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6535168 piątek, 5 października 2018, 11:48:49
Strona ciągle hobbistycznie, odskocznia od życia codziennego emotka
I pewnego rodzaju króliczek doświadczalny, błędy lub zmiany tutaj wpływają na późniejsze decyzje w pracy emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6535173 piątek, 5 października 2018, 11:50:53
pionas napisał(a):

I pewnego rodzaju króliczek doświadczalny, błędy lub zmiany tutaj wpływają na późniejsze decyzje w pracy emotka

emotka emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6535174 piątek, 5 października 2018, 11:51:06
pionas napisał(a):

Prawda jest taka, że dzięki tej stronie wygrywamy
nawiązujemy ciekawe znajomości
możemy porozmawiać z osobami, które dzielą z nami pasję 
i od czasu do czasu ktoś mógłby wyrazić za to wdzięczność '
niniejszym uroczyście to robię 
i wręczam Ci puchar Mistrza Świata za cierpliwość! 
emotka  

nkba

Cytuj wiadomość#6535181 piątek, 5 października 2018, 11:56:47
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

emotka emotka

I to całkiem niezły króliczek emotka   emotka

cb656

Cytuj wiadomość#6535182 piątek, 5 października 2018, 11:57:19
pionas napisał(a):

Nie pamiętam ... (wybacz po 30 pamięć nie ta)
Bardziej wydawało mi się, że to Ciebie ruszyło że ktoś Tobie zwrócił uwagę emotka

emotka Z pamięcią to w ogóle dziwna historia...
Mnie rusza ZAWSZE nierówność społeczna, zakłamanie, obłuda, niesprawiedliwość i takie tam emotka a nie jakieś "zwrócenie uwagi" które mam głęboko w... poważaniu oczywiście emotka
Zawsze będę reagować na przypadki, w których co innego jest głoszone oficjalnie, a co innego robione realnie emotka
Jak system (JAKIKOLWIEK) ma działać prawidłowo, powinny być spełnione minimum trzy warunki:
- zgodność myśli (założeń, zamiarów) i czynów (faktów)
- RÓWNOŚĆ WOBEC WSZYSTKICH (nie ma zmiłuj dla sytuacji, kiedy za to samo przewinienie jeden dostaje po łbie krzesłem, a drugiego z uśmiechem się głaszcze, żartując przy tym "mój ty rozrabiako, siedem światów z tobą mam, ale jesteś taki fajny, bo NASZ, zrobiłeś tyle dobrego dla innych, że wypada patrzeć przez palce, to cie tylko upominam, no bo wiesz - jak nie upomnę, to na mnie będą psy wieszać, wiesz jak jest, muszę zachować pozory" emotka )
- SZYBKOŚĆ REAKCJI ADEKWATNA do rangi zdarzenia (niedopuszczalne jest, że zgłoszenie publicznej przewiny czeka w nieskończoność, na zasadzie "a nuż mu się znudzi, a może tymczasem pod dywan zamiotę i nie zauważy?" emotka ). A i tak bywa niestety. BRAK REAKCJI i brak nawet odpowiedzi.  emotka A to już sygnalizowałem wielokrotnie wcześniej, w bardzo konkretnych przypadkach, więc teraz nie pytaj o szczegóły. Możesz się zasłonić niepamięcią emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6535196 piątek, 5 października 2018, 12:17:28
cb656 napisał(a):

Dziwne emotka Zrobiłem wpis, kliknąłem wyślij, mam to w swoim archiwum pod adresem https://www.e-kon...strona/185/#p6535182 ale na stronie forum nie widzę, diabeł ogonem przykrył emotka
Kiedyś już było coś takiego - wyświetlanie postów z opóźnieniem, czyżby wróciło??!

wpis jest tylko przenosiłem jeden z Twoich postów i źle podliczyło liczbę postów na danego wątku - w domu popracuję nad tym aby wyeliminować taki problem...
cb656 0

bruce

Cytuj wiadomość#6535200 piątek, 5 października 2018, 12:21:43
apoccalipsa napisał(a):

niniejszym uroczyście to robię 

Przypomniałaś mi coś... emotka Ja przed laty na Studniówce, odbywającej się akurat w noc wręczania prawdziwych Oskarów, dostałam rewelacyjnie stylizowanego Oskara za ...anielską cierpliwość. Mam go zresztą do dziś.  emotka
Absolutnie zasłużona ta Twoja nagroda dla Pionasa - strzał w dziesiątkę!  emotka emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6536205 wtorek, 9 października 2018, 09:49:08
Czasami bywa tak, że jakiś link do strony jest błędny.
Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej ramki:
https://www.e-kon...ursy/redirect/243486

Co o tym sądzicie?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6538102 niedziela, 14 października 2018, 16:56:50
cb656 napisał(a):

Dlaczego wyszukiwarka nie znajduje tego konkursu, skoro link do niego jest dokładnie taki sam? Nawet po jego uproszczeniu w wynikach ZERO emotka

Wczorajsze moje poprawi mają na to wpływ i nie wszystkie dane w bazie zostały jeszcze poprawione...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6538103 niedziela, 14 października 2018, 16:59:01
Inaczej pisząc zepsułem wyszukiwarkę emotka

nikola-s

Cytuj wiadomość#6538916 wtorek, 16 października 2018, 19:00:17
A ja chciałam zapytać dlaczego niektóre wątki są zablokowane, można wejść pod warunkiem dodania 3 konkursów do serwisu emotka już kilka razy próbowałam dodać jakiś wyszukany konkurs ale okazywało się, że jest już na forum... Chętnie poczytałabym również inne wątki, lecz niestety nie mogę emotka
0 0

tonyclayton

Cytuj wiadomość#6538920 wtorek, 16 października 2018, 19:02:40
Mam wrazenie, ze niektorym sprawia trudnosc czytanie ze zrozumieniem. Moze warto by rozwazyc przyklejenie na wejsciu kazdego tematu dot. bezposrednio konkow zdania typu "zanim zadasz pytanie, sprawdz czy odpowiedzi nie znajdziesz w regulaminie".
cb656 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6538928 wtorek, 16 października 2018, 19:21:34
nikola-s napisał(a):

A ja chciałam zapytać dlaczego niektóre wątki są zablokowane, można wejść pod warunkiem dodania 3 konkursów do serwisu emotka już kilka razy próbowałam dodać jakiś wyszukany konkurs ale okazywało się, że jest już na forum... Chętnie poczytałabym również inne wątki, lecz niestety nie mogę emotka

możesz
musisz tylko dodać 3 konkursy, których nie ma jeszcze w bazie
nie jest to wcale trudne
|< << < 176 177 178 179 180 181 182 183 184185 186 >