Reklama na e-Konkursy.info 22.07.19 20:10:03

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 179 180 181 182 183 184185 186 187 188 189 > >|

UlCiAh

Cytuj wiadomość#6570917 środa, 13 luty 2019, 11:58:20
Mam temacik emotka  
To może nie do końca będzie pasujące do "Coś się nie podoba?", ale wątek "Czas na zmiany" został zamknięty  emotka

Czy rozważana była może zmiana wiodącej grafiki na forum...? (koniczynki -> upgrade?) 
Mam na myśli kwestię odświeżenia grafik...
Ktoś? Coś? 
Czy nie lubimy zmian ? emotka ?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6571383 piątek, 15 luty 2019, 07:01:20
Hmm.. stronie sie skończył certyfikat bezpieczeństwa i mój telefon już świruje. Alarmuje mnie o niebezpieczeństwie. Coś da się z tym zrobić?

pawelski

Cytuj wiadomość#6572696 poniedziałek, 18 luty 2019, 17:39:33
Adminie proszę przywrócić opcję edytowania postów bo teraz nawet błedu ortograficznego nie można poprawić. Nie ma nad czym się zastanwiać. Było dobrze tak jak było.

pionas

Cytuj wiadomość#6572731 poniedziałek, 18 luty 2019, 19:11:09
zdolnabestia napisał(a):

Nie wyświetlają mi się tagi, czy tylko mi?

robiłem optymalizację zapytań i walnąłem się w warunku emotka
pawelski napisał(a):

Adminie proszę przywrócić opcję edytowania postów bo teraz nawet błedu ortograficznego nie można poprawić. Nie ma nad czym się zastanwiać. Było dobrze tak jak było.

przecież jest taka możliwość...
0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6572796 poniedziałek, 18 luty 2019, 21:33:40
Teraz się zorientowałem że pojawia się edytuj po kliknięciu na "i" na czerwonym tle. Nie warto takich opcji ukrywać. Na pewno wiele osób o tym nie wie.
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6572797 poniedziałek, 18 luty 2019, 21:40:51
nie działa mi w appce kalendarz. jak wpisuję datę "konkursy kończące się " i zatwierdzam to mnie wywala.
0 0

doo

Cytuj wiadomość#6579074 poniedziałek, 11 marzec 2019, 00:15:02
Chyba wyszukiwarka nie działa. Wpisałam adres tego konkursu https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp i tego https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854 i pokazało brak wyników, a przecież konkursy są w bazie (zakończone odpowiednio 10 i 5 marca)
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6579840 wtorek, 12 marzec 2019, 23:17:36
dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6580107 środa, 13 marzec 2019, 13:35:47
alan84 napisał(a):

dyskusje w watku Co dostane gratis. Albo zrobcie nowy dzial w konkursach albo zablokujcie te rozmowy bo nie mozna odnalezc sie w tym watku.

jestem za! powinien być zdecydowanie taki dział (kiedyś był, no nie?)
ostatnia sytuacja: wszyscy piszą o hallsie, wchodzę w szukajkę - zero wyników. i teraz pytanie: czy piszą o konku, którego nie ma w bazie, czy piszą o konku, który jest w zapowiedziach? gdzie tego szukać?
żeby coś znaleźć trzeba najpierw wyszukać w bazie, a potem jeszcze przekopać się przez pół forum, żeby trafić na odpowiedni wątek. słabo troszkie.
bethan 0

pionas

Cytuj wiadomość#6580144 środa, 13 marzec 2019, 15:19:50
doo napisał(a):

Chyba wyszukiwarka nie działa. Wpisałam adres tego konkursu https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp i tego https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854 i pokazało brak wyników, a przecież konkursy są w bazie (zakończone odpowiednio 10 i 5 marca)

W bazie są inne linki.
Jeśli chodzi o Łowicz to w bazie jest:
https://lowicz24....wygraj-bon-na/615772
A Ty podałeś:
https://lowicz24....aj-bon-na/615772.amp

Co do Deccoria.pl to w bazie jest:
https://deccoria....-a-pearson-a-10-4854
A Ty podałeś:
https://deccoria....rsona-wyniki-10-4854

alan84 napisał(a):

masz na myśli "Co można dostać gratis?" ?

kreatia napisał(a):

alan84 napisał(a):

ostatnia sytuacja: wszyscy piszą o hallsie, wchodzę w szukajkę - zero wyników. i teraz pytanie: czy piszą o konku, którego nie ma w bazie, czy piszą o konku, który jest w zapowiedziach? gdzie tego szukać?
żeby coś znaleźć trzeba najpierw wyszukać w bazie, a potem jeszcze przekopać się przez pół forum, żeby trafić na odpowiedni wątek. słabo troszkie.

Nie wiem o jaki dział chodzi, ale na pewno takiej kategorii w "Konkursy" nie było.
Co do "Zapowiedzi konkursów" to dopóki nie ma linku, czyli informacja wzięta np. z lokalnej gazetki to użytkownicy dają znać o tym na forum w Zapowiedzi konkursów, ale gdy jest już link to powinien ktoś go dodać do bazy...
Miałem kiedyś dwie sytuacje:
  1. Informacja wrzucona została na forum, to dodałem ją do bazy i podpisałem loginem użytkownika który wrzucił informację na forum - dostałem prywatną wiadomość z pretensjami że jak mogłem tak zrobić.
  2. Informacja wrzucona została na forum, dodałem do bazy i podpisałem sobą, też dostałem pw z pretensjami... Jak żyć? emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6580149 środa, 13 marzec 2019, 15:29:44
kreatia napisał(a):

alan84 napisał(a):

A najgorsze, że strach zapytać...  emotka emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6580157 środa, 13 marzec 2019, 15:42:33
Pionas chodziło mi o tą kategorię emotka
To przecież to samo, no nie? 

Jak dla mnie to przez brak niektórych konkursów w bazie jest tu bałagan. Może by tak ten wątek "co można dostać..." zrobić tak jak np. wyniki konkursów ? Że wrzuca się linka i krótki opis i to wskakuje do bazy emotka  hę? 

A ludzie zawsze są niezadowoleni, bo przeżywają dużo konkursowych porażek hihi. 
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6580159 środa, 13 marzec 2019, 15:48:24
kreatia napisał(a):

Pionas chodziło mi o tą kategorię emotka
To przecież to samo, no nie? 

Jak dla mnie to przez brak niektórych konkursów w bazie jest tu bałagan. Może by tak ten wątek "co można dostać..." zrobić tak jak np. wyniki konkursów ? Że wrzuca się linka i krótki opis i to wskakuje do bazy emotka  hę? 

A ludzie zawsze są niezadowoleni, bo przeżywają dużo konkursowych porażek hihi. 

Nagrody gwarantowane to 100% pewniaki. Wystarczy wypełnić ankietę i czekać na listonosza! - taki jest opis kategorii, czyli wszystko co jest darmowe i bezpłatne.
Dlatego powstał na forum taki wątek, w którym są informacje że jak coś kupisz to coś dostaniesz... Kupienie sobie czegoś to już nie jest taka prawdziwa nagroda emotka i dlatego powstał wątek "Co można dostać gratis?" emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6580179 środa, 13 marzec 2019, 16:07:49
Tendencja w konkursach jest jaka jest, więc może warto stworzyć miejsce dla tych marnych  nagród? emotka  pomyśl, pionas, bo się tu zakopiemy 
bethan 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6583084 piątek, 22 marzec 2019, 17:35:40
Dlaczego nie mżona ogłaszać się o ofertę kupna na paragon na zakończony konkurs,który jest potrzebny?Nikt niczego nie traci i po co utrudniać konkursowiczom życie?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6583087 piątek, 22 marzec 2019, 17:40:30
szukajacykonkursow napisał(a):

Dlaczego nie mżona ogłaszać się o ofertę kupna na paragon na zakończony konkurs,który jest potrzebny?Nikt niczego nie traci i po co utrudniać konkursowiczom życie?

Bo gramy fair. 
Zagrasz w konkursie gdzie nie trzeba zgłaszać numeru paragonu i wygrasz... kupujesz paragon i jesteś szczęśliwy. 
Nie wygrasz... masz to w d.... bo nie straciłeś na zakupie. Inni stracili bo kupili a nie wygrali... 
konkurs jeśli polega na kupnie produktu kupujesz przez zgloszniem a nie po wygraniu... 
bylo jakiś czas o tym głośno na forum i tak zdecydowano i jest ok. 

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6583103 piątek, 22 marzec 2019, 18:15:35
Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6583110 piątek, 22 marzec 2019, 18:32:11

Inni nie stracili bo też wzięli udział(I mają produkty do codziennego użytku które i tak muszą kupić) a jeśli nie wygrali to paragon mogliby sprzedać lub wymienić.Wedle uznania cena mogłaby być wyższa jak nagroda jest wartościowa oczywiście.Przecież nie każdy ma dany sklep w swoim mieście pod nosem.Ja sam widziałem jak organizatorzy złamali regulamin przyznając nagrodę (wartościowy samochód) osobie która do hasła konursowego użyła słów które były zakazane w regulaminie.Konkretniej nie mogło zawierać nazwy produktu promocyjnego i nazywy samochodu do wygrania.A to hasło zawierało jedno i drugie.Ja przestrzegałem reg. a otrzymałem nag. II stopnia.
A tu gdzie nie trzeba podać nr. pargonu zazwyczaj jest do wygrania coś za parę zł.

możesz poprosić kogoś o kupienie produktu i przesłanie paragonu przed wysłaniem zgłoszenia. Większość tu tak robi.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6583111 piątek, 22 marzec 2019, 18:33:22

Jak nie mają sklepu pod nosem, a chcą wziąć udział w konkursie to mogą kupić paragon od kogoś na forum PRZED zakończeniem konkursu. Inni stracili, bo czasami kupuje się rzeczy tylko dla wzięcia udziału w konkursie, niekoniecznie tylko takie które musielibyśmy kupić. Tak jest sprawiedliwie. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie było tej zasady, to właściwie miałam wrażenie, że niewiele kto kupował produkty na konkurs, a po wynikach wątek paragony był zasypany ogłoszeniami "kupię paragon".  Chcesz brać udział - spełnij warunki. Organizator albo uczestnik złamał zasady regulaminu - zgłoś to, napisz reklamację, albo jako to przeżyj.

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6583118 piątek, 22 marzec 2019, 18:50:21
Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.
0 0
|< << < 179 180 181 182 183 184185 186 187 188 189 > >|