Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

nswe69

Cytuj wiadomość#6586132 wtorek, 2 kwiecień 2019, 11:11:02
Nie podoba mi się ograniczenie dostępu do kilku wątków od 3 dodanych konkursów. Człek ma 2 i guzik zobaczy... Tak samo jak ze stopką/podpisem.
Można by to jakoś rozszerzyć, dla np.aktywnych użytkowników forum (nie wiem, np.od iluś łapek w górę, bo przecież po coś one są...)
pionas były kiedyś jakieś inne zasady, czy to tradycja nie do ruszenia ?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6586422 wtorek, 2 kwiecień 2019, 20:01:11
prosiaczek napisał(a):

melduję:
Android 7.1.2
Ekonkursy 2.2.1

komunikat pojawia się na dole strony na czarnym pasku ale nie wiem co mówi emotka zdjęcia wstawić nie mogę, bo mnie wywala z apki. Słonioooocy

Dalej są problemy?

wilhelmzdobywca napisał(a):

Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka

Nie ma takiej opcji. Teoretycznie jak śledzisz wątek to z "Moje konto" -> "Powiadomienia" gdy klikniesz w link zostaniesz przekierowana do pierwszego nieprzeczytanego...

doo napisał(a):

Marzy mi się by w zakładce Notatki formularz Dodaj notatkę był u góry nad dodanymi notatkami (których mam mnóstwo i aby dodać następną muszę przebijać się przez nie sporo w dół). Da się zrobić?

Dodanie formularza na dole to efekt zamierzony - przewijając stronę w dół przejrzy swoje notatki i jeśli uzna je za stare to je usunie (kiedyś były problemy z serwerem, z miejscem i mogłem dać ograniczenie na liczbę notatek lub takie "uniedogodnienie"...

nswe69 napisał(a):

Nie podoba mi się ograniczenie dostępu do kilku wątków od 3 dodanych konkursów. Człek ma 2 i guzik zobaczy... Tak samo jak ze stopką/podpisem.
Można by to jakoś rozszerzyć, dla np.aktywnych użytkowników forum (nie wiem, np.od iluś łapek w górę, bo przecież po coś one są...)
pionas były kiedyś jakieś inne zasady, czy to tradycja nie do ruszenia ?

Co do ograniczenia wątków to od dłuższego czasu są takie blokady.
Jeśli chodzi o stopkę to zaostrzyłem zasady przed spamerami...
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6586591 środa, 3 kwiecień 2019, 11:38:45
pionas napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka

Nie ma takiej opcji. Teoretycznie jak śledzisz wątek to z "Moje konto" -> "Powiadomienia" gdy klikniesz w link zostaniesz przekierowana do pierwszego nieprzeczytanego...

Dziękuję za odpowiedź, szkoda emotka Pozostaje poudzielać się w różnych wątkach  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6591427 czwartek, 18 kwiecień 2019, 19:37:44
Dzisiaj zainstalowałem sobie przeglądarkę Google Chrome wraz z wtyczką WAVE, która pozwala na zbadanie zachowanego kontrastu na stronie.
Poprawiłem kontrast tylko dla wersji POLO - czy tak jest lepiej?
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591454 czwartek, 18 kwiecień 2019, 21:41:09
Mam problem z kropkami w konkursach, tymi od zaznaczania wzięcia udziału w konkursach. Kolor się zmienia dopiero po odświeżeniu strony.

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6591460 czwartek, 18 kwiecień 2019, 21:51:33
U mnie dziś to samo, myślałam, że z winy komputera.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6591492 piątek, 19 kwiecień 2019, 06:29:31
bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

z której szaty graficznej korzystasz? tej starej czy "Nowoczesna"?

zdolnabestia wilhelmzdobywca już powinno działać emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6591497 piątek, 19 kwiecień 2019, 07:22:37
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

z której szaty graficznej korzystasz? tej starej czy "Nowoczesna"?

Tak, ze starej. emotka

to starej błąd nie dotyczył emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591509 piątek, 19 kwiecień 2019, 08:55:46
Korzystam z nowej, już działa emotka
pionas 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6591923 niedziela, 21 kwiecień 2019, 17:20:13
A ja nadal mam problem z kropkami.. wszędzie widzę czerwone kulki. Zielonych brak.. jak to odczarować?
0 0

henryczka62

Cytuj wiadomość#6591935 niedziela, 21 kwiecień 2019, 19:02:10
ivanotta napisał(a):

A ja nadal mam problem z kropkami.. wszędzie widzę czerwone kulki. Zielonych brak.. jak to odczarować?

U mnie ten sam problem.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6591937 niedziela, 21 kwiecień 2019, 19:16:41
U mnie również od wczoraj problem z kropkami. Wszystkie są czerwone. Nawet te wcześniej pozaznaczane na żółto, zielono, czy niebiesko.

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591953 niedziela, 21 kwiecień 2019, 21:36:31
Też mam od wczoraj same czerwone kropki  emotka
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6591967 niedziela, 21 kwiecień 2019, 22:55:15
kumulacja napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

U mnie również od wczoraj problem z kropkami. Wszystkie są czerwone. Nawet te wcześniej pozaznaczane na żółto, zielono, czy niebiesko.

Ja też mam błąd z kropkami - wszystkie na czerwono, nawet jeśli je zaznaczam ponownie. Korzystam ze starej wersji e-konków.

Stara czy nowa wersja - brak odznaczenia. Dobrze, że działa zakładka "Konkursy" i filtruje, ale jest to męczące.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6592175 wtorek, 23 kwiecień 2019, 11:00:31
Tak był błąd, właśnie go poprawiłem, więcej dzisiak chyba nic nie zrobię.
Mam problemy z kregoslupem/plecami, chyba mnie przewialo na weselu bo ruszyc sie nie mogę, a do tego mam zawroty głowy także ciężko mi cokolwiek zrobić... przed świętami chyba za długo i za dużo przed komputerem przesiedzialem a ruchu 0...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6592355 wtorek, 23 kwiecień 2019, 17:07:35
Kropki wróciły, ale w kalendarzu wszystkie są na czerwono. Tak tylko zaznaczam problem, rzuć okiem w wolnej chwili.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6592357 wtorek, 23 kwiecień 2019, 17:11:08
pionas napisał(a):

Tak był błąd, właśnie go poprawiłem, więcej dzisiak chyba nic nie zrobię.
Mam problemy z kregoslupem/plecami, chyba mnie przewialo na weselu bo ruszyc sie nie mogę, a do tego mam zawroty głowy także ciężko mi cokolwiek zrobić... przed świętami chyba za długo i za dużo przed komputerem przesiedzialem a ruchu 0...

zawroty głowy to może kac
musisz się chłopie oszczędzać!
zdrowia emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6592377 wtorek, 23 kwiecień 2019, 18:23:14
co taka cisza z nowymi konkursami? tzn ich wrzucaniem na stronę
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6592383 wtorek, 23 kwiecień 2019, 18:30:27
alan84 napisał(a):

co taka cisza z nowymi konkursami? tzn ich wrzucaniem na stronę