Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194195 >

agakaz2

Cytuj wiadomość#6656084 poniedziałek, 11 listopad 2019, 18:19:01
trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

superloser

Cytuj wiadomość#6656086 poniedziałek, 11 listopad 2019, 18:22:29
To, ze cytujac kogoś post mozna sobie ten post dowolnie edytować...

bethan

Cytuj wiadomość#6657131 czwartek, 14 listopad 2019, 10:18:14
agakaz2 napisał(a):

trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

W dodatku utrudniają nawigowanie. U mnie to $#$&; jest na górze. Mamy też w gratisie atrakcję w postaci reklamy na cały ekran. Boszsz emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6657697 piątek, 15 listopad 2019, 22:27:32
Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka
bethan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6657703 piątek, 15 listopad 2019, 22:42:38
pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6657736 sobota, 16 listopad 2019, 07:36:53
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nie wiem co się stało, nie zarządzam tym ale spróbuję coś z tym zrobić.
Nie wiedziałem o co chodzi dopóki sam nie wszedłem z telefonu...

radosna

Cytuj wiadomość#6657759 sobota, 16 listopad 2019, 11:07:37
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka   emotka   emotka

Jak AdBlocka damy, to znikają reklamy emotka
Szkoda, że w telewizorze tak nie można. Reklamy leków przyprawiają mnie o ból głowy. A Goździkowej już nie ma emotka

krseta

Cytuj wiadomość#6657945 niedziela, 17 listopad 2019, 18:09:36
pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nie wiem co się stało, nie zarządzam tym ale spróbuję coś z tym zrobić.
Nie wiedziałem o co chodzi dopóki sam nie wszedłem z telefonu...

dobrze wiedzieć, że to nie celowy zabieg;) bo już przerzuciłem się całkowicie na laptop... z tel nie ma szans na komfortowe uzytkowanie
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6660786 poniedziałek, 25 listopad 2019, 22:50:25
Zatrzęsienie łapek w dół (dla przykładu w wątku Dyskusje). Tak wiem, że one są po to, aby ich używać. Problem w tym, że ogrom z nich to te dane przypadkowo przez forumowiczów korzystających z forum na telefonach. Czy nie można czegoś z tym zrobić ? Strasznie nieprzyjemnie się zrobiło, bo nikt już nie wie, czy ta negatywna reakcja jest celowa czy przypadkowa i o co chodzi. Nie mam pomysłu, ale może jakieś potwierdzenie albo cosik innego. Eh ciekawe czy dostanę za ten post jakaś łapkę w dół.

szejknaftowy

Cytuj wiadomość#6660789 poniedziałek, 25 listopad 2019, 22:57:52
kermit napisał(a):

Zatrzęsienie łapek w dół (dla przykładu w wątku Dyskusje). Tak wiem, że one są po to, aby ich używać. Problem w tym, że ogrom z nich to te dane przypadkowo przez forumowiczów korzystających z forum na telefonach. Czy nie można czegoś z tym zrobić ? Strasznie nieprzyjemnie się zrobiło, bo nikt już nie wie, czy ta negatywna reakcja jest celowa czy przypadkowa i o co chodzi. Nie mam pomysłu, ale może jakieś potwierdzenie albo cosik innego. Eh ciekawe czy dostanę za ten post jakaś łapkę w dół.

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół" wtf jaka łapka w dół-nigdy nie oceniam,poszukałem i faktycznie "samo się zrobiło"nawet głupio że ktoś mógł poczuć się prze szejka urażony,ale naprawiłem co znalazłem,a czego nie to sorrki ale te łapki w dół nie są celowe,nie daję negatywnej reakcji.

jokan

Cytuj wiadomość#6660791 poniedziałek, 25 listopad 2019, 23:18:19
szejknaftowy napisał(a):

kermit napisał(a):

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół" wtf jaka łapka w dół-nigdy nie oceniam,poszukałem i faktycznie "samo się zrobiło"nawet głupio że ktoś mógł poczuć się prze szejka urażony,ale naprawiłem co znalazłem,a czego nie to sorrki ale te łapki w dół nie są celowe,nie daję negatywnej reakcji.

tez to zauwazylam i sie zaczelam zastanawiac czy niektorzy sie dobrze czuja....
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661254 wtorek, 26 listopad 2019, 21:05:25
jokan napisał(a):

tez to zauwazylam i sie zaczelam zastanawiac czy niektorzy sie dobrze czuja....

A idź, ja już się boję na forum wchodzić, dotykać ekranu...
jokan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661509 środa, 27 listopad 2019, 12:57:32
szejknaftowy napisał(a):

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół"

Wcześniej takiej masówki nie było, od kilku dni jest jakiś dramat. Dzisiaj znowu.
Czy można te łapki wyłączyć, by się nie klikaly z urządzeń mobilnych?
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6661510 środa, 27 listopad 2019, 13:00:11
bethan napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Ooo dokładnie tak jest,dzisiaj miałem 5 wiadomości z zapytaniem "za co ta łapka w dół"

Wcześniej takiej masówki nie było, od kilku dni jest jakiś dramat. Dzisiaj znowu.

jak ja klikam z telefonu, to najpier powiekszam, zeby kliknac w dobra lapke
androm 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661511 środa, 27 listopad 2019, 13:02:24
[quote=

jokan] jak ja klikam z telefonu, to najpier powiekszam, zeby kliknac w dobra lapke

Ale ja nie chcę nic klikać! Te łapki klikają się same, przy przewijaniu, naciskaniu strzałki. Nawet tego nie zauważam.
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6661516 środa, 27 listopad 2019, 13:10:48
bethan napisał(a):

[quote=

jokan] jak ja klikam z telefonu, to najpier powiekszam, zeby kliknac w dobra lapke

Ale ja nie chcę nic klikać! Te łapki klikają się same, przy przewijaniu, naciskaniu strzałki. Nawet tego nie zauważam. aaa, a ja myslalam ze jak chcesz kliknac w gore to ci sie ta na dol klika...bo sa male na telefonie....a to sorry za niezrozumienie

joan

Cytuj wiadomość#6661520 środa, 27 listopad 2019, 13:22:39
Są już dwa wątki o nazwie Tyskie emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6661521 środa, 27 listopad 2019, 13:25:37
bethan napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Popieram! Ja wiem, że powstał przed laty taki pomysł, aby ułatwić i zapobiec niepotrzebnemu powielaniu wpisów typu "Popieram" emotka , ale ja - ilekroć mam łapę w dół - zaczynam się obawiać, czy nie jest to coś niepewnego/błędnego/podejrzanego i zazwyczaj pytam autora tejże łapki, skąd taka reakcja, a nie zawsze otrzymuję odpowiedź. Swego czasu miałam lawinę takich łapek przy swoich wpisach w "Szybkie na FB..." i naprawdę poważnie się obawiałam, czy podejrzanych konkursów całkiem niechcący nie zamieściłam...  emotka  Wtedy bardzo często okazywało się, że to dziecko przypadkiem nacisnęło, mama nie wiedziała nawet o tym.  emotka
bethan 0

pionas

Cytuj wiadomość#6661637 środa, 27 listopad 2019, 17:22:25
Jeśli kliknie się w łapkę to automatycznie przewija do ocenionego postu. Moim zdaniem nie da sie nie zauważyć ze strona wczytuje się od nowa i przy kciuku jest słowo "Ty"...

Chyba że faktycznie dziecko weźmie telefon i nic o tym nie wiemy...
bruce 0

bethan

Cytuj wiadomość#6661642 środa, 27 listopad 2019, 17:36:14
pionas napisał(a):

Moim zdaniem nie da sie nie zauważyć ze strona wczytuje się od nowa i przy kciuku jest słowo "Ty"...

Ano się da. Niestety.
Wystarczy, że klikasz cofnięcie strony, a żadnego info nie widzisz.
|< << < 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194195 >